Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) Integra válasza bence007 (#3750) üzenetére


Integra
titán

nexus 120e, 4.1, minden frissítés azonnal ota-n keresztül jön.
sgs3 180e, 4.0.4 putri tácsvizzel, frissítés meg majd mikor kész lesz.
ennyi. :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3752) bigrock válasza bence007 (#3750) üzenetére


bigrock
addikt

Szerintem sem éri meg a felárát az S3. Olvass bele abba a topicba is, hogy legyen összehasonlítási alapod, sokan szidják a burkolatát, mindenki a hivatalos JB update-t várja, stb...

(#3753) macimeister válasza bence007 (#3750) üzenetére


macimeister
aktív tag

Nem akarlak meggyőzni, de nekem nagyon elegem lett a samsung felfogásából, hogy vegyél telefon komám, ha friss os kell mert fél év után már nemadunk ki rá. És ezt olyan indokkal, hogy nem elég a hardver. Főleg azok után, hogy pl a HTC HD2 re ami nem mai darab és nem is androiddal kezdett, mégis ráportolnak mindent. És persze viszi is szépen. Samu meg leráz egy ilyen gyér dumával.

(#3754) bence007


bence007
tag

A speedshop mennyire megbízható?Találtam itt egy nexust gyári garral,számlával 95ért..

(#3755) premete válasza bence007 (#3754) üzenetére


premete
veterán

A Speedshop megbízható, de a samsung garancia már nem annyira. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#3756) bence007 válasza premete (#3755) üzenetére


bence007
tag

Ezt hogy érted?

(#3757) FragMaster válasza premete (#3755) üzenetére


FragMaster
addikt

A cserekészülékes pár napon belül történő javítás, vagy a helyszínen elvégzett javítás, továbbá a plusz két hónap ajándék garancia akkor lónak a szerve?

Szerk.: speedshopnál nálatok is eltűnt a kínálatból?

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#3758) Zolesz007 válasza macimeister (#3753) üzenetére


Zolesz007
őstag

Mondjuk a Samu a csúcskészülékeit annyira nem kakálja le... S-ekre pl 2 főverzió frissítést biztosít, tehát az s3 is valószínüleg kap még 4.2-t.

bence007: Neked kell eldönteni, hogy a jobb kamera és a +2 mag megéri-e a felárat. Azért az S3-hoz van pár hasznos gyári szoftver is, és bár késve érkeznek rá a frissítések ha nem áll távol tőled a MOD-olás akkor az némileg talán népszerűbb/támogatottabb XDA-n. Azonkívül tudod bővíteni a memóriát is, valamint van hardveres gombok, amit néhányan jobban preferálnak.
Viszont, ha Playből tudsz mindent pótolni, és számít a gyors frissítés akkor Nexus. A légnyeges technológiák benne vannak, bár 2magos de jó azért a processzora, és szép a kijelző csak másfél collal kisebb.

Fold 5

(#3759) Atus85 válasza premete (#3755) üzenetére


Atus85
aktív tag

A samsung gyári gari a legjobb kb. baszki.

(#3760) macimeister válasza Zolesz007 (#3758) üzenetére


macimeister
aktív tag

A csúcson van sajnos a hangsúly.

(#3761) Zolesz007 válasza macimeister (#3760) üzenetére


Zolesz007
őstag

Elismerem ami nem S (esetleg nóta) annál kiválónak számít, ha kap egy főverzió frissítést, de általában örülni kell, ha 4-5 javítás jön aztán kész...

Fold 5

(#3762) bigrock válasza bence007 (#3754) üzenetére


bigrock
addikt

Az a 95K max. nettó lehet... 124-ért van a honlapon. :-(

(#3763) Atus85 válasza macimeister (#3753) üzenetére


Atus85
aktív tag

Én is a Sgs3 és a Nexus között gondolkodtam. Szerintem nem ér annyival többet az sgs3. Nagyon szeretem a Nexust 4.1.1-es gyári androiddal használom nincs telerakva a samsung vackaival, míg sgs3-ra4.0.4 a legujabb. Volt sgs2-őm is. A Nexus-t sokkal jobban szeretem és kibaszott gyors. A galaxy s3 semmivel nem gyorsabb gyári szoftverrel, próbáltam.

(#3764) bence007 válasza bigrock (#3762) üzenetére


bence007
tag

Amit írtam az használt!NEm tudom mennyire megbízható!Ha megvan a számla és a garanciapapír akkor van még félnivaló?

(#3765) macimeister


macimeister
aktív tag

Egyébként samu updates nexus is tele van rakva extra cuccal meg saját launcherével, vagy ők is alapot adnak?

(#3766) Zolesz007 válasza macimeister (#3765) üzenetére


Zolesz007
őstag

Alapot. Ezért nem is értem minek van ilyen verzió. De bármikor cserélheted bármire garivesztés nélkül.

Fold 5

(#3767) Atus85 válasza macimeister (#3765) üzenetére


Atus85
aktív tag

Alapot adnak.

(#3768) macimeister


macimeister
aktív tag

Ebben az esetben nem értem, hogy az is miért késik és nem jön egyből, vagy rá pár napra, hogy a google kiadja.

(#3769) szuper94 válasza Zolesz007 (#3758) üzenetére


szuper94
tag

ha másfél coll-al kissebb lenne a nexus kijelzője akk nem 4,65" lenne hanem 3,3 :DD

(#3770) B1T3 válasza szuper94 (#3769) üzenetére


B1T3
addikt

Igen, az az 1,5 igazából 0,15. :D

(#3771) premete válasza Atus85 (#3759) üzenetére


premete
veterán

Ha veled is azt csinálták volna, amit velem, nem imádnád ezeket a másolóbajnokokat. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#3772) p06 válasza premete (#3771) üzenetére


p06
senior tag

Többen írták, hogy pl. az S3-asnál rögtön cserélik a repedt, hátlpot vagy a megkopott keretet és házhoz is jönnek ami azért nem rossz....

Egyébként ilyen esetben nem szabad hagyni a dolgot ki kell verni a balhét, ha látszik, hogy nem külsérelmi ok miatt lett hibás akkor simán lehet őket addig molesztálni amíg ki nem javítják.(A blogodat olvastam Galaxy Nexus esete)

[ Szerkesztve ]

(#3773) premete válasza p06 (#3772) üzenetére


premete
veterán

Ja, és ezt már az Omniával is eljátszották, és tudom, hogy nem egyedi eset, még arra is lusták voltak, hogy a "szakvéleményt" esetre szabják. :)
Remélem, lesz még Nexusom, ha minden igaz, a következő az Motorola Nexus Razr lesz. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#3774) p06 válasza premete (#3773) üzenetére


p06
senior tag

Csak zárójelben jegyzem meg, hogy itthon sajnos sok szervízes hozzállása elég vérlázító, ugyanazon cég pl. kint a németeknél szónélkűl megjavította a napszeműveget itthon a márkaképviselet szervíze meg nem, pl. a másik elég nagy kijelző gyártó cég szervíze is megér egy misét, egyszerűen úndorító amit művelnek, nem ért hozzá lusta kitalál valamit és ezt megpróbálja bemesélni, és ha nem hiszed el akkor megsértődik és dúrcás lesz ;] , ilyenkor kell reklamálni esetleg fogyasztóvédelem és hipp hopp észbekap és javít:) szánalmas, egyszerűen az addott lelkiállapottól függ, hogy javít e vagy sem....

Tehát én nem itélnék el a zervíz alapján egy céget sem mert a dolgozókon múlik majdnem minden, és tudom, hogy van sok a hülye vevő, de azért ne nézzék már hülyének az embert, és sajnos eddig szinte csak ilyen tapasztalatom van...

[ Szerkesztve ]

(#3775) Karma válasza premete (#3773) üzenetére


Karma
félisten

Para... Fotókat nem csatoltak a "szakvéleményhez"?

“All nothings are not equal.”

(#3776) premete válasza Karma (#3775) üzenetére


premete
veterán

Csatoltak, de (számomra) nem sok derült ki belőle, abban sem vagyok biztos, hogy a beadott készülékről készültek, ami 100%-osan működik, csak a kopás miatt adtam be.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#3777) Karma válasza premete (#3776) üzenetére


Karma
félisten

Na jó, de azért feltolhatnád a blogra :)

“All nothings are not equal.”

(#3778) FragMaster válasza premete (#3776) üzenetére


FragMaster
addikt

Ha kétszer így járnék tuti én is így vélekednék, ez simán átérezhető. Meg tudok itt a fórumon még egy embert, aki elvielg SGS2 miatt pereskedik(?) a samsunggal. De a többiek? Úgy igazából ezeken kívül nem sok panasszal találkoztam itt a fórumon, se az ismeretségi körben.
Ne érts félre, nem akarlak meggyőzni, hogy hú de jó dolog történt veled és ennek ellenére vakon bízz.

Tök más: a másolóbajnok kifejezéstől már beteg vagyok. A nexus meg az omnia pont hogy egyedi készülékek a samsungtól. Ha sgs1 vagy ace forogna szóban azt mondom oké. Megvenni rendben volt, de ahogy sérelem ér már másolat mind?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#3779) Integra válasza p06 (#3774) üzenetére


Integra
titán

jah, ezek ilyenek, a panasonic magyarország pl elég ganá egy banda...

Frag: sz@rj bele, nem kell az ilyenekkel foglalkozni :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3780) premete válasza FragMaster (#3778) üzenetére


premete
veterán

Én sem a Nexusokra gondoltam a másolással, azokat lehet, hogy a Google tervezte. :)
Én már többektől hallottam ugyanezzel a két indokkal garanciamegvonásról, állítólag ahogy fogy az éves keret, úgy egyre gyakoribbak az ilyen esetek.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#3781) Rem-X válasza agyhalal (#3743) üzenetére


Rem-X
senior tag

Gyanítom hogy takju romod van. Tök véletlenül vettem észre titanium backupban hogy a wallet, a books és a többi ilyen beépített amcsi cucc 'le van fagyasztva' tehát ott vannak csak nem látszanak. Valszeg ezért nem tudod törölni. Javaslom hogy olvaszd ki őket vagy ha jól sejtem akkor a sima alkalmazás kezelő részén is már ki lehet szedni tiltásból ami ugyanaz mint a fagyasztás.

Try again, fail again, fail better!

(#3782) Integra válasza Rem-X (#3781) üzenetére


Integra
titán

hm, tehát az európai google rom is ugyanaz mint az amerikai csak annyit változtattak benne gyárilag, hogy az usa specifikus részeit kikapcsolták alap beállításban?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3783) FragMaster válasza premete (#3780) üzenetére


FragMaster
addikt

"állítólag ahogy fogy az éves keret, úgy egyre gyakoribbak az ilyen esetek."
Durva, ha ez így van. :Y

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#3784) BDave válasza bence007 (#3750) üzenetére


BDave
őstag

Ha hosszabb távra gondolkozol és szeretnéd, hogy a telefonon mindig a legfrissebb rendszer fusson, akkor szerintem is Nexus. Viszont, ha nem annyira buzerálod a telefont és nem igazán érdekelnek ezek a frissítési mizériák, csak kell egy nagyon erős gép, akkor S3.

Szerintem lényegében (mármint felhasználási szinten) ugyan az a kettő: nagyon gyors! Mind a két telefon teljesen kiszolgálja az embert, nem akad, nem fagy, nem lassul be, stb. Itt már szinte csak azon múlik a választásod, hogy szeretnél-e időben kapni frissítéseket, melyik telefon szoftveres kinézetet tetszik jobban és hajlandó-e vagy kifizetni 200ezret egy telefonért.

Nekem Nexus előtt S2 volt, barátnőmnek még mindig az van. Hát, így visszanézne - van, hogy az övét használom -, eléggé "nagyok" a különbségek, leginkább a kezelőfelületben. Nekem jobban bejön a Google által kitalált felület, mint a Samsung kinézete (kicsit komolytalan a telefonhoz képest még S3-nál is). De őt nem zavarja ez, neki ez tetszik és nem is nagyon izgatja, hogy jön meg egy hónapon belül rá a legfrissebb rendszer. Engem igen, ezért cseréltem.

Hidd el: itt már nem igazán számít, hogy 2, 4 vagy 8 magos a telefonod. Mi - és feltételezem, hogy te is - "csak" hétköznapi felhasználási szinten (játék, net, kommunikáció) szeretnéd használni a telefont, s nem a bachmark adatokat böngészni, nézni, hogy mikor akad meg 1ms-ra a rendszer. Lehet, hogy fél év múlva szebb játékokat tudnak készíteni, de szerintem a mostani igényeket is teljesen kielégíti a mai felhozatal, grafika fél év múlva is. Persze haladni kell a korral, de te döntsd el. Nem egyszerű, mert leginkább úgy lehetne dönteni, ha mindkét telefont egy hónapig nyomogatná az ember és aztán mondaná, hogy melyik kell. Bárcsak lenne ilyen. :)

(#3785) tybsen válasza bence007 (#3750) üzenetére


tybsen
addikt

Én nem vennék s3-at, sem s4-et, sem semmilyet. Legalábbis pont a frissítések miatt elhatároztam, hogy a jövőben csak google telefon, feltéve ha android kell.. Mivel elég sokat esnek az árak, szerintem ha valaki spórolni akar, akkor nagyon megérheti mindig az utolsó előtti nexus (tehát pl.tavaly amikor megjelent a galaxy nexus, még jó vétel volt a nexus s, most pedig ha megjelenik a legújabb nexus, még mindig megéri a galaxy nexus - ha az ár és a frissítések a fontosak). Igazából ha az ember megveszi az aktuális legjobb hardware-rel szerelt telefont, pár hónap után jön egy jobb, mégjobb, mégjobb, stb. Ezért megnyugtatóbb valamennyire egy nexus - mert lehet, hogy lesz hardverileg jobb, de frissítés szempontjából nemigen.

Bár most elég izgalmas hetek következnek, én most nem vennék telefont - érkezik a wp8, új iphone (talán jön új google telefon is?), ha hosszú távra terveznék egy telefonnal, akkor biztosan várnék egy kicsit, megnézve legalább, hogy mik az újdonságok. Bár nyilván egy ilyen fórumon sok hozzám hasonló ember van, aki nem átlagos felhasználó, inkább ez már valamiféle beteg szórakozás ;] :)

[ Szerkesztve ]

(#3786) FragMaster válasza BDave (#3784) üzenetére


FragMaster
addikt

Amúgy én is őrlődöm még mi legyen :D Tésként új nexust függetlenül tudnék csak 125k körül, az s3 meg előfizuval 131k-re jönne ki. A 6k különbség azért -hiába jön be nagyon a nexus- elgondolkoztat.
Kár, hogy nincs egy szép állapotú pesti használt sem most fent :(

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#3787) tybsen válasza FragMaster (#3786) üzenetére


tybsen
addikt

Ha esetleg egy kis kirandulassal osszekotod, Ausztriaban aktualisan legolcsobban 349 EUR, két év garanciával, függetlenül. 97.720 HUF, 280-as árfolyammal számolva.

(#3788) FragMaster válasza tybsen (#3787) üzenetére


FragMaster
addikt

Kicsit kiesik, ha tudnék utazgatni akkor elmennék vidékre valamivel olcsóbbért is :D

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#3789) BDave válasza FragMaster (#3786) üzenetére


BDave
őstag

Lényegében miért vennél S3at? Mi az ami tetszik benne?

(#3790) hallerlaller válasza Karma (#3775) üzenetére


hallerlaller
addikt

Ennek ellenére nekem szó nélkül cserélték a helyszíni szerviz szolgáltatás keretén belül kijelzővel együtt a keretet is, pedig nem is kértem és a note topikban is olvastam hasonló eseteket mikor szó nélkül cserélték más hibás alkatrésszel együtt a keretet is.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#3791) Integra válasza FragMaster (#3786) üzenetére


Integra
titán

lesz 4.1 az s3-ra is, csak a kérdés, hogy mikor, és az, hogy mennyire fogja befolyásolni a touchwiz a működését., meg hogy kell e touchwiz egyáltalán. ezt mindenki maga dönti el.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3792) Atus85 válasza FragMaster (#3786) üzenetére


Atus85
aktív tag

6ezer forintos különbségnél az s3at venném, ugyanis többet ér. 131-ért jo vétel az s3.

(#3793) tybsen válasza Atus85 (#3792) üzenetére


tybsen
addikt

Fuggetlenul/elofizetessel van 6 ezer HUF kulonbseg, azert ez nem mindegy szerintem.

(#3794) SP!T válasza Integra (#3791) üzenetére


SP!T
addikt

Szerintem bazi jó az S3. Én azt venném.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#3795) Integra válasza SP!T (#3794) üzenetére


Integra
titán

szerintem is pöpec teló. bár nekem személy szerint a nexus fényévekkel jobban tetszik designra. a gombmentessék, az hogy egy nagy hajlított fekete panel az eleje, telitalálat. és kézbe venni is sokkal jobb. természetesen ez erősen szubjektív :)
a másik, hogy nincsen kedvem szopni az update-tel a touchwiz miatt, illetve, hogy a samsungnak mikor és mihez van kedve. emiatt nálam bukta, hiába jó telefon. a hétköznapi életben számomra semmivel sem tud többet és jobban, mint a nexus. sőt, a felsoroltak miatt pont ellenkezőleg van, a nexus sokkal többet tud. :) tehát forintosíthatjuk, hogy +2 mag, erősebb vga, de nekem hót felesleges, nem játszo telefonon (amivel meg játszanék, mint pl a myst és egyéb kalandjátékok, ezek meg nincsenek). talán a jobb kamera hiányzik. ja és arról nem is beszélve, hogy én soha nem írok alá semelyik szolgáltatóhoz, így csak kártyafüggetlen telefont veszek. nekem ezek az igényeim.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3796) BDave


BDave
őstag

Integra: ez elég durva kalandjáték lesz: Wild Blood :)

Heroes 2-t már nézted? :)

[ Szerkesztve ]

(#3797) macimeister válasza tybsen (#3785) üzenetére


macimeister
aktív tag

Számtech és telefon piacon szerintem felesleges várni. Kivárod ami érdekel és vele együtt megjelenik a hír, hogy jön mindjárt a még pengébb cucc ugyanannyiért.

(#3798) BoB válasza BDave (#3796) üzenetére


BoB
veterán

Heroes 3 is van.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3799) Integra válasza BDave (#3796) üzenetére


Integra
titán

haha, heroes-zal régen sokat játszottam, mai napig a harmadik része a legjobb :)
de nem ilyen kalandjátékok érdekelnek telefonon, hanem a régi myst, uru, syberia (benoit sokal) és hozzá hasonló gondolkodós, logikai feladványos játékok. nekem ezek ideálisak telefonra max ha játékról van szó.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3800) BDave válasza Integra (#3799) üzenetére


BDave
őstag

Nekem ezek maradtak ki, viszont a Heroes-részek nagyon jók voltak, imádtam őket!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.