Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) FragMaster válasza zorromoto (#3945) üzenetére


FragMaster
addikt

Na erre kíváncsi vagyok én is, mert jóformán S4 soc-vel rendelkező telefont nem lehet hivatalos forrásból hazánkban kapni, főleg nem Sony-t mert olyan még egy sincs kiadva.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#3952) Atus85 válasza bodoraudio (#3950) üzenetére


Atus85
aktív tag

Másolásra a legegyszerűbb szerintem: letöltöd az ftp szerver nevű programot, programon belül szerver indítás. Amit számot kiír azt gépen: total commander-hálózat-új ftp kapcsolat(ide beirod a számot amit telon kiirt a progi) és igy wifin tudsz másolni bármit a telóra.

[ Szerkesztve ]

(#3953) Atus85 válasza bodoraudio (#3950) üzenetére


Atus85
aktív tag

Törölhető. (Netem buzult.)

[ Szerkesztve ]

(#3954) Atus85 válasza bodoraudio (#3950) üzenetére


Atus85
aktív tag

Törölhető. (Netem buzult)

[ Szerkesztve ]

(#3955) bodoraudio válasza Atus85 (#3952) üzenetére


bodoraudio
aktív tag

kösz. :R

(#3956) BDave válasza bodoraudio (#3950) üzenetére


BDave
őstag

Mi az az ndrive?

(#3947) zorromoto: 2 magos telefonról van szó. Milyen problémát tudna produkálni egy ilyen gép csak azért mert tavaly novemberben jelent meg? Azóta három telefon nyomta le vasban, amik azért nincsenek még annyira elterjedve: One X, S3, 4X HD. Azóta ez a legfrissebb Samsung telefon Samsung fronton, de még talán az összes többi gyártó közül is. Még számítógépben is fasza a két mag, nemhogy telefonban! :) Nem is értem, hogy ilyenkor mik az elvárások. Szaggatna a Doom 3 vagy a Crysis a telefonon? Nem lehet 2 mag alatt egyszerre zenéthallgatni, játszani, torrentezni? Igazából ezeket egyiken se lehet. Nem tudom, hogy milyen és mekkora igényeid vannak, amiket ne tudna bármelyik kétmagos gép kielégíteni - kérdezem ezt bármilyen személyeskedő, sértő szándék nélkül - de szerintem nem csalódnál a Nexusban. A JB miatt pedig még jobb is a rendszer, ráadásul nincs rajta semmi plusz felesleges alkalmazás és kezelőfelület.

[ Szerkesztve ]

(#3957) Zolesz007 válasza Atus85 (#3952) üzenetére


Zolesz007
őstag

keress vissza a fórumban a total commander kifejezésre.Most nem elékszem, de van egy beállítás amivel a meghajtó gyökeréből is van visszalépés. ilyenkor látja a telót a TC MTP módban is.

Fold 5

(#3958) zorromoto válasza BDave (#3956) üzenetére


zorromoto
senior tag

Nem tudom milyen problémákat tud(na) produkálni azért kérdezlek titeket.Azért hogy egy kis ellen példát is felhozzak.Volt részem az optimus 2x-hez.2 magos meg tegra meg kutyafüle mégis egy idő után megválik tőle.Hozzá teszem hogy a mai napig az egyik legszebb telefon szerintem.Ezt elsősorban az anyaghasználatra értem.Tanulhatna tőle a samu is.
Igazából szeretném kihozni a legjobb ár/érték, felhasználói élmény stb... készüléket.

(#3959) Dzsuri89 válasza slice14 (#3939) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nexus S után a legjobb vétel ez a telefon! ;)

(#3960) jacis válasza hallerlaller (#3937) üzenetére


jacis
nagyúr

Megoldás: induláskor mobilnet vagy wifi segítségével megtervezzük az útvonalat majd amikor elkezd navigálni kapcsolható is ki a net (persze a gps marad bekapcsolva). Nekem így az otthonomtól egészen Aradig tökéletesen elnavigált ma.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3961) BDave válasza zorromoto (#3958) üzenetére


BDave
őstag

Hát, viszont lehet, hogy kompromisszumokat kell kötnöd, ha nem tetszik annyira a Samsung anyaghasználata (HTC vagy LG), ellenben jó lenne hamar megkapni a frissítéseket (Nexus). :) Én az utóbbira szavazok, mert annyira nem zavar, sőt, nekem nagyon tetszik ezzel a kinézetével a Nexus (talán könnyebb is, mint egy HTC a kevésbé súlyosabb háza miatt). Nekem semmi bajom nincs ezzel a "gagyi műanyag" külsővel, finom anyagból készült és kellemes a tapintása, jó fogdosni. Nem hiszem, hogy megbánnád azt, ha hamar érkeznének a frissítések, ellenben az összes többi gyártó telefonjával. Persze nem rá akarlak beszélni, csak egy erős érv.

(#3962) jacis válasza BDave (#3961) üzenetére


jacis
nagyúr

Ami nagyon fontos, hogy a GN burkolata pl. sokkal komolyabb mint az S3-asé. Nekem volt a napokban 4X HD a kezemben, de pl az sem volt ilyen szempontból semmivel sem jobb.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3963) slice14 válasza Dzsuri89 (#3959) üzenetére


slice14
veterán

Azt hiszem, inkább emelet döntök. A szoftveres támogatás miatt is.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#3964) hallerlaller válasza jacis (#3960) üzenetére


hallerlaller
addikt

jó trükk! most jön is egy frissítés: [link]

# slice14

jó döntés :K

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#3966) BDave válasza jacis (#3962) üzenetére


BDave
őstag

Én nem vettem észre olyan nagy különbséget.

Most kerestem Youtubeon videót az S3 hátlapjáról, ami nagyon hajlékony - személyesen is kipróbáltam -, "U"-alakban meg lehet hajlítani és nem törik el. Viszont egy ilyet elfogadnék a Nexushoz :)

(#3967) hallerlaller válasza BDave (#3966) üzenetére


hallerlaller
addikt

S3 hátlap repedezik, keret lepattogzik: [link] [link]

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#3968) bigrock válasza hallerlaller (#3967) üzenetére


bigrock
addikt

Vagy: [link]

[ Szerkesztve ]

(#3969) bigrock válasza hallerlaller (#3967) üzenetére


bigrock
addikt

dupla, bocs

[ Szerkesztve ]

(#3970) bence007


bence007
tag

Sziasztok!

Találtam ebayen 2100Mah aksit a telefonhoz!Mennyire megbízható ez?Verizon felirat van a hátlapján!Kompatibilis ez a telefonnal?

Köszi!

(#3971) BoB válasza bence007 (#3970) üzenetére


BoB
veterán

Nem kompatibilis. A 2000 Mah-os kompatibilis. Itthon 10 rongyért kapod meg. (hátlappal)

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3972) BDave válasza hallerlaller (#3967) üzenetére


BDave
őstag

Hát ez durva. 180ért...

(#3973) BDave


BDave
őstag

Nektek se jeleníti meg a Google Now az időjárást? Tegnap még volt, ma reggel óta már nincs. :F Már OK.
Frissült a Maps, tök jó ikonja lett :) (Próbáltam keresni az ikonját, de nem találtam, még annyira friss :) )

[ Szerkesztve ]

(#3974) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Srácok,már majdnem beszálltam egy ilyen telóba. Kirakatban nem is tünt nagynak,de most meg olvasom a testet,h kétkezes telefon. Nexus Snél kicsivel nagyobbat még tudnék egy kézzel használni. Ez fontos szempont.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#3975) Integra válasza bajnokpityu (#3974) üzenetére


Integra
titán

nekem is nagy volt a desire után, ezt kerek perec bevallom. másfél-két hónapja használom. a méret most már absz nem zavar. a kijelző felbontásáról és méretéről meg nem mondanék le. teljesen jól tudom használni, zsebben is nyugodtan elfér, semmi bajom vele. ennek a telefonnak egyedül a fehér színét lehet a panelban felróni gyenge pontként a pen-tile matrxi panel miatt, de engem nem zavar, mivel alapvetően fekete alapon használok szinte mindent. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3976) Zsolt74


Zsolt74
senior tag

Valamelyik fórumon olvastam hogy van egy olyan program ami az előlapi kamerát használja arra hogy mikor a kijelzőt nèzem akkor nem kapcsolja le a kijelzőt mert èrzèkeli a szemèt az embernek. Nem tudja valaki hogy ennek a programnak mi a neve?.
A Galaxyn jól jönne, mert állandóan szívok vele.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

Zsolt

(#3977) BoB válasza bajnokpityu (#3974) üzenetére


BoB
veterán

Azt senki nem tudja megmondani hogy Te mennyire kényelmesen tudnád használni egy kézzel, nekem megy pedig kiskezű vagyok. Mások nagyobb kezűek és siránkoznak hogy nem megy.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3978) BDave válasza Zsolt74 (#3976) üzenetére


BDave
őstag

(#3979) hallerlaller válasza bajnokpityu (#3974) üzenetére


hallerlaller
addikt

Itt csináltam összehasonlító képet, valóban nem olyan kényelmes, mint egy 4"-os telefont, de több pozitívumot ad a nagyobb kijelző, kevesebbet kell görgetni, mert több minden kifér, stb.: [link]

(#3976) Zsolt74

azt hiszem ez volt az: [link]

(szerk.: megelőztek) :)

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#3980) Zsolt74 válasza BDave (#3978) üzenetére


Zsolt74
senior tag

Kösz a gyors segítséget.

Zsolt

(#3981) Dzsuri89 válasza BDave (#3978) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Ezek közül melyik a legjobb?

Elég olcsó app! :D :D :C

(#3982) Rem-X válasza bajnokpityu (#3974) üzenetére


Rem-X
senior tag

Én is Desire után ugrottam erre ami azért elég nagy ugár... (3.7-ről...) Nekem elég volt 1 hét hogy totál megszokjam, nincs nagy kezem és nagyon kényelmesen használom.

Egy dolgot vettem észre mostanában kicsit mintha lassan reagálna a kijelző... értem ez alatt, hogy mondjuk ha átugrok egyszínű szürke (play store pl) vagy fehér oldalakra, akkor kicsit látom az előző oldal sziluettjeit eltünedezni... ez is a Pentile miatt van?

Try again, fail again, fail better!

(#3983) Dzsuri89 válasza Rem-X (#3982) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nálam ez a jelenség akkor figyelhető meg, amíg tölt a Facebook és a kék háttéren halványan látszik az óra widget. Nálam ez már a kezdetek óta ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#3984) BDave válasza Dzsuri89 (#3981) üzenetére


BDave
őstag

Szerintem mindegyik ugyan olyan jó. Én az elsőt és az utolsót próbálnám ki, a 2-at kipróbáltam pár héttel ezelőtt, működött, de jobban tetszik ez a zöldes, egyszerűbb kinézetű, mint a többi.
Nézz át ide, itt még vannak olcsóbbak is :)

(#3982) Rem-X: erről már olvastam valahol, talán XDA-n, de sajna nem emlékszem hogy milyen címszó alatt és hogy mit írtak konkrétan. Keress rá, talán megtalálod.

[ Szerkesztve ]

(#3985) premete válasza Rem-X (#3982) üzenetére


premete
veterán

Nem, ez az amoled miatt van, mindegyiknek beég előbb-utóbb a kijelzője.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#3986) Rem-X válasza premete (#3985) üzenetére


Rem-X
senior tag

Najó csak erre még gondolom nem cserélik :) Meg kell várnom míg ott marad rendesen :)

És persze normál fényben nem látszik, este ágyból nyomkodás közben szoktam megfigyelni. És szépen lassan elhalványul.

[ Szerkesztve ]

Try again, fail again, fail better!

(#3987) premete válasza Rem-X (#3986) üzenetére


premete
veterán

Van, akinek már cseréltek, van, akinek nem.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#3988) Rem-X válasza Dzsuri89 (#3981) üzenetére


Rem-X
senior tag

Az a vicces hogy ránéztem a commentekre... egy S3 tulaj boldogan újságolja hogy milyen jól működik ez az app... :)))

Az ilyennek minek S3???? :Y

Try again, fail again, fail better!

(#3989) BDave válasza Rem-X (#3986) üzenetére


BDave
őstag

Lehet, hogy kicserélik. Barátnőm S2 kijelzőjét úgy cserélték ki, hogy azt mondta - ami igaz is volt - "csak sötétben lehet látni, hogy csíkozódik a kép". A fiatal srác kijött, megkérdezte, hogy tényleg szeretné-e ha kicserélné a kijelzőt, mert lehet, hogy nem lesz jobb és ugyan ez lesz az új kijelzővel is, de ő igent mondott és ott helyben kicserélte, ráírta a garancia papírra és ment is. Kb. fél óra volt (egész végig ott voltam és közben "faggattam" is :) ) és közben azt mondta, hogy a Samsung elég komoly figyelmet fordít az ügyfelek elégedettségére, mert nem áll neki semmiből egy kijelzőt kicserélni. Nekem így pozitív tapasztalatom van a szervizzel, ellentétben premete kollégával.

(#3990) Rem-X válasza BDave (#3989) üzenetére


Rem-X
senior tag

De most akkor azt akarjátok mondani, hogy csak én nálam van ilyen gond? :(

Try again, fail again, fail better!

(#3991) BoB válasza premete (#3985) üzenetére


BoB
veterán

Amiről beszél az nem beégés hanem kép visszamaradás. (angolul screen/image retention issue)

Nekem is ilyen.

Minél kisebb a fényerő, annál erősebb. Nekem nagyon halvány csíkozás is van ami pl eltűnik ha a fényerő maxon van.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3992) Rem-X válasza BoB (#3991) üzenetére


Rem-X
senior tag

igen én is azt mondanám hogy ez még nem nevezhető beégésnek...

Igen ez a fényerő dolog magyarázható hogy este látom főleg... :) Mert akkor ugye automatán alacsony a fényerő.

[ Szerkesztve ]

Try again, fail again, fail better!

(#3993) BoB válasza Rem-X (#3992) üzenetére


BoB
veterán

A kettő teljesen eltértő dolog.

Beégés: a probléma az AMOLED organikus jellegéből fakad, ahogyan öregszik, veszít a fényerejéből. Ilyenkor azok a részek amik többet világítottak, halványabbak lesznek. (fixen)

Kép visszamaradás: amikor halványan még az előző képet vagy részeit látni lehet, ez nem fix, képváltás után eltűnik rövidebb hosszab idő után. (ha mindig látható az előző kép a végtelenségig, az gond)

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3994) Dzsuri89 válasza BDave (#3984) üzenetére


Dzsuri89
őstag

A SmartStay Ex-t szedtem le és működik hibátlanul. Szeretem az ilyen értelmes és hasznos programokat. :)

(#3988) Rem-X
:D

(#3995) Rem-X válasza Dzsuri89 (#3994) üzenetére


Rem-X
senior tag

Amúgy jó dolog ez valóban, csak nem tudom mennyire zabálja az akksit, mert ugye ilyenkor folyamatosan ha van képernyő tulképpen használnia kell a kamerát, ami mint tudjuk eléggé dzsúz-igényes :D

Try again, fail again, fail better!

(#3996) bajnokpityu válasza hallerlaller (#3979) üzenetére


bajnokpityu
félisten

köszönöm mindannyiótoknak.
Sztem is hülyeség. A készülék szélességétől, vastagságától függ,h 1-2 kezes.Olyan minimálisan szélesebb,h nem létezik,h egyik jó,másik nem.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#3997) Dzsuri89 válasza Rem-X (#3995) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Ez valóban egy jó kérdés. :D
Azt megfigyeltem, hogy amíg a képernyőhöz érek, addig nem pásztáz, csak miután elvettem a kezem, de akkor is megadott időközönként, ami nálam 3 másodperc. Ha nagyon sokat zabál az aksiból, akkor természetesen törlöm, mert azért nem olyan életfontosságú alkalmazás, de sokszor jól fog jönni, abban biztos vagyok.

(#3998) Dzsuri89 válasza Dzsuri89 (#3997) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Előző HSZ-em cáfolom, mert ez a sunyi app akkor is leskelődik, mikor tapogatom a kijelzőt folyamatosan...

(#3999) slice14 válasza Dzsuri89 (#3997) üzenetére


slice14
veterán

Helló, érdeklődnék hogy kel rá venni fóliát, vagy olyan van rajta ami nincs szanaszét logózva?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#4000) Dzsuri89 válasza slice14 (#3999) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Kell venni rá fóliát, mert ezen is logós, mint a Nexus S-sen, vagy akár az összes Samsungon, ráadásul még van jobb oldalt egy kis füle is, hogy könnyen le tud szedni...

Speedshopban vettem rá 990Ft-ért, ami fasza, mert nem karcolódik, viszont néha nagyon ujjlenyomatos és szivarvanyos erősebb fényben. A Brando fóliát istenítik itt páran, ami nem olcsó, mert 3000 Ft körül van. Következő fóliám lehet, hogy az lesz, ha a mostani elhasználódik.
Hol fogod megvenni és mennyiért? :)
Jól döntöttél, hogy ezt a készüléket veszed, mert nem fogod megbánni! ;)

Szép lassan átvándorolnak a Nexus S topik lakói! :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.