Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3601) B1T3


B1T3
addikt

4.1 óta csak ezeket telepítettem:
- Adobe Reader
- AndroZip (fájlkezelő)
- BeejiveLM (nekem ez az MSN kliens jött be legjobban)
- Easy Voice Recorder
- Foursquare
- Goggles (jópofa, hogy sok mindent felismer, illetve mivel QR kódok olvasására is kiválóan használható, már csak ezért is megéri ezek közül ezt választani véleményem szerint)
- Instagram (nem viszem túlzásba, hogy minden egyes kajálás előtt fotózzak, és megosszam a látványt, de olykor-olykor belépek, megosztok, böngészek)
- Last.fm (nem a rádió miatt, hanem a scrobbling hasznos nekem)
- Facebook Messenger
- Minimalistic Text (talán nem kell bemutatni, widgetekről szól)
- Nova Launcher
- Opera Mini
- Pro HDR Camera (fizetős)
- Shazam (zenefelismerő)
- Skype
- Swype (ez a billentyűzet fekszik a legjobban)
- TeslaLED („zseblámpa”)
- Ultimate custom clock (a homescreen testreszabásához a Minimalistic Text mellett)
- Viber

Van néhány játék is, bár nem játszok gyakran. Legtöbbet talán a Temple Run-nal szórakozok.

(#3602) macimeister válasza B1T3 (#3601) üzenetére


macimeister
aktív tag

Pro HDR kamera neked/nektek nem csinál zajos képeket? Nézegettem ma, de valami kegyetlen silány eredményt kaptam.

(#3603) B1T3 válasza macimeister (#3602) üzenetére


B1T3
addikt

De, néha elég érdekesen játszadozik az expozíciós értékek eltolásával. Viszont mivel megvan a 3 nyers fotó is, annyira nem gond, hogy a végeredmény olyan, amilyen. Majd kipróbálom a HDR Camera-t is (újra), azért nem azt használom, mert nekem ICS-vel bugos volt.

(#3604) macimeister válasza B1T3 (#3603) üzenetére


macimeister
aktív tag

Nem akarok okoskodni meg a fotózásban se vagyok annyira otthon, de amennyire én tudom, a HDR nek nem ez a lényege. Erre a programra jobban ráillene, hogy korrektfotótlövökneked.apk. Mivel amit sok kamera elront telefonok esetén, hogy amit fókuszól oda is méri a fényt, így vagy beég valami, vagy nem látszik lesz az eredményt. Ezt a gondod ezt a program szépen megoldja, csak még nappali fénybe is zajos lesz a vége. A HDR meg számomra már a valóságtól túlzottan elrugaszkodott eyecandy féle fotózás.

(#3605) B1T3 válasza macimeister (#3604) üzenetére


B1T3
addikt

A HDR-nek szerintem az a lényege, hogy pl. beégés ellenére is végül minden részletet megkapj. Tehát adott esetben azt is, ami az árnyékban van, és azt is, ami az égen. Önmagában nem hülyeség a HDR fotó (sőt), de divat lett eltúlozni, és irreális képi világot létrehozni ezzel a technikával, bizonyára erre gondoltál Te is.

(#3606) macimeister válasza B1T3 (#3605) üzenetére


macimeister
aktív tag

Valóban átcsapott manapság divat effekté ez a technika. Visszatérve a programra, ha nem zajosítana, akkor penge lenne nagyon :)

(#3607) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Biztos jó páran használnak közületek Viber-t. A kérdésem az lenne, hogy nálatok is belassul gépelés közben a gyári billentyűzet? Arra gondolok, hogy nem egyből reagál arra, amit akarok. SMS írás vagy akár Gtalk alatt folyamatos az egész. Nexus S alatt is ugyan ez volt, gondolom akkor a Viber a ludas.

(#3608) Integra
Nálam se mindig csinálja, csak néha, de mindenesetre érdekes. :)

[ Szerkesztve ]

(#3608) Integra válasza Dzsuri89 (#3607) üzenetére


Integra
titán

nekem nincsen bajom vele, teljesen jól megy

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3609) jacis válasza Integra (#3608) üzenetére


jacis
nagyúr

Nálam sincs probléma.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3610) Rem-X válasza Dzsuri89 (#3607) üzenetére


Rem-X
senior tag

Gyári bill? :) Én mióta kipróbáltam a Swiftkey3-at szerelmes vagyok belé... én nem gondoltam hogy billentyű és billentyű között van különbség de ezek zsenik :)

Try again, fail again, fail better!

(#3611) Rem-X válasza B1T3 (#3601) üzenetére


Rem-X
senior tag

Húúúúú ez a minimalistic text nagyon jó! Régóta kerestem ilyet, de basszus lehetetlen normálisan beállítani :) Valami hasonló nincs ami előre definiált elrendezéssel ilyen frankón kirakja a dolgokat?

Try again, fail again, fail better!

(#3612) Psytech válasza Rem-X (#3610) üzenetére


Psytech
senior tag

+1 a SwiftKeyre :K még régebben akcióban vettem meg vagy 100 ft-rt, legjobb playes vételnek tartom azóta is. Új rom alkalmával első, hogy ezt beizzítom :)

(#3613) Atus85


Atus85
aktív tag

A gyári töltő ugye 1000mA-os. Az árthat a telónak ha egy 1200mA-os gyári Nokia töltőt is használok?

(#3614) marlboromen válasza Atus85 (#3613) üzenetére


marlboromen
aktív tag

Én rendszeresen töltöm egy ugyanilyennel, nem hiszem hogy ártana neki.

(#3615) Dzsuri89 válasza Rem-X (#3610) üzenetére


Dzsuri89
őstag

En is megvettem múltkor fillérekért, de nekem nem tetszik, hogy nem lehet kikapcsolni a szó javaslatokat, mert csak foglalja a helyett a kijelzőn.

(#3616) premete válasza Atus85 (#3613) üzenetére


premete
veterán

Ha az akku 80%-át nem haladja meg, akkor jó.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#3617) Integra válasza Rem-X (#3610) üzenetére


Integra
titán

nem is hallottam róla :) miben más?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3618) Integra válasza Atus85 (#3613) üzenetére


Integra
titán

szüleimnél anyám blackberry töltőjét használom hozzá. sose néztem meg milyen, csak rádugtam, működik. de szerintem ha a jabra easygo kékfog headsetem töltőjére dugom, az is tökéletes neki. de a htc desire töltőjével is használom, az is perfekt. annyira hihetetlen, hogy végre szabvány a micro usb... egy áldás..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3619) Rem-X válasza Integra (#3617) üzenetére


Rem-X
senior tag

Szerintem csak olvasd el és nézd meg a videót :P :)

Try again, fail again, fail better!

(#3620) iOnizer


iOnizer
tag

Nekem a Swype jött be. Nagyon jól működik, magyarul is lehet neki diktálni, az összekötögetéssel meg gyorsabban írok, mint számítógépen

Alá bizony

(#3622) BDave válasza SP!T (#3621) üzenetére


BDave
őstag

Ezt nem igazán itt kéne, ráadásul off nélkül.

(#3623) Integra válasza SP!T (#3621) üzenetére


Integra
titán

nem adok itt neki sok esélyt :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3624) SP!T válasza BDave (#3622) üzenetére


SP!T
addikt

Oh, akkor kérlek jelents egy moderátornak. :R Amúgy OFF-ban van.

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#3625) Rem-X válasza SP!T (#3621) üzenetére


Rem-X
senior tag

Sokáig szemeztem vele de aztán ugye Gnex maradt :) Tegnap megnyomogattam a T-nél az X-et és csak megerősített a döntésem helyességében :P

Azért sok sikert az eladáshoz! :D

Try again, fail again, fail better!

(#3626) SP!T válasza Rem-X (#3625) üzenetére


SP!T
addikt

Szerintem is 100% jobb a Nexus. Nem állítom, hogy jobb. ;] Én se cserélném le rá az enyém. Csak gondoltam ha már itt kialakult egy kisebb közösségünk megkérdezem. Nem gondoltam, hogy ezzel valamelyik másik Nexus tulajt megsértek. :U

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#3627) BDave válasza SP!T (#3626) üzenetére


BDave
őstag

Engem egyáltalán nem sértettél meg, dehogyis, csak tiltja a szabály az apróhirdetést a topicokban. Mert ennyi erővel én is belinkelhettem volna. Bocs, ha személyeskedésnek vetted, nem annak ment. Egy tipp: tedd be a hozzászólásodba a hirdetés szövegét és linkjét (le tudod rövidíteni a címet a Google URL-rövidítőjével), az minden hozzászólásod alatt megjelenik, minden topicban. ;)

(#3628) jacis válasza Dzsuri89 (#3615) üzenetére


jacis
nagyúr

Én is ezért hanyagolom. Nagyon zavart :(((

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3629) SP!T válasza BDave (#3627) üzenetére


SP!T
addikt

Öhm... Tőlem itt remélem nem akarsz segítséget kérni a jövőben. :) Kétszínűség rulz!

There's a device that I've been using called a whoop.

(#3630) SP!T válasza SP!T (#3629) üzenetére


SP!T
addikt

Ezt lehagytam, ezért írtam.

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#3631) jacis válasza SP!T (#3630) üzenetére


jacis
nagyúr

Na ez gáz. Ez nem volt szép BDave.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3632) Integra válasza iOnizer (#3620) üzenetére


Integra
titán

az még beta, nem?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3633) jacis válasza Integra (#3632) üzenetére


jacis
nagyúr

Igen az még, de ettől függetlenül egész jó már most is.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3634) BoB válasza jacis (#3631) üzenetére


BoB
veterán

Már a TV-t sem kell bekacsolnom ha brazil szappanoperát akarok látni :DDD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3635) Integra válasza BoB (#3634) üzenetére


Integra
titán

lemaradtam valamiről?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3636) tybsen válasza Integra (#3635) üzenetére


tybsen
addikt

Addig olvass, amíg lehet. Hamarosan "moderálva lesz a topik". Nem is értem, eddig hogy nem borult meg a rend...

BDave: tőlem se számíts segítségre a jövőben

[ Szerkesztve ]

(#3637) Integra válasza tybsen (#3636) üzenetére


Integra
titán

nagyjából összeraktam. ezért tök felesleges volt rohanni moderátorért, kicsit túlbuzgónak érzem.. olyan ritkán történik ilyesmi hogy kb senkit sem zavar, aztán már el is tűnt. szóval semmi szükség nem volt rá.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3638) SP!T válasza Integra (#3637) üzenetére


SP!T
addikt

Pontosan így gondolom én is. Nem egy idegen vagyok, aki még csak nem is Nexus tulaj lenne, aki beleböfög a topicba. Ráadásul sokat próbáltam én is segédkezni kisebb leírásokkal. Természetesen hivatalosan jogosan részesítettek figyelmeztetésben a moderátorok, hisz ez a szabályzat. De attól még valóban nem érzem egy korrekt reakciónak...

És köszönöm, aki a szabályzat ellenére szintén nem tartotta korrektnek velem együtt.

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#3639) hallerlaller válasza SP!T (#3638) üzenetére


hallerlaller
addikt

Hirdesd meg mobilguru.hu n, 160ft egy hirdetés, de hamar elviszik, mert ott csak gsm boltok hirdetnek szinte, nem alkudoznak annyit mint hardveraprón.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#3640) Zolesz007 válasza SP!T (#3630) üzenetére


Zolesz007
őstag

Nem semmi... kár ezért...

Fold 5

(#3641) szuper94


szuper94
tag

Egy kis segítséget szeretnék kérni!
Szerintetek melyik a legjobb főzött rom amit érdemes felrakni? És milyen kernel-el érdemes használni?

:))
:))
:))
:))
:))

(#3642) tgb válasza szuper94 (#3641) üzenetére


tgb
senior tag

Próbálj ki egy párat,kinek mire van igénye,van választék!
Én ezt használom!Hibátlan eddig,gyors,stabil,stb.

az irányár nem félarat jelent!

(#3643) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Nagyon vigyázok a telefonra, mindig tokban hordom és állandóan puha felületre teszem le (bőr tokjára). Ma nézem a készülék hátuljának az alját (hátlap alatti kidudorodó rész) és már vannak rajta karcok... Másnál is karcolódik?

(#3644) Atus85 válasza Dzsuri89 (#3643) üzenetére


Atus85
aktív tag

Valszeg a tok miatt karcolódik. Volt 1 iPhone4-em egy 8000ft-os tokban volt és megkarcólódott a hátulja mert belement a tokba a porszem. A 2. IPhone 4-em semmilyen tokban nem volt és teljesen makulátlanul adtam el. A Galaxy nexusom szintén nincsen tokban és egy darab hajszálkarc sincs rajta. Bár még csak 2 hetes kb.

[ Szerkesztve ]

(#3645) Dzsuri89 válasza Atus85 (#3644) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nekem is ez a porszemes dolog volt az eszemben, csak kíváncsi voltam, hogy a hozzád hasonló embereknél, akik nem hordják tokban, azoknál mi a szitu karc terén. Sokkal nagyobb biztonságban érzem tokban a telefonom, úgyhogy nem válok meg a toktól az ilyen dolgok miatt se. Nekem is csak két hetes a drágaság.
Ájfon után milyen az androdios Nexus? :)

(#3646) Atus85 válasza Dzsuri89 (#3645) üzenetére


Atus85
aktív tag

Volt köztük egy Galaxy s2-is. Így volt hogy: iPhone 3g, iPhone 4, iPhone4, Galaxy s2, Galaxy Nexus. Legkevésbé a Sgs2-t szerettem. De igazából egyikkel sem volt bajom csak 3. IPhone után valami mást is kiakartam próbálni. A Galaxy nexust nagyon szeretem egyébként. Mondjuk azért kiváncsi leszek az új iPhone-ra is. Mind2 rendszernek vannak előnyei meg hátrányai. Az iphone pl.üzemidőben iszonyat jó.

(#3647) Dzsuri89 válasza Atus85 (#3646) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nekem ha ingyen adnák az ájfont, akkor se kéne. :D Csak egy dolog miatt tetszett mindig az ájfon, mégpedig a laggmentesség, de mióta a Google megalkotta a Jelly Beant, azóta már teljes megelégedettséggel használom az Nexust! :) Ájfonos üzemidőről nem tudok nyilatkozni, de nekem a Nexus üzemidejével sincs semmi bajom, mondjuk ha lenne benne egy 3300 mAh-s aksi, mint a Razr Maxx-ban, akkor nagy lenne az öröm. :D

(#3648) Integra válasza Atus85 (#3644) üzenetére


Integra
titán

hm, érdekesek ezek a tokok..
a desire-t szilikon tokban használtam hogy védjem. most a teljes hátlapja szilikon tok lenyomatú..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3649) premete válasza Integra (#3648) üzenetére


premete
veterán

Az még a jobbik eset, a nexusomnak a gumi tok leszedte a festéket az oldaláról foltokban.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#3650) novinyul válasza premete (#3649) üzenetére


novinyul
veterán

Majd gariba cseréltetjük,nem halnak bele egy hátlapba :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.