Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22801) Vizinyenyec válasza peter_27 (#22800) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

az pech. én is navigációhoz akarom használni, és az van rajta, hogy max 500 mA. de legalább nem merül majd olyan gyorsan mintha ez sem lenne :)

(#22802) kurion


kurion
senior tag

ha ki szeretném használni a kamerát és a procit akkor milyen rom+kernelt ajánlotok?+ milyen camera modot?

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#22803) korpicschess válasza zsoltiz (#22797) üzenetére


korpicschess
veterán

Hát azért nem.
Mugen/Momax valóban jó márkák, sőt sok telefonhoz nem annyiba kerül, mint 2X-hez.
Viszont Andidáról beszélek én, ami 9$ és azért az árért nagyon jó. Nem olyan, mint amit mondjuk Te vettél, mert az tuti gyengébb, mint a gyári.
Andidáról sok telefonnál jókat olvasni, de ha hozza a gyári szintet, az már jó.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22804) Rotate válasza korpicschess (#22803) üzenetére


Rotate
veterán

még tavaly rendeltem egy tagnak, ő azt mondta, hogy kb a gyári teljesítményét tudja :)

(#22805) zsoltix válasza peter_27 (#22734) üzenetére


zsoltix
tag

Üdv

Az lg felesleges dolgait eltávolítottam egy leírás alapján, de ehhez a kernel témához nem értek. Defyről váltottam ott nem kellett ilyeneket csinálni. Van valahol valami leírás hozzá hogy pontosan mi ez és hogyan kell lecserélni a gyárit.
Köszi

Weboldalak, webshopok készítése: https://gyorshonlapkeszites.hu/

(#22806) OPiiPO válasza zsoltix (#22805) üzenetére


OPiiPO
addikt

első hsz pl.

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#22807) peter_27 válasza zsoltix (#22805) üzenetére


peter_27
aktív tag

Ha raktál már fel főzött romot cwm-ből akkor, a kernelt is ugyan úgy kell felrakni. Arra figyelj, hogy gyári romra csak olyan kernelt rakj fel amihez oda van írva hogy stock romhoz való pl HP kernel v. guest kernel. Ha cm7 v. miui van fent akkor vadonka kernele ajánlott, ez cm alapú romokhoz való.

Galaxy S10

(#22808) zsoltix válasza peter_27 (#22807) üzenetére


zsoltix
tag

gyári van fent ehhez melyiket ajánljátok? csak defyre raktam costum romot eddig

Weboldalak, webshopok készítése: https://gyorshonlapkeszites.hu/

(#22809) peter_27 válasza zsoltix (#22808) üzenetére


peter_27
aktív tag

Ha eltávolítottad az lg felesleges dolgait akkor root az van ugye?. CWM-ed is van?
Próbáld meg a guest kernelt

Galaxy S10

(#22810) zsoltix válasza peter_27 (#22809) üzenetére


zsoltix
tag

igen root van cwm nincs még. Ha kernelt cserélek rajta a garanciám ugrik?

[ Szerkesztve ]

Weboldalak, webshopok készítése: https://gyorshonlapkeszites.hu/

(#22811) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni,hogy ha vissza szeretném tenni a gyári android 2.3-at,azt honnan tudnám letölteni,és miyen progival tudnám feltelepíteni a telefonra? Mert valamelyik nap letörötem pár gyári progit,és azóta néha megkergül a telefon: nem reagál érintésre csak és kizárólag a home gombra. Miután visszaléptem a főképernyőre,onnan már megy minden rendesen! Meg amúgy is jó lenne a telefonnak egy "teljes pucolás"

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#22812) peter_27 válasza zsoltix (#22810) üzenetére


peter_27
aktív tag

Az már a root-al is ugrik. De ha mielőtt gariztatni viszed, smartflash-el visszaraksz egy gyári romot akkor nincs gond.

Ha nincs cwm akkor irány a play áruház és töltsd le a ROM Manager-t. indítsd el és kattints a " Flash ClockworkMod Recovery" feliratra. Ha kész akkor már kiírja hogy "Flash clockworkMod Recovery" felirat alá a feltelepített CWM verziószámát. (Current Recovery: ClockworkMod 5.0.2.0)
Ha látod a verziószámot akkor sikeresen telepítetted a CWM-et.

Galaxy S10

(#22813) zsoltiz válasza korpicschess (#22803) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

"Viszont Andidáról beszélek én, ami 9$ és azért az árért nagyon jó. Nem olyan, mint amit mondjuk Te vettél, mert az tuti gyengébb, mint a gyári."

Amit én vettem az sem gyengébb, mint a gyári, sőt. Ha nem bírná úgy, mint a gyári, akkor nem használnám :)

Az andidával kapcsolatban azért vagyok szkeptikus, mert ekkora fizikai méretben nem lehet 1980 mAh-s akksit gyártani. (Ezért írtam a mugent példának, ők a nagy kapacitású akksijaiktól híresek, mégis csak 1700-as akksijuk van p990-hez. Vajon miért? Ami ennél nagyobb kapacitású, az már fizikailag is nagyobb méret.)

Ráadásul az andidában sincs hőmérséklet szenzor, szóval a szememben nem különb a többi gagyinál.

Kb biztos vagyok benne, hogy ezeket az olcsó kínai akksikat egy futószalagon gyártják, aztán vagy 10 féle márkanéven forgalmazzák különböző kamu kapacitásokkal, különböző dizájnnal és csomagolásokban. Láttam olyat is 10-15 dollár körül, amit 2430(!!) mAh-snak hirdettek valami valami Gold akármi márka néven :)

Szerintem 1700mAh fölött a gyári méretben mind kamu, de ettől még használhatók.

(#22814) zsoltix válasza peter_27 (#22812) üzenetére


zsoltix
tag

igen azt tudom, hogy azzal is ugrik, de azt ugye vissza lehet csinálni azt nem tudtam, hogy a kernelt is vissza lehet állítani gyári állapotra nyomok nélkül.

sikerült a cwm telepítése. kernelt honnan tudok leszedni? illetve a lépései hogy zajlnak? adatok megmaradnak vagy törlődnek? bocsi a sok kérdésért.

[ Szerkesztve ]

Weboldalak, webshopok készítése: https://gyorshonlapkeszites.hu/

(#22815) peter_27 válasza zsoltix (#22814) üzenetére


peter_27
aktív tag

Kernelt innen tudod letölteni. Másold fel a külső sd-re.
Adatok megmaradnak, de nem ártana cwm-ben csinálnod egy mentést.

Telefon kikapcs.
Indítsd el a telefont a "hangerő le+bekapcs" nyomvatart addig míg a második LG logo (kékes hátterű lg logo) megjelenik, ekkor engedd el a gombokat, várd meg míg bejön a cwm. A cwm-ben a hangerő fel/le gombokkal tudsz navigálni a menüpontok között és a bekapcs gombbal tudod aktiválni a menüpontot.
Itt egy leírás a cwm-ről. Kicsit régebbi cwm-ről szól de a használata ugyan az.

-wipe cache partition
-advanced
majd
-wipe dalvik cache
ha megvan
-++++go back++++
majd
-install zip from sdcard
-choose zip from sdcard
itt megkeresed a felmásolt romot és elindítod
ha végzett újra megjelenik a cwm menüje.
-Reboot system now

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#22816) BrandonXXV


BrandonXXV
aktív tag

wiui rom-ot honnan lehet leszedni, ami új és stabil?

(#22817) deminos válasza BrandonXXV (#22816) üzenetére


deminos
aktív tag

Innen le tudod szedni: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1388502

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#22818) martinkeet


martinkeet
aktív tag

Sziasztok!
Még csak ehhez hasonló problémával sem találkoztam itt a fórumon.
Amint ráteszem a telót a gyári dokkolóra,és engedélyezem az adattárt,elindul egy zene (a telefonon) ami a SD kártyán van,viszont semmilyen media player sem fut.Eközben az adathordozók sem jelennek meg a PC-n.Ha leválasztom a dokkolóról a zene elhallgat.
Újraindítottam a számítógépet,és a telót is.A probléma maradt.
V20r+Gueste 1.7.Hetek óta nyúzom ezt a kombót probléma nélkül.
Valakinek ötlet?

(#22819) Crytek válasza deminos (#22817) üzenetére


Crytek
veterán

Valaki érthetően magyarul letudná nekem írni ezt hogyan kell felrakni 2.3.4-re?

Next PC Upgrade: 2022

(#22820) zsoltix válasza peter_27 (#22815) üzenetére


zsoltix
tag

köszi szépen! ma nekiállok és megcsinálom remélem nem akadok el.

Weboldalak, webshopok készítése: https://gyorshonlapkeszites.hu/

(#22821) b3Ro válasza Crytek (#22819) üzenetére


b3Ro
senior tag

gyári állapotába akarod felrakni, vagy jó a rootolt is ?

v20q rootolt

gyári---- menj a hozzaszolasok vége fele, mert a főoldalon levő linkek mar nem igazan élnek, és linkeltek be újabbakat.

Az 1.hsz -ban le van írva a smartflash használata.

[ Szerkesztve ]

(#22822) deminos válasza Crytek (#22819) üzenetére


deminos
aktív tag

Félreértettem sorry. :))

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#22823) Levi941127


Levi941127
senior tag

Nos felraktam a Pistiboy88 által ajánlott WajkiUI 2.3.30-at plusz vadonka 3.0.28-as kernelét és szintén csak ajánlani tudom.
Kicsit szokni kell a Launchert de nagyon tetszik az a sokmillió téma amit le lehet tölteni hozzá, legjobban az iphone kinézetet preferálom. Torrentezni is tudok, egyáltalán nem fagy szét tőle a rendszer mint az eddigi romoknál amit valaha is használtam.
Mindössze csak az zavar hogy a témák kínaiak, pl az iphone témánál a lockscreen-nél nem az van írva hogy 'Slide to unlock' hanem ez '滑動解鎖'. Gagyi hatást kelt de nagyon, legalábbis számomra.

(#22824) Crytek


Crytek
veterán

ÁÁÁÁ menten ketté..szom ezt a szart.

Mennék letölteni 2 progit a telora és csinálnám a frissítést. Erre ez a köcsög áruház nem enged be mondván nem jó a kódom.
Ha googlebe irom be és http-s cimen keresek a progira ott érdekes beenged viszont így nem tölt le és telepit semmit :(

Ilyenkor mit lehet csinálni?

Next PC Upgrade: 2022

(#22825) szentkuti11


szentkuti11
addikt

Üdv!

Egy kis szünet után Én is visszatértem az Optimus 2X-re, és meglepően jó. Most valahogy minden működik rajta, nem fagy, nem akad. Márcsak maradjon is így :)

(#22826) jooker82 válasza szentkuti11 (#22825) üzenetére


jooker82
nagyúr

Melyik romot használod?,

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#22827) szentkuti11 válasza jooker82 (#22826) üzenetére


szentkuti11
addikt

CM7

(#22828) deminos válasza Levi941127 (#22823) üzenetére


deminos
aktív tag

Ezt töltsd le innét http://www.2shared.com/complete/EGplHTiy/iPhone_4G_65.html.

Másold fel a telefonra az /MIUI/theme mappába, majd a téma kezelőbe csak a Zár stílusát és a Képernyőzárat engedélyezd a fentebb letöltött témából és akkor máris az fog megjelenni, hogy Slide to unlock.

Amúgy az SMS-nél a "küld" gomb helyén is kínai jelek vannak. :)

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#22829) Balázs1986 válasza szentkuti11 (#22827) üzenetére


Balázs1986
addikt

Hazalátogatott egy barátom Angliából, tegnap este elmentünk sörözni (meg szurkolni a Bayern-nek :D ). Egy Galaxy Note volt nála. Nem igazán fért a zsebében, úgyhogy az asztalon kellett, hogy tartsa :D Hatalmas, otromba batár, nekem nagyon nem áll kézre. A rendszer sebessége 2x-hez képest kb. átlagos. De az a kijelző...hát én majdnem elsírtam magam, mikor visszanéztem a 2x-re... :D Akárhogy is, de ez a Samoled egyre szebb és szebb...

[ Szerkesztve ]

(#22830) szentkuti11 válasza Balázs1986 (#22829) üzenetére


szentkuti11
addikt

Egyébként a 2X-nek nagyon szép kijelzője van. Maiakkal nagyon simán felveszi a versenyt.

(#22831) Levi941127 válasza deminos (#22828) üzenetére


Levi941127
senior tag

fuu köszönöm szépen! :D amúgy tudom sajnos hogy az smsbe is kínai hulladék betűk vannak :D

(#22832) Levi941127 válasza deminos (#22828) üzenetére


Levi941127
senior tag

viszont most annyi baj van hogy nincs háttérkép a képernyőzáron :DDD

(#22833) deminos válasza Levi941127 (#22832) üzenetére


deminos
aktív tag

Tényleg, ezt nem is figyeltem. :DDD

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#22834) Levi941127 válasza deminos (#22833) üzenetére


Levi941127
senior tag

vagyis de, csak töltés közben nincs, most vettem csak észre, mert eddig töltőn volt :D

(#22835) Balázs1986 válasza szentkuti11 (#22830) üzenetére


Balázs1986
addikt

Tisztában vagyok vele, de ha arra ránézel...érted na :D Nem olvastam utána, de szerintem az S2-höz képest is javítottak rajta. Na mindegy, nem offolok vele, csak baromira meglepődtem... :)

(#22836) szentkuti11 válasza Balázs1986 (#22835) üzenetére


szentkuti11
addikt

Inkább a PPI érték. A Galaxy S2-nél 480x800 pixel jut 4,3-as kijelzőre. Ez 217-es PPI értéket jelent. Note-nál ez már 285 PPI. Technológiában egy Optimus Black Nova IPS kijelzőjének szebbnek kéne hogy legyen, mint az i4-é, mégis az iPhone 4 szebb, mert brutálisan magas a PPI értéke.

(#22837) jooker82 válasza Balázs1986 (#22835) üzenetére


jooker82
nagyúr

Persze,mrt az HD..nameg nagyobba,minden szebben mutat..Az L7-en is szebben mutatnak a dolgok.mint a 2x-en...bár nem annyira teltek a szinek,a nagyobb kijelző miatt...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#22838) szentkuti11 válasza jooker82 (#22837) üzenetére


szentkuti11
addikt

Neked már nem 2X-ed van???

(#22839) Piero89 válasza peter_27 (#22755) üzenetére


Piero89
aktív tag

Felraktam az általad javasolt kernelt, de teljesítményben nem éreztem változást viszont akku idő érezhetően kevesebb lett a gyárihoz képest. OC-t azért kipróbáltam ;] bár nem történt akkora csoda mint anno a kis GT540-nél, ott a + 200mhz-tól szárnyakra kapott a teló.

Gyári gingeres kernelt betudnád linkelni? :B

(#22840) jooker82 válasza szentkuti11 (#22838) üzenetére


jooker82
nagyúr

Még megvan az is,meg egy L7 is.....de most vacilálok,h melyiket adjam el...vélhetően a 2x lesz az eladásra váró Az L7,külsőre nagyon vonzó....meg az ICS is ezerszer jobb,mint a GB,de viszont lassabban kezeli a dolgokat....nehéz döntés..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#22841) szentkuti11 válasza jooker82 (#22840) üzenetére


szentkuti11
addikt

Én a 2X-et tartanám meg. Azért az az MSM 7227 az...

(#22842) jooker82 válasza szentkuti11 (#22841) üzenetére


jooker82
nagyúr

727A
Mivel nincs bajom az L7-el igy a 4x-ig vélhetően marad.... a zenéje szebben szól,meg az aksi is tovább birja...igaz,h fullHd-t nem rögzit,de az nélkülözhető...
Nehezen válok meg a 2x-től ,mert soha nem volt semmi baja...de 2 telefon meg hülyeség és,most szokatom magam az ICS-hez.... :D

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#22843) zsoltix


zsoltix
tag

(1.7-SE-Final) ezt a kernelt tettem fel, gondolom a telepítéssel lecserélte a gyárit. Lehet tudni azt hogy miben más ez a gyáritól? illetve telepítésen kívül nem kell mást beállítani a cwm-ben?

Weboldalak, webshopok készítése: https://gyorshonlapkeszites.hu/

(#22844) ntomka válasza Balázs1986 (#22835) üzenetére


ntomka
nagyúr

Csak épp semmi természetes nincs benne. Túlszaturál mindent. Én az IPS-t többre tartom, sokkal természetesebb képet ad.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#22845) szentkuti11 válasza ntomka (#22844) üzenetére


szentkuti11
addikt

Használatfüggő. IPS sokkal használhatóbb Weboldalak nézegetésére meg alapfeladatokra, viszont a filmekben igencsak jobb a Super Amoled

(#22846) ntomka válasza szentkuti11 (#22845) üzenetére


ntomka
nagyúr

Mert ott jól mutatnak a természetellenesen élénk színek.

ツ Headphones on - World off

(#22847) b3Ro válasza zsoltix (#22843) üzenetére


b3Ro
senior tag

Minden bizonnyal xda rol toltotted le, es ott oda van irva minden valtoztatas az oszes verziohoz.

(#22848) szentkuti11 válasza ntomka (#22846) üzenetére


szentkuti11
addikt

És a gyönyörű feketék.

(#22849) Rover623 válasza korpicschess (#22803) üzenetére


Rover623
félisten

Pedig de... :(
Az 1980-as Andida ugyanolyan vacak, mint a többi kínai. Semmivel nem bír többet, mint a gyári...

primus inter pares

(#22850) Balázs1986 válasza ntomka (#22844) üzenetére


Balázs1986
addikt

S2-re ez tökéletesen igaz, az alapból kissé kékesnek is tűnik. De a Note nem. Láttam már mindkettőt. Tényleg más, sokkal jobb a színkezelése. Ezért is sokkolódtam :)

szentkuti11, jooker82: Biztosan ez is benne van a dologban, majd utánaolvasok mindjárt, hogy miben másabb még. Valahol tuti le van írva, pontosan miket javítottak :)

szerk.: Neteztünk is csomót rajta, elvégre a Note-nak ez az egyik fő "fegyvere". Teljesen használható rá. Meg játszottunk is valami Gameloftos cowboy játékkal, azzal is szép volt.
Ha nem lenne egy batár dög, meg fele annyiba kerülne, még váltanék is..."csak" ennyi baja van :D

Hogy egy kicsit ON is legyek: jövő héten már lesz egy kis szabadidőm, és visszatérek a (telefonfüggőn) élők sorába, tervezek is egy nagy kernel tesztelgetős napot gyári rom alapokon. Már hiányzik a buherálás :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.