Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27101) Xaels válasza ferob (#27100) üzenetére


Xaels
félisten

Ezt linkeltem múltkor. Jó kis cucc.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27102) #24633088


#24633088
törölt tag

Sziasztok! Van itt valaki aki boot.img-t tud ki és visszacsomagolni?

[ Szerkesztve ]

(#27103) batai15 válasza LouiS22 (#27099) üzenetére


batai15
félisten

Aha, akkor énis megfogom valamikor ?cid44.

(#27104) ferob válasza batai15 (#27103) üzenetére


ferob
őstag

Az utolsó két frissítéssel semmi komoly hibát nem javítottak, legalábbis olyan jelentéktelen volt a frissítés, hogy sehol se volt róla szó, csak megjelent.
Azért, mert másnak nagyobb verziószámú szoftver van a telefonján, a tied nem lesz rosszabb.

(#27105) Xaels válasza enginev3.0 (#27098) üzenetére


Xaels
félisten

Időzítő jól működik ilyen esetre. De alternatív szoftverben van akár hangra exponálás. A gyári meg tud a BT headset segítségével távvezérelt exponálást.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27106) enginev3.0 válasza Xaels (#27105) üzenetére


enginev3.0
félisten

De akkor nincs burst egyik megoldásnál sem :( Így meg elég nehéz pont a gombot eltalálni a kijelzőn

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#27107) batai15 válasza ferob (#27104) üzenetére


batai15
félisten

Köszi! :-) Dokkolonak nem árt ha mindig be van dugva ?

(#27108) ferob válasza batai15 (#27107) üzenetére


ferob
őstag

A dokkolónak biztos nem, viszont ha nem a gyári pogo pin-es dokkolót használod, hanem olyan utángyártottat, amibe be kell dugni a telefont, akkor hamar tönkre fog menni a telefon csatlakozója.

(#27109) Youri


Youri
veterán

Hát mit is mondhatnék. Kezembe került egy LG L7, céges telefonnak... Kijött rá a 4.1. Frissítés: külön windows-os, vagy mac-es programmal, minden adat elvesztése mellett :DD Ezt a foscht :DDD

RTX ON

(#27110) batai15 válasza ferob (#27108) üzenetére


batai15
félisten

A gyári pogos, igy vettem a telot meg .

(#27111) Bulitt


Bulitt
őstag

Uraim
Elkezdődött a bicikli szezon, már elég erősen. Bátrabbak még ennél is korábban kezdték. Nekem jelenleg még az összeszerelés stádiumban tart a járgány, de már azon agyalok, hogy a telefont fogom használni kamerának a kormányon :) Szóval majd ha lesz rá igény bemutatom, mit sikerült kihozni belőle :D

(#27112) Intel q8200


Intel q8200
senior tag

Sziasztok! Tudnátok segíteni resetelni a telefont? Pár napja csináltam egy gyári visszaállítást és máris gondok vannak. A gmail leáll és a google play el sem indul el...Mit kellene csinálnom? Gyári független rom van rajta.

iPhone 14 pro

(#27113) csucs78 válasza Intel q8200 (#27112) üzenetére


csucs78
csendes tag

Nyomj egy hard resetet is...

iPhone 12, iPad PRO

(#27114) Intel q8200 válasza csucs78 (#27113) üzenetére


Intel q8200
senior tag

Köszönöm szépen! Megpróbálom. :)

iPhone 14 pro

(#27115) batai15


batai15
félisten

A kamera alapól ha hosszan nyomom az exponálo gombot, akkor sorozat képet készít?
Jah igen, csak elsőre fura volt, de ki lehet kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#27116) Xaels válasza batai15 (#27115) üzenetére


Xaels
félisten

Igen. De ez nem sorozatkép alapból hanem az úgynevezett Best Shot. Elvileg beállítástól függően azokból a képekből kiválaszthatod a legjobbat és csak az marad meg vagy mind ha akarod.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27117) batai15 válasza Xaels (#27116) üzenetére


batai15
félisten

Ja, ez jól hangzik
:-) Annyi kérdésem lenne hogy hogy lehetne össze kötni a facebook kontaktokat a számokkal ami a telefonon van ? Főleg csak a hívó kép miatt kellene.

(#27118) Xaels válasza batai15 (#27117) üzenetére


Xaels
félisten

Beállítod a telefonon a FB fiókod, szinkronizálod és majd ő megtalálja azokat amik egyeznek és össze lehet őket fűzni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27119) batai15 válasza Xaels (#27118) üzenetére


batai15
félisten

Gondoltam erre is,de nem pont a facebook ami szívja az aksit ? Vagy nem jól olvastam ?

(#27120) Xaels válasza batai15 (#27119) üzenetére


Xaels
félisten

A kontaktokat összefésülteted és utána kikapcsolhatod a FB szinkront csak akkor nem lesznek friss/valós adatok később ha változnak. Maga ez a fele nem okoz sok problémát. Maga a FB app ami egy fos és okozhat bajokat.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27121) Hegasus válasza Bulitt (#27111) üzenetére


Hegasus
senior tag

Engem mindenképp érdekel! Már alig vártam ezt az időt, hogy újra nyeregbe lehessen pattanni. :DD
Amúgy én is tervezem a bicikliről való videózást, de csak amikor haverokkal tesszük a nyári túránkat (1.nap: Budapest-Leányfalu 2.nap: Leányfalu-Visegrádi hegy fel,le-Nagymaros 3.nap: Nagymaros-Budapest, és idén még tervezünk egy Balaton kört is), meg persze munkába és egyetemre is azzal járok végre
Ezért is fáj a fogam egy 60 fps-es fhd (és egy jó képstabilizátorú) videózásra, mégpedig a Visegrádi hegyről lefelé 50-60 km/h-val, és egy másik hegyről 70 khm/h-val száguldáshoz, egész évben csak itt venném hasznát a 60 fps-nek, de (majdnem) minden pénzt megérne. :DDD
haverral (jobb oldali) meg is nyitottuk az évet (+egy kis fotóbolt) :DDD

[ Szerkesztve ]

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#27122) batai15


batai15
félisten

Én rendelten futáshoz felkar tokot.
Xaels :köszi.sajna a friendcasterrel nem boldogul.

(#27123) LouiS22 válasza batai15 (#27119) üzenetére


LouiS22
veterán

Egyébként meg urban legend, hogy a FB app szívja az akksit. Nyilván nem kell percenkénti frissítésre állítani, de egyébként köszöni szépen, jól elvan a telefonon. amúgy az akku meg azért van, hogy merüljön. Minden irodában van legalább egy számítógép, egy micro usb-s kábelt is könnyen lehet találni, esetleg magadnál tartani és adsz neki enni, amikor kér.

Kezdem azt hinni, hogy némelyek (nem te) a régi Nokiák egy hetes üzemidejét szeretnék okostelefonnal is kihozni, de persze úgy, hogy folyamatos netkapcsolatuk van, nyomogatják agyatlanul és még játszanak is rajta. :O

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#27124) Lacopapi válasza LouiS22 (#27123) üzenetére


Lacopapi
addikt

Szép is lenne,de ez csak ábránd...sajnos.Amellett,ha csak telefonnak használod,akkor nem rossz az üzemideje a HOX-nak,csakhát nem ezért van..nekem bőven jó,hogy nap végén sem kell idegeskednem a töltés miatt-meg vagyok elégedve az akkuidővel :)

[ Szerkesztve ]

(#27125) Szpisti válasza LouiS22 (#27123) üzenetére


Szpisti
addikt

Nyilván meg lehetne oldani, de akkor vagy fél kiló lenne a teló az aksi miatt... :U

(#27126) Xaels válasza LouiS22 (#27123) üzenetére


Xaels
félisten

Nem URBAN legend. Tapasztaltam, hogy beragadt az a mocsok és simán pörgette a procit 60+%-on tartósan amikor nem kellett volna.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27127) enginev3.0 válasza LouiS22 (#27123) üzenetére


enginev3.0
félisten

"Nokiák egy hetes üzemidejét szeretnék okostelefonnal is kihozni"

Szerintem mindenki azt szeretné :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#27128) Xaels válasza LouiS22 (#27123) üzenetére


Xaels
félisten

Csak még egy kis észrevétel. Baromira nem mindenki irodában dolgozik :((( Nem, nem akarok alap nokiás 1 hónapos üzemidőt, elég nekem ha az estéig kihúzza, de ha egy app miatt a munkába menet (ami nálam kb. fél óra) a frissen töltőről lehúzott telefon a zsebemben lemerül 76%-ra akkor igenis hadd zavarjon a dolog. És nem egy ilyen volt a FB appal. [link] ezt használtam sokáig és nem egyszer volt, hogy riasztott a FB miatt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27129) Bulitt válasza Hegasus (#27121) üzenetére


Bulitt
őstag

Én mindenképpen egy gömbcsuklós megoldáson gondolkozok, hogy a mini állványhoz kapott bika tartót fel tudjam használni :)

(#27130) LouiS22 válasza Xaels (#27126) üzenetére


LouiS22
veterán

Akkor nálad lesz a problem, vagy valami más váltja ki, de nálam sosem ragadt be a FB app. Sem gyári, sem custom ROM-mal.

Egy dolog meríti a telefont nagyon: ez a 3G, pontosabban a le- és felcsatlakozás.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#27131) batai15 válasza LouiS22 (#27130) üzenetére


batai15
félisten

Nálam mindig be van kapcsolva,wifi ,gps , data . Hmm a2. Nap végére ,az aksi elég lesz , a telefon nagyon rendbe van.

(#27132) zuzo28


zuzo28
tag

Sziasztok!

segítséget szeretnék kérni, mert lassan kezdek nagyon elkeseredni :W

csütörtök óta van egy garis ONE X-em amivel első pillanattól kezdve nagyon nagyon meg VOLTAM elégedve,mert valóban hasít a telefon,szép,szóval úgy rendben van az egész

DE

kimentem külföldre pár napot és észrevettem, hogy bizonyos idő után a telefon eldobja a térerőt és nem talál vissza a hálózatra , ilyenkor restart és mintha újra behelyeznéd a SIM-et szolgáltatóválasztás vagy APN választás.(vágott a SIM-em meg átalakítóban is van erre is gondoltam, de szerintem nem ez a baj)

ha nem csinálok restartot és a mobiladatokba megyek ott nem lát semmilyen hálózatot sem...
azthittem, hogy a Telenor nem kezeli jól a roamingot, de hazaértem és tegnap este leraktam a telefont majd ma reggel arra keltem, hogy egyáltalán nincs térerő. (ami még fura: olyan mintha a repülőgép mód be lenne kapcsolva, tehát amikor felkeltem a telefon és látom hogy nincs térerő rá tudok nyomni arra, hogy repülőgép mód ki, de nem történik semmi,mindenféleképpen kell a restart)

Kérlek segítsetek, mi lehet a probléma, mert minden más pengén megy és nem szeretném eladni!

adatok:
HTC ONE X 32 GB
JB 4.1.1
szoftververziószám:3.20.401.1
HTSSDK API szerint: 4.62

kernel: 3.1.10-g03b5369root@abm012 1 SMP PREEMPT
Alapsáv verzio: 5.1204.162A.29
Build szám: 3.20.401.1 CL 156838 release-keys

Köszönöm előre is mindenkinek aki megtisztel azzal, hogy visszaír!

:R :R :R

(jah és igen már elkezdtem googleban nézelődni, de sajnos nem találtam semmit azért fordultam hozzátok)

[ Szerkesztve ]

(#27133) kerlas válasza zuzo28 (#27132) üzenetére


kerlas
tag

Szinte 100%, hogy a vágott SIM-el lesz a gond, főleg akkor, ha egy több éves kártyát vágtál meg, nekem ugyanezek voltak a tünetek, és egy új SIM-re való csere megoldotta, ráadásul ingyen cserélték a Telenorba, a kiscsaj azt mondta a vágott SIM-re, hogy meg se látta :-)

(#27134) Szpisti válasza zuzo28 (#27132) üzenetére


Szpisti
addikt

A SIM kártya cseréjével kezdeném a hibakeresést én is.

(#27135) batai15 válasza kerlas (#27133) üzenetére


batai15
félisten

Nekem rendes micro sim van,de első nap 2x eldobta a hálót. Azóta nem.
Más: nem tudtok olyan tokot amiből nem kell kivenni a telot ha dokkolóba akarom rakni ? Gyári dokkolo,félek hogy telefon kopni fog ha minden este szedem majd kifele a tokból.

(#27136) zuzo28 válasza kerlas (#27133) üzenetére


zuzo28
tag

Hát igen erre a SIM-re még PANNON van ráírva :D
Köszönet a válaszokért,valahogy megpróbálom megszerezni az új SIM-et (Telenornál flottában ez nem olyan egyszerű)
de ha nem oldaná meg a problémát, akkor, hogyan tovább?

illetve mint frisss ONE X használó az lenne még a kérdésem, hogy melyik a legjobb ROM a készülékre?
főzött és nem főzött is jöhet, ki mit ajánl,hogy kijöjjön a max a készülékből?

(#27137) BenHans válasza zuzo28 (#27132) üzenetére


BenHans
addikt

Szerintem ehhez köze lehet a wifi problémának is, mert nekem most pont azzal van szervizben és volt olyan hogy amikor bekapcsoltam a wifit (ugye alig volt jel pedig a másik készülék fullon volt) és a gyenge jelerősség miatt váltogatott mobilnetre és vissza. Ilyenkor volt hogy 10-15mp-ig hívást indítani sem tudtam nemhogy fogadni.
Szóval ellenőrizd a wifi-t.

Ha a wifi fasza, akkor viszont a többiekhez tudok csatlakozni. Elvileg elkérhetnek szolgáltatótól függően ~3000 forintot de nekem mindig csak annyi volt, hogy nem láttam semmit, a SIM gyárilag hibás volt....persze vannak kekec.. :D

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#27138) kirkri válasza zuzo28 (#27132) üzenetére


kirkri
addikt

Ha a fölöttem lévő két hozzászólás nem segít az új kártyával, akkor ezt csak szerviz tudja orvoslni. A One X telóknál előfordul olyan hiba, hogy eldobja a hálózatot, amin ezután csak az újraindítás segít. A szervizben panelcserével szokták orvosolni ezt a jellegű hibát.

21 éve a Prohardveren! ™

(#27139) kirkri válasza BenHans (#27137) üzenetére


kirkri
addikt

Ez nem köthető a wifi hibához.

A SIM kártyával kapcsolatban:
Két telefonban cseréltettem SIM kártyát és azzal a sztorival mentem én is mint te, hogy időnként nem látja a telefon a SIM-et és kiírja, hogy helyezze be a kártyát. Mivel ezt ott helyben esélytelen reprodukálni, így minden esetben automatikusan ingyen cserélik a kártyát.
Ez a Vodánál már teljes siker, mivel a Voda SIM kártyái olyan kialakításúak, hogy normál, vagy micro SIM méret is kitörhető belőle. Ugyanakkor egy fél éve a tesóm bement a T-Mobile-hoz és előadta ő is a monológot, erre kapott egy új normál méretű SIM kártyát, mivel a "problémás" SIM is normál volt. Azóta már lehet, hogy a T-Mobile is csak olyan kártyákat használ, amiből mindkét méret kitörhető.

21 éve a Prohardveren! ™

(#27140) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nekem bluemobilos kártyám van, kivagtam olloval es tökéletesen működik :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#27141) blt.62


blt.62
őstag

Van itt a fórumtársak között Szegedi??? Ha igen akkor írna nekem privátban?

MegtorloXp

(#27142) Xaels válasza LouiS22 (#27130) üzenetére


Xaels
félisten

Aha... A Viber sem szar, az FB sem kapott anno olyan frissítést amitől állandóan crash-elt. Vagy a roppant idegesítő amikor netezek és FB-zek Wifin keresztül és ez utóbbi nekiáll panaszkodni, hogy "Network Error" amikor az Operával minden gond nélkül netezek tömörítés nélkül. Nálam nem sok felesleges appot találsz telepítve, amióta Sense-t használok azóta a gyári megoldásokkal el vagyok a legtöbb esetben.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27143) ferob


ferob
őstag

Nos, mivel a frissítés óta jelentkező wifi problémám nem akart megszűnni, ezért csináltam egy gyári beállítások visszaállítását, viszont ez sem segített.
Biztos, hogy senki nem tapasztalta, hogy kb. fél vagy 1 óra kikapcsolt kijelző után eldobja a kapcsolatot és a beállításokba csak a Keresés... és Csatlakozás a következőhöz: ... ugrál felváltva?
Eközben minden más eszközöm a hálózaton marad és a telefonon a wifi ki és bekapcsolás megoldja egy újabb órára, viszont így meg semmi értelme az egésznek.

[ Szerkesztve ]

(#27144) sovinho


sovinho
tag

Sziasztok,

Beléptem én is a táborba, használt, garis HOX személyében.
Egy kicsit másfajta wifi gond jelentkezett nálam. Jelenleg még csak a szomszédtól átszűrődő wifivel tudtam kipróbálni a készüléket, de azzal nincs adatforgalom. Nyílt, nem jelszavas hálózat, csatlakozik is rá, de adatforgalmat már nem bonyolít. (Laptop, másik teló gond nélkül veszi a jelet) Ezért egy másik telefont beállítottam wifi access pointként, azzal viszont ment. Tehát elméletileg nem a "populáris" gond lépett fel. Nem minden hálózattal hajlandó közösködni... Esetleg valamilyen beállítási hiba? Az előző tulajnál minden rendben volt.
Előre is köszi a válaszokat :R :R

Hakuna Matata

(#27145) CrAck69 válasza enginev3.0 (#27098) üzenetére


CrAck69
senior tag

Kapcsold be az "Érintse meg a rögzítéshez" opciót
és ha megérinted valahol oda zoomol :) így majd tudod magad fotózni :)
Vagy az automatikus mosolyrögzítést :D

Egyszer fenn....

(#27146) batai15


batai15
félisten

Néha nekem a gyári bill nem mindig èrzékeli az érintéseket. Nagy ritkán, pl jobb ujammal rábökök érzi. Mással is volt már ?

(#27147) enginev3.0 válasza batai15 (#27146) üzenetére


enginev3.0
félisten

Kemény a bőröd

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#27148) batai15 válasza enginev3.0 (#27147) üzenetére


batai15
félisten

Tényleg? Mert a multitouch testerrel 10-et érzékel, 7 hónapos a telefon nem hiszem hogy a digitizer rosszalkodna nem? Meg elég érzékeny amúgy.

(#27149) enginev3.0 válasza batai15 (#27148) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hát nem tudom hogy tényleg-e, de ha nagyon kemény a bőröd akkor befolyásolhatja főleg köröm szélén
Haveromnak olyan bőre van hogy tényleg gondban van néha a kijelzővel

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#27150) ferob válasza batai15 (#27146) üzenetére


ferob
őstag

Valószínű, hogy minimálisan megcsúszik rajta az ujjad (pl. mert zsíros a kijelző) és ezért nem érzékeli úgy ahogyan te szeretnéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.