Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4401) Balázs1986 válasza ferikek (#4383) üzenetére


Balázs1986
addikt

A 0.8 beta verziót használom már vagy két hete, és nem szívja az akksit. Mondjuk nem is kapcsoltam be rajta minden sz*rt (gondolok itt gyorsulásmérős figyelésre, logolásra, ilyenek...).

(#4402) Rotate válasza jooker82 (#4400) üzenetére


Rotate
veterán

úgy írtam nekik, hogy az lg szlovák oldalának a hiba bejelentős cuccosából írtam mail-t, és csehül jött a válasz ebből gondolom, hogy közös képviselet van, már csak azért is, mert a telefon is cseh, imei alapján :) szerintem ha írsz a magyar lg oldalról hasonlóképpen akkor neked is hasonló kimenetele lesz a dolognak :)

amúgy meg mindegy, hogy minek a rövidítése, reklámban mindig mondják, hogy life's good, hát szerintem ezt mondják azoknak, akik 1 hónap után árulják a telefonjukat, azt hiszem nem lenne túl kedves a válasz :D

erről jut eszembe, azok akik árulják, megpróbálhatnának panaszt benyújtani az LG-nek, a pénzt visszakövetelve, persze mindent hivatalos úton, linkekkel, hogy máshol is ezek a gondok vannak, hogy nem kell emiatt a garancia sem, csak a pénz vissza... lehet, hogy ha minden szépen normális hangnemben hivatalos úton lenne intézve, akkor vezethetne valami jóra, és akkor nem kéne 30 ezres veszteséggel eladni :)

(#4403) ferikek válasza Balázs1986 (#4401) üzenetére


ferikek
aktív tag

En csak a gomb vilagitasat vettem lejjebb, mashoz nem nyultam. Ha ez nem szivja, akkor mi? a kovetkezo programok vannak nekem feltelepitve (a gyariakon kivul): dolphin hd, bkv menetrend, arfolyamfigyelo, skype, nba gameline, winamp.

Wifi nincs bekapcsolva folyamatosan. Winamp mondjuk widgetkent ott van a kezdokepernyon...

(#4404) jooker82 válasza Rotate (#4402) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az a helyzet,h ezek mind szoftveres hibák...és először bekérnék javitásra...Mert az,h te otthon bütykölgeted mindenféle romokkal és úgy se jó,azt nem fogadják el....
Nyilván,ha ők se tudnák helyrehozni akkor vissza a pénz....De kétlem,h egyből..
Kiváncsi vagyok téged megkeresnek-e... :F :U

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4405) Balázs1986 válasza ferikek (#4403) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nem tudom, de ha a netesek folyamatosan mennek (pl. árfolyamfigyelő) akkor lehet, hogy meg is van. De tényleg nem tudom...

(#4406) Rotate válasza jooker82 (#4404) üzenetére


Rotate
veterán

nem érted mit mondok... én nem mondtam ilyet, hogy bütyköltem... azt írtam, hogy kéne írni, hogy ezek és ezek a problémák vannak... volt frissítés, de nem segített... volt akinek már gariban is volt, és az sem segített, és nem is fog mivel pl itt lehet egy linket lőni xda-ról, kismillió ember szenved ugyanazzal a problémával... gyári rom alatt is... nem kell bütykölni sem semmit... tudják szerintem mi a helyzet a készülékekkel, nem nagyon reklamálnának... képzeld el ha az a sok ember bepereli őket, mert hibás készüléket árulnak... nekik sem hiányzik...

sztem azt mondanák, hogy várják ki az igért update-t, és ha segít akkor királyság, ha meg nem segít, akkor sima ügy, hogy nem voltak képesek teljesíteni amit ígértek, innentől kezdve szerintem jogos a vételár visszakövetelése...

(#4407) Rotate válasza ferikek (#4403) üzenetére


Rotate
veterán

próbáld meg a skype-t kilőni a folyamatok közül, ha nem használod... hogy ne legyen a notification bar-ban a logoja sem... engem szörnyen zavart, hogy mindig megy... lehet az szivja...

(#4408) jooker82 válasza Rotate (#4406) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én a telefonukat eladni kivánt ügyfelekre gondoltam,h azoktól nem hinném,h csakúgy egyből visszavennék...ha szofthiba szagú a dolog és még pl nemvolt szervizbe....
Azoknak először mindenképp javitják...
De tény h lehet reklamációt irni,h én olyan telefonért fizettem,mely működik és nem kell hetente szervizelni...akkor a pénzvisszafizetés sem kizárt...

Nekem volt egy Einhell mosóm..és 1 éven belül 2x javitották a motorját....és amikor harmadjáéra is vittem,mondta a szerelő,h akkor már újat ad,mivel 3-sziri meghibásodás után cserélni kell.....
Ezt egyébként mindenki tagadja,de ez a pali nemtudom honnan vette.....És kiis cserélte egy teljesen újra...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4409) Rotate válasza jooker82 (#4408) üzenetére


Rotate
veterán

sztem ez a 3x szerelés után cserélni kell dolog valami úniós cucc, mivel nálunk is van elvileg :) azt sem értem nálatok miért csak 1 év a gari, nálunk kötelező mindenre 2 évet adni, az únió miatt... ez egy úniós törvény elvileg... és még elvileg a kínai papucsokra is kéne adni... persze most nem az elhasználódásról beszélünk, hanem a hibás összeszerelés stb... gyári hibák...

(#4410) jooker82 válasza Rotate (#4409) üzenetére


jooker82
nagyúr

MO az igy áll sajnos.. :( Itt 1 év a kötelező minimum...
Bár én arra a mosóra kettőt kaptam...
Azt furcsálltam,h nemrég vettem egy dizájnos tv asztalt és kaptam rá 1 év garanciát... :C Mi tud benne elromolni.. :F :U

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4411) Skynet258 válasza jooker82 (#4410) üzenetére


Skynet258
veterán

Nem megfelelő minőségű anyagok használata, emiatt úgynevezett "anyagfáradás", nem megfelelő minőségű összeszerelés, nem megfelelő felületkezelés... legyen egy kis fantáziád... :D

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#4412) Sca


Sca
csendes tag

Jó kis telefon ez a O2X. Soha nem volt még androidos telefonom és meglepően jó a rendszer. Idág csak WM 5-6,5 készülékeim (ETEN, HTC)voltak na meg pár Blackberry. Hát azok össze sem hasonlíthatóak ennek telefonnak a letisztult funkcióival. Kamera pedig szuper egy mobilhoz képest. Egyedüli probléma, hogy a segédfény ablaka nincs lezárva ezért rendszeresen koszolódik a kamera plexi védőlapja. Majd rakok rá egy pici darab fóliát. Volt egyszer egy restart meg némi hálózati probléma de ez utóbbi szimlán Telenor hiba volt. Összehasonlítva a többi rémálom hibával(SG1 -GPS ügy, I4- antenna, BB - befagyott hívások) ez nem is olyan vészes. Nem próbálgatok rá új főzött romokat mert már megtanultam, hogy hosszú távon mindig a stabilitás kárára megy. Ha lemerül feltöltöm. Ha feltöltöttem használom. Egész nap. Anélkül, hogy életemet az aksi kapacitása töltené ki.

(#4413) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Akinek van némi tapasztalata a következő programokkal megmondná, hogy melyiket érdemesebb használni? SeekDroid vagy Lookout?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#4414) Rotate válasza Ra's al Ghul (#4413) üzenetére


Rotate
veterán

alig feljebb írta Skynet, hogy használja a SeekDroid-ot... nem baj ám ha kicsit visszaolvasunk :)

(#4415) derrik válasza Sca (#4412) üzenetére


derrik
őstag

NA! Így kell okos telefont használni.....nekem is kb. 5 készülék kelet mire idáig eljutottam :)

(#4416) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Nem tudja valaki, hogy miért írja android marketen, hogy a Google acountom hoz nincs mobil eszköz párosítva? (Móta a telefont használom ezzel az accounttal volt párosítva eddig működött), most mi a f@sz van?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#4417) anzo válasza Ra's al Ghul (#4416) üzenetére


anzo
senior tag

PC-n vagy a készüléken írja ki ezt az üzenetet?

(#4418) tothl válasza derrik (#4415) üzenetére


tothl
addikt

Asszem pénteken beruházok egy ilyenre a mediában....
Annyit hozzátennék, hogy pl. a Heromra a gingerbread főzött ROM egyszerűen szuper, tehát ezen is ki fogok próbálni minden főzött ROM -ot.

Ami az okostelefonokat illeti.....még a Hero is remekül használható....megjönnek a céges exchange levelek, megy a gmail, hotmail, gmail chat és nem kell egy laptopot cipelnem magammal mindenhova, hogy megnézzem a kedvenc oldalaimat ha unatkozom, vagy vidéken vagy kocsiban vagyok.
Számomra erről szól és ez az amiben az android verhetetlen. Az Iphone a nyomába sem ér használhatóság terén és ez a viszonylagos nyitottság miatt van. Egyszerűen kényelmes használni, nem kell hozzá semmi, nem kell telepíteni semmit ha valahol vagyok és kéne a háttértár valamilyen ok miatt.....max egy USB kábel és slusz.

Ha sokat pofázok egy napig bírja csak, de ez belefér bőven.
Az O2X -től azt várom, hogy lesz egy jobb kamera/fényképező és sokkal sokkal gyorsabb lesz a net és a böngészés.

[ Szerkesztve ]

(#4419) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Pc -n mikor a marketen egy letölthető alkalmazásnál az install feliratra megyek.
Eddig így szedtem le alkalmazásokat s ment normálisan, most nem értem mert a telefonon be van állítva a Google account.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#4420) anzo válasza Ra's al Ghul (#4419) üzenetére


anzo
senior tag

Nézd meg a jobb felső sarokban a My Market Account -nál Settings -ben látod e a készülékedet?

(#4421) Ra's al Ghul válasza anzo (#4420) üzenetére


Ra's al Ghul
senior tag

"There are no Android devices associated with this account." Ezt írja a My Market Account / Settings -ben. (Nem tudom miért de nem látja eddig normálisan itt volt az eszköz.)

[ Szerkesztve ]

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#4422) anzo válasza Ra's al Ghul (#4421) üzenetére


anzo
senior tag

Próbáld meg a telefonon törölni a market adatokat.

Beállítások/Alkalmazások/Alaklmazások kezelése/Összes/Market/Adatok törlése

[ Szerkesztve ]

(#4423) Skynet258 válasza Ra's al Ghul (#4419) üzenetére


Skynet258
veterán

Azért mert nem ugyanazzal a Google account-al vagy belépve a PC-s Marketre, mint ami a telefonon meg van adva. ;)

https://geekpulse.hu

(#4424) Ra's al Ghul válasza anzo (#4422) üzenetére


Ra's al Ghul
senior tag

Meg csináltam amit írtál de sajnos most sem jó.
Az adatok törlése után megnyitottam a marketet majd letöltöttem egy alkalmazást (telefonon) és a letöltött alkalmazás megjelenik a My Market Account / My Orders -ben.

Skynet258: A telefonon és PC. -n is ugyan azzal a Google account -tal vagyok bejelentkezve. :W

[ Szerkesztve ]

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#4425) Skynet258 válasza Ra's al Ghul (#4424) üzenetére


Skynet258
veterán

Hát, pedig akkor szokott ez a hiba jelentkezni... akkor passz. :(

https://geekpulse.hu

(#4426) Ra's al Ghul válasza Skynet258 (#4425) üzenetére


Ra's al Ghul
senior tag

Esetleg megpróbálom azt, hogy létrehozok egy teljesen új Google fiókot és azzal megpróbálom. (Remélem azzal már menni fog :P)

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#4427) anzo válasza Ra's al Ghul (#4426) üzenetére


anzo
senior tag

A készüléken nem fogod tudni törölni az alapértelmezett Google accountodat.

(#4428) Ra's al Ghul válasza anzo (#4427) üzenetére


Ra's al Ghul
senior tag

Hát nem tudom, hogy mi volt a baja de megjelent a My Devices -ben és azt írja REGISTERED ON: June 1, 2011.

Körülbelül már másfél - két hónapja megvan a telefon...

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#4429) apaszka


apaszka
veterán

Bocsánat,hogy bele ugatok! Nekem csak GT540 em van!
LG-vel a tapasztalatom nagy sz@r! Cseréltetnem kellett a telót,és 4 hónap alatt 3 hónapnál többet szervizeket látogatta! Mostani telefonom műszakilag rendben van,csak az össze szerelése egy kaki! Púpos a kijelzőm alul! Ezt már nem vittem vissza,mert elegem van a márkából! Nem hiszem ,hogy a LG képes tökéletes telefont csinálni! Lehet benne 4 mag,akkor nem fogy felülmúlni egy Nokiát! PL N8 at! Van össze hasonlítási alapom,mert mindkettő típus van a munkatársaimnál!
Bocs a negatív írásért! :W

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#4430) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Most akartam venni a mertekből egy programot és mikor kitöltöttem a kártya adatokat akkor elfogadott mindent de egy olyan hibáét írt ki, mi szerint frissítenem kéne a bankkártyát.

A bankkártya egy sima CIB Bankos (Nem dombornyomású VISA Electron)

Mi lehet a baj?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#4431) Rotate válasza apaszka (#4429) üzenetére


Rotate
veterán

most nem rosszból, de ne hasonlítsuk már összeszerelésileg ezt, meg a GT540-et...

meg saját magad is hülyeséget mondtál... a GT540 olyan 40 ezer az N8 pedig 100 ezer... miből gondoltad, hogy a kettőnek egyáltalán hasonló minősége lesz?

azt elhiheted, hogy az Optimus 2x-re sok rossz dolgot el lehet mondani, de összeszerelésileg nagyon rendben van... sehol semmi nem röcög, jól egyben van...

azért ne hasonlítgassunk már alsó kategóriát felsőhöz... azt meg nem is mondom, hogy a GT540 az LG első androidos telói egyike volt... ilyen alapján nem igazán lehet megállapítani bármit is...

és akkor már az N8 symbianjáról nem is beszélek... halott platform...

[ Szerkesztve ]

(#4432) Skynet258 válasza Ra's al Ghul (#4430) üzenetére


Skynet258
veterán

Csak olyan kártyát fogadnak el, amivel lehet neten fizetni (az egyszerűség kedvéért: dombornyomott, bár természetesen a netes kártyák kivételek). AMEX, Mastercard, stb.

https://geekpulse.hu

(#4433) mycso válasza apaszka (#4429) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Jajj azért az N8-at kiagyhattad volna...bár jól össze van rakva de itt be is fejezõdtek a jó tulajdonságai.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#4434) Rotate válasza mycso (#4433) üzenetére


Rotate
veterán

meg még a kamera... de kb ennyi :)

(#4435) tome.jr válasza apaszka (#4429) üzenetére


tome.jr
addikt

Ez itt az LG O2X topik, nem pedig a GT540. :U

Ha a 2X-szel van tapasztalatod írd le, szívesen vesszük.

[ Szerkesztve ]

(#4436) djstavross


djstavross
tag

Sziasztok!

Egy kis érdekesség: Tegnap reggel a telefon akksija 17%-on volt. Nap közben 1-2 perceket játszottam rajta, megcsináltam meló közben 1-2 Angry Birds pályát, aztán telefonáltam 4-5 perceket és este 10-kor tettem a telót töltőre 4%-kal! :D Végre egy pozitívum és most az akksi állapotjelző sem ragadt be, szóval valós értéket mutatott egész nap! Viszont este töltés közben még játszottam rajta és enyhe túlzással, de annyira forró volt, hogy nem tudta, hogy hol fogjam meg a készüléket. Viszont ennél a hőmérsékletnél sem fagyott be a készülék, míg tegnapelőtt hasonló körülmények között lefagyott (és akkor nem volt ennyire meleg a teló)!!!

Apropó! Mi lehet annak az oka, hogy az NFS-sel nem tudok játszani? Nem jeleníti meg a menüt és a színeket sem! Why?

További szép hibamentes napot! :D

[ Szerkesztve ]

(#4437) Rotate válasza djstavross (#4436) üzenetére


Rotate
veterán

mert gondolom leszedted a Snapdragon, vagy Samsung verziót... nem minden megy ám Tegrán... szereti a saját magára optimalizált cuccot :) pl nekem a sima Backbreaker amit leszedtem, nem jelenitette meg a textúrák nagyját....

mod: én most 22 óránál járok, és 70% :P tegnap volt kb 1 óra chuzzle, 1-2 telefon, pár app install, és stand by :)

[ Szerkesztve ]

(#4438) djstavross válasza Rotate (#4437) üzenetére


djstavross
tag

És linket vagy verziót tudtok ajánlani?

(#4439) Rotate válasza djstavross (#4438) üzenetére


Rotate
veterán

passz... nekem sincs meg, mert nem találtam megfelelőt...

(#4440) gilfoyle


gilfoyle
őstag

A TegraZoneból a Dungeon Defenders letöltésekor hibát kapok, hogy nem találja a játékot.
Ez lehet a telóm hongkongi eredetéből adódóan?

(#4441) Rotate válasza gilfoyle (#4440) üzenetére


Rotate
veterán

nem értem miért nem megy még, amíg nem volt itthon fizetős market addig azért nem ment, és úgy lehetett megoldani, hogy Market Enabler nevű progit ráraksz, és belövöd rajta az US T-Mobile-t, ehhez root kell...

azzal nekem sikerült letölteni :) hogy most, már itt is elérhető a fizetős market, miért nem engedi letölteni, azt nem tudom :( de a fent leírt módszerrel sikerülni kell :) fontos, hogy rootolás után restartolj :)

(#4442) fullmanytime válasza gilfoyle (#4440) üzenetére


fullmanytime
csendes tag

Annak, hogy honkongi, semmi köze ehhez. A Market enablerrel a szolgáltatót lehetett változtatni, ha jól értettem, hogy mit csinálok :) Merthogy azzal leszedtem anno.

Most valóban nem lehet letölteni a tegra zone-ból, sőt, ha csak simán rákeresel a játékra a marketen, meg sem találja. Szerintem valami gebasz van a másik oldalon.

(#4443) Rotate válasza gilfoyle (#4440) üzenetére


Rotate
veterán

ha nem sikerülne, akkor szedd le innen: [link]

mivel eleve ingyenes játék, szerintem nem számít wareznek...

(#4444) Moon70


Moon70
tag

Következő a gondom, ha valaki tudja mi okozza, segítsen :
Aktiváltam a Telenoros klikk csomagot, gondoltam kipróbálom végre a mobilinternetet.
Valamiért azonban nem látok egy APN-t sem, még ha alapbeállítást nyomok neki.
Kézzel hiába veszem fel az 1. HSZ-ban lévő APN paraméterket, akkor sem jó. Próbáltam a telenor helyett Pannon-t írni, az sem segített.
Érdekes módon, amint átraktam a SIM kártyám a BLADE-be, megjelentek az APN-ek és ment is net!
Az LG-m V10d-re van frissítve.

(#4445) Karma válasza Moon70 (#4444) üzenetére


Karma
félisten

Ezeket a beállításokat írtad be?

Idézem:

"Az internet beállításoknál a következő mezőket kell kitölteni:
Név: Telenor Net
APN: net
Hozzáférési pont típusa: internet"

Az, hogy a név mezőbe mit írsz, egyébként teljesen mindegy.
Amúgy meg a Blade-ből is kimásolhatod az értékeket akár.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#4446) Moon70 válasza Karma (#4445) üzenetére


Moon70
tag

nem megy ezzel sem.
Kimásolni a BLADE-ről pedig nem tudom, mert csak ****** -ok látszódnak, szürkén.
AZ LG-m rootolva van, lehet legjobb ha keresek egy eredeti gyári ROM-ot és vissza mindent.
Vagy inkább akkor már egy főzöttet? :)

[ Szerkesztve ]

(#4447) cjvt3o válasza gilfoyle (#4440) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Nem.

A Dungeon Defenders (és még jó pár app) nem érhető el Magyarországról, azt ugyanis, hogy honnan érhető el, a kiadónak kell beállítania. Két oka lehet annak, hogy nincs engedélyezve:

1. Az app még akkor került fel, mikor Magyarországról nem lehetett app-ot vásárolni, és azóta a kiadó nem frissítette a beállításokat.

2. A kiadót a legkevésbé sem érdekli, hogy pl. Magyarországról elérhető-e az alkalmazása.

Volt rá példa, hogy miután valaki jelezte, a kiadó módosította az érintett app beállításait, és onnantól elérhető lett, de arra is, hogy gyakorlatilag a /dev/null -ba ment a kérelem. :)

MarketAccess jellegű app segítségével beállíthatsz magadnak ál SIM szolgáltatót olyan országra, amelyről engedélyezett az app, és akkor már le tudod tölteni.

(#4448) Skynet258 válasza cjvt3o (#4447) üzenetére


Skynet258
veterán

Még jó, hogy elolvastam minden hsz-t, és nem írtam le ugyanezeket mégegyszer. :DDD Pontosan ez a megoldása a dolognak. :K

https://geekpulse.hu

(#4449) Jutocsa válasza Balázs1986 (#4001) üzenetére


Jutocsa
csendes tag

Sziasztok,

Remélem új okostelefon tulajdonosként sem növelem nagyon a türelmetlenségeteket, de lenne egy kérdésem. (Az 1.hsz-t átolvastam többször is)
Sikerült rootolni a telefont, megszenvedtem vele bár mindent úgy csináltam ahogy le volt írva...nem akarta a jót, más módszerrel se, aztán a huszadik reboot és akksikiszedés után egyszercsak ment. A fő problémám hogy nem kapok meg sms-ekt és mások hiába próbálnak hívni, náluk kicsörög én meg ebből semmit se észlelek. Írjátok, hogy a legujabb szoftver ezt megoldja, nálam ezzel együtt csinálja...milyen custom rom oldhatná meg a problémát ?
Köszi

(#4450) djstavross válasza Jutocsa (#4449) üzenetére


djstavross
tag

Szia!

Nekem is volt ilyen problémám és a v10d UK az egyéb felmerülő gondjaimat is megoldotta...többnyire! Én most meg vagyok elégedve a telefonnal!

Csákko!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.