Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26551) Gizmike77 válasza kirkri (#26549) üzenetére


Gizmike77
csendes tag

sajnos mindenhol .
valamiért a telenorral nincs jóban , s másik sim kártyával is ezt csinálja .

Üdv Norbi

(#26552) Davzone válasza Bulitt (#26545) üzenetére


Davzone
senior tag

A gyors piros zold villogas az a tulmelegedes, akkor egyaltalan nem tolt.

------------------------------
Ha mondjuk napokig lenne a telo tolton akkor lehet merulne annyit hogy egyszercsak elkezd tolteni, az elozo tabletem volt ilyen hogy dokkoloban volt es amikor lekapcsolt a toltes az akku elkezdett merulni aztan ilyen 95%korul elkezdte tolteni, es ez ment igy a vegtelensegig. Valszeg ott mas fajta toltesi IC volt, HOX nem csinal ilyet, es mellesleg ha a tolton van, es a tolto elektronika adja a stabil 4.2V-ot a cellara amig lenem huzod akk vegig 100on lesz es nem is art a cellanak.
Egy mai atlagos lipo/lion cella 300 ciklus utan kezd veszteni a kapacitasbol, es ez csak a teljes ciklusokra ertendo, ha ratoltesz az nem szamit teljes ciklusnak.A legkonyebben ugy lehet kinyirni egy ilyen cellat ha tulmerited, azaz lemerult allapotban tarolod.2.8-3V alatt mar karosodik a cella minosegtol fuggoen.HOX 3.3Vnal tilt,utana meg van annyi a cuccban hogy kikapcsolva napokig birja ha nem kerul toltore serules nelkul.Egy jo toltoelektronikaval akarmeddig tarthatyod tolton a telot nem lesz baja, de ha lemerulve tarolod es nem toltod akkor mar 1 ilyen alkalommal is total megolheted ak aksit.(DesireHD-nal sikerult is nekem mert lemerult kikapcsolasig az aksim,kicsereltem majd egy 3 napos hetveget elfelejtettem tolteni, utana 10 perc alatt feltoltott es be sem kapcsolt rola a telo meg ugy sem ha bevolt dugva.Gariba kaptam uj aksit.)

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#26553) batai15 válasza Davzone (#26552) üzenetére


batai15
félisten

na köszi nekem is! akkor a dokkoló sem árt neki, jó tudni! csak htc, kivan az találva! :D

(#26554) sovinho


sovinho
tag

Sziasztok,

Szeretnék csatlakozni a klubhoz, ezért megvételre keresek HOX-ot.
Ami fontos:

- Kifogástalan, cukor állapot
- 32 gb
- Garancia min. 1 év, gyártói
- Független
- Lehetőleg fehér
- Személyes átvétel: Debrecen, Nyíregyháza

85.000 körül. Ha esetleg tudtok ilyet, köszönettel fogadom az infót!

Hakuna Matata

(#26555) batai15 válasza sovinho (#26554) üzenetére


batai15
félisten

Hardver apróra nézz fel, vagy a hasonló oldalakra. a topic nem a hirdetéssel foglakozik, és ezt jó indulatból írom, nem kötekedésből: :)

(#26556) sovinho válasza batai15 (#26555) üzenetére


sovinho
tag

Tudom, kiraktam oda is. Elnézést az off miatt.

Hakuna Matata

(#26557) batai15 válasza sovinho (#26556) üzenetére


batai15
félisten

semmi gond, csak a modik nem szeretik az ilyet, azért írtam :)

(#26558) kirkri válasza batai15 (#26557) üzenetére


kirkri
addikt

Ezt én is tanúsíthatom, szombaton kaptam érte warn-t. :B
Miután egy "jószándékú" fórumtárs felnyomott a megfelelő topikban. :U

21 éve a Prohardveren! ™

(#26559) batai15 válasza kirkri (#26558) üzenetére


batai15
félisten

hmm nem én voltam :)
Mondjuk énis jeleztem egy one x telót, de az ilyen sajna nincs meg a gari papir stb. te voltál?

(#26560) kirkri válasza batai15 (#26559) üzenetére


kirkri
addikt

Nem célzás volt a hozzászólásom, csak megerősítettem amit írtál. :D
Egyébként nem mobilos topikban volt és igazából nem is állt szándékomban üzletelni a topikban. De több szót nem is érdemel, nem szeretnék off-olni. :N

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#26561) batai15 válasza kirkri (#26560) üzenetére


batai15
félisten

akkor jó, :B
Hozzá teszem, nem vagyok egy aljas ember, de kiváncsiságból rá kérdeztem a hoxra, mert gyanús volt, és igazam lett.

[ Szerkesztve ]

(#26562) Lacopapi


Lacopapi
addikt

Régebben kerestetek headset-et,nos én jó szívvel tudom ajánlani EZT,ugyanis szuper. Minden működik rajta,tehát a számléptetés is,no meg a hangerő-állítás. Kicsit mély tónusú a hangja,leginkább a Sennheiserekre emlékeztet,de kifejezetten jól teljesít,kellőképpen részletező. Mivel agybadugós,jól szeparálja a külvilágot,a harangok is kényelmesek.
Nem utolsó sorban pedig azonnal meg lehet venni - az ár fedi az értéket.
Ugyan a hivatalos oldalon azt írják (HTC),hogy nem kompatibilis a Beats-el,de ez nem igaz,semmi gondot nem okoz a telónak.

batai15...nekem volt ennél alacsonyabb számú (tán a 190-es),de ezt meg sem közelíti-amellett ez is gyári :) Ez már az a minőség-szerintem-,amibe érdemes beruházni.

[ Szerkesztve ]

(#26563) batai15


batai15
félisten

amúgy a gyári lapos kábeles agybadugós headsetről mi a vélemény?
és beats audio megy vele? azt olvastam csak beats certified-cuccal megy.
Amúgy nálam a jó headset: agybadugós, jól szól , lapos kábeles, grátiszba meg még vezérlő gombok is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26564) LouiS22 válasza sovinho (#26554) üzenetére


LouiS22
veterán

Szeretem az ilyen elrugaszkodott igényeket.

Legyen garis, legyen olcsó, legyen független, legyen fehér,hozzák házhoz. Miért nem veszed meg boltban? A 130 is 85 körül van.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#26565) Lacopapi válasza batai15 (#26563) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nos ,ebben minden megvan ami Neked kell....a középső gomb többfunkciós : egy katt-felveszed,ha hívnak,ha nem akkor pause/start ; két katt-léptetés előre ; három katt-léptetés hátra...+/- gombok pedig a hangerőt állítják. Mindez a 4+ Sense-re kitalálva...nagyon jó.
Mint már írtam,a Beats simán megy vele.
És lapos kábeles,bár nem annyira széles,mint a másik már említett headset-é,de semmi gond vele.

[ Szerkesztve ]

(#26566) sovinho válasza LouiS22 (#26564) üzenetére


sovinho
tag

Volt már ilyen hirdetés, nem is egy, csak sajnos már nem aktuális.. Nem hiszem, hogy elrugaszkodott igény, az alapján írtam, amit tapasztalok az aprók között. Azért köszi a konstruktív véleményt..

Hakuna Matata

(#26567) batai15 válasza Lacopapi (#26565) üzenetére


batai15
félisten

Legjobb akkor! :D hmm és lapos is.. mióta lapos kábeles van , érdekes mód egy headsetem se bogoncolódott és nem tört meg..

(#26568) LouiS22 válasza sovinho (#26566) üzenetére


LouiS22
veterán

NEkem is, vevőkkel, azért írtam.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#26569) Bulitt válasza Lacopapi (#26562) üzenetére


Bulitt
őstag

Nálam nem jó a link :(

(#26570) Xaels válasza Bulitt (#26569) üzenetére


Xaels
félisten

Ilyenről van szó. Valami hasonlót csomagolnak a One mellé is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26571) batai15


batai15
félisten

Nem gáz hogy ezt a gyári 701 -es flipes tokot az előbb súrmákoló krémmel megtakarítottam , majd kézzel kismostam?
Használtan akadtam rá itt aprón, nagyon olcsón mondom míg várok a hoxra rá repülök.
Kicsit koszos volt, most meg szárad, de amúgy szép állapotba van. kemény 1000huf volt, vétek volt kihagyni.

(#26572) Lacopapi válasza Bulitt (#26569) üzenetére


Lacopapi
addikt

Bocsánat...Ez az....és tényleg jó :)

[ Szerkesztve ]

(#26573) Bulitt válasza Xaels (#26570) üzenetére


Bulitt
őstag

Köszi a linket

Lacopapi: Neked is :)

(#26574) MerLinh válasza Lacopapi (#26565) üzenetére


MerLinh
senior tag

igazából ez a beats certified dolog csak a sensation xe és abban az időben megjelent htckre volt igaz ahol a beats presetet csak eredeti beats headseten lehetet bekapcsolni gyárilag, azóta engedtek ebből =)
mondjuk az xehez gyárilag adtak beats fülest úgyhogy annál mind1 volt a többinél már nem

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#26575) Lacopapi válasza MerLinh (#26574) üzenetére


Lacopapi
addikt

Bizonnyal így van,de akkor a tájékoztatásnak is változnia kellene,hiszen így sokan azért nem veszik ezt a headsetet,mert azt gondolják,hogy nem lesz jó....ez hiba.

(#26576) Lexus sc


Lexus sc
tag

Nagyon ritkán azt tapasztalom, hogy a facebook app. kiírja, hogy nincs internet kapcsolat,pedig állandó wifin van.2012 júniusi a tel.lehetséges a szokásos probléma lesz nálam is?egyenlőre még nem zavaró,remélem nem is lesz az.
Másik dolog, hogy mennyien használják a telefont állandó energiatakarékos módban?

[ Szerkesztve ]

(#26577) batai15


batai15
félisten

A 3dmarkal csináltok nekem egy tesztet? kiváncsi vagyok már a hoxra, köszi .)

(#26578) Xaels válasza Lexus sc (#26576) üzenetére


Xaels
félisten

Az a FB app szarakodása...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26579) Lexus sc válasza Xaels (#26578) üzenetére


Lexus sc
tag

Akkor rendben.
Lassan el kell kezdenem átolvasni a topicot...csak mostanában nincs annyi időm.

[ Szerkesztve ]

(#26580) Szpisti válasza batai15 (#26577) üzenetére


Szpisti
addikt

(#26581) Lacopapi válasza Lexus sc (#26576) üzenetére


Lacopapi
addikt

Én nem használom a takarékos módot, mert kipróbálva nem éreztem jelentős különbséget, akkor meg minek.. .
Sőt...semmilyent.

[ Szerkesztve ]

(#26582) Lexus sc válasza Lacopapi (#26581) üzenetére


Lexus sc
tag

Holnap kipróbálom én is...

(#26583) ferob


ferob
őstag

Bár eddig sosem foglalkoztam vele, mert minden rendben volt, de a napokban kénytelen voltam megtapasztalni, hogy a telefon 5GHz-es sávon csak az alacsonyabb csatornákon hajlandó kapcsolódni és a többit nem is látja, ezzel egyúttal kizárva a lehetőségét annak, hogy viszonylag a routertől távolabb (~10 méter falakon át) használható legyen a telefonon a kapcsolat.
Ugyanis a hétvégén a lakásban máshova került a router és mivel az 5GHz-en az alacsonyabb csatornákon csak korlátozott teljesítménnyel sugározhat minden router, lényegében régiótól függetlenül, ezért a HTC-nél megoldották nekem, hogy eggyel kevesebb lehetőséget használhassak a telefon adottságaiból.

(#26584) Petyb00 válasza Steve1207 (#26499) üzenetére


Petyb00
aktív tag

Hova lehet külföldre írni, mert nevetséges, hogy egy egyszerű kijelző csere miatt már több mint 3 hete ülnek a telefonon! :( a magyar "szupport" is nevetséges, ahol le lehet adni, telefonon nem lehet velük beszélni, email-re kb. 3-7 napon belül válaszolni. A Korábbi HTC szervizhez képest egy rakás #@# a mostani szolgáltatás! :(

Ezt szeretném megírni a régiónak, és meg fogom kérdezni, mennyi aláírást kell összegyűjtsek a változtatáshoz!

(#26585) Xaels válasza Petyb00 (#26584) üzenetére


Xaels
félisten

Nálam a Telemax elég jól szolgált az infókkal. Hol adtad le? Gyári garanciás a telefon?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26586) Fikasz


Fikasz
tag

Sziasztok!
Tapasztalt e már valaki olyat, hogy a készülék bluetooth adó-vevője kb. 1 hónapja annyira legyengült, hogy ha már zsebrevágom a telefont a headset recseg-ropog, konkrétan csak 10cm távolságon belül tiszta a vétel.
A headset más készüléken tökéletesen muzsikál.
Lehet házilag orvosolni, vagy forduljak szervizhez?
Válaszokat előre is köszönöm.

(#26587) Petyb00 válasza Xaels (#26585) üzenetére


Petyb00
aktív tag

KP-s szervizelésre adtam le, nem hiszem hogy e miatt lassabban kellene dolgozniuk, sőt inkább gyorsabban!
(összetört a kijelzőm)

Én is a telemaxhoz adtam le. De nem találtam embert a telefon végén. :(

(#26588) Xaels


Xaels
félisten

Kicsit, hogy gonosz legyek: Tegnap reggeli netezés és következő feltöltés utáni akkuidő

(#26587) Petyb00: értem. Hát passzolom én e-mailben tartottam velük a kapcsolatot és készségesek voltak. Igaz nem KP-s javítás volt hanem garanciális.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26589) kirkri válasza Petyb00 (#26587) üzenetére


kirkri
addikt

Sajnos KP-s szervizelés nem olyan gyors. Ennél árajánlatot kell készíteni, amit te elfogadsz, majd teljesen máshogy megy a folyamat, mint egy garis javításnál. És nem kizárt, hogy az ilyen javításoknál nincs előírt javítási idő a szerviz részére.

21 éve a Prohardveren! ™

(#26590) rodeo74 válasza Fikasz (#26586) üzenetére


rodeo74
csendes tag

Szia!
Nekem is ilyen a BT headseten, de van egy BT-fejhallgatóm azzal viszont hibátlan az egész lakásban...

(#26591) kirkri válasza Fikasz (#26586) üzenetére


kirkri
addikt

A WiFi problémával megegyező a te eseted is.
BT-nál is ugyanolyan érintkezőkkel csatlakozik az alaplap a hátlappal, mint a WiFi esetén. Ezek az érintkezők a hátlap benyomódása miatt elhajlottak, így nincs megfelelő kontakt közöttük. Ha garanciás a teló, akkor vidd szervizbe és megcsinálják.

21 éve a Prohardveren! ™

(#26592) Petyb00 válasza kirkri (#26589) üzenetére


Petyb00
aktív tag

Úgy kértem a javítást, hogy nem érdekel mennyibe kerül, nem kérek árajánlatot, hanem csinálják azonnal! (biztosító fizet :) )

Na mindegy csak találjak valami tetszetős telefont és elhagyom a HTC-t! Csak sajnos a ONE X után ami tetszik az az új ONE meg az Iphone, (az meg nem kell) utána meg nincs semmi. :(

P.

[ Szerkesztve ]

(#26593) jeni válasza Petyb00 (#26592) üzenetére


jeni
félisten

Samsung Galaxy SIII vagy a Motorola Atrix 2 esetleg a Nokia Lumia 820

(#26594) Bulitt válasza Petyb00 (#26592) üzenetére


Bulitt
őstag

Ez a: most azonnal, de itt helyben, és rögtön, de ízibe dolog valahogy mostanában ennyire divat lett? Nem te vagy az első aki ha nem kapja vissza a telefont két héten belül, már veri az asztalt. De ez mire jó? Legyen kész, legyen rendbe összerakva. "Elhagyom a HTC-t" Egyik szervíz sem jobb ha fizetős munkáról van szó. Nem ebből van meg a fő profituk :W

[ Szerkesztve ]

(#26595) batai15 válasza Petyb00 (#26592) üzenetére


batai15
félisten

hmm az hogy betört a kijelző nem a htc hibája.
rosszul itéled meg.

(#26596) bmwsan


bmwsan
senior tag

Sziasztok!

Olyan problematikám lenne, hogy a HOX 4.1-re történő frissítése után, a kezdőlapon nem mozog a háttérkép az oldalakkal együtt hanem középen meg állt.
Nem tudom user hiba-e és vhol be kell állítani vagy pedig vmi bug.
Illetve a menüben a Össze/ Letöltés/Gyakori fül váltásánál sem kocka szerűen fordul át a menü.

Normális ez vagy vmi nem stimmel, esetleg másnál is előfordult hasonló.

Előre is köszönet :R :R

(#26597) kirkri válasza bmwsan (#26596) üzenetére


kirkri
addikt

Ez mindenkinél így van. :K

21 éve a Prohardveren! ™

(#26598) bmwsan válasza kirkri (#26597) üzenetére


bmwsan
senior tag

Köszönöm szépen. :)
közben én is megnéztem 10 videót és választ megtaláltam.
Viszont ez a Power Saver dolog nálam nem ki/bekapcsolgatható az értesítési sávban, az csak ONE X+-on van úgy?
Előre is bocsi a noob kérdésekért : :B

(#26599) g0n21 válasza bmwsan (#26598) üzenetére


g0n21
senior tag

De, ki-be kapcsolgatható, csak ne a szövegre nyomj rá, hanem a halvány pipára a jobb szélen

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#26600) Xaels


Xaels
félisten

Ehhez mit szóltok?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.