Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3551) Skynet258 válasza mrThomi (#3550) üzenetére


Skynet258
veterán

Ha rosszul tenné bele, akkor nehezen tudna telefonálni... :U

https://geekpulse.hu

(#3552) Moon70 válasza jooker82 (#3545) üzenetére


Moon70
tag

Plazmám van, a telóm HDMI kábelét meg éppen nem találom :(
Jut eszembe, multkor az asphalt 5-el próbáltam a hdmi kimeneten, de kicsit levágott a képből jobbról is balról. Auto-n, és a többi felbontáson is.
A tévém viszont tudja a Full HD-t, Pana 42G10.
Másnál is előfordult ilyen?

(#3553) Skynet258 válasza Moon70 (#3552) üzenetére


Skynet258
veterán

Nekem is levág LCD tévén (pl. az óránál is fent), de ahogy néztem sokaknál ilyen (videókban figyeltem meg). De valahol meg nem. Hogy mitől függ...? :F

https://geekpulse.hu

(#3554) derrik válasza Moon70 (#3522) üzenetére


derrik
őstag

én is kipróbáltam a hd verziót......de még SGS-en szépen egyben volt az autó csillogása, itt pedig nagy lapokban vált tükröződést.......

(#3555) Rotate válasza derrik (#3554) üzenetére


Rotate
veterán

ha nem direkt o2x-re valót vettél, és letöltötted az sgs verziót, akkor szerintem nincs mit csodálkozni... ha nem így volt akkor visszaszívom...

[ Szerkesztve ]

(#3556) jooker82 válasza Rotate (#3555) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nekem az 5-ös és 6-os is szépen megy,mind a telón,mind az lcd-n

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#3557) tome.jr válasza Skynet258 (#3553) üzenetére


tome.jr
addikt

A monitor beállításán múlik. Nekem egy Samu van, ezen a pásztázás opciót kellett választanom, így tökéletesen illeszkedik a képernyőhöz

(#3558) Rotate válasza jooker82 (#3556) üzenetére


Rotate
veterán

autó csillogásáról beszélt... szóval szerintem én értettem mit írt...

tome.jr:

nekem sem vágja le 24-es Samsung 1080p-s LCD monitoron.... hibátlanul megy minden :)

(#3559) jooker82 válasza tome.jr (#3557) üzenetére


jooker82
nagyúr

Igy,van pl az lcd-n is képméreten kell változtatni...Nekem pl a tv műsoroknál is,ahány tv adó,annyiféle beállitást kellene csinálni... :K :Y

Rotate: Én néztem be...bocsesz.... :R

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#3560) C.Brigante


C.Brigante
veterán

isten ments, h fírtassam a témát de az ember akaratától függetlenül is magával ragadja a hülyeség, így én is megnéztem azt a kurva ragasztást... hát nekem speciál felül nem de a jobb oldalán 3cm hosszan van probléma! f@sznak kellett újra felhozni ezt a hülye témát. :O

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#3561) jooker82 válasza C.Brigante (#3560) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ne törődj vele....mindőnknek van egy szinte láthatatlan kicsi részen....de én irtam,h az első hsz-ból is jobb lenne kivenni,mivel,igy azok is felsirnak majd itt akik észre se vették eddig és ezzel lesz tele a topic...Akinek olyan súlyos mint az egyik tagnak,az úgyis észre veszi előnézetből,akinek meg szinte láthatatlan,nem kellene felhivni rá a figyelmet,h észrevegye,mert utána csak gerjedjenek itt az indulatok....
És szerintem ezt a témát zároljuk is.....

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#3562) Balázs1986 válasza spckris (#3549) üzenetére


Balázs1986
addikt

Inkább sim kártyával kapcsolatos hibára utal a jel, nem konkrétan sim hibára. Úgy teljesen véletlenül nem tetted fel az új, koreai baseband-et? Nálam azzal csinálta ugyanezt: telefonálni enged, de sim felkiáltójellel fent van. Fogadjunk, hogy netezni nem fogsz tudni mobilnettel. Nálam az segített, hogy visszaálltam egy régebbi baseband-re. Még ha nem is a koreai van fent, próbálj meg egy régebbit feltenni. Vagy a v10d uk-ét (0405 azt hiszem), azzal most nekem jó. Bár, a legjobb eddig szerintem a 0218 volt.

[ Szerkesztve ]

(#3563) mrThomi válasza C.Brigante (#3560) üzenetére


mrThomi
addikt

bocsesz, de énis ugyan ebbe a hibába estem. ha nincs az elsö hsz tudomást se veszek rola...de igy hogy már tudom bennem motosztkál mindig. én csak segiteni akartam, ugymond megnyugtatni egyeseket hogy minden egyes készüléknél van ilyen, azért mentem el több helyre is. én azért elgondolkozok rola hogy meglátogasson egy szervizt, de ha ki is cserélnék, lehet azis olyan lenne...:S sajnos ez van, és ha lehet tényleg keresetek egy moderátort és töröljétek az ezzel kapcsolatos észrevételeket !

Köszi

(#3564) bence007


bence007
tag

Sziasztok!
Szeretném átmenteni az üzeneteket a régi telefonomról(6300).Megoldható ez valamilyen programmal esetleg?Vagy mindenképpen felejtős? :O

(#3565) jooker82 válasza mrThomi (#3563) üzenetére


jooker82
nagyúr

Budapesten, a Mammut 2-ben van egy Lg Mobil üzlet,plusz szerviz...meg stb...
Ott hozzáértők vannak...azonnali szoftverfrissitést is csinálnak,bármely telefonra...elvileg nagyon segitőkészek....
Szerintem nem lenne baj,ha egykét Pesti lakos meglátogatná ezt az üzletet és az esetleges problémákat elmondaná.....Pl ez a kijelző....Nekik is érdekük,h ne vigyék visszafele tömegesen a szervizbe...
Egyéb Mo-on még nemis kapható telefonok is kipróbálhatók ott....
Én elég messze lakom a fővárostól igy én nem tudok bemeni,amúgy megtenném...

“Az LG Mobile márkabolt megnyitása nagy lépés mind a régió, mind pedig a magyarországi LG számára. Mostanra érkezett el az idő, hogy az egyik vezető mobiltelefon világmárkaként önállóan is a vásárlók elé álljunk és teljes választékunkat be tudjuk mutatni számukra. Mi több, nem csak a hazai kínálatot ajánljuk Európa első LG Mobile boltjában, hanem a teljes európai választék elérhető nálunk. Ez főleg azon vásárlók számára jó hír, akik a magyar kínálaton túl is érdeklődnének a márka iránt. Az LG a telefonértékesítésen túl a márkaboltban teljes körű szolgáltatást is kínál, amelynek részeként személyes tanácsadással, szervizátvevővel, egyedi vásárlói akciókkal és teljes tartozékportfolióval várjuk az érdeklődőket” - fogalmazott Kárpáti Zoltán, az LG magyarországi GSM értékesítési vezetője.

A bolt munkatársai hétfőtől szombatig 10 és 21 óra között, vasárnap pedig 10-től 18 óráig várják az érdeklődőket.

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#3566) spckris válasza jooker82 (#3565) üzenetére


spckris
tag

na akkor holnap ide megyek, kössz az infót!

(#3567) spckris válasza Balázs1986 (#3562) üzenetére


spckris
tag

valóban felraktam 2x is csak nemírja ki az adatoknál hogy v10s ezért azt gondoltam felsem rajta, na kipróbálok egy másikat hátha :R

(#3568) jooker82 válasza spckris (#3566) üzenetére


jooker82
nagyúr

Van egy másik ettől még nagyobb LG márkabolt is.....az vmi 300 négyzetméter.....ott minden LG termék megtalálható.....de ott konkrtétan nem tudom milyen tevékenységeket folytatnak.....De az előbb emlitettem biztos megoldás lehet... :C
Szivesen.... :R

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#3569) C.Brigante válasza mrThomi (#3563) üzenetére


C.Brigante
veterán

ennyire nem tragikus a helyzet! :) tudom, h jóindulatból szóltál!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#3570) jooker82 válasza jooker82 (#3568) üzenetére


jooker82
nagyúr

Megis találtam az LG bemutatótermet....Aki kiváncsi a 3D-s cucokra jégcsap alakú házimozira...legkeskenyebb lcd tv-re ...autóhifi cuccokra...stb ..ja és mobiltelefonokra annak itt a helye.. :K

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#3571) Skynet258 válasza tome.jr (#3557) üzenetére


Skynet258
veterán

Nekem LG tévém van...majd ha lesz kedvem, eljátszok a beállításokkal. :)

jooker82: ez bent van az LG székházban, mikor ott jártam, bemehettem volna körülnézni... na majd legközelebb. :D

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#3572) jooker82 válasza Skynet258 (#3571) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nekem LG tv-n belehet manuálisan is állitani,hogy milyen legyen a méret...de különösebben nem szoktam vele foglalkozni.....
Milyen ügyben jártál a székházban??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#3573) tome.jr


tome.jr
addikt

Kint van CM7-hez az új vorkKernel, ezzel már 1,5 Ghz-ig húzható a proci: [link]

Kár, hogy most hibátlan a teló, különben már raknám is fel. :)

[ Szerkesztve ]

(#3574) C.Brigante válasza tome.jr (#3573) üzenetére


C.Brigante
veterán

ezek a 2.3.4 gingerek észrevehetően gyorsabbak a jelenlegi 2.2 nél? én várok még a gingerrel picit, legyen javítva minden gyerekbetegsége.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#3575) Skynet258 válasza jooker82 (#3572) üzenetére


Skynet258
veterán

Van kapcsolatom a LG-hez. ;) Egy kedves hölgy segített a szervizes problémám minél hamarabbi megoldásában (illetve elintézték a cserét 1 nap alatt). :) A blog miatt vannak úgymond "kiváltságok" néha. :DDD

https://geekpulse.hu

(#3576) Balázs1986


Balázs1986
addikt

Egy kis érdekesség. Még szerencse, hogy a Google "csak" ezeket korlátozza... Remélem, nem szándékoznak továbbmenni (pl. (a szintén Google tulajdonú) youtube korlátozása, stb.)

(#3577) tome.jr válasza C.Brigante (#3574) üzenetére


tome.jr
addikt

Nem próbáltam még CM7-et, egyébként elég sok bug van benne, tele van az xda fórum a panaszokkal. Nekem a mostani rendszer is szárnyal, nincs panaszom a sebességre. Csak egy quadrant erejéig nézném meg mit tud az 1,5 ghz.

[ Szerkesztve ]

(#3578) ZX7


ZX7
tag

Na most kezd elegem lenni.

20 napja van meg a teló, kb 2 hete kezdődtek a problémák:

1.Naponta többször (2-3 alkalommal) magától elveszíti a hálózatot, restart után megjavul.
2.Térerő van, viszont az adatforgalom nem megy (a 3G ikon mellett eltűnnek a kis nyilak is), restart után megjavul.
3.Hangminőség pocsék, sokszor nem értem mint mond a másik fél, torzít mint állat.
4.Full térerő mellet hívnak és nem csörög, nem jelez semmit. A hívó félnél persze kicseng.
5.Full térerő mellett hívnak és nem csörög, nem jelez semmit. A hívó félénél kikapcsoltnak jelez, majd miután lerakta, egyből kapom az sms-t hogy amíg ki voltam kapcsolva :W XY keresett.
Röhej.

Full gyári állapot, Telenoros.

[ Szerkesztve ]

alkalmaz,elhárít,improvizál

(#3579) Atigyerek89 válasza ZX7 (#3578) üzenetére


Atigyerek89
csendes tag

Szerintem olvass, cserélj romot vagy rakj fel gyári frissítés. Ha így se leszel elégedett, akkor vagy vársz még frissítést, vagy mondjuk 20 ezerért nekem adod :)) :DD

- az egyetlen ami az N82 - ből hiányozni fog, az a verhetetlen fényképezőgép :P

(#3580) ZX7 válasza Atigyerek89 (#3579) üzenetére


ZX7
tag

:DD
Olvastam, hackelni nem akarok, legfrissebb hivatalosan felrakható rom van fent (V10c).

A fő probléma az, hogy pont a telefon funkcióval vannak jelentős problémák.

[ Szerkesztve ]

alkalmaz,elhárít,improvizál

(#3581) Depression válasza ZX7 (#3578) üzenetére


Depression
veterán

Nyugodj meg, ez nem a telefonod hibája, a telenor fejleszti a hálózatát épp, ezek a gondok mind a 3 telefonomon előjöttek.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#3582) ZX7 válasza Depression (#3581) üzenetére


ZX7
tag

Olvastam a múlt hétvégi Telenoros gondokról, de azt gondoltam ennyire csak nem lehet gyakori. Viszont ha 3 különböző telóval is ezeket produkálja Nálad akkor tényleg nem a telefonnal van gond. Köszi az infot. :R

alkalmaz,elhárít,improvizál

(#3583) Atigyerek89 válasza ZX7 (#3580) üzenetére


Atigyerek89
csendes tag

Kezdem úgy érezni, hogy velem van a hiba, hogy nem veszem észre a hibákat... :U nekem is v10c van fenn és hívások mennek, hálózatom is van folyamat, kijelzőt nem győztem nézni hogy meglássam amin oly sokan fenn vannak akadva.
Lehet hogy saját életet élnek ezek a telefonok :) sok optimus fővezér :))

- az egyetlen ami az N82 - ből hiányozni fog, az a verhetetlen fényképezőgép :P

(#3584) Rotate válasza Atigyerek89 (#3583) üzenetére


Rotate
veterán

detto :)

(#3585) simi12345


simi12345
tag

77 órája van bekapcsolva, és 46 %-on van az akku

volt kb 1 óra telefonálás, meg kb 5 sms

egy kis mobilnet, meg vagy 10 perc wifi

minden akksit merítő dolog lekapcsolva, fényerő kb 30 %

(#3586) Pumba3


Pumba3
tag

Szervusztok! Fel akartam tolteni egy kepet a facebookra, ami masodjara sikerult. Az elsot nem akarja fel toteni, 0 szazalekon all a notifications arban es nem tudom eltntetni onnan. Otlet? :D

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#3587) Pumba3


Pumba3
tag

Bocsanat, restart megoldotta :)

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#3588) tome.jr


tome.jr
addikt

Szívok ezzel a vanilla edition-nel, nem tudom leszinkronizálni a telefonkönyvemet pc-suit-tal. Importálom az adatokat sd kártyára, mutatja is hogy 228 contact átmásolásra került, viszont szinkronizálásnál csak 2 db-ot másol át a gépre, azokat amiket tegnap újként mentettem el. Az sd kártyán az átmásolt számok közül a vcf fájlban is csak a két újonnan bevitt szerepel.

(#3589) Rotate


Rotate
veterán

valaki keresett fekete hátlapot... véletlenül belebotlottam... eredeti LG hátlap... 15 euro Olaszországból, + 8 euro szállítás :) átszámítva kb 6000 Ft mindenestől :)
Google fordító nem árt, mivel kicsit olasz, de jónak tűnik, a feedbackjei nagyon jók az eladónak :)

[link]

(#3590) borztej válasza ZX7 (#3578) üzenetére


borztej
csendes tag

szintén v10c, és hasonló gondokkal küzdök én is, bár ennyire azért nem vészesek.
nekem töltés közben szokott behülyülni, olyankor nem tudok telefonálni, és a bejövő hívást sem jelezi, csak egy restart oldja meg.
a hangminőséggel időnként nekem is vannak gondjaim.

állítólag a v10d uk egész jó, próbáld meg azt feltenni, vagy várd meg a következő gyári frissítést a v10s-t, május végére ígérték.

(#3591) spckris válasza Rotate (#3589) üzenetére


spckris
tag

ezt az xda-n találtad nem?
ott írják aztis hogy bemész bármelyik lg szervízbe és KELL hogy tudjanak szerezni x időn belül pár ezerért...

(#3592) Rotate válasza spckris (#3591) üzenetére


Rotate
veterán

aha ott, bár nem olvastam el mindent, meglestem a linket, aztán gondoltam megosztom :)

(#3593) rolandg válasza ZX7 (#3582) üzenetére


rolandg
tag

Telenor... A laptopomban van egy SIM kártya, mobilnettel. Tegnap nem tudtam stabilan felkapcsolódni rá. Állandóan ledobált. A végén a 2X-ről osztottam meg a mobilnetet. Szóval Telenor, nem a telefon. Amúgy V10c.

(#3594) C.Brigante


C.Brigante
veterán

egyébként nagyon fura dolog ez a hálózat ledobálós történet... engem az fr15 elött folyamatosan ledobált a netről, amióta ez a rom van meg egyszer sem dobott le! na ilyenkor mi van?

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#3595) Sca válasza C.Brigante (#3594) üzenetére


Sca
csendes tag

Végeredményben ez sem rossz hír. Legalább lehet tudni, hogy nem a hardware a hibás:)

Egyébként nekem is rendszeresen dobta a hálozatott 2-3 héttel ezelőtt az összes hivatalos (b,c) verzióra. Most már elég ritka és egy 2g-3g váltástól észhez tér.

(#3596) leslien


leslien
nagyúr

üdv mindenkinek! érdeklődni szeretnék h milyen a telo? akku,kamera,van hdmi kábel a csomagban vagy érdemes várni a sgs 2-re választ előre is köszönöm :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3597) Rotate válasza leslien (#3596) üzenetére


Rotate
veterán

a kamera jobb mint az első firmware-el, nekem nagyon tetszenek a képek :)

a többire találsz választ az első hsz-ben... sgs2 jó telefon, de nem jobb annyival amennyivel drágább...

(#3598) tome.jr válasza C.Brigante (#3594) üzenetére


tome.jr
addikt

Véletlen egybeesés. Nekem fr15 és fr17 mellett is elszállt a térerő. Teljesen random módon jön elő mindenkinél, időponttól és romtól függetlenül. Azon múlott, hogy éppen melyik területen volt hálózat ingadozás. Amúgy ez is kezd olyan téma lenni mint a kijelző bevilágítás. Túl van beszélve, a múltkor már bebizonyosodott, hogy a Telenor miatt volt a szívás.

Más: fr17 fear vanilla nálam elvérzett, a szinkronizáció nem működött normálisan és a sim-sd útvonalon nem lehetett a telefonszámokat mozgatni ráadásul a beolvasás is sokszor nehézkes volt.

Feltettem a fear 10.0 alap verziót (nem vanilla) ezzel megszűnt a hiba. A vanillába épített telefonkönyv az ami el van b@szarintva, a sima fear a gyári lg megoldást használja, ez problémamentesen üzemel.

(#3599) leslien válasza Rotate (#3597) üzenetére


leslien
nagyúr

pl. ha 1 ára lg vs sgs2 lenne akkor mit mondanál?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3600) tome.jr válasza leslien (#3599) üzenetére


tome.jr
addikt

Teljesen értelmetlen ez a fajta összehasonlítás, mivel nem egy árban vannak. :F Semmi tapasztalat nincs az sgs2-ről így csak felelőtlenül lehetne azt ajánlani.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.