Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27201) Xaels válasza batai15 (#27198) üzenetére


Xaels
félisten

A gyári HTC lejátszó tud csengőhangot vágni mp3-ból.

Ha sok a mediaserver wakelock érdemes egy média ellenőrző alkalmazással leellenőrizni nehogy egy rossz zene miatt akadjon be az indexelés.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27202) _q


_q
addikt

Üdv!
Adott egy HTC One X 16GB-os telefon a következő "hibával":

HTC One X 16 GB, less than 6 months old, bought in India. Phone had no problem until 2 days back when I returned form Spain. It was on mobile date roaming while in Spain and on the flight I put it in flight mode. When I switched it back on in UK it shows "disconnected as service not available" although able to recognize the sim card, and able to select network APN settings automatically but no phone or 3G signal. Works on home WI-FI as usual. I have been through all forums possible and tried to do what I could understand but no change. I have even flashed it back to stock as it was rooted before and reverted to original settings. My understanding is its a problem with the radio of the phone somehow stuck in roaming mode and not catching UK networks. I am no expert in this matter but might be a simple job for someone who knows more.

Magyarul röviden össze foglalva. Az illető angliában használta az eredetileg indiában vásárolt telefont, semmi baja nem volt vele, elment spanyolországba romingra állította a telefont utáni vissza ért angliába és azóta nem működik a hálózat. Próbált romot cserélni és továbbra se jó. Ha lehet neki hinni és tényleg csak ennyi történt, akor szerintetek mivel lehetne orvosolni a problémát vagy mi állhat a dolog háttérében? Köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#27203) batai15 válasza Xaels (#27201) üzenetére


batai15
félisten

Ezt se tudtam..
tudol ilyen scan progit mondani ?

(#27204) blt.62


blt.62
őstag

Az SGS3 javára írható a szebb kijelző (super amoled plus),a cserélhető aksi, a memória kártyás bővíthetőség,a jobb zenei és fotó minőségés főleg a sokkal jobb aksi idő. Ez igaz a HOX-al szemben?

MegtorloXp

(#27205) batai15 válasza blt.62 (#27204) üzenetére


batai15
félisten

A bővithetőség és az akku idő csak.

(#27206) Bulitt válasza blt.62 (#27204) üzenetére


Bulitt
őstag

Ez valami vicc? Szebb kijelző? :DDD :W Továbbá úgy tudtam, hogy S-Amoled a kijelző. Kevesebbet fogyaszt mint a HOX IPS kijelzője. Ennyi. De semmikép nem nevezném szépnek. Az új S4 kijelzője pedig Veletech-n megnézve kellemes csalódást okozott :K

[ Szerkesztve ]

(#27207) LouiS22 válasza batai15 (#27203) üzenetére


LouiS22
veterán

Nem kell hozzá semmilyen app. Alkalmazások kezelése, megkeresed a médiatárolót, adatok törlése, reboot. A beállított csengőhangok el fognak veszni, egyébként annyi történik, hogy újraindexeli a médiatárolót.

De ha sok a mediaserveres wakelock, akkor azért megkérdezném, hogy zenét mennyit hallgatsz, illetve telepítve van-e a viber. Előbbi esetén természetes a wakelock, hiszen keresgél a zenék között, utóbbinál nem, de egy ismert hiba, arra a megoldás egy korábbi változat telepítése, ami pár oldallal ezelőtt itt is volt linkelve.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#27208) BenHans válasza Bulitt (#27206) üzenetére


BenHans
addikt

Ezt alá tudom támasztani. Tényleg jó lett az új amoled, és már a színei is sokkal inkább rendben vannak. :K

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#27209) batai15 válasza LouiS22 (#27207) üzenetére


batai15
félisten

Akkor azért tűntek el a csengőhangok. Vibert nem, a gyári playert viszont használok. Widgetként is ki van rakva.

(#27210) Xaels válasza LouiS22 (#27207) üzenetére


Xaels
félisten

Nem gondolod, hogyha egy hibás állomány okozza akkor az a médiatároló ürítése után is ott lesz és a következő indexelésnél ugyanúgy beragad?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27211) macsek18


macsek18
aktív tag

Sziasztok
Lehet láma kérdés :DDD
A frissítések csak akkor jönnek le,ha sim kártya van a telóban és használja valamelyik szolgáltatói hálózatot és wifit?
Vagy nem szükséges a sim.Elég szimplán a wifi? A telóm még kint van amcsiban és gondoltam,hogy megkérem a havert,hogy nézzen rá a frissítésekre,de asszem nincs micro sim-je.

(#27212) Davzone válasza macsek18 (#27211) üzenetére


Davzone
senior tag

megy wifivel is siman, amikor en megvettem elso inditasnal szolt hogy van update amint ramentem a wifire.SIM kartya meg napokig nem volt benne mert meg kelett vagatnom.nyomjon ra nyugodtan sztem, de ha itthon csinalod akk is menni fog ha van frissites(azt azert vedd figyelembe hogy egy ATT-s telora mas updatek vannak mint az europai modellre szoval a verzioszam es az updatek szama is eltero lehet.)

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#27213) macsek18 válasza Davzone (#27212) üzenetére


macsek18
aktív tag

:R
Ez van most rajta.

(#27214) Xaels válasza macsek18 (#27213) üzenetére


Xaels
félisten

Bekapcs gomb + Home(házikó) screenshot.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27215) enginev3.0 válasza macsek18 (#27213) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ez már nagyon régi

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#27216) macsek18 válasza Xaels (#27214) üzenetére


macsek18
aktív tag

Nem én csináltam :))

(#27215) enginev3.0 Látom én is :( Ma még ránéz a frissítésre,de ha nem jelez neki (amit kétlek) akkor itthon esélyes,hogy jelezzen? Vagy kezdhetem mókolni?

(#27217) batai15 válasza enginev3.0 (#27199) üzenetére


batai15
félisten

Én nem tudom neked hogy lett pl 3 óra kijelző idő. Mai nappal nem vagyok meg elégedve. Még haza se értem ,de 23%ot mutat. Alcatelbe ilyenkor még volt 40%kb. Hogy sikerûlt ilyen aksi idő?

(#27218) Zsirmanc válasza macsek18 (#27216) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Szerintem ez nem azon múlik, hogy itthon vagy nem. A net az itt is net, meg ott is net. Függetlenitett cuccról lehet szó, tehát ha belerakord a magyar kártyádat azon nem fog múlni, de javitsatok ki, ha nem igy van.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#27219) macsek18 válasza Zsirmanc (#27218) üzenetére


macsek18
aktív tag

Két nap és kiderül. :)) Ma éjjel indul útnak a kicsike :C

[ Szerkesztve ]

(#27220) batai15


batai15
félisten

gyerekek, miért van az hogy a gépen egyedül csak a screenshot fájlokat látja 0 kbeyte -os file-oknak?
Enginev: meg érkeztek a fóliák.

[ Szerkesztve ]

(#27221) Tatu-1981


Tatu-1981
tag

Tudtok olyan megoldást, alkalmazást, amelynek segítségével headsettel filmnézés közben nemcsak a filmet lehet megállítani, hanem a kijelzőt is lekapcsolja?

(#27222) batai15


batai15
félisten

[link]
[link]
Köszi! javítva!

[ Szerkesztve ]

(#27223) enginev3.0 válasza batai15 (#27222) üzenetére


enginev3.0
félisten

Rossz a link

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#27224) LouiS22 válasza Xaels (#27210) üzenetére


LouiS22
veterán

De, de egyáltalán nem biztos, hogy sérült fájl okozza. Az is csak egy lehetőség ;)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#27225) batai15 válasza LouiS22 (#27224) üzenetére


batai15
félisten

mivel lehetne ez kideríteni?

(#27226) Xaels válasza LouiS22 (#27224) üzenetére


Xaels
félisten

Nem biztos, de egy ellenőrzés nem árthat pláne mert a fórumtárs valami Play-es csengődallam gyártó vacakkal próbálkozott.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27227) Xaels válasza batai15 (#27225) üzenetére


Xaels
félisten

[link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27228) batai15 válasza Xaels (#27227) üzenetére


batai15
félisten

Köszi! :)

(#27229) batai15


batai15
félisten

játszogatok most a szinkronizálás kikapcsolással , kikapcsoltam, de akkor nem frissíti az időjárást . Ezt hogy lehetne meg oldani?

(#27230) Davzone válasza batai15 (#27229) üzenetére


Davzone
senior tag

ne a teljes syncet kapcsold ki hanem a bealitasokba a fiokoknal egyesevel amire nincs szukseg.
stocks stb. gmail fiokon belul is van csomo felesleges cucc.
ott szedd ki ami nem kell.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#27231) Hegasus válasza batai15 (#27222) üzenetére


Hegasus
senior tag

húú ez ijesztően rossz... még gyári romon, és chrome-al is meg kéne lennie a 2,5 órának főleg ennyi idő alatt.

szóval első lépésként ellenőrizd le, hogy leteszed a telót (megnézed hány százalékon van), majd felveszed 30 perc múlva és csökkent-e (a normális merülés ennyi idő alatt a 0%)
ha a válasz igen, akkor kapcsold ki a netet és úgy is nézd meg, és ha még mindig akkor van egy trágya alkalmazásod.
Amúgy úgy kezded a napod, hogy leállítod a com.htc.launchert?

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#27232) batai15 válasza Hegasus (#27231) üzenetére


batai15
félisten

Később állítottam le. Énis nagyon keveslem..
Most tiltottam a facebookot is, meg 1-2 dolgot.
Gsammal lehet kiszűrni mi fogyaszt ennyit nem?
aza 60+ % fölötti alkalmazás használat ilyesztően sok .
Ma megnéztem óránként 5-6%ot csökkent .
a régi telóm egésznap evett ennyit.
Azon is bevolt kapcsolva, wifi 3g mindíg. itt is. Fényerő auton volt.
Szinkronizálást is tiltottam , csak az időjárás van meg hagyva.

[ Szerkesztve ]

(#27233) LouiS22 válasza Xaels (#27227) üzenetére


LouiS22
veterán

Kösz, ez volt az az app, amit kerestem, de nem találtam. Akartam én is linkelni.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#27234) Hegasus válasza batai15 (#27232) üzenetére


Hegasus
senior tag

Jb óta az alkalmazás fogyasztás mindig 60% fölött van akármit csinálsz (és nálam 5óra kijelző meg 40%... :U )
a facebook letiltása okos dolog volt (én amúgyis jobban kedvelem böngészőből, mert a linkeket is egyszerűbb megnyitni)... ma tettem egy próbát csak a messenger-rel, de nap végére le is töröltem, mert merült magába tőle a telefon... undorító, hogy állandóan lekérdezi a helyet, még ha ki is van kapcsolva a location...

mondjuk kipróbálhatnád csak 3g-n, mert korábban hurrikan kollégának wifin is ilyen időket produkált, aztán 3g-n meg visszaállt a normális szintre, lehet hogy nálad is jelen van a wifi probléma (lehet nálam is, de én csak alkalmazások letöltésénél kapcsolom már be.)

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#27235) batai15 válasza Hegasus (#27234) üzenetére


batai15
félisten

Köszi megpróbálom! úgy vettem észre a tiltogás után mintja jobb lenne.
a takarékos mód ajánlott?

(#27236) enginev3.0 válasza batai15 (#27235) üzenetére


enginev3.0
félisten

Yet another auto brightness még mindig!

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#27237) batai15 válasza enginev3.0 (#27236) üzenetére


batai15
félisten

Benn van!

(#27238) enginev3.0 válasza batai15 (#27237) üzenetére


enginev3.0
félisten

Vedd le hogy max fényerő olyan 70% körül legyen, a beállításokban, aztán a manual csúszkával állítsd be hogy ne égesse ki a szemed de még lásd és akkor az alapján állítgatja fényerő változásoknál

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#27239) batai15 válasza enginev3.0 (#27238) üzenetére


batai15
félisten

Akkor elsőnek a telóba vegyem le, utána a progivalM?
akkor beállitásokba ne auto fényerő legyen igaz?

[ Szerkesztve ]

(#27240) enginev3.0 válasza batai15 (#27239) üzenetére


enginev3.0
félisten

telóba állítsd le az autómatát és állítsd legkisebbre
Utána yet-en belül állítsd be a beállításokban 70-80%-ra max majd a manual adj. csúszkát ahogy neked tetszik

Yet beállítások
[link]

Másik csúszka:
[link]

Auto night mode egyébként BE VAN KAPCSOLVA csak most kapcsoltam ki hogy lásd hol van a kis pöcök

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#27241) batai15 válasza enginev3.0 (#27240) üzenetére


batai15
félisten

megvolt köszi! kinn így annyira nem lesz látható , de ez van .
Még a szinkron beállitások is megvolt, meg a facebook tiltás is. Mivan még? media scan is meg volt.

(#27242) enginev3.0 válasza batai15 (#27241) üzenetére


enginev3.0
félisten

Látható, nekem látható, ha abszolút nem de ahhoz nagyon erős napfény kell, akkor leállítom és felhúzom maxra a fényerőt

Egyébként ma vicces volt mert 20-30perc kijelzőhasználat után 50%-on voltam, és a szokásos napi böngészést csináltam :)

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#27243) batai15 válasza enginev3.0 (#27242) üzenetére


batai15
félisten

ez az auto night mode mi ? bekapcsoltam alig tudtam vissza állitani :(

[ Szerkesztve ]

(#27244) enginev3.0 válasza batai15 (#27243) üzenetére


enginev3.0
félisten

Majd éjszaka rájössz hogy milyen jó ha nem ég ki a szemed, vagy hajnalban
Csak night mode-nál a csúszkát húzd maxra, vagy is nekem ott van

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#27245) batai15


batai15
félisten

köszi! Meg akkor a reggeli .com launcher kilövés igaz?
Erre van megoldás? : a képmentéseket gépem 0 kb. méretűnek látja.

(#27246) Hegasus


Hegasus
senior tag

Egy kérdésem lenne, ami nem teljesen a telefonnal kapcsolatos, hanem inkább a töltőjével...
Miért van az, hogy ha töltőn van a telefon valami (szerintem a töltő fej) szépen elkezd zizegni, van hogy abbahagyja egy kicsit de utána rákezd újból, nem hangos, de mégis hallani egy kis zizegést 1-2 méterre is... :F

már korábban is felfigyeltem rá, de mivel nem láttam semmi káros hatását (füst, égés szag, lassú töltés stb...) nem nagyon foglalkoztam vele, de azért kíváncsiságból megkérdezem... vagy mindenkinek ilyen? mert amikor n7-et töltöm a saját töltőjével, annak nincs ilyen hangja. (amúgy egy hatos, kapcsolós elosztó, és abba van még dugva a gép, monitor, hangfal is)

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#27247) Bulitt válasza Hegasus (#27246) üzenetére


Bulitt
őstag

Földeletlen elosztoknál szokott előfordulni, valamint trafóknál ha nincs rendesen leszigetelve. Túl nagy jelentősége nincs, csak valamelyik elektronikai eszköz össze akad a hálózaton lévő másik eszközzel. A PC tápegység is szokott ilyet csinálni. Ha zavar, próbáld ki másik dugaszoló aljzatba, amin nincs ennyi minden

[ Szerkesztve ]

(#27248) Hegasus válasza Bulitt (#27247) üzenetére


Hegasus
senior tag

:R
akkor megnyugodtam :D

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#27249) Pityukaka


Pityukaka
tag

Tudtok ajánlani boltot, ahol One X-szel kompatibilis miniállványt be lehet szerezni fotózáshoz? Lehetőleg baráti áron...

(#27250) Bulitt válasza Pityukaka (#27249) üzenetére


Bulitt
őstag

ebayről kell venni, majd később ki tudod cserélni egy nagyobbra. Én is ezt csináltam. [link]

A telefon tartó rész nagyon erősen fogja a telefont, a menet pedig a tartón szabvány az összes fotós állvánnyal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.