Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27651) Hegasus válasza BenHans (#27648) üzenetére


Hegasus
senior tag

be van pipálva az automatikus visszaállítás is, és újraindítás után se varázsol vissza semmit?

(#27649) Pistakiss +1 nálam is az az nfc jele, nem pedig az lte jele... :U

[ Szerkesztve ]

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#27652) macsek18 válasza ferob (#27650) üzenetére


macsek18
aktív tag

Pistakiss
:R :R :R Köszi nektek.Kikapcsoltam
Még egy kérdés. Kerestem a T-mobilnál APN beállításokat,de nem találtam. Tudtok ebben segíteni?!.

(#27653) kirkri válasza macsek18 (#27652) üzenetére


kirkri
addikt

Esetleg ez?

21 éve a Prohardveren! ™

(#27654) ferob válasza macsek18 (#27652) üzenetére


ferob
őstag

Pl. itt megtalálod szükséges a beállításokat.

(#27655) batai15


batai15
félisten

Az lenne a kérdésem hogy , 14 órát ment a telefon, és csak 45 perc kijelző használat van .
Akkor így menne max 1.5 órát?
Akkor máskor mikor jobban használom megy 2.5 órát .Most akkor hogy is van ?Ha pl 2 napig meg akkor is meg kellene legyen a 2.5 óra vagy nem?

(#27656) enginev3.0 válasza batai15 (#27655) üzenetére


enginev3.0
félisten

Annyira változó ez az akksi dolog androidnál hogy már nem is idegesítem magam rajta
Nagyon erősen gondolkodom egy iPhone-on (úr Isten leírtam...) vagy egy HTC 8x-en, de olyan jó lenne kis ideig használni őket mielőtt elhatározom magam

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#27657) BenHans válasza Hegasus (#27651) üzenetére


BenHans
addikt

Igen be van az is pipálva, és sehol semmi... Már nagyon felment a pumpa, direkt megkérdezem, megcsinálom, erre ez a retek b*szik megcsinálni.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#27658) ferob válasza batai15 (#27655) üzenetére


ferob
őstag

Számít ez? Használjad a telefont, mert ha nem használod semmire úgy is lemerül.
Ha meg kell, akkor feltöltöd.
Sokszor elmondta más is, hogy használatfüggő a dolog, hogy meddig bírja és kétlem, hogy jobb lesz neked tőle, ha megint elkezdik mások mutogatni a GSam-os képernyőképeket.

Szerk.: (Már mindegy, elkéstem.)

[ Szerkesztve ]

(#27659) macsek18 válasza ferob (#27654) üzenetére


macsek18
aktív tag

kirkri :R :R

Elég az internetet és az mms-t beállítani?! A wap és Web’n’walk is kell?

(#27660) batai15 válasza ferob (#27658) üzenetére


batai15
félisten

Nem nem, csak idegesítő hogy tegnap este óta alig használtam. Múlt héten meg végig bírta a napot és használtam rendesen. Tehát ebből az következne hogyha keveset használom kevésbé merüljön.
Nem érdekel sem a gsm sem ezek, de én nem tudom meg csinálni hogy állandóan töltőre dugjam.
és nem is akarom főleg úgy hogyha alig használom. akkor legyen szíves bírjon már ki 2 napot. De az se érdekel hogy 1 nap, de legyen meg az az isten verte stabil 24 óra. Ne legyen már olyan hogy egyszer egésznap megy, máskor meg félnapot se bír(kevesebb használat mellett) . Rohadtul idegesítő ez.

[ Szerkesztve ]

(#27661) kirkri válasza macsek18 (#27659) üzenetére


kirkri
addikt

Nekem csak ennyi adat van megadva:

Név: web
APN: wnw
MMS protokoll: WAP 2.0
MCC: 216
MNC:30

Minden másnál az látható, hogy nincs megadva.

21 éve a Prohardveren! ™

(#27662) macsek18 válasza kirkri (#27661) üzenetére


macsek18
aktív tag

:R :R

(#27663) blakey válasza ferob (#27650) üzenetére


blakey
titán

Köszi, azokat mindenképp megnézem amik le vannak írva. Tavaly március végén lett megrendelve, ha minden igaz innen. Nagyon kiváncsi vagyok, hogy milyen.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#27664) Hegasus válasza BenHans (#27657) üzenetére


Hegasus
senior tag

időközbe (#27650) ferob kolléga leírta mi lehet a probléma :S

batai15 tégy egy próbát egy másik (mondjuk apex) launcherrel és az opera mini böngészővel és láss csodát... (és ne félj a sense programok: tárcsázó, időjárás, naptár, stb... mind megmarad, csak a widgeteket kell pótolni)

[ Szerkesztve ]

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#27665) ferob válasza blakey (#27663) üzenetére


ferob
őstag

Akkor két éves gyári garancia van a készülékre, ha nem nyitották a bootloadert, így ha elő is jön valamilyen hiba, akkor garanciálisan javítják.

(#27666) blakey válasza ferob (#27665) üzenetére


blakey
titán

Valószínűleg nem nyitották, nem olyan embertől van aki ilyesmikkel foglalkozna, most lett frissítve. Remélem semmi baja, mert akkor megtartom. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#27667) LouiS22 válasza Hegasus (#27640) üzenetére


LouiS22
veterán

Tényleg olyan nehéz felrakni? :) Na jó, nem cinkelek. Fent van, szerintem megoldották. Nem látom a régebbi problémá.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#27668) Hegasus válasza LouiS22 (#27667) üzenetére


Hegasus
senior tag

Hát majdnem felraktam, de gondoltam inkább megkérdezem a tapasztalatokat és megspórolok egy majdnem 5 perces melót, ha netán vissza kéne rakni. :P

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#27669) Telegdy


Telegdy
aktív tag

Sziasztok!

Van egy ilyen telefonom törött kijelzővel.
Szeretnék bele rendelni eBayről egyet, kell valamire figyelnem? Ha igen, mire? :)

Előre is köszönöm a válaszokat!

MacBook Air - i7 - 128GB - 4GB

(#27670) kirkri válasza Telegdy (#27669) üzenetére


kirkri
addikt

Ha nem akarsz vele sokat szívni, akkor olyat veszel aminél egyben van LCD+érintőképernyő+LCD keret.
Illetve lehetőleg olyan eladótól vedd, aki eredetit árul, mert vannak nagyon gagyi minőségű HOX LCD-k az eBay-en, amik a kijelző csere után hol érzékelik az érintést, hol nem.

21 éve a Prohardveren! ™

(#27671) LouiS22 válasza Hegasus (#27668) üzenetére


LouiS22
veterán

:C

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#27672) Hegasus


Hegasus
senior tag

Carmageddon! Ingyen az első nap!

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#27673) WinnerB0Y válasza Hegasus (#27672) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

De jóó.. Nagyon sokat játszottam vele. Csak elveszett a régi eredeti telepítő CDm :D
De most már tuti megkeresem.

EUNE: iNeeko

(#27674) Tyer válasza batai15 (#27655) üzenetére


Tyer
őstag

Attol is függ mit használsz...
Nekem kb rá van állva a 31 ora készenlét/2 ora kijelzöre... De ha használod, nem merül annyira, azaz ha egyszer bekapcsolod a kijelzöt, és nyomkodod kevesebbet merül 10 p kijelzöidövel, mintha 15 bekapcsolás alatt éred el a 10 percet. (Saját tapasztalat, semmi más alátámaszásom nincs.)
Amugy kijelzö: 20-25%/óra
standby 1%/ óra, kb igy számolhatsz.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#27675) batai15 válasza Tyer (#27674) üzenetére


batai15
félisten

Nálam olyan 35% óra . 2,5 órát bír összesen. Chromeot használok.

(#27676) batai15


batai15
félisten

gsam szerint : 16óra 50 perc után tettem töltőre .
ekkor volt benne 11% még.
Kijelző használat 2ó44perc volt, 46% volt .
alkalmazások meg 52% körül.

(#27677) Tyer válasza batai15 (#27676) üzenetére


Tyer
őstag

Kijelzö fényeröd felosztása hogy oszlik meg?
Nekem 17, max 20% körül szokott lenni akijelzö, amiböl a sötét a legtöbb..
Most épp: 12%/79%.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#27678) szrobi66


szrobi66
aktív tag

Annyira butaság ezen az akksi üzemidőn matekolni. Ilyen alapon le kell tiltani mindent, nem kell használni a telót, és kevésbé fog merülni. Nálam mindig zsebben a töltő, és tervezem egy 7800mha-s töltő/akksi vásárlását, ami kb 7-8ezerből kijön, hogy ha nem tudom hálózatra tenni, tudjam tölteni. Be kell látni, hogy az akksi technológiája csúnyán le van maradva a telóhoz képest.
(ilyet tervezek)

[ Szerkesztve ]

(#27679) Bulitt válasza szrobi66 (#27678) üzenetére


Bulitt
őstag

Én csak egy dolgot nem értek ezeken a külső aksikon. Vajon miért kell erőltetni a zseblámpa funkciót? :U Én jó Magyar szokás szerint, és persze az elmúlt pár év tapasztalatai alapján mindig hordok magamnál zsebkést, és elemlámpát. Ez a kettő mindig jó ha van az embernél :K Na most biztosra veszem, hogy a zseblámpám nagyobb fényt csinál mint ennek a pici ledje :DDD

Vagy ez is ilyen túrázó funkciós effekt akar lenni? :))

[ Szerkesztve ]

(#27680) batai15


batai15
félisten

Energia takarékos mód használata javallott ?

(#27681) szrobi66 válasza Bulitt (#27679) üzenetére


szrobi66
aktív tag

Pont a zseblámpa része nem csikol, de jogos amit írsz :DD

(#27682) vatoteam válasza Bulitt (#27679) üzenetére


vatoteam
tag

Nekem pl túrázásnál baromi jól jön éjszaka a sátorban. :) Pont annyi fényt ad, hogy bevilágítja, de nem vakulok meg. Éjszakai pecázásnál jelzőfényhez dettó :K

(#27683) szrobi66 válasza vatoteam (#27682) üzenetére


szrobi66
aktív tag

Te milyet vettél??

Más: Megvettem a Green power prémiumot, de egyenlőre bánom, mert rohadtul nem úgy viselkedik, ahogy elvárnám. Valaki használja közületek? Lehet a beállításom nem 100as...

(#27684) DigitXT


DigitXT
félisten

Ez a Beats Audio valami visszhangot is tesz a hangra, vagy mi a fax?:F

(#27685) Bulitt válasza DigitXT (#27684) üzenetére


Bulitt
őstag

Nem, én nem vettem észre semmi ilyesmit

(#27686) _q


_q
addikt

Üdv!

Régi típusú, kb 6-8 éves sim kártyát micro sim-re alakítottam de a telefon nem ismeri be? A régi sim-eket nem lehet méretre vágással használni a micro sim-et igénylő kártyákkal?

(#27687) batai15 válasza _q (#27686) üzenetére


batai15
félisten

Nem. Fáradj be a szolgáltatóhoz és cseréltesd.

(#27688) _q válasza batai15 (#27687) üzenetére


_q
addikt

T-mobil úgy hallottam 4500-ért cseréli? Vodafonról nincs információm. Valamint ha már szétvágtam attól cserélik?

(#27689) batai15 válasza _q (#27688) üzenetére


batai15
félisten

Ha tudol ügyesen hazudni akkor akár ingyen is. Nem nem kell a régi simed,mert adnak egy tök újjat és annak ugyan az lesz a száma mint a réginek. De ehez a te neveden kell legyen az előfizetés.

(#27690) enginev3.0 válasza _q (#27686) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én is magamnak vágtam a régi kartyamat es jó volt, sőt az újat is magamnak vágtam es működik:)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#27691) _q válasza enginev3.0 (#27690) üzenetére


_q
addikt

Levágtam egy tavalyi sim-et méretre. Ezt "beismerte" csak ugye nem volt használva 1 évig így le lett tiltva, de pin kódot kért stb. Viszont ami 6 éves sim annál nem ismeri be nem kér pinkódot.

(#27692) B4l!nt válasza _q (#27688) üzenetére


B4l!nt
aktív tag

T-mobile ingyen cserélte nekem.

(#27693) _q válasza B4l!nt (#27692) üzenetére


_q
addikt

Igen, ha új telefont veszel akkor, de ha veszek használtan akkor úgy hallottam fizetni kell érte.

(#27694) B4l!nt válasza _q (#27693) üzenetére


B4l!nt
aktív tag

Használtam vettem a telot, régi dominos kártyát cseréltek.

(#27695) _q válasza B4l!nt (#27694) üzenetére


_q
addikt

Na ez jó hír. Rögtön cserélték vagy várnod kellett valamennyit?

(#27696) BenHans válasza _q (#27695) üzenetére


BenHans
addikt

Igazából ez az ügyintéző hozzáállásától függ. Nekem ingyen volt mindig. ;) (Voda)

És az egyiket kidobta a másikat a kis lapos piros dobozkában a kezembe adta. Tehát azonnali volt a csere. Még jó... :D

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#27697) B4l!nt válasza _q (#27695) üzenetére


B4l!nt
aktív tag

2 percet ameddig megcsinálták :-)

(#27698) Bulitt válasza _q (#27695) üzenetére


Bulitt
őstag

Megvettem a telefont t-nél. Bementem a westendbe, jeleztem az értékesítőnek, hogy van a kártyám de nem jó a készülékbe. mit tudok tenni? Mondta, hogy kapok másikat egy pillanat. Letiltotta a régit és hozta az újat. Ennyi volt. Nem fizettem érte én se

(#27699) _q válasza Bulitt (#27698) üzenetére


_q
addikt

Köszönöm mindenki válaszát.Na kicsit kókány módon de sikerült megoldani a régi szélesebb adatsávot tartalmazó sim hogy működjön. Hogy lehet megnézni mikori gyártású a telefon?

(#27700) Bulitt válasza _q (#27699) üzenetére


Bulitt
őstag

1.hsz tartalmazza a megfejtést ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.