Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23451) zsoltiz válasza tami92 (#23439) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

"verhetetlen kinézetre."

Ízlések és pofonok :) Semmi különöset nem látok rajta, csak hogy van egy marha nagy időjárás widget, meg, hogy szereted tudni a pontos időt, mert van 3 órád is ;)

(#23452) defy456


defy456
aktív tag

Létezhet, hogy ez a nova hd rom 230 mega?

(#23453) Cruiserke válasza defy456 (#23452) üzenetére


Cruiserke
tag

létezhet mert tényleg annyi:)

Aorus Z590 Ultra, i9 10900, RTX2080, GSkill trident Z NEO 32GB, Samsung S21, Iphone 12 Mini

(#23454) ßrainiac válasza motoflug (#23449) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nyugodtan piszkalj bele mert van nvflash es visszaallithato, vagy kerj meg egy hozzaertot. Lehet hasznalni alap cuccal is persze, de sokkal tobbet tud egy Cyanogenmod. Ha tenyleg ilyen telora vagysz, de nagyon nem akarsz custom rom-ot, akkor sem beszelnelek le rola, mert hivatalos bejelentes alapjan jon hozza a 4.0 :)

Optimus 2x FTW :C

(#23455) Balázs1986 válasza ßrainiac (#23454) üzenetére


Balázs1986
addikt

"sokkal tobbet tud egy Cyanogenmod". Azért ezt nem mondanám. Inkább azt, hogy másabb.

(#23428) babosf: Ebben a Gueste a ludas. Kipróbáltam anno nem is egy verziót, minddel ez volt egy idő után. "Túloptimalizált" cucc. Továbbra is azt mondom, hogy a HP lehet, hogy nem hoz olyan teszt eredményeket, de hétköznapi használatban nem látok diffit sebességben, ellenben sokkal de sokkal stabilabb.

Zlika és / vagy deminos: Az UI3.0-ból a "Gestures"-t is sikeresen átportolták CM-be, vagy az kimaradt? Ha igen, lehet, kipróbálnám majd szabadidőmben...

motoflug: Ez egy olyan kérdés, amire ha válaszolunk, akármilyen apróság is az, egyből az fog mindig feltűnni :) Egyébként kb semmi, teljesen élhető a telefon 2.3.4-el. Elvileg a procihasználat lesz jobb a 4.0-ban, viszont 512 (384) Mb RAM mellett szerintem nem hiszem, hogy gyorsabb lesz. De jó lenne, ha nem lenne igazam :)

(#23456) motoflug válasza Balázs1986 (#23455) üzenetére


motoflug
őstag

Köszi a választ mindenkinek!
Hát,igazából én egy alap "júzer" vagyok,de ez ideiglenes lenne,úgyis hajtani fog a kíváncsiság.:D
Viszont az,hogy 2.3.4 rendben van,az nyugtató :)

(#23457) defy456


defy456
aktív tag

fölraktam ezt a nova hd-t, de nekem ez teljesen olyan mint egy sima cm9. a menüben van egy-két dolog amit még nem láttam. Ez az lg ui 3 ez merre található, vagy hol kell letölteni, és hogy kell telepíteni? Annyi a pozitív vélemény, hogy szeretném kipróbálni.

(#23458) korpicschess válasza defy456 (#23457) üzenetére


korpicschess
veterán

Custom install-al rakd fel, ott tudod kiválasztani elvileg.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#23459) deminos válasza Balázs1986 (#23455) üzenetére


deminos
aktív tag

Bevallom férfiasan nem tudom mi az a gestures. Please írd le és akkor kipróbálom, hogy működik -e.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#23460) defy456


defy456
aktív tag

Az összes ics olyan, hogy nem lehet vele böngészni???!!! Se a defy-n se ezen semmin nem megy a böngészés. Vagy ez egy olyan bug amiről mindenki tud csak én nem?
Ja és ezzel indít telepítés után egyből az óra beállításnál : A(z)Beállításvarázsló alkalmazás sajnos leált.

(#23461) haxxika válasza defy456 (#23460) üzenetére


haxxika
senior tag

Pontosan mire gondolsz böngészés alatt? A gyári böngésző pedig elég korrekt, mondjuk az opera mini next jobb ICS-re.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#23462) defy456 válasza haxxika (#23461) üzenetére


defy456
aktív tag

Nem tudok internetezni. A gyári böngésző még a google-ig sem jut el, mert lefagy a dolphin pedig fogja magát és kilép(csak a háttérbe teszi) tök használhatatlan internetezésre.

(#23463) haxxika válasza defy456 (#23462) üzenetére


haxxika
senior tag

Nekem nem volt ilyen problémám... Simán tudtam netezni, csak mikor felébredt akkor automatikusan fogta magát és kilépett. Nyomj egy wipe cache-t, talán segít rajta. APN beállítások rendbe vannak?

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#23464) Piero89


Piero89
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok mondani egy-két ütős grafikájú játékot a telóra? Szétnéztem tegra zones-ban, de alig volt pár kompatibilis játék :U

(#23465) haxxika válasza Piero89 (#23464) üzenetére


haxxika
senior tag

GTA 3, Asphalt 6, Osmos HD
Én ezeket próbáltam eddig.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#23466) Kloss válasza ßrainiac (#23445) üzenetére


Kloss
őstag

Hát ezt innen nem tudom letölteni. De XDA-n temasek topikjában letölthető.
Viszont az adatok alapján kb ugyanaz, mint amit én használok (Flix123 mod).
Esetleg ezt is próbáltad? Írtad, hogy több verzió alapján találtad azt a legjobbnak.

(#23467) motoflug


motoflug
őstag

Milyen fóliát lehet a hátuljára rakni?Ebayről van esetleg valami?

(#23468) b3Ro válasza Piero89 (#23464) üzenetére


b3Ro
senior tag

Dead space sztem az egyik legszebb, legjobb jatek androidra. Gta-t vagy a modern combat 3 at is kiprobalhatod...

(#23469) motoflug


motoflug
őstag

Ez tényleg ilyen egyszerű ezzel a telefonnal? "Plug & Play?"

(#23470) b3Ro válasza motoflug (#23469) üzenetére


b3Ro
senior tag

ennyi. :) en kepeket, videokat szoktam tvn nézegetni.

(#23471) Dusee


Dusee
őstag

hello!
érdeklődnék, hogy cwm-et hogy tudnék felrakni telóra?
nem a rom manager-es 5.0.2.0-át szeretném felrakni, hanem az 5.0.2.8-ast.
köszi :R

(#23472) korpicschess válasza motoflug (#23467) üzenetére


korpicschess
veterán

Vannak skinek, de nem olcsók, szerintem felrakni is szar.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#23473) Tutu7030 válasza korpicschess (#23472) üzenetére


Tutu7030
veterán

Én a skinshop.hu-ról rendeltem, egyedi képpel. Szerintem a felrakása sem vészes.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#23474) Balázs1986 válasza deminos (#23459) üzenetére


Balázs1986
addikt

Az, amit magyarban "Jelzések"-re fordítottak. Teló sarok pöckölésre műveletek, döntésre műveletek, lefordításra műveletek... Bár valószínűleg nincs benne, de azért ha megteszed, azt megköszönöm :)

motoflug: HDMI-n, közvetlenül a monitorra / tv-re igen. A videón levő monitor gondolom úgy volt beállítva, hogy a HDMI az alapértelmezett bemenet, így csatlakoztatáskor egyből arra váltott át. Ha nincs a monitorodon HDMI és ezért számítógépen keresztül akarod átirányítani a képet USB-vel, az se sokkal nehezebb, csak akkor a szgépre telepíteni kell az On-Screen Phone nevű progit :)

(#23475) Zlika válasza Balázs1986 (#23474) üzenetére


Zlika
aktív tag

Nincs benne.Geszcsúrz csak a gyári és azokból gyúrt romokban van eddigi tapasztalataim szerint.

(#23476) deminos válasza Balázs1986 (#23474) üzenetére


deminos
aktív tag

Megnéztem és ahogy Zlika mondta előttem valóban nincs benne, de nekem nem is hiányzik.

Más: Felraktam az új NOVA HD 1.0.2-t, mert a leírás szerint javított az LG weather widget-en (nálam az előző is jól működött) és már lehet választani az új LG-s boot animációt, de nekem valamiért nem azzal tölt be a teló, hanem a Nexus-os boot animációval. Valaki rakta már fel az újat és próbálkozott ezzel rajtam kívül? Mert kíváncsi vagyok, hogy én voltam-e a béna vagy még nem egészen kóser a dolog.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#23477) ntomka válasza deminos (#23476) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ez itt csak neki szokott hiányozni. :D

ツ Headphones on - World off

(#23478) Balázs1986 válasza Zlika (#23475) üzenetére


Balázs1986
addikt

Köszi szépen! Tudom, hogy csak gyári alapúban van eredetileg, csak mivel az UI-t alágyúrták, gondoltam megkérdezem :)

deminos: Neked is köszi :)

ntomka: Szerintem hasznos és egyedi fícsör. Hiányozna, mert sokat használom és megszoktam...mindenkinek kell egy vesszőparipa :D

(#23479) Levi941127 válasza Balázs1986 (#23478) üzenetére


Levi941127
senior tag

Az On-Screen Phone alkalmazást lehet telepíteni külön MIUI romra?

(#23480) Balázs1986 válasza Levi941127 (#23479) üzenetére


Balázs1986
addikt

Az On-Screen Phone az LG saját system app-ja, magát az apk-t valószínűleg csak úgy tudod megszerezni, ha kiszeded egy gyári (vagy gyári alapú, de olyan amiben meghagyták :) ) rom-ból. De több probléma is lehet:
- még ha ki is szedted, esélyes, hogy nem fut le az install CM alapú rom alatt
- még anno párszor használtam az újdonság hevében, és ha jól emlékszem, akkor PC Suite módban kell a telót a gépre kötni, hogy a megfelelő driverekkel legyen kezelve a teló (tehát sima usb mass storage driver, adb driver stb. nem jó neki) ...MIUI esetében pedig (ha jól tudom) nincs ilyen mód...bár fene tudja...de szerintem nincs :D
De nem mondom biztosra, csak belegondolva ezt feltételezem...próba szerencse, elrontani nem lehet vele :)

[ Szerkesztve ]

(#23481) Zlika válasza Balázs1986 (#23478) üzenetére


Zlika
aktív tag

Nyugi nekem is szokott hiányozni.Nehéz sztem nélküle picit mozgatni a kurzort.Amugy meg csak oldalbaba**od a telót és már kész is... :)

(#23482) Levi941127 válasza Balázs1986 (#23480) üzenetére


Levi941127
senior tag

Akkor lehet visszapakolom a gyári szoftvert, és egyébként ez olyan mintha tv-hez kötném a telefont? mert eddig nem igazán használtam és nem is érdekelt, de most kicsit felkeltették a figyelmemet ezek a kommentek :DDD

(#23483) reflxx


reflxx
aktív tag

Üdv!
Van aki már talált/használ normális ics-t 2x-en?

(#23484) b3Ro válasza reflxx (#23483) üzenetére


b3Ro
senior tag

Kicsit kellene visszabb olvasnod.... az uj nova hd -t erdemes kipróbálni

(#23485) everest140


everest140
tag

2.5.25-ös WIUI-nél nem lehet valahogy hangosabbra állítani a videófelvevő hangerejét? Mert nagyon halk.

(#23486) Bolond^^


Bolond^^
tag

csak felakarom tolni ezt a CM7-et a telóra ha addig élek is.. :D szóval másoljam a cyanogenmod7 zip-et az sd kártyámra, rom managerben rakjak fel egy Flash CWM Recovery-t és aztán teló kikapcs, hangerő gomb le és bekapcsolás, ott feltelepítem a CM7 zipet, és kész?
Jaa, és a Flash CWM Recovery azt írja ki a Rom Managerben hogy "An error occurred while attempting to run priviliged commands!" ezzel mit csináljak? :S

(#23487) motoflug válasza Balázs1986 (#23474) üzenetére


motoflug
őstag

Nos sajna egyelőre meghaladja a keretem ez a telefon,max 60-ig mennék el,de annak olyannak is kell lennie!
Viszont ez brutális (számomra),hogy tulajdonképpen "konzol"-ként is lehetne használni. :Y :)

(#23488) haxxika válasza motoflug (#23487) üzenetére


haxxika
senior tag

Hardverapróról már tudsz ilyet venni 50ezer környékén jó állapotban.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#23489) motoflug válasza haxxika (#23488) üzenetére


motoflug
őstag

Gari nélkül. "Költözködés során elveszett dobozzal" vagy "Gari van,de nem találom a papírjait" :DDD Sajna ilyenek vannak 50körül.Nekem meg fontos lenne a garancia. :(

(#23490) 8Zolee8


8Zolee8
csendes tag

Sziasztok, már lassan 1 éve ilyen telefonom van, sok infót szedtem innen most gondoltam beregisztrálok, hogyha kell akkor tudok kérdezni és segíteni. Elég gyakran olvasom XDA-t.

deminos:Azt asszem hei véletlen felcserélte próbáld meg a nexus-ost kiválasztva vagy kiszeded a rom zip-jéből a lg bootanimation.zip -et és bemásolod system/media mappába felülírva a másikat.

Bolond^^: Nincs rootolva vagy nem adtál neki jogot superuserbe.

(#23491) vivaroman


vivaroman
csendes tag

Sziasztok!
Sikerült megszabadulnom a régi telefonomtól / desire/, és így enyém lett egy ilyen teló!!
Használt, de jó állapotú! Mivel a Dézi sem volt 100-as, én sem feszegettem a 2x múltját!
Abszolút nem vagyok telefon mókoló, nem is igazán értek hozzá, én nem tanultam ezeket!
Lehet hogy már öreg vagyok!! :D
Azt hiszem nem gyári room van rajta, ezért szerintem rotolt is.
A régi tulaj nem pucolta le, mint én a dézit, így rajta maradt egy pár regiszrációja, stb,
ami ugye minden net csatlakozásnál jelez, zavaró, kellemetlen. :B
Megpróbáltam törölni, de csak a gyári beállítások vissza állításával lehetne.
Ezt kapásból nem mertem, mert nem tudom mit telepítene vissza.
Most szeretném a segítségeteket kérni!
Szeretnék egy bevált, kipróbált, használható,/ nem baj ha nem vadi új,sőt/ programot feltenni.
Ezért ha lenne valaki aki elég türelmes ahhoz, hogy nekem segítsen, azt megköszönném!!
Privátban leírná, hogy mikor mit kellene tennem, lépesről lépésre, mit honnan kell letölteni,
/linkelve/, azt hova és hogyan :U :U :U .
Nem reménytelen a dolog, mert a dézi-re hasonló módon sikerült a varázslat :C :C :C .
Bocsánat ha hosszú voltam, és előre is köszönöm a segítséget....

Úgy még nem volt, hogy valahogy ne legyen!!

(#23492) 8Zolee8 válasza vivaroman (#23491) üzenetére


8Zolee8
csendes tag

írtam privátot

(#23493) Pampo


Pampo
csendes tag

Sziasztok! Engem az érdekelne, hogy CM9 alatt tudnék beállítani külön Lock Screen Wallpapert, vagy a rendes Wallpaper és a Lock Screen Wp. az egyben van?

(#23494) Devergo7


Devergo7
tag

Fehérben elviselném a zsebemben.

Devergo7 felhasználónak 6 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#23495) babosf


babosf
aktív tag

sziasztok, egy kis hardver....
leejtettem párszor a telcsit, kérdezem, hogy hol lehet (lehet-e egyáltalán?)
a fém (?) készülék házat (grafitszürke, körben a telcsin, fönn a bekapcs. gomb alul a hangszórók találhatók benne, oldalt hangerő gombok ) cserélni otthon? ha igen, hol lehet/érdemes itthon beszerezni?

Köszi.
Üdv.:

Galaxy S23 Ultra

(#23496) akela91 válasza babosf (#23495) üzenetére


akela91
addikt

POnt így jártam pár hete. Durván be tud zúzódni kis ejtéstől is...

(#23497) Kloss válasza babosf (#23495) üzenetére


Kloss
őstag

Itthon nem tudom, mert én meg sem próbálnám :)
eBay

(#23498) peter_27 válasza babosf (#23495) üzenetére


peter_27
aktív tag

Azért a csere sem lesz egy gyors és egyszerű művelet.

Galaxy S10

(#23499) akela91 válasza peter_27 (#23498) üzenetére


akela91
addikt

Én már 2 szer földhözvágtam volna... Ennyit szöszmötölni, ilyen türelemmel :D

(#23500) peter_27 válasza akela91 (#23499) üzenetére


peter_27
aktív tag

Bevállaltam egyet a kollégámnak, mert ő is összetörte az érintő sarkát (nem vészes). Meglátjuk mennyire lesz nehéz kicserélni. Én el tudok szórakozni az ilyennel sokáig :) van türelmem hozzá.

Galaxy S10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.