Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27701) _q válasza Bulitt (#27700) üzenetére


_q
addikt

Köszi :) És esetleg van rá mód, hogy megnézzük mikor lett vásárolva?

(#27702) barathmarton


barathmarton
csendes tag

Sziasztok!

A héten visszakaptam a szerviztől a One X-emet, amit 3 hete adtam le javításra, enyhe nyomásra foltozódó kijelző, fényesedő burkolat és wifi hiba miatt.
Minden hibát tökéletesen javítottak. Cseréltek LCD panelt, külső burkolatot, akkumulátort, hangszórót, és fülhallgatót (foglalatot). Az utóbbi 3-at mondjuk nem tudom mért, de legalább tökéletes lett. Mint ha új lenne :))
Azt viszont nem tudtam, hogy újabban Csehországban szervizelnek.

[ Szerkesztve ]

Siemens A50->C55->C65->S75->Nokia N80 IE->N95 8GB->iPhone 2g-> HTC Desire-> HTC One X-> HTC One M7-> Huawei P10 Lite-> Xiaomi Mi Note 2-> iPhone XS-> iPhone 12

(#27703) vince19


vince19
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget kérnék Tőletek!
A fiam Desire-ét nem tudjuk feloldani, elfelejtette a képernyőzár kombinációját, és sajnos a regisztrált e-mail, -jelszó kombináció sem megy neki.
Lehet újra életet lehelni a készülékbe, vagy kuka sajnos a teló? :W

[ Szerkesztve ]

HTC(sok), G3, P8, G4

(#27704) kirkri válasza barathmarton (#27702) üzenetére


kirkri
addikt

Már nekem is több mint két hete szervizben van egy One X telóm. Határozottan több lett a várakozási idő, mióta a csehek javítanak. :(((

(#27703) vince19: Kuka semmiképp, ha más nem, akkor a hard reset segít rajta, csak minden adat törlődik a telefonról.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#27705) blt.62 válasza batai15 (#27689) üzenetére


blt.62
őstag

Én is pontosan ezt tettem,és ingyen cserélték a voda-nál. Azt mondtam,hogy "maszek" vodás üzletben vágták meg a kártyám és azóta ugrál a térerőm.

MegtorloXp

(#27706) Lexus sc


Lexus sc
tag

S3 töltővel tölthetem a telefont?nem haza a sajátját...

(#27707) kirkri válasza Lexus sc (#27706) üzenetére


kirkri
addikt

Igen, töltheted.

21 éve a Prohardveren! ™

(#27708) Lexus sc válasza kirkri (#27707) üzenetére


Lexus sc
tag

Utána néztem a kimeneti feszültség mindkettőnek 5.0 V, 1.0 A.mondjuk a töltési mA nincs rajta a samsungon...

(#27709) blakey válasza ferob (#27665) üzenetére


blakey
titán

Nálam van, hibátlannak látom, külsőleg is és a kijelzőt is annak látom. 2012 március 23-i és Taiwan. CID: HTC__001. Nem tudom még mit kéne megnéznem? Elvileg ide hozták forgalomba mégsem volt magyar nyelv. De Locale settings-el lett. Egyelőre tetszik, DSX menni fog, valószínűleg. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#27710) Bulitt válasza Lexus sc (#27708) üzenetére


Bulitt
őstag

5V feszültség mellett 1A töltési ág. Minden okos telefon töltőn szinte ez szerepel

(#27711) Lexus sc válasza Bulitt (#27710) üzenetére


Lexus sc
tag

Nokia lumia 610 töltőn 1.3A. Egyébként ha nagyobb az amper lehet baja?

(#27712) ch.peter válasza Lexus sc (#27708) üzenetére


ch.peter
aktív tag

Hat, ha 1.0A, akkor az konnyen lehet hogy 1000mA, pontosan ugy, ahogy 1 meter is 1000mm :)
Reg volt mar az utolso fizika ora.....

//angol billentyuzet, nincs ekezet.

(#27713) Bulitt válasza Lexus sc (#27711) üzenetére


Bulitt
őstag

Nem, az elektronika megvédi. De minél nagyobb a töltő áram, annál gyorsabban tölti fel a készüléket. Csak a töltési feszültség ne legyen nagyobb mint 5V. De azért a biztonság kedvéért ne köss rá 5V-2A-es töltőt :D

(#27714) Tyer válasza Bulitt (#27713) üzenetére


Tyer
őstag

És ha kisebb?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#27715) DigitXT válasza Tyer (#27714) üzenetére


DigitXT
félisten

Lassabban tölt. (Pl. USB-ről max 0.5A-t kap.)

(#27716) Tyer válasza DigitXT (#27715) üzenetére


Tyer
őstag

Valaki irta hogy gyorsabban merül, mint tölt

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#27717) Bulitt válasza Tyer (#27716) üzenetére


Bulitt
őstag

Igen, én. 500mA töltő árammal egy évezred mire feltölti a telefont. Nem lehetetlen, csak baromi lassú. Ha gépről töltőd, és közben játszol a telefonnal, akkor nem tudja olyan gyorsan tölteni mint ahogy merül a készülék

(#27718) enginev3.0 válasza Tyer (#27716) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ilyenkor ki is írja a telefon hogy nem tud elég áramot felvenni

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#27719) Tyer válasza Bulitt (#27717) üzenetére


Tyer
őstag

Mind2töknek köszi

És 700 mA?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#27720) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Emberek, sírva fakadok
Nem bírom már ezt az androidot, ma nyomkodtam egy iPhone 4s-t, és annyira gyors hogy hihetetlen, minden azonnal van
Hogy kéne összehozni hogy egy miuit feltegyek hox-ra? 2 év garanciát nem lenne szép elbukni, de így meg hajamtépemmár néha

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#27721) Bulitt válasza enginev3.0 (#27720) üzenetére


Bulitt
őstag

HOX elad iphone megvesz :K Az én telefonomat meg egy fanatikus apple rajongó nyomkodta. De az az igazi fanatikus, aki bejelentés pillanatában elővételre jegyeztette magát az új iphone5-re. Kellemes meglepetést okozott neki a telefon, hogy mennyire lágyan és finoman érzékel a kijelző is. Szóval összességében kellemes csalódás volt a számára. Persze a márka kötelezi, szóval :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27722) bounty123 válasza enginev3.0 (#27720) üzenetére


bounty123
őstag

Törölj le minden widgetet és ez is olyan lesz és pont olyan buta is :P
Amúgy én veszettül gyorsnak érzem (apex launcher).

[ Szerkesztve ]

(#27723) enginev3.0


enginev3.0
félisten

(#27721) Bulitt@ iphone kicsi... és igen, a kijelző tényleg érzékenyebb HTC-nél, csodálkoztam is, nem kicsit

(#27722) bounty123@ gyári rom?

Egyébként egy miui jó lenne, és nem lenne tőle butább, de gyorsabb igen

iphone mellett szól még a 6+óra kijelzőidő .... :W

Igazából azért (is) zavar, mert iphone 4s hol van hardverileg? Fele mint a HOX? És mennyivel gyorsabb... oké hogy szoftver más, és blablabla, de akkor is! 5 mag Istenem, ne hogy már ne lehessen elérni azt mint iphone-nál
de úgy látszik tényleg nem

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#27724) Tyer


Tyer
őstag

Van itt egy ilyen Car Charger nevű univerzális szivargyujto sz@rság,amibe bele lehet dugni a kábelt.
Az van ráirva, hogy 5.4 +/- 0.2 VDC 850 mA.
Akkor ez nem jo, mi?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#27725) Wieder12 válasza Bulitt (#27721) üzenetére


Wieder12
tag

Hát valami az IOS-be jó, valami androidba, Én a zenei élmény miatt biztos, hogy nem cserélném le a HOX-ot Iphone-ra, Haverom I4-ét összehasonlítottuk egy fejhallgatóval és egy fülhallgatóval :) természetesen ugyan azokkal a zenékkel hát... hát... :D HOX-hoz képest, I4 úgy szólt mint a vásári walkman-em 95-be :D

És ezt amikor egy Iphone FAN egyetért veled akkor az tényleg úgy is van :) mondjuk 4S már lehet más, azt nem volt alkalmam kipróbálni!

IOS-nél a hardver nem számít annyira :) Ipad 1 :) 256mb ram, 1mag 1000 mhz és szebben fut rajta a real racing 3 :) mint android alatt 4 magos gépeken, optimalizáció egyszerűen jobb ennyi!

[ Szerkesztve ]

(#27726) enginev3.0 válasza Wieder12 (#27725) üzenetére


enginev3.0
félisten

Speciel a hangzásra pont nem vagyok kényes, bot fülem van, bármivel elhallgatom a youtube-ról letöltött mp3-aimat

De a gyorsaság, folyamatosság nálam nagyon fontos

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#27727) CrAck69 válasza enginev3.0 (#27723) üzenetére


CrAck69
senior tag

Azért nem olyan jó az ... haverom, i4-e 2-3 órát bír kijelzőben
az messze van a 6+ tól
és amilyen gyorsan feltöltődik, olyan gyorsan le is merül neki
mindig töltővel és külső akkuval jár nehogy cserbenhagyja a telója :N

Egyszer fenn....

(#27728) Tyer válasza CrAck69 (#27727) üzenetére


Tyer
őstag

Akinek ez tényleg ennyire idegesitö, vegyen nokia 2110i-t, ahhoz volt ilyen 300g-os akku, 3 hétig ment vele.

Végig bekapcsolt kijelzövel... azért nem mindegy... :Y

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#27729) Bulitt válasza enginev3.0 (#27726) üzenetére


Bulitt
őstag

Azért azt is figyelembe kell venned, hogy iphone esetében ugrik a szabadság. Elfelejtheted a youtube mp3-kat és a felmásolok egy két apróságot gyorsan a telefonra. Tudomásom szerint már megoldották, hogy bármilyen fülhallgatóval lehet használni, de tényleg jól csak gyári apple termékkel jó. Kisebb a kijelző. Üvegből van, Ha tényleg úgy akarod használni mint egy okos telefon, akkor kell a jail break. Onnantól kezdve, meg lehet, hogy rosszabb lesz mint előtte.

Annyira nem jók ezek a zárt rendszerek. De a túl nyitottak se :)

(#27730) Hegasus válasza enginev3.0 (#27720) üzenetére


Hegasus
senior tag

próbálj ki egy nexus 4-et... ott aztán semmi akadás nincs.
sajnos nagyon sokan azonosítják az androidot a különböző gyártók fostrágya launchereivel...
én betiltanám ezeket a gyártói launchereket (csak play-ből lennének elérhetőek), csak extra programokat engedélyeznék, mert ez szánalom, hogy átírják a közel tökéletes felületet egy bugos hulladékra, és sokan ezt az ürüléket hiszik androidnak, és ezeket hasonlítják a többi platformhoz...

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#27731) Tyer válasza Hegasus (#27730) üzenetére


Tyer
őstag

Szerintem olyna szép a Sense, nemtudom miért nem megy jol....

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#27732) ferob válasza blakey (#27709) üzenetére


ferob
őstag

Ha az leírt hibákból egyiket sem tapasztaltad, akkor már csak használni kell a telefont. :)

(#27711) Lexus sc: Nyugodtan használhatsz akár 2 amperes töltőt is, én is azt használok, de használhatnál elméletben sokkal nagyobbat is akár, mivel a telefon csak annyit vesz fel, amennyire szüksége van.

(#27733) batai15


batai15
félisten

Szerintem is nagyon jó a sense ,csak sokat fogyaszt ramot is akkut is.

(#27734) Bulitt válasza ferob (#27732) üzenetére


Bulitt
őstag

Persze, de mivel az akkumulátor majdhogynem "végtelen" töltő áramot tud felvenni, csak győzd hűteni is közben.

Egyébként ezt könnyen ki lehet deríteni. Ki kell próbálni, hogy lemerült állapotból (az az mikor maga kapcsol ki), mennyi idő alatt tölti fel az aksit a gyári, a nokia 1,3A és a te 2A töltőd. Mellesleg telefonhoz mióta csinálnak 2A max terhelhetőségű töltőt? :DDD

Mert azt elfelejtettük megemlíteni, hogy a töltőkön és adaptereken a maximális áram terhelhetőség van feltüntetve :) Ez azért fontos, mert hiába van 2A ha a telefon - ahogy mondtad - nem veszi fel :)

[ Szerkesztve ]

(#27735) enginev3.0 válasza Hegasus (#27730) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem akarom lecserélni gagyi samsungra vagy lgre a HTC-t, akkor inkább tennék fel tört romot hoxra sense nélkül, amit már rég megtettem volna, ha nem lenne garancia vesztés, de így nem akarok belevágni
Nézegettem más telefonokat, de igazából.... Egyik sem nyerte el tetszésemet

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#27736) patoga válasza barathmarton (#27702) üzenetére


patoga
tag

Szia! Hol adtad le a telefont?

(#27737) enginev3.0 válasza Bulitt (#27729) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem teljesen értem mik a hátrányok, zenét csak itunes-al lehet másolni nem? Azt nem érzem hátránynak
Az egy két apróságot felmásolok már némi hátrány, de nem élet-halál kérdése
Kicsi kijelző... ezért nem lesz iphoneom
Jb-t megint nem érzem hátránynak, sőt inkább előny

Igazából az is jó lenne, ha unlockolnám a HOX-ot, és ha gariztatni kell akkor valaki visszaállítja nekem Locked-ra pl JTAG vagy nem tudom mivel lehetne, és még fizetek is érte némi összeget, de ilyenre sem találok lehetőséget sehol

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#27738) Kisbre


Kisbre
tag

Sziasztok!

Boldog tulajdonosa vagyok, 4 napja egy fehér HOX 16GB-nek!
Lehet lesznek majd kérdéseim! :B

(#27739) Tyer válasza Tyer (#27724) üzenetére


Tyer
őstag

Bulitt???

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#27740) Bulitt válasza Tyer (#27739) üzenetére


Bulitt
őstag

A feszültség az érthető, hiszen az autó akkumulátora ingadozik ahogy azt a rendszer maga használja, és ez kihat a szivar gyújtóra is. Fogja tölteni a telefont, csak várhatóan lassabban mint a hálózati verzió. De, hogy ténylegesen mennyivel lassabban azt csak kipróbálás után tudod meg. Nyugalmi helyzetben, az az álló motornál nagy valószínűség szerint 5V-t adna a töltőfej

[ Szerkesztve ]

(#27741) datomi válasza Bulitt (#27740) üzenetére


datomi
tag

Nekem nem volt gond kocsiban töltéssel.
Tavaly nyaraláskor használtam a telót gps-nek, természetesen feltöltött akksival indultunk, de végig be volt dugva a szivargyújtóba is.
Ugyan nem tudott a szivargyújtó annyit visszatölteni, mint amit a teló fogyasztott, de a kb. 2 órás úton 3%-ot esett a teló akkuszintje.

Xiaomi Mi 10 Lite 5G / Samsung Tab S5e

(#27742) Tyer válasza Bulitt (#27740) üzenetére


Tyer
őstag

De ez elvileg 5.2-5-6 V-ot ir,. és azt mondtad 5nél ne legyen nagyobb.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#27743) blakey válasza ferob (#27732) üzenetére


blakey
titán

:R
Két dolog ami még nem teljesen világos, hány fok számít extrém túlmelegedésnek és milyen pontosan a pontatlan GPS? Jobban melegszik mint a DSX, olyan 40 fok körül van terhelés közben, GPS meg pár másodperc alatt jelet fogott, Gmaps nem olyan pontos, de az soha nem volt az (10-20 méteres pontosság), a Navigon szerintem pontos, 2-3 métert mutat. Egyébként rendben van a telefon, nincs semmi gondom, már a 4. androidos cuccom, már mindenem megvan, hogy mit hogyan.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#27744) ferob válasza blakey (#27743) üzenetére


ferob
őstag

A 40 fok az rendben van, adott esetekben tud az még feljebb is menni.
Az aGPS meg igazából sose lesz ennél pontosabb.

(#27745) Bulitt válasza Tyer (#27742) üzenetére


Bulitt
őstag

Pont írták előttem, hogy biztonságosan használták az autós töltőt. Akkor ezek szerint erre sem érzékeny az elektronika :K

Én is tévedhetek :R

(#27746) Tyer válasza Bulitt (#27745) üzenetére


Tyer
őstag

:R

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#27747) Pachenkoooo


Pachenkoooo
tag

A következőben szeretnék segítséget kérni;
Külső akkumulátort szeretnék venni a hoxhoz 5000 Ft körül elfogadható minőségben. Ilyet találok itthon is,vagy inkább ebayről rendeljem le?
Illetve láttam egy ilyen kis pici eszközt, amit pontosan az ilyen fix tárhelyes telókhoz találtak ki. Valaki tud ilyet? Vagy linkelni valamit?

(#27748) barathmarton válasza patoga (#27736) üzenetére


barathmarton
csendes tag

A Telemax hivatalos szervizpontjában.

Siemens A50->C55->C65->S75->Nokia N80 IE->N95 8GB->iPhone 2g-> HTC Desire-> HTC One X-> HTC One M7-> Huawei P10 Lite-> Xiaomi Mi Note 2-> iPhone XS-> iPhone 12

(#27749) batai15


batai15
félisten

Aki viper romot használ dobjon már rám egy privit ,lenne pár kérdésem . Előre is köszi

(#27750) Lufoo válasza barathmarton (#27702) üzenetére


Lufoo
csendes tag

Én is így voltam vele, mindezt ráírták cserének és ~3 hét múlva ismét előjött a hiba, ugyan az. Holnap megy vissza szervizbe. De a legdurvább, hogy a javítás 1 nap csak. És a többi???? Nem igazán állnak a helyzet magaslatán a dolgok a szervizeléssel,csak nem T-mobilos a HOX?

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.