Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22901) suppe válasza Rotate (#22898) üzenetére


suppe
tag

Akkor elnézést kérek! Túl személyesre vettem.
A lényeg az lett volna részemről, hogy bár gyári ICS-ünk nincs, az uccsó gyári romoknak szinte semmi bajuk. Persze ettől az LG szupport még szar. De ezekkel a megkötésekkel és árral nem olyan rossz választás ma sem ez a készülék.
A bajom igazából annyi volt, hogy minek kell veszekedni ezen... fölösleges egymást húzni szerintem ilyen dolgokon. És elnézést még egyszer.

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#22902) jooker82 válasza Rotate (#22898) üzenetére


jooker82
nagyúr

Már bocs,de te nevettél ki a múltkor is, amott,amiért a 2x-et mertem vkinenek ajánlani....Többször is irtam,ott neked,hogy már nincs gond a gyári rommal se,de vélhetően te is látod a topicból,errefel ma is be kellett irnod, hogy a 2x még rosszabb,mint a másik telefon...Ezért is nem értem,h amikor idejösz ebbe a topicba,te mit látsz,h neked mindig a rosszat kell róla irni... :F

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#22903) Rotate válasza suppe (#22901) üzenetére


Rotate
veterán

nincs gond :)

amit leírtam azt pedig vállalom, illetve nem fogok többet a témával kapcsolatban írni :)

(#22904) haxxika


haxxika
senior tag

Mai napom és a tegnap estém kicsit érdekes volt az akksihasználatot tekintve. Andida 1980mAh-s akksit használok, de van amikor felébresztem a telefont megesett tegnap este hogy 37%, 10 perccel később 54%. A mai nap pedig a következő volt:

Nektek is hasonlóan ugrál az akksiidő, vagy nálam van vmi?

ui: ki ne maradjon még ez
ROM: Gueste2X Hybrid rom 3.3
Kernel: Etana kernel

[ Szerkesztve ]

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#22905) Balázs1986 válasza haxxika (#22904) üzenetére


Balázs1986
addikt

Persze, hogy ugrál. Ez egy statisztikai adat, amit befolyásol az aktuális terhelés. Nyugi, nincs baj az aksiddal (legalábbis ebből még nem kell arra következtetni) :) Ekkora ugrást felfelé mondjuk gyári aksival még nem tapasztaltam, de nem kizárt, hogy valami app futott a háttérben, ami akkor leállt, és közben jött egy mérés. Vagy akár a kerneled is lehet a hibás. Ha ez a dolog állandósul, tegyél fel egy szűz romot + battery wipe, és úgy teszteld. Ha nem jön elő a hiba, akkor egyenként felpakolva teszteld az appokat, hogy mi ragadhat be. Ha szűz romnál is előjön, akkor lehet, hogy az aksival lesz valami.

[ Szerkesztve ]

(#22906) haxxika válasza Balázs1986 (#22905) üzenetére


haxxika
senior tag

Van még itt 3 akksi. Az 1980ast használom már egy ideje, de itt van még a gyári 1500as meg az előbbiekben valakinél említett ebayes 1800asból 2. Megnézem majd miket produkál velük, de jobb hogy ez a rom kevesebbet eszik mint előtte az ics megevett. Mondhatni jobb a régi.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#22907) ntomka válasza haxxika (#22904) üzenetére


ntomka
nagyúr

Véletlenül nem az etana ds kernel van benne? :)

ツ Headphones on - World off

(#22908) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni,hogy ha vissza szeretném tenni a gyári android 2.3-at,azt honnan tudnám letölteni,és miyen progival tudnám feltelepíteni a telefonra? Mert valamelyik nap letörötem pár gyári progit,és azóta néha megkergül a telefon: nem reagál érintésre csak és kizárólag a home gombra. Miután visszaléptem a főképernyőre,onnan már megy minden rendesen! Meg amúgy is jó lenne a telefonnak egy "teljes pucolás"

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#22909) Cruiserke válasza Ferenczi Áko (#22908) üzenetére


Cruiserke
tag

Az első hszben megtalálsz minden lényeges információt. Bár a letöltő link nem biztos hogy működik.

Aorus Z590 Ultra, i9 10900, RTX2080, GSkill trident Z NEO 32GB, Samsung S21, Iphone 12 Mini

(#22910) deminos


deminos
aktív tag

Én értem félre vagy a gsmarena.com-nak valóban van a tulajdonában egy olyan O2X, aminek működik videó felvétel alatt az auto-focusa? :F
Bemásolom a szöveget:

The Samsung Galaxy R has an annoying issue - there's no autofocus in video recording - you can't focus on your subject prior to recording and continuous auto-focus is not availble during recording. It also records mono sound, but at least it hits a smooth 30fps framerate.

The framerate of the LG Optimus 2X videos hovers a little under 24fps in 1080p mode and there's slight choppiness noticeable. It does do 30fps 720p mode though. It records stereo sound with the videos and autofocus works correctly. :Y :Y :Y

To sum the video recording section, the Opimus 2X is a clear winner between the two, however the comparison to the Nokia Lumia 800 clearly shows 1080p is not always better than 720p in terms of resolved detail.

Itt a link is.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#22911) Viper26 válasza deminos (#22910) üzenetére


Viper26
nagyúr

Az meg hogyan? :D

iPhone 15 Pro | AW S9

(#22912) bruti01


bruti01
őstag

hmm most jó lenne vadonka kernele de néha kikapcsol a teló! ez miért van? más kernellel nem csinálja ezt!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#22913) bull84ghia válasza bruti01 (#22912) üzenetére


bull84ghia
őstag

Nálam még mindig hibamentes a wiui+etana kernel kettős, a mountálst illetően a pc a ludas, másiknál gond nélkül felcsatolja, csak az enyémnél nem, de ott az ftp:)

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#22914) haxxika válasza ntomka (#22907) üzenetére


haxxika
senior tag

De, az lett rápakolva. Ha váltanék akkor mit ajánlasz helyette?

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#22915) Balázs1986 válasza haxxika (#22914) üzenetére


Balázs1986
addikt

Óóó ha ezt odaírtad volna a kernel nevéhez... :D a DS verzió bármilyen kernelnél vacakul mutat, ugrál. Tegyél fel egy nem-DS verziót :)

(#22916) bull84ghia válasza haxxika (#22914) üzenetére


bull84ghia
őstag

Etana kernel csak a névben ne legyen a ds szócska, ez valami új driver az akksihoz, én is próbálgattam semmivel sem bír többet mind a régebbi az az a ds nélküli verzió

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#22917) akela91


akela91
addikt

Üdv. Jelenleg Iron kernellel használom a CM7-et, és azt hallottam kijött egy már nem alpha, hanem kiforrottabb kiadás is ICS-ből. Érdekelne melyik ez a rom, és milyen kernellel ajánlatos használni. Csak akkor érdekel, ha működik már minden funkció. :)

(#22918) Cruiserke válasza akela91 (#22917) üzenetére


Cruiserke
tag

Lényegében működik de hiányzik néhány lényeges funkció. pl hardveres gyorsítás, videó kódolás dekódolás.
Mindennapi használatra megfelel, de sokaknál gyorsabban merül.

Aorus Z590 Ultra, i9 10900, RTX2080, GSkill trident Z NEO 32GB, Samsung S21, Iphone 12 Mini

(#22919) ntomka válasza haxxika (#22914) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ahogy előttem írták. :)

ツ Headphones on - World off

(#22920) haxxika


haxxika
senior tag

Balázs1986, bull84ghia, ntomka: köszönöm a válaszokat, akkor mindjárt letöltök másikat és azzal próbálgatom :D

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#22921) korpicschess válasza bruti01 (#22879) üzenetére


korpicschess
veterán

Gyanítom, hogy DS verziósat használtad, mert az ugrál. Ahogy ez le van írva... A többi nem...

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22922) Mogcaa


Mogcaa
aktív tag

hali tudtok valami usb- szinkrozináló progit ? lényeg hogy feldugom gépre és ne kelljen kiválasztani azt hogy usb storage legyen hanem automatikusan arra álljon és mondjuk gy mappába belepakolgatja az uj képeket stb vagy zenét

[ Szerkesztve ]

(#22923) dennistar


dennistar
csendes tag

Sziasztok! Valami gond van az aksimmal :( Pár napja raktam újra a telót. v20r +gueste kernel 1.7 eddig minden jó volt. Ma először vettem ki az aksiját mióta újra telepítettem mindent
amikor vissza raktam már nem jól jelezte a töltési szintet illetve piszok gyorsan lemerült. Battery vipe segít ?

(#22924) Piero89 válasza dennistar (#22923) üzenetére


Piero89
aktív tag

Nekem azzal rom és kernel párossal fagyogatott a teló és volt hogy nekem is tök gyorsan lemerült, majd tegnap este úgy kifagyott hogy nem tudott életre kelni a teló, még jó hogy recovery-be be tudtam lépni és visszaraktam rá a gyári gingert, gyári kernellel.

(#22925) fuzzyka


fuzzyka
tag

Sziasztok!

Valaki megmondaná nekem, hogy a Cm romoknál(konkrétan cm9 nova hd) hogyan lehet beállítani, hogy a belső sd valóban a belső legyen a külső pedig ténylegesen a külső? Tudom, hogy volt már róla szó de eccerűen nem értem... Mit kell csinálnom? Belső tárhelynek egy 1.48 gb-os helyet lát és ezen kívül van még egy sd kártya ami 5.27gb, plusz még egy belső tárhely ami 1.84 gb! tulajdonképpen nem zavar a működésben csak érdekel, hogy ezt, hogy lehet orvosolni,,,

Előre is köszi!

(#22926) kurion


kurion
senior tag

Az ETaNa Kernel's TweakAIO appben szerintetek megéri átirkálni a dolgokat vagy hagyam az alapon?

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#22927) akela91


akela91
addikt

-

[ Szerkesztve ]

(#22928) Cruiserke válasza kurion (#22926) üzenetére


Cruiserke
tag

A második maggal lehet játszadozni. Ha az ember úgy állítja be h ne minden szarra kapcsoljon be, akkor el lehet érni jobb üzemidőt.

Aorus Z590 Ultra, i9 10900, RTX2080, GSkill trident Z NEO 32GB, Samsung S21, Iphone 12 Mini

(#22929) bostone válasza Cruiserke (#22928) üzenetére


bostone
addikt

Nálam a WIUI eddig kiválóan teljesít, igaz egy régebbi darab, régebbi kernel. Nincs időm foglalkozni vele, de lehet fölösleges is frissítgetni, ha nekem megfelel. Az üzemidő, érdekesen alakul viszont. Az akksi gyorsan feltölt és tartja is hosszan ezt az állapotot, amíg nem aktívan használom. Talán el lehetne érni jobb üzemidőt is..

Kérdés:
Feliratos filmekhez milyen lejátszót ajánlana valaki, ha tv-re van kötve a jószág? Csak szoftveres kódolással lövi át a feliratot. Ez természetes?

(#22930) kurion válasza bostone (#22929) üzenetére


kurion
senior tag

Qq player, mx video player , bs player, rock player.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#22931) Viper26


Viper26
nagyúr

Nálatok nem mozog / recseg a hátlap? :F

iPhone 15 Pro | AW S9

(#22932) ntomka válasza Viper26 (#22931) üzenetére


ntomka
nagyúr

Van olyan akinél nem? :)

ツ Headphones on - World off

(#22933) bull84ghia válasza ntomka (#22932) üzenetére


bull84ghia
őstag

Nálam nem. vagyis nem vettem észre.
Most néztem és nem recseg.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#22934) akela91 válasza ntomka (#22932) üzenetére


akela91
addikt

Nálam nem, pedig fél éves. Ha rosszul teszed vissza, akkor visszapattan a helyére, gondolom ezt halljátok.

(#22935) ntomka válasza akela91 (#22934) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nem, nem azt. Sima illeszkedési hézag. Recseg ropog mint a fene, ha nyomkodom, vagy erősebben veszem kézbe.

ツ Headphones on - World off

(#22936) Viper26 válasza ntomka (#22935) üzenetére


Viper26
nagyúr

Igen, ez van nálam is. :F

iPhone 15 Pro | AW S9

(#22937) deminos válasza Viper26 (#22936) üzenetére


deminos
aktív tag

Nálam is recseg-ropog erősebb nyomás hatására, de a hétköznapi használat közben nem, úgyhogy engem nem zavar.
Egyébként minden ma gyártott terméknél (még a legdrágábbaknál is) vannak kevésbé jól összerakott példányok.
Elég, ha egy átbulizott hétvége után hétfőn bemegy másnaposan dolgozni a gyárba a munkás és aznapra meg is vannak a rosszabb minőségű telefonok. :DDD

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#22938) tami92


tami92
aktív tag

sziasztok. olyan kérdésem lenne h jelenleg wajkIUI rom van a telón és azt szeretném h van e arra megoldás h az sd-kártyát rendesen kezelje úgy mint pl a cm7 romba.

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#22939) Rotate válasza Viper26 (#22936) üzenetére


Rotate
veterán

én anno egy útlevélfotót raktam a hátlap és az aksi közé, és sokkal jobb lett :) próbálj meg valami vékonyat odarakni ;)

(#22940) zsoltiz válasza Viper26 (#22931) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Nálam is volt egy minimális recsegés, kitapogattam, hogy hol mozog egy kicsit és ott a hátlap belső oldalára ragasztottam egy kis szigszalag darabot. Probléma megoldva.

(#22941) kiraly1985


kiraly1985
csendes tag

sziasztok,

már egy ideje nem működik a CyanogenMod9-es hivatalos letöltő link nincs meg véletlen valakinek egy működő link vagy esetleg feltudja rakni valahova? Google barátom sajnos nem segített...

köszi
K

(#22942) peter_27 válasza tami92 (#22938) üzenetére


peter_27
aktív tag

Igen van, Innen a 2.hsz-ben keresd meg az InternalSDaddon-t, ez felcseréli a külső/belső sd-t

Galaxy S10

(#22943) peter_27 válasza kiraly1985 (#22941) üzenetére


peter_27
aktív tag

Tessék itt van, ha erre gondoltál. [link].

Galaxy S10

(#22944) akela91 válasza peter_27 (#22943) üzenetére


akela91
addikt

Ez mennyire stabil verzió? Ez az amire mondtátok hogy nincs hardveres gyorsítás pl.? Akksi idő?

(#22945) kiraly1985 válasza peter_27 (#22943) üzenetére


kiraly1985
csendes tag

köszi, igen erre gondoltam:)

(#22946) drpele válasza akela91 (#22944) üzenetére


drpele
senior tag

Stabilitással nincsen probléma, de az akksi üzemidő rövidebb, mint CM7-el.
Úgy ahogy mondod, hardveres video gyorsítás egyelőre hiányzik belőle.

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#22947) akela91 válasza drpele (#22946) üzenetére


akela91
addikt

Köszi, akkor várok vele még pár verzió erejéig. Egyébként megköszönném ha CM9 verziók kijövetelekor megemlítenétek itt is :)

(#22948) Stripe válasza drpele (#22946) üzenetére


Stripe
csendes tag

Bocsánat, hogy kérdéssel zaklatom a félisten, professzor urat, de nem kapunk újabb MIUI magyarítást? :R

(#22949) tami92 válasza peter_27 (#22942) üzenetére


tami92
aktív tag

nagyon szépen köszönöm Úram :D

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#22950) OPiiPO válasza Viper26 (#22931) üzenetére


OPiiPO
addikt

nem recseg, 11hónapos a gép

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.