Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22851) kurion


kurion
senior tag

Megnéztem hogy mennyire lehet nehéz átírni a gyári kamera appot. Az én programozói tudásommal is lehet tudok rajta javítani :D (3 év középiskolai pascal :DD )

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#22852) Balázs1986 válasza kurion (#22851) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nézd át ezt :) Az LG sajátja biztos nem így néz ki, de nem tudom, mit használsz... ha CM-féle camera appot akarsz átírni, még hasznos is lehet...

(#22853) kurion válasza Balázs1986 (#22852) üzenetére


kurion
senior tag

LG sajátját akarom átírni mivel az nagyon tetszik és hiányolom belőle az Autófókuszt videózás közben de ezt amit linkeltél átnézem és ha sikerül valami akkor majd feltöltöm :D

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#22854) Rotate válasza Balázs1986 (#22850) üzenetére


Rotate
veterán

a Note pentile-s, lehet köze van a dologhoz

(#22855) jooker82 válasza Rotate (#22854) üzenetére


jooker82
nagyúr

Na áruld már el,itt a 2x tulajok előtt,hogy miben rossz ez a készülék (2x) JELENLEG és mért beszélsz le róla mindenkit....?? Hogy ezt ne a Milyen okostelefont vegyek topicban vitassuk meg...
köszönöm..

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#22856) Rotate válasza jooker82 (#22855) üzenetére


Rotate
veterán

instabil, és nem hozza azt a teljesítményt, amit egy kétmagostól elvárna az ember... én megjártam vele, ezért nem ajánlgatom senkinek, de ha már nem akarsz offolni, akkor máskor privátba írj... bár tudom mi volt a célod ezzel, de nem érdekel, mert akkor is nevetséges vagy :D

(#22857) jooker82 válasza Rotate (#22856) üzenetére


jooker82
nagyúr

Mégis mit kellene hoznia,úgy őszintén...75-80E Ft-ért,v használtan 60-ért?? :U
Gyári rom van rajta és hozzá se kell nyúlni,semmi baja...teszi a dolgát... de mesélhetsz még róla, hogy miben olyan rossz,mik a hibái a telefonnak :P Hátha észrevesszük mi is...
attól,h megjártad vele 1 éve, feltétlen rossznak kell lennie jelenleg is....Mert ezt te irod.... :U

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#22858) Balázs1986 válasza kurion (#22853) üzenetére


Balázs1986
addikt

Sajnos az LG sajátjába egyelőre a fejlesztők se tudták beletenni a folyamatos focus-t. Vagy nem is akarták, nem tudom...de úgy rémlik, inkább azzal volt a baj, hogy nem tudták, mert több projectben is "todo" címszó alatt szerepel már elég régóta...

Rotate: Lehetséges :) Most olvastam egy ilyet: "In comparison with Super AMOLED Plus displays, HD Super AMOLED displays supposedly have a lower overall subpixel density, reduced sharpness, and degraded color accuracy." Lehet, hogy ezért érzetem élethűbbnek. Na mindegy, ráhagytam, mert meg leszek vacsorázva :D

(#22859) Levi941127 válasza Rotate (#22856) üzenetére


Levi941127
senior tag

meg ha nem is gyári rommal, akkor WajkiUI-val kiváló a teljesítménye, tegnap óta használom és semmi bajt nem vettem eddig észre. 1.2Ghz-en az sgs2-höz hasonló pontokat kaptam a quadrant 2.0-ban.
A netes flash videók is jobban mennek sokkal.
Szóval (ahogy néztem az árakat) használtan 55ezret megér :R

(#22860) kurion válasza Balázs1986 (#22858) üzenetére


kurion
senior tag

Hát ahogy nézelődtem tényleg jól össze van ott rakva minden :D Lehet hanyagolom én ezt :D de ha valaki tud ilyen tulajdonságokkal rendelkező kamera appot az írhat .D

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#22861) Rotate válasza jooker82 (#22857) üzenetére


Rotate
veterán

lehetne még beszélni a beígért frissítésekről is, de őszintén, annyira nem érdekel...

tudom próbálsz engem lejáratni, mert én a levegőbe beszélek, csak a vicc az, hogy nem rajtam röhög a fél fórum, mert szektás módjára védek mindent ami LG :D gyerünk folytassad csak, nem igazán érdekel a véleményed, én továbbra is azokat a készülékeket fogom ajánlani az embereknek amivel _biztos_ nem járnak rosszul... és ez többnyire nem LG lesz :) egyetlen egy amit ajánlani szoktam, az a Black... az L7 se lenne rossz, de azzal a ratyi MSM7227A-val (ami alsó kategóriában baromi jó cuccnak számít) viszont már nem ér annyit amennyiért adják, akármennyire is szép, vagy ICS-vel árusított...

bár ebben a többi gyártó sem sokban tér el, de az LG-nél ütközik ki a legjobban, hogy egy készüléket mézes-mázas cukros bevonattal árusítják, kap egy jó kis marketinget, és amint a polcokra kerül, egyből az új készülékekre kezdenek összpontosítani... frissítések 1 évet késnek, az apró javítások pedig csak 2-3 havonta jönnek ki, és akkor is mókolni kell, hogy rárakd a telefonra, mert valami tőled távoli országban elérhető csak...

szerinted... egy ilyen gyártó termékei melyik univerzumban ajánlottak olyan gyártók termékeivel szemben, melyek nem így működnek, illetve a fent említett frissítésekkel eltöltött időtartamok felével is beérik...?

[ Szerkesztve ]

(#22862) jooker82 válasza Rotate (#22861) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem kell offba raknod,mert csak a 2x-ről beszélünk.... te azt irod máshol,hogy ez a telefon rossz,meg,hogy nevetned kell,ha ezt a telefont vki jónak tartsa... Na akkor várjuk,továbbra is,a hibáit... Ird le nyugodtan és ne az L7-ről meg egyebekről beszélj....az ICS késői kiadása nem befolyásolja a telefon jelenlegi működését...
Ja és Blackre,ha azt meg ajánlod,biztos tudod,h még később jön az ICS... :) Tehát ellentmondásosan irsz...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#22863) Rotate válasza jooker82 (#22862) üzenetére


Rotate
veterán

attól, hogy kiforgatod a szavaimat, még nem lesz igazad, befejeztem veled a beszélgetést, mert nincs értelme, illetve igen, offba írom, mert szerintem senkit sem érdekel ez amit itt felhoztál...

(#22864) jooker82 válasza Rotate (#22863) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem értem mért nem lehet leirni,hogy mért rossz a 2x.....Ha nem hát nem...pedig úgy szerettem volna tudni....még lehet,h oda is dobtam volna a kutyáimnak,ha valami működési hibát fel tudsz mutatni és azt én is tapasztalom.... :P
Jelenleg én ilyenről nem tudok,pedig 1 éves elmúlt a 2x-em...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#22865) Tesztelo.hu


Tesztelo.hu
senior tag

http://androlib.blog.hu/2012/05/20/lg_optimus_ui_3_0#more4525905

Valószínű, hogy inkább ezen dolgoztak, mint a 2X ICS frissítésén, ezért csúszik a dolog...

(#22866) Levi941127 válasza Tesztelo.hu (#22865) üzenetére


Levi941127
senior tag

legalább dolgoznak valamin, ez is több mint a semmi, csak inkább a frissítések kiadásával foglalkoznának :(((

(#22867) jooker82 válasza Levi941127 (#22866) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ma láttam egy videót,ahol az LTE mobilon már a gyári ICS futott és hálisten ugyanaz az ICS,mint az L7-en,vagy 4x-en van...tehát vélhetően a 2x-re is az eredeti ICS jön,nem vmi átalakitott 2.3..
Az L7-en most le tudtam tiltani pár olyan appot,mely feleslegesen zabált memóriát és igy folyamatosan 200 MB,meg az felett van a szabad RAM és igy elég gyors...Mindezt gyárilag tudtam tiltani,mindenféle külsős program,meg root nélkül... Igy pl a launchere vmi hihetetlen gyors és pöpec lett... Gyakorlatilag,csak 2-3 cucc fut vmi üzenetküldés, meg az időjárás...a többi leáll magától...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#22868) Levi941127 válasza jooker82 (#22867) üzenetére


Levi941127
senior tag

hol láttad azt a videót? be tudnád linkelni, kíváncsi vagyok hogy megy rajta :U

(#22869) jooker82 válasza Levi941127 (#22868) üzenetére


jooker82
nagyúr

Szerintem még csak vmi béta lehetett,mert hivatalosan nem adták még ki,meg kicsit döcögött is,de kikeresem mindjárt...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#22870) Levi941127 válasza jooker82 (#22869) üzenetére


Levi941127
senior tag

jólvan Köszi, várni fogom :)

(#22871) jooker82 válasza Levi941127 (#22868) üzenetére


jooker82
nagyúr

Na itt is van...Ugyanez az ICS van az enyémen is de az L7 Jelenleg gyorsabb,de az LTE vélhetően majd beéri...mivel sokkal erősebb vas...
De végülis,az a lényeg,h ezt az ICS-t szórja az LG a régiekre is.. és ezzel jól fogtok járni..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#22872) babosf válasza jooker82 (#22857) üzenetére


babosf
aktív tag

hozzá sem kell nyúlni????? :D

Galaxy S23 Ultra

(#22873) S3RIOUS


S3RIOUS
tag

üdv emberek!

Csak egy kérdésem lenne, mi is az az androidos progi, amivel a felesleges rendszer alkalmazásokat törölni lehet, és melyek azok a programok amiket érdemes kiszedni, vagy ki lehet szedni, mert nem lesz gondja tőle a telefonnak?

(#22874) Levi941127 válasza jooker82 (#22871) üzenetére


Levi941127
senior tag

hát ez még tényleg valami béta változat lehet, de szerintem ezt a videót egy bennfentes Lg-s szoftverfejlesztő csinálhatta sunyiban, erre bizonyíték még hogy full kínai az egész. Persze ez csak spekuláció.

(#22875) jooker82 válasza babosf (#22872) üzenetére


jooker82
nagyúr

Néha azért felveszem telefonálni...:D

S3RIOUS: Titanium backuppal,ha jól tudom,de előtte rootolni kell..

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#22876) jooker82 válasza Levi941127 (#22874) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én is azt sejtem,mert oda is van irva,h vmi tesztverzió... Koreai a srác amúgy... Tehát látszik,h a háttérben azért dolgoznak azok,csak ehhez idő kell.... :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#22877) drpele válasza Rotate (#22861) üzenetére


drpele
senior tag

Szerintem meg mindketten túlzásokba estek!

A V20Q óta gyári szofttal is tökéletesen használható. Tény, hogy 1 évvel ezelőtt hulladék volt. De az 1 éve volt! Ez meg most van.

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#22878) jooker82 válasza drpele (#22877) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én is ezt mondom,de mindegy már hagyjuk.... ha ő úgy látja,akkor úgy látja...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#22879) bruti01


bruti01
őstag

Sajnos vadonka kernele nagyon jó volt de sajnos az aksi kijelzés annyira ugrált hogy kénytelen voltam temasek voodoo kernelére lecserélni de az nem oc-s de nagyon jó. esetleg van még olyan cm kernel ami nagyon jó?

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#22880) b3Ro válasza bruti01 (#22879) üzenetére


b3Ro
senior tag

Guest hibrid kernele, meg talan az iron kernel is meger egy probat.

(#22881) Balázs1986


Balázs1986
addikt

Tök jó, hogy az Optimus LTE-re van már kezdetleges ICS...de ez nem jelenti azt, hogy a 2X is hasonlóan áll. Az LTE egy ázsiai modell, "otthonra" lehet, hogy hamarabb fejlesztenek. És még csak a driver se lehet vigasz, mert az Snapdragon SoC-cal szerelt, ha jól tudom...

(#22882) jooker82 válasza Balázs1986 (#22881) üzenetére


jooker82
nagyúr

Attól,h az LTE-ről láttunk egy videót,még nem zárja ki,h a 2x-re ne készülne...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#22883) bruti01 válasza b3Ro (#22880) üzenetére


bruti01
őstag

iron-hoz tudnál adni egy linket?

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#22884) Rotate válasza jooker82 (#22882) üzenetére


Rotate
veterán

Paul rákérdezett a belső forrásainál, és semmi info az 2x ICS-éről

(#22885) Balázs1986 válasza jooker82 (#22882) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nem zárja ki, persze. De meg sem erősíti. 2, egymástól teljesen független dologról van szó. Ezért írtam, amit írtam :)

(#22886) b3Ro válasza bruti01 (#22883) üzenetére


b3Ro
senior tag

[link]. Google+ on talalhato meg.

(#22887) bruti01 válasza b3Ro (#22886) üzenetére


bruti01
őstag

ez cm7 kernel?

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#22888) b3Ro válasza bruti01 (#22887) üzenetére


b3Ro
senior tag

Mind a 2 jo cm 7 hez is. A guest hibrid egy teljes rom mindennel egyutt, de kulon lelehet szedni a kernelt is.

[ Szerkesztve ]

(#22889) jooker82 válasza Balázs1986 (#22885) üzenetére


jooker82
nagyúr

De én meg nem azért irtam az LTE ICS-t mert már holnap jön a 2x-re is,hanem,hogy vélhetően hogy fog kinézni..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#22890) Balázs1986 válasza jooker82 (#22889) üzenetére


Balázs1986
addikt

A kinézet remélem, úgy lesz, ahogy írtad, és meghagyják gyárinak. Az tetszene. Egy Gestures funkciót még ha beletesznek abba, teljesen elégedett leszek :)

(#22891) jooker82 válasza Balázs1986 (#22890) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az a gestures mi lenne??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#22892) ntomka válasza bruti01 (#22879) üzenetére


ntomka
nagyúr

Csak nem a DS verziót használtad? Mert akkor persze. :)

ツ Headphones on - World off

(#22893) bruti01


bruti01
őstag

iron kernellel csak bootloop-ot kapok :(

ntomka: a másik az jó?

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#22894) suppe


suppe
tag

Tudnám mit veszekedtek. Mint az oviban… bebebe, az enyém jobb, mert…
Rotate: az biztos, hogy miután lecserélted S2-re az LG-t, még jó ideig segítetted a többieket mindenféle tanáccsal, de az utóbbi időben már többször is megakadt a szemem, hogy csak beszólsz mindenért és mindenkinek. Főleg Jokerrel van valami különös ellentét, ezt mindenki látja. Azért ne feledjük el, hogy míg a 2X-et használtad, mondhatnám, hogy szerelmes voltál belé, az első időkben mindenképp, pedig akkor aztán tényleg volt baja a telónak. De te is egy gyengébb készülékről váltottál, és elnézted ezt az LG-nek. Jól tetted, hogy pénzveszteség nélkül megtehetted, hogy lecseréld a samura, más is így tett volna fél éve. Mindenki tisztában van vele, hogy nem S2 a teló, és nincs rá gyári ICS. Azt sem értem miért viseled annyira a szíveden ezt a topikot. Oké, hogy te is 2X tulaj voltál. De én is amondó vagyok, hogy a jelenlegi gyár romok kielégítően használhatók. Nem tökéletesek, de korántsem olyan a helyzet, mint egy éve. De le lehetne már állni az egymás osztásával, mert gyerekes! Gondolom egyik topik sem arról szól, hogy lebeszéljék a leendő vásárlókat az adott készülékről. Megtudják a pozitívumokat, negatívumokat és majd ők mérlegelnek…

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#22895) Balázs1986 válasza jooker82 (#22891) üzenetére


Balázs1986
addikt

A magyar neve "Jelzés", a beállításokban van. Olyan dolgok, mint az elfordításra némítás, a főképernyők között telefon megdöntéssel pakolás, galériában / zenében kép ill. zeneváltás a telefon sarkának meg"pöckölésével", ill., ami nekem a legfontosabb, sms írásnál kurzor pozicionálás, szintén a telefon sarkának meg"pöckölésével". Még van 1-2 amit kihagytam :) Itt egy demo.
(A galériában a "döntésre kép pásztázás" nekem sose sikerült :D )

[ Szerkesztve ]

(#22896) ntomka válasza bruti01 (#22893) üzenetére


ntomka
nagyúr

Igen. A DS-nek pont az a lényege. Az egy egyedi akku drivert használ, ami egyedi módon méri a töltöttséget, így hosszabb akkuidőt garantál. Cserébe kiszámíthatatlan az aktuális töltöttségi állapot, mert folyton ugrál. Én sem szeretem. Használd a simát, azzal nincs ilyen és nem sokkal rosszabb (kb. semmivel). Olyat szedj le, aminek a nevében nincs DS.

ツ Headphones on - World off

(#22897) jooker82 válasza Balázs1986 (#22895) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ja,persze,igy már tudom,bár én nagyon nem használtam ezeket...
Az ICS-be jelenleg nincs benne... A kurzort úgy tudod léptetni,hogy a kurzor alja kis csepp formájú és azt lehet húzogatni jobbra-balra..de,ha jól tudom még másképp is lehetett...ha rájövök majd leirom..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#22898) Rotate válasza suppe (#22894) üzenetére


Rotate
veterán

de hisz én nem szólok be senkinek, vagyis de, jookernek, de most is, írtam valamit egy másik topicba, aztán elkezdett itt provokálni... nehogy én legyek már a rossz...

ide azért szoktam visszanézni, mert megszokásból, és mostanában is csak elmondtam a véleményem a felröppenő hírekről a késéről, és nem hinném, hogy jookeren kívül bárkit is nem megfelelő hangnemben illettem volna... ha zavarok nem írok de többet, de ez mondjuk most rosszul esett, mert abból amit most megkaptam, a felét nem tettem...

[ Szerkesztve ]

(#22899) ntomka válasza Rotate (#22898) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nincs azzal semmi baj, ha segítő szándékkal benéz ide valaki, de én is mondtam már párszor, hogy unalmas az, hogy 10-ből 2 hozzászólás úgy átlagban arról szól itt, hogy más telefon miben jobbabb. Ez O2X, nem pedig "hasonlítsuk össze a telókat" topic.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#22900) Cruiserke válasza Rotate (#22898) üzenetére


Cruiserke
tag

Mást valóban nem osztassz.
Nem vagyok aktív hozzászóló de kifejezetten zavaró tud lenni ha itt veszekedtek.
Az pedig igaz ha már váltottál akkor ne tömd tele a topicot a negatív irományaiddal.
Persze persze lehetett volna jobb szebb erősebb. Jöhetne hamarabb az ICS de ezt már ezerszer hallodtuk. De legalább jön...valamikor nem úgy mint a jelenlegi modellek zömére.

Aorus Z590 Ultra, i9 10900, RTX2080, GSkill trident Z NEO 32GB, Samsung S21, Iphone 12 Mini

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.