Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3851) molnarpeter válasza bence007 (#3850) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Speedshop.hu? Úgy rémlik, a nextel is megbízható.

mp

(#3852) BDave válasza molnarpeter (#3851) üzenetére


BDave
őstag

Ott már nincs, legalábbis az oldaluk nem adja ki.

Esetleg itt.

(#3853) Integra válasza bence007 (#3850) üzenetére


Integra
titán

speedshop, edigital, mi a baj ezekkel? gyártói jótállást adnak a készülékhez..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3854) BDave válasza Integra (#3853) üzenetére


BDave
őstag

Edigitálnál sincs már (amúgy nem értem miért, talán kevesen vették tőlük horror áron).

(#3855) Dzsuri89 válasza bence007 (#3850) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nem webshop, de 2 hete 130.000 Ft volt az Arénában lévő Saturnban, esetleg nézd meg ott. Duna Plázában 1 hete 140.000 Ft volt.

(#3856) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
Kint vagyok románban motoros túrán. A google maps offline része egy nagy nulla. Este mesélek.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3857) B1T3 válasza jacis (#3856) üzenetére


B1T3
addikt

Köze van ahhoz, hogy amikor térképet töltök le, akkor kiírja, hogy a bizonyos térképrészlet nem kerül mentésre?

(#3858) BDave válasza jacis (#3856) üzenetére


BDave
őstag

Még mindig. Igazán elérhető lehetne már Magyarország.

(#3859) SP!T válasza ablack (#3836) üzenetére


SP!T
addikt

Mivel "Ultra Clear Plus" jelzésűt vettem, teljesen áttetsző. Csúszik, és én könnyedén a pólómmal néha megtörlöm, ami elég szokott lenni. A vásálárs helye nálam a Speedshop volt. Szinte mindig onnan vásárlok mobilos dolgokat.

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#3860) Integra válasza jacis (#3856) üzenetére


Integra
titán

az igo is egy nagy nulla - szintén motoron teszteltem :DDD
nincsen hangja konkrétan... de legalább térképnek jó.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3861) FragMaster válasza BDave (#3852) üzenetére


FragMaster
addikt

Rájuk írtam és visszatették :D Klapkában van még 1db, többi rendelésre, ár sajna maradt.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#3862) BDave válasza FragMaster (#3861) üzenetére


BDave
őstag

(#3863) Psytech válasza BDave (#3862) üzenetére


Psytech
senior tag

(#3864) BDave válasza Psytech (#3863) üzenetére


BDave
őstag

Most már igen :)

(#3865) tgb


tgb
senior tag

Black Bean 3.0.8-nál megszüntek az ujraindulások!

az irányár nem félarat jelent!

(#3866) 33as


33as
senior tag

Sziasztok, lehet hogy csatlakozok hozzátok! :)

Lehet,hogy már volt téma de mi a különbség EU gari meg a Magyarországi között? :F

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#3867) BDave válasza 33as (#3866) üzenetére


BDave
őstag

Szia! Gyere csak, van még hely bőven! :)

Az EU-sat szerintem minden európai országban lehet gariztatni, az itthonit meg csak kis hazánkban.

(#3868) Psytech válasza 33as (#3866) üzenetére


Psytech
senior tag

Szia,

Az EU gari kifejezést néhány sufni gsm bolt szokta feltüntetni, semmi esetben sem jelent jót, ez bolti gari a legtöbb esetben. Lehetőleg olyat vegyél aminél az van feltüntetve, hogy 24 hónap gyári garancia van hozzá.

(#3869) 33as válasza Psytech (#3868) üzenetére


33as
senior tag

Köszi nektek! :R

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#3870) bigrock válasza tgb (#3865) üzenetére


bigrock
addikt

Konkrétan melyik szituációban?

(#3871) tgb válasza bigrock (#3870) üzenetére


tgb
senior tag

Ahogy észrevettem böngészés közben,vagy abból való kilépéskor.

az irányár nem félarat jelent!

(#3872) gidion90 válasza tgb (#3871) üzenetére


gidion90
tag

Sziasztok! Tudtok olyan programot mondani ami root nélkül is tud hangvezérlés szerű dologgal elbírni? Olyanra gondolok hogy sokszor jönne jól ha nem tudok hozzányúlni a telefonhoz és zenét szeretnék váltani akkor valahogy felébreszteni a telefon mint a "hey galaxy" és már mondom? Köszönöm előre is! :) :) ::-))

(#3873) edward2 válasza bence007 (#3850) üzenetére


edward2
addikt

Szerintem erre ne egy magyar fórumon várj választ.

(#3874) bence007


bence007
tag

Sziasztok!

A szervízfutár minden esetben szokta kérni a számlát is?vagy elég a gyári garanciapapír is?

(#3875) jacis válasza B1T3 (#3857) üzenetére


jacis
nagyúr

Az a probléma, hogy az útvonalat amerre mentünk offline térkép részletekkel letöltöttem hogy én majd azzal el navigálgatok, erre mikor kezdtem volna betölt a térkép net ugye kikapcsolva gps engedélyezve rányomtam, hogy keresse meg hol vagyok. Várt egy keveset majd kidobta, hogy internet kapcsolat nélkül nem megoldható. Gyakorlatilag amíg nem kapcsoltam be a netet az alsó térképes gombbal elérhető opciók ki voltak szürkítve. Tehát ez az offline navigálás a maps-al egy nagy kamu volt, mert nem működik. Ha valakinek sikerült már használni és én vagyok a béna kérem írja le hogyan kell belőni.
Köszi.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3876) Rem-X válasza jacis (#3875) üzenetére


Rem-X
senior tag

Szerintem ez megint olyan funkció, mint minden újdonság, azaz, hogy egyelőre csak az USA-ban elérhető... sajnos...

Try again, fail again, fail better!

(#3877) jacis válasza Rem-X (#3876) üzenetére


jacis
nagyúr

Szomorú dolog ez. Na mind1 maga a telefon szuper ez a lényeg. A túrán amin voltam az egyik srácnak 4X HD volt és nézegettem. Maga a telefon gyors, de vannak még olyan reccenések amik már az enyémben hírül sincsenek. Lehet, hogy egy átlag user észre sem veszi azokat a reccenéseket amik a 4 magos telóknál még jeln vannak, de én pont ezekre a hibákra/problémákra vagyok allergiás így gyorsan kiszúrom :B

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3878) Rem-X válasza jacis (#3877) üzenetére


Rem-X
senior tag

Igen igen.. ismerős érzés :) Na meg arról nem beszélve, hogy külsőre is nagyon pofás a Gnex :)

Try again, fail again, fail better!

(#3879) Integra válasza jacis (#3877) üzenetére


Integra
titán

agree, így semmi értelme ennek az offline gmaps-nek... akkor lesz értelme, ha megcsinálják teljesen offline navigációs verzióját autóhoz/motorhoz, mint a navigon és igo.. előbb-utóbb kénytelenek lesznek. és akkor megadod, hogy töltsd le adott országot kompletten, vagy tagállamát egy adott országnak. a tárhely meg legyen a te gondod, ne a guglié. ez így halottnak a csók.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3880) zool1 válasza jacis (#3877) üzenetére


zool1
őstag

Miért nem használsz Navigont vs Sygicet, mind kettő jó, és teszi a dolgát! :K

(#3881) bigrock válasza zool1 (#3880) üzenetére


bigrock
addikt

Így is van, én kb. 2 éve navigáltam HTC Desire/Sygic-el Erdélyben és mindenhol működött kifogástalanul.

(#3882) DaviD202 válasza bigrock (#3881) üzenetére


DaviD202
aktív tag

+1 a sygic-nek

(#3883) Integra válasza zool1 (#3880) üzenetére


Integra
titán

valszeg a navigont megveszem én is.
a sygic-kel nem tudtam megbarátkozni

viszont azt már láttam, hogy az infiniti gyárilag navngo-t használ navinak :D

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3884) BoB válasza bigrock (#3881) üzenetére


BoB
veterán

Hogy tudtál Sygic-el navigálni akkor Erdélyben, ha tőlünk keletre (meg délre) az országoknak csak a főutai voltak a térképen? Vagy akkor már jó volt? Horvátország vicc lett volna Sygic-el. Ezért kénytelen az ember IGO-t használni, mert egyszerűen a térképek ott a legpontosabbak.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3885) jacis válasza bigrock (#3881) üzenetére


jacis
nagyúr

Lehet vele két pont között akár több útvonal között is választani?
Nekem navigon van és ott még nem jöttem rá hogyan kell...
Helymeghatározás van benne?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3886) ablack


ablack
senior tag

sziasztok,

Valaki már próbálta telepíteni a chainfire 3d-t?
Feltelepítettem a telefonra , majd rákattintottam hogy install drivers, a telefon újraindult és most csak a google logóig jut el. Van valami mód rá hogy lementsem az alkalmazásokat vagy minden elveszett és telepítsek fel egy új ROM-ot?

[ Szerkesztve ]

(#3887) bodoraudio


bodoraudio
aktív tag

Sziasztok!
Csatlakoztam a csapathoz.
Van köztetek pesten metró közelben valaki aki segítene romolásban?

(#3888) Rem-X válasza bodoraudio (#3887) üzenetére


Rem-X
senior tag

Hát így személyesen én nem tudom felajánlani a segítségem, de itt mindent megadunk amit csak lehet :)

Első legfontosabb tanács, hogy szerintem ne félj ettől! SZÓ SZERINT 1 gombnyomással mindent meg lehet csinálni a Toolkittel... És mindent vissza is lehet csinálni.

Ezt a telefont eddig tapasztalatom szerint nem olyan könnyű már 'brickelni' mint mondjuk a korábbiakat.

Bátran! Ha elakadsz akkor kérdezz! :)

Ja és üdv a klubban! :)

[ Szerkesztve ]

Try again, fail again, fail better!

(#3889) BoB válasza Rem-X (#3888) üzenetére


BoB
veterán

"itt mindent megadunk amit csak lehet"

Egy sima sonkás pizza jó lesz. :D

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3890) Rem-X válasza BoB (#3889) üzenetére


Rem-X
senior tag

:)))

Átutalásos előre fizetéssel minden megoldható :)

Try again, fail again, fail better!

(#3891) Atus85 válasza BoB (#3884) üzenetére


Atus85
aktív tag

Nem jó Horvátban a Sygic? Még jó hogy nem tévedtünk el, mert nekem Sygic van a telómon. Így nem használtam. Mi a baj vele horvátba?

(#3892) BoB válasza Atus85 (#3891) üzenetére


BoB
veterán

Ez a baj vele: Sygic lefedettség

(Horvátország: 60%-a a teljes úthálózatnak. Már javítottak mert régebben még ennyi sem volt...)

Romániát ezért nem értem miért volt jó Sygic-el. Lefedettség: 13%. Lehet nem tűnt fel bigrock kollégának :DD

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3893) bodoraudio válasza Rem-X (#3888) üzenetére


bodoraudio
aktív tag

kösz,majd kérdezek.

(#3894) marlboromen


marlboromen
aktív tag

Van valakinek felrakva navigon JB alatt? Nézegetem, 16 rugót végülis megérne , de a marketben valami olyasmit írnak, hogy hang csak 4.04 alatt működik galaxy nexuson. Lehet hogy a három betűsnek is a JB-vel van gondja?

Galaxy Nexus: Sound works only proper when firmware update for android 4.0.4 is installed!

[ Szerkesztve ]

(#3895) Integra válasza marlboromen (#3894) üzenetére


Integra
titán

valszeg a navigonnak kell a 4.1 után teperni, ahogy a vibereseknek is idő volt a működő frissítésig

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3896) Integra válasza BoB (#3892) üzenetére


Integra
titán

traffipax előrejelzés hogy frissül benne?
ájfónnál tudom hogy az igo-nál rendszeresen frissül napi szinten (külön kell erre előfizetni).
és ez a kérdés a navigonnal is, hogy ott wtf ebben a kérdésben. mert a detektorok elég ratyin jeleznek (pedig bell rx-em van), a lézerblokkoló meg nem blokkol értelem szerűen traffit :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3897) BoB válasza Integra (#3896) üzenetére


BoB
veterán

Nem használok trafi előrejelzést mert autóval nagyjából betartom a szabályokat -10 év alatt egy csekket sem kaptam - (gyorshajtásról :) )

Motorral meg... hagyjuk :DDD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3898) Atus85 válasza BoB (#3892) üzenetére


Atus85
aktív tag

Ez durva. Nem is tudtam. Még jó télleg hogy nem volt gebasz az úton. Lehet azért mert full nyugodt voltam hogy úgyis van gps a telómon:)
Navigon térképe milyen a sygickal szemben? Bár ha nincs hang akkor egyelőre marad a sygic úgyis M.o.-on használom általában.

(#3899) bigrock válasza BoB (#3892) üzenetére


bigrock
addikt

Teljesen jogos a felvetés. Igo volt a társ (Moha Bá'), csak rosszul emlékeztem. :R

(#3900) Integra válasza BoB (#3897) üzenetére


Integra
titán

jah, motoron nem gond szerencsére, de autóval is közlekedem, így veri importánt :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.