Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27051) enginev3.0 válasza Youri (#27050) üzenetére


enginev3.0
félisten

Csak azért mondom mert akkor a lista elején lesznek mindig és megeszik az akksi 40-50%át (:
10másodperces műveletet nekem megér

Már ha nem a Gsam téved és hiba miatt teszi őket a lista elejére

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#27052) batai15


batai15
félisten

Kemény ez a hox! Nem birom meg akasztani!

(#27053) HawerKing


HawerKing
őstag

Sziasztok , nemnagyon van idom utanna olvasgatni ezert teszem fel a kerdest: mi a jelenlegi legfrissebb gyari szoft verzioja az One X re?

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#27054) enginev3.0 válasza HawerKing (#27053) üzenetére


enginev3.0
félisten

JB 4.1.1
3.20.401.1

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#27055) batai15 válasza enginev3.0 (#27054) üzenetére


batai15
félisten

Nekem 3 .14 van :-( tegnap volt 1 browser kamera update ès ennyi..

(#27056) HawerKing válasza enginev3.0 (#27054) üzenetére


HawerKing
őstag

Koszonom :) Acer CloudMobile omat akarom lecserelni erre.
Ami meg fontos lenne szamomra az a zene hangereje es minosege kihangositva. Hogy szol a One X?

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#27057) Bulitt válasza HawerKing (#27056) üzenetére


Bulitt
őstag

Kihangosítva elég hangos, de nem minőségi. Fejhallgatóval nagyon jól szól és a legújabb PowerAMP lejátszóval még hangosabb lett

(#27058) kerlas válasza Bulitt (#27057) üzenetére


kerlas
tag

Kihangosítva hangooos?, Az egyik leghalkabb telefon ami valaha megfordult nálam, sztem nagyon gyenge a hangja kihangosítva.

(#27059) Tyer válasza Youri (#27050) üzenetére


Tyer
őstag

Nekem pl mivel főképernyőn ott a GSam accu, mire belépek se jelez 5mp-nél több eltelt idöt, ennyit tényleg megér plusz 40 perc-1 óra kijelzöidö.

Bulitt: Csak annyi kéne, hogy: x idöpontban lett töltöre dugva, most y van,ezt az (y-x)-et irja...
mármint hgoy ezt jelentse a teljes feltöltéstöl. és az x-et csak akkor irja fülöl, ha 100%-on van. Ennyit szeretnék...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#27060) batai15 válasza Bulitt (#27057) üzenetére


batai15
félisten

Nekem a gyári is nagyon adja. Az is fene jol szol. Amivel nem vagyok meg elégedve,aza beszéd hangereje.

(#27061) Bulitt válasza kerlas (#27058) üzenetére


Bulitt
őstag

Magán vélemény/készülékenként változik még a modellnél is. Én akkor is hangosnak találom. Arra amire kitalálták, tehát telefon beszélgetés kihangosítására, tökéletes sőt még hangos is. Abból pedig, hogy az utcán üvöltetem a telefonról a zenét mint egy hülye gyerek kinőttem. Ez nem szempont :)

Tyer: Írj a fejlesztőnek, hogy szeretnéd, hogy ezt tudja az alkalmazás. Aztán ki tudja, lehet a következőbe benne lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#27062) Hegasus válasza BenHans (#27036) üzenetére


Hegasus
senior tag

beállítások/biztonsági mentés és visszaállítás

elmenti a gmail fiokodba a wifiket (meg hogy milyen alkalmazások voltak telepítve) és ha ugyanazt a fiókot adod meg hr után akkor elkezdi letölteni a playből az alkalmazásokat, meg persze a wifiket.

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#27063) Tyer válasza Bulitt (#27061) üzenetére


Tyer
őstag

Irok is. Amugy szerintem nem hülyeség. Szerinted az?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#27064) Bulitt válasza Tyer (#27063) üzenetére


Bulitt
őstag

Ha sokkal pontosabb statisztikát szeretnél kapni akkor igen. Lehet van értelme. Én személy szerint 1 hét használat után letöröltem a GSam alkalmazást. Nem láttam értelmét, hogy folyton nézegetem, hogy mi mennyit eszik, vagy hogy éppen mennyit ment a kijelző. Ha enni kér megtáplálom :) Szerencsére bárhova megyek fel tudom rakni tölteni. A legtöbb gyors étteremben is van szabad dugaszoló aljzat pont az ilyen kütyük miatt is. :)

(#27065) HawerKing


HawerKing
őstag

A tesztet olvasva s a videokat megnezve nemtul sokkal jobb mint az Acerem s nem eri meg meg annyi penzel tobbet adnom erte. Nemkell One X ;]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#27066) Tyer válasza Bulitt (#27064) üzenetére


Tyer
őstag

Levél megirva!
Ha valakinek még ez fontos lehet, akkor irjatok neki ti is, hátha nagyobb ráhatásra fejleszti!!!
Köszi

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#27067) BenHans válasza Hegasus (#27062) üzenetére


BenHans
addikt

Köszi szépen. Ez elég láma kérdés volt, elismerem. De mentségemre szóljon, hogy tegnap nagyon fáradt voltam. :B

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#27068) g0n21 válasza BenHans (#27035) üzenetére


g0n21
senior tag

Tegnap kaptam vissza, két hét után, két hetet ígértek, pontosak voltak.
Wifi hiba, karcos kameravédö, és hullámzó kijelző miatt. Hangszórót cseréltek, hátlapot, és megoldották a wifit, a kijelzőjét leszarták.
Én közvetlen a telemaxba vittem, így tartották a két hetet, a garilevelem t-mobilos. Keress vissza a hozzászólásaimban....

Kronometer.hu // nick: Gonzi // Cartier Santos 100 XL 1,8m // Cartier Ronde Croisiere 1,55m // Cartier Santos Dumont small ar-ac 1,7m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Breitling Chronomat B01 42mm 2,2m

(#27069) Tyer válasza g0n21 (#27068) üzenetére


Tyer
őstag

Akkor most nem elég, hogy hullámzik, de még szaros, és büdös is? :))

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#27070) BenHans válasza g0n21 (#27068) üzenetére


BenHans
addikt

Köszi. Csak arra voltam kíváncsi hogy szép munkát adtak-e ki a kezükből. Szoval nem gányoltak.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#27071) Hegasus válasza BenHans (#27067) üzenetére


Hegasus
senior tag

megesik :)
amúgy én is csak a saját bőrömön tudtam meg mire jó, korábban fr után csodálkoztam, hogy-hogy benn maradtak a wifik, meg miért kezdett el letölteni 50 alkalmazást :DDD

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#27072) ferob válasza Tyer (#27066) üzenetére


ferob
őstag

Nem fog vele semmit kezdeni.
Éppen ilyen okból van ott az alkalmazás főképernyőjén az akkuhasználat százalékban.
Látod, hogy pl. 20%-os akkuhasználat mellett mi mennyit fogyasztott stb.

Amit szeretnél, azt bonyolult megvalósítani és szinte követhetetlen és átláthatatlan lenne, mert mi van akkor, ha valaki pl. háromszor is csatlakoztatja az adatkábelt a telefonhoz pl. 10 percre?
Nem fog egy olyan bonyolult felületet létrehozni, ahol a jelen példánál maradva egy ötbe vágott statisztikát jelenít meg valahogy.

Ami neked kell, az valami olyan, ami képes fájlba exportálni a statisztikákat, szóval inkább ilyesmi alkalmazást keress.

Más:
A fejlesztő srác a kérésemre, a HOX-hoz jobban illő két stílust is hozzáadott a GSam Battery - Icon Pack csomaghoz, amiben az egyikkel most már tökéletesen megoldható, hogy a gyári rendszeren is az akksi ikon közepébe lehessen elhelyezni az akkumulátor töltöttségét, kb. úgy ahogyan ebben a hozzászólásomban próbálkoztam.

[ Szerkesztve ]

(#27073) Tyer válasza ferob (#27072) üzenetére


Tyer
őstag

Rajzoltam kicsit...
Ehhez miért kell oylan bonyolult algoritmus???

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#27074) ferob válasza Tyer (#27073) üzenetére


ferob
őstag

Nem nagyon értem mit akarsz ezzel az egésszel, főleg, hogy az alkalmazás, ahogyan működik nem képes erre, főleg a kikapcsolás vagy újraindítás utáni megjelenítésre, de majd meglátod, ha válaszol.

(#27075) Davzone válasza Tyer (#27073) üzenetére


Davzone
senior tag

Minden ujrainditasnal torlodik a batterystat igy fals adatokból epitkezne(újraindítása után magasabb %) emiatt ha nem 100% ról kezd számolni a progi alapba nem pontos. Nem tartalmazna így releváns infot mivel minél többször inditod újra vagy adatkabelezel annál pontatlanabb lesz.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#27076) Tyer válasza Davzone (#27075) üzenetére


Tyer
őstag

Akkor meg ne azt irja, hogy teljes feltöltéstöl számol...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#27077) Lacopapi


Lacopapi
addikt

Majd eljön az az idő,amikor rájössz,hogy az számít-a napot kényelmesen végigvigye a cucc....és azt hiszem,ez a lényeg :) Méricskélni,battstat-ot nézni nagyon jó játék,de nem ez a fontos.

[ Szerkesztve ]

(#27078) LouiS22 válasza Tyer (#27076) üzenetére


LouiS22
veterán

Fasznak nézegetitek folyton azt a hülye GSAM-et. Használjátok inkább a telefont.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#27079) sprinter24 válasza LouiS22 (#27078) üzenetére


sprinter24
aktív tag

ÁMEN! :)

(#27080) LouiS22


LouiS22
veterán

És itt egy új játékszer a GSAM mellé: [link]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#27081) batai15


batai15
félisten

Mért van az hogy a gyári böngésző egyszer a lapot ablakban, másikszor meg ùjj lapon a háttérben ? Nem hosszan nyomok és megnyitás ujj lapon háttèrben, hanem csak kattolok simán.

(#27082) LouiS22 válasza batai15 (#27081) üzenetére


LouiS22
veterán

Ujjal nyomsz új ablakot.

Használj Chrome-ot, szerintem jobban jársz.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#27083) batai15 válasza LouiS22 (#27082) üzenetére


batai15
félisten

Sokan dicsèrik pedig, mondom adok neki egy lehetőséget. De a chromeot is meg fogom sasolni.

(#27084) g0n21


g0n21
senior tag

Besárgult a kijelzőm széle, egy nap alatt. Van esély h elmúlik, vagy vihetem vissza?

Kronometer.hu // nick: Gonzi // Cartier Santos 100 XL 1,8m // Cartier Ronde Croisiere 1,55m // Cartier Santos Dumont small ar-ac 1,7m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Breitling Chronomat B01 42mm 2,2m

(#27085) kirkri válasza g0n21 (#27084) üzenetére


kirkri
addikt

Viheted vissza.

Nem nyomódott meg véletlenül?

21 éve a Prohardveren! ™

(#27086) ferob válasza g0n21 (#27084) üzenetére


ferob
őstag

Én kétlem, már csak azért is mert ez a ragasztásból eredő probléma és sárga foltosat akárhányat láttam, mind csak jobban sárgult ahogyan melegedett a telefon használat közben.
Sőt, ha valakinek mozog a kijelző, netán kicsit nyekereg is, akkor annak is előbb-utóbb besárgul és ez a folt a melegedéssel arányosan növekszik.

(#27087) g0n21 válasza kirkri (#27085) üzenetére


g0n21
senior tag

Nem nyomódott meg. Nagyon jó... 8 hónapig nem volt
ezzel gond, a szerviz meg elindítja...
Megvárom, hogy kijöjjön a one, és mehet megint... Lassan úgy néz ki, h HOX eladó..

[ Szerkesztve ]

Kronometer.hu // nick: Gonzi // Cartier Santos 100 XL 1,8m // Cartier Ronde Croisiere 1,55m // Cartier Santos Dumont small ar-ac 1,7m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Breitling Chronomat B01 42mm 2,2m

(#27088) ferob válasza g0n21 (#27087) üzenetére


ferob
őstag

Konkrét bizonyítékom nincs rá, de amelyik telefont ennyire szétszedik és cserélgetnek benne ezt-azt majd a régi kijelzőt teszik vissza, az idővel mind így jár.
Gondolom a kijelző bal vagy jobb felső széléről beszélünk, igaz?

Az vigasztaljon, hogy legalább a kijelzőt is lecserélik rajta egy újra, így meg szinte új az egész telefon utána.

[ Szerkesztve ]

(#27089) kirkri


kirkri
addikt

Ígértem, hogy töltök fel képet a wifi antenna csatlakozóról a távtartóval. [link]

A képen a piros körrel jelölt az antenna csatlakozója az ami a panel irányába behajlik és egy idő után nem áll vissza eredeti pozíciójába. A zölddel jelölt távtartót rakják be a szervizben, illetve gyárilag is bekerült valamikor 2012 nyarától a telefonokba. Ez a távtartó nem engedi, hogy a hátlap benyomásával a csatlakozó be tudjon nyomódni.

A szervizben visszahajtják a csatlakozót és ezt a távtartót felragasztják a panelre. Illetve a másik oldalán a panelnek a GPS antenna csatlakozója mellé egy ugyanilyet, ugyanis a GPS antenna is ezzel megegyező megoldású. (érdekes, hogy általában mindenki a wifit reklamálja, holott a GPS jel is gyenge lesz az esetek többségében a wifi-vel együtt :F )

21 éve a Prohardveren! ™

(#27090) g0n21 válasza ferob (#27088) üzenetére


g0n21
senior tag

Jeeeee :D
Nem, jobb alsó, menü gomb felett 2cm-mel, 5x15mm -es folt.

Kronometer.hu // nick: Gonzi // Cartier Santos 100 XL 1,8m // Cartier Ronde Croisiere 1,55m // Cartier Santos Dumont small ar-ac 1,7m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Breitling Chronomat B01 42mm 2,2m

(#27091) ferob


ferob
őstag

Valaki nem tapasztalta, hogy a frissítés óta problémái lennének a wifi kapcsolattal?
A telefon egy kis idő után egyszer csak nem kapcsolódik a hálózathoz, de ha a beállításokba lépek a telefonon, akkor a wifi alatt felváltva azt írja, hogy Keresés... és Csatlakozás a következőhöz: ..., de ha kikapcsolom a wifit, aztán vissza, akkor megint minden jó.
Azért meglepő ez, mert nekem eddig nem voltak wifi problémáim.

(#27092) batai15 válasza ferob (#27091) üzenetére


batai15
félisten

Xaels kollegának volt valami a frissités után.

(#27093) ferob válasza batai15 (#27092) üzenetére


ferob
őstag

Ő a Dropbox kapcsán írt valami gondot, szóval a két dolog teljesen más.

(#27094) batai15


batai15
félisten

Hmm nekem meg 3.14 fw van jelenleg, újabbat nem talál . Nem lehet valahogy ki kényszeríteni ?

(#27095) enginev3.0 válasza batai15 (#27094) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#27096) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nem lehet valahogy beállítani hogy valamelyik hangerő gombbal vagy kapacitív gombbal fotózzon a kamera? Eszméletlen idegesítő hogy nincsen dedikált kamera gomb

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#27097) Xaels válasza enginev3.0 (#27096) üzenetére


Xaels
félisten

Alternatív kamera appal lehet root nélkül. Amúgy múltkor szenvedtem egy sor a Lumia800-al és azóta nem tartom hiánynak, hogy nincs gomb.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27098) enginev3.0 válasza Xaels (#27097) üzenetére


enginev3.0
félisten

Így nehezebb magamat fotózni ;]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#27099) LouiS22 válasza batai15 (#27094) üzenetére


LouiS22
veterán

De: legközelebb nem szürkeimportos telefont veszel, hanem a régióba szánt CID-est és akkor kapod egyből.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#27100) ferob


ferob
őstag

Nem tudom, hogy szoktatok-e a Kickstarter oldalon nézelődni, de már csak egy hét van hátra egy igen hasznos kezdeményezés megvalósulásáig, szóval ajánlom mindenkinek EZT a projektet, aki szeretne egy igen kicsi microUSB csatlakozású microSD kártyaolvasót, amit pl. használhat a One X, One X+ vagy a One telefonhoz is, de működik még egy sereg másik telefonnal vagy tablettel is, amiről az oldalon olvashattok részletesebben.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.