Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27151) batai15 válasza ferob (#27150) üzenetére


batai15
félisten

Akkor alkohollal meg takarítom! :)

(#27152) batai15


batai15
félisten

Akkor ha az aksi standby módba merül, a com .sense launcher van elől akkor kényszerített leállást nyomjak?

(#27153) LouiS22 válasza Xaels (#27142) üzenetére


LouiS22
veterán

A Viber konkrétan fos, ráadásul ott van benne a két napja felfedezett biztonsági rés is. Gondolom most erre hivatkozva egy ideig nem is lesz hozzá frissítés. Szerintem a FB app az utóbbi időben előnyére változott :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#27154) ferob válasza batai15 (#27152) üzenetére


ferob
őstag

Erről jut eszembe, hogy még mindig előfordul valakinek, hogy a könyvjelző widgetet írja nagy fogyasztónak?
Mert én mióta kitöröltem onnan az összes könyvjelzőt, azóta meg sem jelenik a listában.

(#27155) batai15 válasza ferob (#27154) üzenetére


batai15
félisten

Hmm. engem ez a standby módba merülés idegesít. óránként 2-3% minimum.

(#27156) batai15


batai15
félisten

Ki milyen facebook appot használ? főleg a képfeltöltés miatt kellene, de a flipster meg a friendcaster egy nagy nulla ezen a téren.

(#27157) enginev3.0 válasza batai15 (#27156) üzenetére


enginev3.0
félisten

Alapot

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#27158) kirkri válasza batai15 (#27155) üzenetére


kirkri
addikt

Miért idegesít, ha főleg dokkolóban fekszik a telefonod?
Gyakorlatilag, ha nem agyalnál ezen, akkor észre sem vennéd. Én hétköznap tartom dokkolóban a telefonom az irodában. Késő délután elindulok haza 100%-os töltöttséggel, ami másnap reggelig az én használati szokásaimmal biztosan nem merül le.

21 éve a Prohardveren! ™

(#27159) g0n21 válasza ferob (#27154) üzenetére


g0n21
senior tag

Honnan törölted a könyvjelzőket?

Kronometer.hu // nick: Gonzi // Cartier Santos 100 XL 1,8m // Cartier Ronde Croisiere 1,55m // Cartier Santos Dumont small ar-ac 1,7m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Breitling Chronomat B01 42mm 2,2m

(#27160) batai15 válasza kirkri (#27158) üzenetére


batai15
félisten

Féltem ,hogy kinyírja az aksit .

(#27161) ferob válasza g0n21 (#27159) üzenetére


ferob
őstag

A könyvjelző widget a gyári böngésző könyvjelzőit jeleníti meg és mivel nem használom, ezért a könyvjelzők se kellettek onnan, így kitöröltem.

(#27162) MerLinh válasza batai15 (#27160) üzenetére


MerLinh
senior tag

asszony volt htc rhyme-jának semmi gondja nem lett majd 1 év után se a dokkolon

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#27163) batai15 válasza MerLinh (#27162) üzenetére


batai15
félisten

Rendben megnyugodtam köszi! :D
Ha gyorsan merül az aksi akkor mit kell csinálni?

(#27164) Kronk válasza batai15 (#27163) üzenetére


Kronk
őstag

Gyorsan tedd a töltőre! :DDD

http://totesz.myminicity.com/

(#27165) Tyer válasza batai15 (#27163) üzenetére


Tyer
őstag

GSam-ból, vagy valami hasonlóból dobjál már fel egy képet, hogy milyen appok hogy meritik a telód...
Köszi... Lehet meglesz a megoldás

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#27166) batai15 válasza Tyer (#27165) üzenetére


batai15
félisten

ilyet se láttam még .
csináltam képernyő mentést, másolom fel a gépem 0kbyte-os filenak látja, nem tudja meg nyitni -.-"
telefon bezzeg megnyitja, mindenféle file kezelővel.
Leírom akkor :
időjárás lezárási képernyő: 37,7%
kernel(android os) 20%
android rendszer : 15.4%
rendszer(.com .htc. launcher) : 8,7%

(#27167) reggi


reggi
aktív tag

Sziasztok!Most vettem egy ilyen készüléket, Desire HD ról váltottam.Eddig nagyon tetszik, tudnatok ajánlani hozzá egy jó foliat a kijelzore, gyorsan rá szeretnék valamit amíg szép a kijelzoje!Köszi előre is!

(#27168) Tyer válasza reggi (#27167) üzenetére


Tyer
őstag

az az idöjárás a baj szerintem... Hát nekem ilyenem nincs... a többi meg ugyanennyi.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#27169) batai15 válasza Tyer (#27168) üzenetére


batai15
félisten

Gondolom nekem akartad, időjárásnak a gyári lockscreen van beállítva.
Más is használja?

(#27170) Steve1207


Steve1207
veterán

Tesztelem az első V5-ös MIUI-t. Csetlik-botlik a rendszer, az alapot ne is próbáljátok 1.39-es HBOOT-tal, mert elég sok kernelt teszteltem, mire a touchscreent érzékelte és mindene működött, mint telefon.

Benyomások: Kellene normális kernel az alapba, egy 3.20-as base is alá, mert még a régi 3.14-esre épül, valamint enyhén lagol (mediaserver beakad stb). A notifi lagol eléggé, ahhoz képest, hogy első release elég jó azért főleg, hogy a főbb fejlesztők közül kiestek egy időre.

Ami szembetűnő számomra, az az üzemidő. Szerintem olyan 3x annyit nyomkodtam, mint egy sense romot állandó wifi, 3g stb és folyamatosan ment a zene a háttérben a kezdetektől. Felraktam 2x annyi progit, mint amit használok, szinkronizálás mindenhol bekapcsolva, úgyhogy nemsoká nyomok majd egy tesztet, mit bír a rendszer.

.

(#27171) kirkri válasza Steve1207 (#27170) üzenetére


kirkri
addikt

Benéztem. :B

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#27172) zola- válasza batai15 (#27151) üzenetére


zola-
őstag

Hat alkohollal ugy torolgessed, hogy szepen lejon rola a zsirtaszito reteg es tiszta degec lesz a kijelzo mindig.....Lattam mar ilyen telefont.

(#27173) LouiS22 válasza Kronk (#27164) üzenetére


LouiS22
veterán

:C

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#27174) batai15 válasza zola- (#27172) üzenetére


batai15
félisten

parfümmel csináltam , csak nem lesz baja igaz?

(#27175) kirkri válasza batai15 (#27174) üzenetére


kirkri
addikt

Baja nem lesz, de holnap illatozni fog az arcod. :D

21 éve a Prohardveren! ™

(#27176) Wikoo


Wikoo
aktív tag

Üdv
Nemrég vetem egy One X-et és szomorúan tapasztalom hogy nincs rendben minden a készülékkel:
Feltöltöttem az akkumulátort maximumra, majd wifin keresztül frissítettem a telefon szoftverét, egészen addig amíg nem talált több frissítést. Ezután kezdődtek a bajok.
Észrevettem h az aksi visszajelzése 100% alá nem megy ( egy napi használat után, mikor feltételezem a lemerülést, kikapcsol ) Feltelepítettem egy aksi figyelő apot, és örömmel tapasztaltam hogy már mást is mutat mint 100%, de korai volt az öröm, 80valahány % nál megint beragadt a dolog.
Ezen kívül még egy hibát felfedeztem, ha éjszaka feldugom töltőre bekapcsolt állapotban, reggelre a teló ki van kapcsolva.

Valami ötlet? esetleg újra kéne pakolni az androidot? vagy vigyem vissza a telefont?

Békesség, boldogság! x)

(#27177) batai15 válasza kirkri (#27175) üzenetére


batai15
félisten

óó nem is baj az xD playboy cuccot kapott ! Mondjuk hamarosan meg érkezik a fólia, teszem is ráfele akkor .
Amúgy nagyon faja kis telefon ! baromira gyönyörű meg minden!
mondjuk a wild blood meg az nfs most wanted (virág bolti) akad rajta.. de sokaknak akad (pl s3 )

(#27178) Tyer válasza batai15 (#27169) üzenetére


Tyer
őstag

Igen, neked.
Nem tudom amugy za okát, hgoy más is használja-e, de megér egy probát hogy leveszed, és kiderül az-e az ok. ha igen, eldöntheted, hogy használod, vagy nem.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#27179) blt.62 válasza Wikoo (#27176) üzenetére


blt.62
őstag

A barátomé ugyan ezt csinálta,ő nem kínlódott vele, kicserélte. A másik hibátlanul működik azóta is.

MegtorloXp

(#27180) Wikoo válasza blt.62 (#27179) üzenetére


Wikoo
aktív tag

Az a gond hogy kicseréltetni nem tudom ( korlátozott darabszám volt, olcsóbban adták és nincs több ).
Nem szívesen mondanék le egy ilyen jó vételről, gariba nem tudom h beküldjem e, gondolom meglátszik majd rajta ha szétkapják. De nem tudom h egyáltalán megtudnám e oldani a problémát, meg hogy hogy kezdjek neki.

Békesség, boldogság! x)

(#27181) enginev3.0 válasza Wikoo (#27176) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hard reset elsőnek is?!

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#27182) reggi


reggi
aktív tag

Hát olvasgattam a fórumot, de fingom sincs milyen foliat vegyek.Brandot használ vki?

(#27183) kirkri válasza Wikoo (#27180) üzenetére


kirkri
addikt

Ne szedd szét, mert nem tudsz vele semmit csinálni. Ha garis, akkor vidd szervizbe. Amennyiben a HTC szerviz fogja javítani, akkor jó eséllyel nem látszik meg, hogy szétszedték. Ha bolti, akkor nagyon lutri.

21 éve a Prohardveren! ™

(#27184) Tyer válasza reggi (#27182) üzenetére


Tyer
őstag

Azt mondják,ez az egyetlen, ami méretpontos.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#27185) enginev3.0 válasza reggi (#27182) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nagyjából a legolcsóbbat használom és Sensationon is az volt, tökéletes volt számomra

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#27186) Wikoo válasza enginev3.0 (#27181) üzenetére


Wikoo
aktív tag

2 órája töltöm, de ha lehúzom, akkor rögtön kikapcsol, nem jutok el a resetig ...
Reggelig adok neki időt, ha utána sincs változás, viszem vissza.

Békesség, boldogság! x)

(#27187) Nazara


Nazara
őstag

Sziasztok!

Hosszú idő után úgy néz ki, holnap végre boldog tulaja leszek egy One X-nek. Az s/n -ből kiindulva 2012 júliusi gyártmány, és szeptemberi vodafone-os vásárlás. Mennyi az esély rá, hogy független lesz? Ill. gondolom az első szállitmányok gyermekbetegségei nem valószinű, hogy jelen lennének?
Egyébként a vodafone milyen ütemben engedi át a gyártói frissitéseket? Gondolom Jelly Bean már van rá, de ahogy olvasgattam itt a fórumban, szoktak lenni kisebb update-ek is.

A géppel vágatott microsimmel tényleg eldobálja a hálózatot egy idő után?

Előre is köszi!

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#27188) enginev3.0 válasza Nazara (#27187) üzenetére


enginev3.0
félisten

Kézzel vágtam ollóval a micro simet, Bluemobilos kártyából és nincs gondom ;] :K

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#27189) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Eddigi tesztjeim alapján a kijelző működik

Virslivel
A kutya orrával (magyar vizsla)
Retekkel (zöldség)
Banánnal
Savanyú uborkával

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#27190) sprinter24 válasza Nazara (#27187) üzenetére


sprinter24
aktív tag

Nekem 2012 júniusi gyártás és ugyan akkori vétel! Vodás, nincs semmi gond vele! Nem dobálja a wifit és a kijelzője is rendben van! Jah és gyárilag független!

(#27191) BenHans válasza enginev3.0 (#27189) üzenetére


BenHans
addikt

Akkor a fekete labradorom orrával is kompatibilis kell hogy legyen. :DDD

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#27192) Nazara válasza sprinter24 (#27190) üzenetére


Nazara
őstag

Köszi a visszajelzést, ennek örülök, igazából a sim lock mentesség lényeges lenne, mert két t-mobilos simem van, már most két telefont cipelek magammal, harmadikat csak nem kéne... :DDD

enginev3.0: Jó tudni, lehet beszerzek valami olcsó sim-et kisérletezni, ha sikerül, akkor vágom a sajátomat... :DDD -Egyébként nekem a kijelzők a saját orrommal is működnek xD

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#27193) batai15 válasza Nazara (#27192) üzenetére


batai15
félisten

Vagy veszel egy micro sim vágót, v egy gsm bolt meg vàgja

(#27194) Tyer válasza BenHans (#27191) üzenetére


Tyer
őstag

Képzeljétek el a törpenyuszi orrával:
Multitouch

Komolyra forditva amugy ez a fekvőtámasz proginál elég hasznos...

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#27195) szrobi66


szrobi66
aktív tag

Ez új infó... Én is vodánál vettem, azonnal kaptam a legutóbbi frissítést. Hogy kártyafüggetlen lenne? Na ezt kipróbálom! Augusztusi gyártásu.

(#27196) Steve1207


Steve1207
veterán

MIUI V5 üzemidő darab: 1 óra kijelzőidőig jöttem el, 26%-ot esett.

Folyamatos wifi, 30-35 perc zene (közben borító/lyrics szinkronizálás teszt), böngészés, gamepodon 3-4 videó és cikkolvasgatás, marketozás, fészbukozás, kamera próbálgatás, gmapseztem is kicsit.
Szóval nem kíméltem, ment folyamatosan, ahogy használná az ember.

Ehhez hozzáteszem, hogy a mediaserver bekavart, mert merítette végig jobban (ez fogyasztott a legtöbbet, úgy 2x annyit, mint bármi más). Plusz a flashelésektől az akku még nem állt be, 5%-ot elég gyorsan eldobott az elején.

.

(#27197) batai15


batai15
félisten

Mi a megoldás arra hogy saját csengőhangom legyen ? Leszedtem egy általam favorizált ringtone appot, megvágom a zenét stb, egy idő után eltűnik a listából,de még a ringtone mappából is. :@

(#27198) batai15


batai15
félisten

A wakelock nál a média server ébresztget, azt is tiltani kell ?

(#27199) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Srácok, jövök egy hétvégi akksi használattal
Még a facebook szinkronizáció és értesítés is be volt kapcsolva, ahogy a többi dolog frissítés is ment természetesen :)

Meglett volna a 48óra, de sajnos aludnom kellett

u.i.: Az akksi problémás embereknek mondanám emlékeztetőül, hogy ne felejtsétek el a Yet anothet auto brightness-t ;)

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#27200) batai15 válasza enginev3.0 (#27199) üzenetére


batai15
félisten

Kivâncsi leszek az első munka napom eredményére. Ha kibirja este 5-6 ig így, akkor törlöm a gsamot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.