Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22751) OPiiPO válasza Crytek (#22749) üzenetére


OPiiPO
addikt

hivatalosan most halasztották a III. negyedév végére :W

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#22752) Crytek


Crytek
veterán

Bár mondjuk elég elbaszott ezeknek a telóknak a támogatása.
Olyannak kéne lenni hogy arra viszem hogy frissités keresése és leszedi a legújabb androidot ami van. De hát sajnos ez nem így működik.

Más:

Nincs valami program vagy valami megoldás arra hogy ezen a szaros telefonon ne induljon el olyan program amit életbe nem használok? Mert mindig futnak és nem csak 1db. Nagy szar ez az android (vagy csak lgnél van ilyen azt nemtudom) annyi szent!

Next PC Upgrade: 2022

(#22753) kurion


kurion
senior tag

Létezik olyan camera app ami fullHD-ba vesz fel videót és közben működik az autó fókusz? Ha nem akkor esetleg van rá esély hogy lesz?

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#22754) Piero89 válasza peter_27 (#22748) üzenetére


Piero89
aktív tag

Most minden gyári rajta, de le fogom cserélni szerintem amit javasoltál arra. Oc-t engedi az a kernel?

(#22755) peter_27 válasza Piero89 (#22754) üzenetére


peter_27
aktív tag

Igen, engedi.

(#22752) Crytek

Igen úgy kéne működni a frissítésnek, és működik is más gyártóknál. Épp ezért merész kijelentés a "Nagy szar ez az android". Az hogy futnak a háttérben programok természetes dolog, a pc-n is egy rakás program fut a háttérben nem tudom ez miért baj, ha kell a memória másnak akkor az android felszabadít memóriát az újonnan elindított alkalmazásoknak. Az már más kérdés hogy az lg sz@r szoftvert ír és nem úgy működik ahogy kellene, ezért használunk sokan főzött romot és módosított kernelekt hozzá.

Galaxy S10

(#22756) Crytek válasza peter_27 (#22755) üzenetére


Crytek
veterán

"Az hogy futnak a háttérben programok természetes dolog, a pc-n is egy rakás program fut a háttérben nem tudom ez miért baj"

De talán a windows valamire használja is azokat vagy kell valamire.
De telefonnál minek indul el a térkép alkalmazás a facebook videólejátszó és egyéb baromságok?

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#22757) Tesztelo.hu válasza korpicschess (#22717) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Erről már kiderült régebben, hogy semmi köze az akku kijelzéshez. Csak az alkalmazások akku használatát tárolja.
http://www.androidcentral.com/wiping-battery-stats-doesnt-improve-battery-life-says-google-engineer

(#22758) Tesztelo.hu válasza lbalog01 (#22718) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Nem, szinte nem is járok autóval.

(#22759) Tesztelo.hu válasza ntomka (#22720) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

2.6.32.9-HP_2X_Xtreme_RC11-R

(#22760) peter_27 válasza Crytek (#22756) üzenetére


peter_27
aktív tag

A win sem használja de fut, a multimédiás billentyűzet kezelő szoftvere, az adobe reader, videokártya kezelője, hangkártya kezelője stb... ezeket sem használod állandóan mégis mind bent van a memóriában, azért hogy ha megnyitod gyorsabban érd el mint ha a nulláról kellene betölteni. Pl.: böngészőben rákattintasz egy pdf-re, ha nem futna a háttérben az adobe reader 2x annyi idő lenne mire megjelenne a pdf mint így. Itt és itt le van írva hogyan használja az android a rendelkezésre álló memóriát, és miért nem kell foglalkozni azzal hogy bezárogasd a futó dolgokat.

Galaxy S10

(#22761) everest140


everest140
tag

Egész szimpatikus a legfrissebb Gueste 1.7 kernel. 4 Nap uptime és még semmi lassulás, mindenre azonnal reagál a telefon. Az akku időre sem tudok mondani semmi rosszat. Igaz 1-2 dolgot bütyköltem a kernel beállító programban. :D

(#22762) jooker82


jooker82
nagyúr

A telefonon a szoftverfrissitésnél hol kell regisztrálni?? Mert az L7-re kijött egy újjabb frissités és egyelőre csak telón lehetne,de ottt ki van irva,h még nem regisztrált... légyszi segitsetek...

amúgy arra egy új pc suite van... jól működik és átlátható...43mb...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#22763) Levi941127


Levi941127
senior tag

Valaki megmondaná gyorsan hogy ha WajkiUi-t szeretnék feltenni, milyen cache törlések szükségesek előtte? gondolok itt dalvik cache, wipe partition-ra stb...

(#22764) Syd69 válasza jooker82 (#22762) üzenetére


Syd69
aktív tag

Nem az LG honlapon?

Alma

(#22765) jooker82 válasza Syd69 (#22764) üzenetére


jooker82
nagyúr

De azt a telefon,honnan ismerné fel,h én az LG-nél regelve vagyok e vagy sem..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#22766) Levi941127


Levi941127
senior tag

és még anyni hogy SD kártya nélkül lehetetlen feltenni a WajkiUi-t mert elvileg adatvesztéssel jár a sok művelet a telepítés előtt...

(#22767) Steve1207


Steve1207
veterán

Nem kimondottan a reklám végett (de azért is!), eladó az O2X-em, egyelőre elméleti szinten, aprón megtalálni.

Köszönöm a lelkes fórumlátogatást, irkálást a tagoknak, jó volt eme készülékkel is eltölteni egy kis időt! :)

.

(#22768) OPiiPO válasza Steve1207 (#22767) üzenetére


OPiiPO
addikt

mi lesz helyette?

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#22769) lbalog01 válasza Tesztelo.hu (#22758) üzenetére


lbalog01
tag

nekem az autós töltők szokták éves szinten kinyírni az aksikat a telókban /főleg a nokiákban/, az ilyen döglődő aksinál van ilyen fokú feszültség vesztés percek alatt...

***ROGER***

(#22770) zsoltiz


zsoltiz
aktív tag

Ma így jártam:

Egész éjjel ment a teló. Reggel ránéztem még oké volt, emailt/időjárást csekkoltam, aztán az asztalon feküdt, kb ~2 óra múlva vettem újra kézbe: le volt fagyva és baromi meleg volt az egész. Újraindítás után a battery stat így nézett ki, kb 90%-ról leesett ~50%-ra:

screenshot

Ami érdekes és egyben bosszantó:

- a teló nem volt töltőn. Eddig azt hittem ez a fajta túlmelegedős SOD csak töltés közben fordul elő (mindenhol ezt írják).

- vadonka egyik új béta kernele van a telefonon, direkt azért raktam fel (az Iron kernel helyett), mert elvileg vadonkáéban van egy patch (wkpark overheat patch), ami pont az ilyen túlmelegedős halálokat hivatott fixálni, ha jól tudom.

Kezd tele lenni a tököm. Egyébként semmi bajom nem lenne a telóval, bírja az UV-t, OC-t, amikor megy akkor teljesen stabil (egy régebbi temasek féle cm7-et használok), csak ez a random pár hetente előforduló SOD és túlmelegedés ne lenne.

(#22771) Rover623 válasza zsoltiz (#22770) üzenetére


Rover623
félisten

Ha jól látom, nem gyári akkut használsz... :U
Hőmérséklet-szenzor van benne? ;)

primus inter pares

(#22772) Pistiboy88


Pistiboy88
aktív tag

Akinek gondjai vannak, túlmelegedés, akku használat... Használjon WajkIUI 2.3.30-at Vadonka féle 3.0.31 kernellel. Mióta így használom az összes kellemetlen tünet eltűnt. Ramhackből a 3. a 48MB-os van. Így 200 óra használat után is van ~200MB szabad memória, lassulásnak nyoma sincs. Egy töltéssel másfél napot megy el ~ 1 óra telefonálással, 1 óra internettel, 2 óra zenével és 20-30sms-el. Akinek ez nem elég így, ajánlom vegyen egy Nokia c1-01-et :D

(#22773) OPiiPO válasza Pistiboy88 (#22772) üzenetére


OPiiPO
addikt

szimpatikus :)

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#22774) bull84ghia válasza Pistiboy88 (#22772) üzenetére


bull84ghia
őstag

Pc-re kötésnél nálad mi az ábra? Nálam nem mountolja fel az sd-t. Csak akkor ha nincs benne sd kártya, akkor gond nélkül láttja a belső memóriát

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#22775) zsoltiz válasza Pistiboy88 (#22772) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Igen, nem gyári az akksi és nincs benne hőmérséklet szenzor (fixen 25 fokosnak hazudja magát).

Viszont utánaolvastam a "wkpark overheat patch"-nek, ez eleve csak a töltés közbeni túlmelegedést hivatott megakadályozni, de ma reggel a telóm nem volt töltőn, mikor ezt produkálta.

(#22776) deminos


deminos
aktív tag

Csatlakozom Pistiboy88-hoz, amióta fent van a WajkIUI (igaz nekem 2.4.20-as van már) + szintén vadonka kernel, azóta minden happy a telóval. Ugyan nem használom a Ramhack-et, de így sem lassul be a teló. Nálam hasonló használat mellett 2 napot bír.

bull84ghia:
Nálam a belső és külső SD-t is felmountolja rendesen.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#22777) Pistiboy88


Pistiboy88
aktív tag

bull84ghia Soha nem használom a kábelt, mert az FTP-n keresztül is elég gyors nekem. De a kedvedért megnéztem, működik, felcsatolja az internal és external sd-t is. Lehet másolni is rendesen.

zsoltiz Milyen akku van benne? Linket esetleg tudnál dobni?

deminos Nekem azért van ramhack, mert nem játszok olyan 3d-s játékokkal, meg nem veszek fel fullHD-ba :) Így jó. Azért is maradok ennél a kombónál.

(#22778) zsoltiz válasza Pistiboy88 (#22777) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Pistiboy88:
e-bay-en vettem az akksit, utángyártott, elvileg 1800mAh, a hőmérséklet szenzor hiányát leszámítva teljesen frankó.

így néz ki
ilyen fali töltőt adtak hozzá

Egy csomó bolt árulja ezt az e-bay-en (keress rá, hogy "LG P990 akku"). Én egy hong-kong-i bolttól rendeltem, ~10 dollár volt 2db akksi ajándék fali töltővel és ingyen postázással.

(#22779) bull84ghia válasza Pistiboy88 (#22777) üzenetére


bull84ghia
őstag

Gondolom nem win 7-ed van?

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#22780) bull84ghia


bull84ghia
őstag

Lejárt az 5 perc :(((
Internalsd patchot használjátok?

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#22781) Pistiboy88 válasza bull84ghia (#22779) üzenetére


Pistiboy88
aktív tag

Win Vista (ez volt a laptophoz még annó, meg egyébként is csak ritkán használom), Ubunu 12.04. Mindkét rendszeren működik.

szerk. Semilyen patch-et nem használok.

zsoltiz Kösz, de csak kíváncsi voltam. Gyárin kívül nem szívesen tennék bele másikat. Meg ezzel is jó az üzemidőm. Nincs okom a panaszra! :)

[ Szerkesztve ]

(#22782) bull84ghia válasza Pistiboy88 (#22781) üzenetére


bull84ghia
őstag

Még akkor annyit árulj el hogy a háttértára vonatkozólag milyen beállításaid vannak, és az usb hibakeresésnél?

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#22783) peter_27 válasza bull84ghia (#22780) üzenetére


peter_27
aktív tag

Nálam is a wiui 2.3.30+vadonka kernel fut és nincs gondom vele. Tettem ugyan kis kitérőt a v20r kipróbálására de a végén visszatértem a jól bevált wiui-ra.

Az internalsd patch azoknak jó akik cm-ről váltanak, mert a patch felcseréli a két tárolót épp úgy mint a cm romokban van, így a megszokott módon használhatják tovább.

Galaxy S10

(#22784) bull84ghia válasza peter_27 (#22783) üzenetére


bull84ghia
őstag

Nálam akkor a win7-el lesz a gond, csak akkor működik ha nincs benne microsd:(

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#22785) Pistiboy88 válasza bull84ghia (#22782) üzenetére


Pistiboy88
aktív tag

USB hibakeresés ki van kapcsolva,mikor rádugom gépre, a háttértárként való csatlakozást választom. Csak ennyi.

(#22786) peter_27 válasza Pistiboy88 (#22785) üzenetére


peter_27
aktív tag

Most próbálgattam a beállításokat, és ha az "usb hibakeresés" be van kapcsolva akkor nem csatolja fel és fagy. Viszont ahogy te is írtad, azokkal a beállításokkal minden jó. Felcsatolja mindkét tárolót, és leválasztásnál sincs gond.

(#22784) bull84ghia

Az internalsd patch-et felraktad, v. nem?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#22787) korpicschess válasza zsoltiz (#22778) üzenetére


korpicschess
veterán

Én ennyiért már inkább vennék márkás kínait (Andida, névlegesen 1980as).

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22788) bull84ghia válasza peter_27 (#22786) üzenetére


bull84ghia
őstag

Nincs már fent, leszedtem, azt hittem azzal menni fog rendesen, viszont van valami driver amit nem tud telepíteni a gépem. Szerintem az lehet a gond.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#22789) peter_27 válasza bull84ghia (#22788) üzenetére


peter_27
aktív tag

De azt nem lehet "leszedni" visszafordítani csak úgy lehet ha újra felrakod a romot-majd a kernelt is Nem kell wipe data csak rátolod megint a romot elvileg még a programok is megmaradnak de mivel felcserélődik a küső/belső sd, lesznek programok amik nem indulnak el. (amik tárolnak dolgokat az sd-n)

Galaxy S10

(#22790) bull84ghia válasza peter_27 (#22789) üzenetére


bull84ghia
őstag

De vissza lehet állítani,csak a 2 fájlt kell kicserélni amit a zip kicserél.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#22791) deminos válasza bull84ghia (#22780) üzenetére


deminos
aktív tag

Én sem használok semmilyen patch-et, win7 64bit van fenn, ráadásul még az USB hibakeresési mód is be van kapcsolva és így is működik.

Amúgy ahogy te is írtad érdemes átnézni a driver-eket, lehet ott a probléma.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#22792) peter_27 válasza bull84ghia (#22790) üzenetére


peter_27
aktív tag

Ez igaz, ha az eredeti romból kiszeded. Nem mindenki van ennyire tisztában a dolgokkal, és én abból indultam ki. :)

Galaxy S10

(#22793) Tesztelo.hu válasza zsoltiz (#22770) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Nekem is ilyen szokott lenni, heti egyszer. Azzal a különbséggel, hogy 0-ra viszi a töltöttséget (gyári akkuval).

(#22794) bull84ghia válasza peter_27 (#22792) üzenetére


bull84ghia
őstag

Köszi:)

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#22795) jooker82


jooker82
nagyúr

Szerintetek L7-en ICS-re ugyanúgy kell frissiteni,mint a 2x-en GB-re??találtam egy új RomotSystem_P700_V10C_DEU.zip Ezt vajon kdz updeterrel feltudnám tenni??

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#22796) Rotate válasza jooker82 (#22795) üzenetére


Rotate
veterán

ott nézd meg hogy kell, ahonnan leszedted :)

(#22797) zsoltiz válasza korpicschess (#22787) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

A "márkás" kínai az elhiheted, hogy pont ugyanez, mint amit én vettem :) Csak legfeljebb más a csomagolás, meg ők még nagyobbat lódítanak a névleges 1980mAh-val :) Merthogy nem annyi, az tuti, én az 1800-asban is erősen kételkedem.

Nézd meg pl az új LG L7 1700-as akksiját, kb másfélszer akkora fizikailag, mint az O2X 1500-asa.

A mugen -ami tényleg jó márka- csinál O2X-hez méretpontos (tehát nem igényel másik hátlapot) 1700-as akksit, de az van vagy 50 dollár. Amit én vettem az meg 1800-as -persze- és 5 dollár :) Kici kínaiak szerintem hazudnak ezekkel a magas mAh értékekkel, de ezzel együtt megérte ~2300 Ft 2db akksiért+töltőért.

Egyébként nekem sincs bajom a gyárival, tartaléknak szántam az utángyártottakat, csak az egyiket beraktam a telóba kipróbálni, hogy mit bír, aztán benne is hagytam.

(#22798) Vizinyenyec


Vizinyenyec
aktív tag

jó, hogy az aksikról van szó. az lenne a kérdésem, hogy szerintetek használatom-e az elektromos cigi szivargyújtós usb-s töltőjét a telefonhoz? a gyári hálózati output: 4.8 volt, a szivargyújtóson pedig az van, hogy 5v +/- 5%.

(#22799) jooker82 válasza Rotate (#22796) üzenetére


jooker82
nagyúr

csak valaki belinkelte és annyi volt.... amúgy itt van a weather widget ICS-re....ha vkit érdekel,mást is kitudok szedni....
azt néztem,h az a v10c nem is kdz fájl,mert kibontva egy system mappa van benne amibe csomó apk,meg mappák...
ezt akkor cwm-ből kellene?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#22800) peter_27 válasza Vizinyenyec (#22798) üzenetére


peter_27
aktív tag

Elvileg igen, de nem csak V-t számít. A ???mA a lényeg. Azt tudom hogy 1000mA (1A)-es töltővel navigáció használata közben még merül is, nem hogy töltene. Most egy 2100mA-t használok, ez már tölteni is tudja navi közben. Ha nem használsz navit akkor fogja tölteni, de minél kevesebb mA-es van annál lassabban tölti.

Galaxy S10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.