Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:15:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4037) jkisbali


jkisbali
csendes tag

Sziasztok!

Nem túl régen vagyok "boldog"tulajdonosa egy A820-nak (előtte DEFY+ volt). Azzal kezdődött, hogy Kínából ZTE V970-et rendeltem ,azt fizettem ki. Erre a TMALLBOX helyette ajánlotta az A820-at, mert ZTE-t nem küldtek (azóta sem tudom miért), pedig a ZTE támogatottságát, ROM ellátását jobbnak ítéltem. Augusztus 6-án fizettem először, majd ráfizettem 5 dolcsit, így az A820 szeptember 9-én érkezett meg a Linerty "magyar" ROM-val. Vegyszer fórumtárs teljes segítségével átparticionálás, ROM csere a cappa72 cp4.2 v1-re. Tökéletes magyar nyelv, szuper ROM. Csak nem megy alatta a mobil net, legalábbis VODA SIM kártyával lehalt a rendszer. A sima GSM ment, telefonálni lehetett. Hosszas rinyálás után, ami kb 10 perc volt, visszatettem flashtoollal a Linerty ROM-ot. Sikerült ez is. Még MOST!!! működik a telefonom. Van ezzel kapcsolatban tapasztalatotok? Mit, hol rontottam el?
Még egy megjegyzés: valahol olvastam, hogy a két SIM foglalat egyenértékű, mindkettő alkalmas 3G adatkapcsolatra. Sajnos az én tapasztalatom az, hogy csak az 1-es SIM hely tudja a 3G-t.

Üdv!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.