Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) kordasb válasza D@niel (#750) üzenetére


kordasb
tag

azért baj mert 2009 végén vettem meg a Hero-t és örültem mint majom a farkának meg nem szifont vettem meg mennyire utánajártam bla-bla. Aztán szépen lassú lett a GPS- nem jöttek gyári frissítések (csak az újabb modellekre) a főzött romban nem volt pl kamera, vagy 3G. De leginkább a kevés memória miatt akadtak a programok sajnos hidd el nekem inkább ráköltök most +20% és akkor használom 2-3 évig frissítésekkel és nem kell fintorognom, hogy ja az prog az enyémen nem fut vagy a kamera prog miatt lekéstem a jó pillanatot.

100 szónak is 1 vége szeretném bebiztosítani magam időtállóan. (már amennyire ezt lehet :) )

(#752) Skynet258 válasza kordasb (#751) üzenetére


Skynet258
veterán

Ha 2-3 évre veszed, akkor okosabb lehet valóban az 1GB-os modellek között nézelődni. Addigra már a 2 GB lesz az általános szerintem, szóval az akkori programoknak lehet nem lesz mindegy, hogy negyedannyi, vagy feleannyi RAM áll rendelkezésre. Ki tudja mit hoz a jövő...

https://geekpulse.hu

(#753) miclucky


miclucky
tag

hali, ez a telefon mindenkinek halk (+max hangerőn recseg is 1 picit) vagy csak az enyém nem tökéletes. (a kihangosítója ok.)
köszi az infókat.
michael

(#754) Bambalazs válasza miclucky (#753) üzenetére


Bambalazs
senior tag

miclucky: Már többen jelezték itt, hogy halk a felső hangszórója.

kordasb: ez a telefon akkor lenne tökéletes, ha megkapta volna legalább a Snapdragon S3 procit a Sensationből és mellé 1 GB ramot.

(#755) miclucky válasza Bambalazs (#754) üzenetére


miclucky
tag

ezekszerint meg se próbáljam javíttatni. Defy+ -t cseréltem le erre, lehet hiba volt?! :)

(#756) szilvaspet


szilvaspet
tag

Vigyázzatok a kijelzőre... Kulcstól egyéb tárgytól óvom mindig, ma mégis lett egy 3mm-es karc rajta. Pedig már úton vannak az ebay-ről a fóliáim..
Szóval nem egy gorilla az üveg...

Amúgy a telefon szuper, a maga kategóriájában...

Peti

(#757) Andrewstarr válasza miclucky (#753) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Én is ezeket tapasztaltam... :K

(#758) _Dumber_ válasza szilvaspet (#756) üzenetére


_Dumber_
őstag

Hát ebben bizony nincs benne.. :(
[link]

(#759) Bambalazs válasza _Dumber_ (#758) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Mert ebben bizony egyik 2012-es telefon sincs benne...

(#760) Skynet258


Skynet258
veterán

Tök mindegy, hogy Gorilla-e avagy sem, az is karcolódik... :U

https://geekpulse.hu

(#761) XLazyMonkeyX válasza _Dumber_ (#758) üzenetére


XLazyMonkeyX
csendes tag

[Ebben] viszont benne van. :F Akkor?

Xbox Gt: IXLazyMonkeyXI

(#762) _Dumber_ válasza XLazyMonkeyX (#761) üzenetére


_Dumber_
őstag

Wikipedia - > sokan szerkesztik
GG saját oldala -- > Kihagyták volna ???

Melyiknek is higgyek..? Hát nem is tudom...

(#763) Bambalazs válasza _Dumber_ (#762) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Corning (a cég neve) weboldalán egyetlen új telefon sincs fent. Ez egy tény. Keresheted pl a SGS III-t, az sincs fent. Ebben az esetben tényleg jobb, ha a Wikipédiának hiszel. :K

(#764) _Dumber_ válasza Bambalazs (#763) üzenetére


_Dumber_
őstag

Samsung: Behold II, Captivate, Continuum, Corby S3650, Corby W900, Epic 4G, Fascinate, Flight II, Focus, Focus™ Flash (US AT&T), Galaxy A, Galaxy Ace, GALAXY Note, GALAXY Note 10.1, Galaxy S, GALAXY S II, GALAXY SIII, Galaxy S 4G, Galaxy Tab, Galaxy Tab 10.1, Lindy, Mesmerize, Monte, Monte Preston, Omnia HD, Omnia W, S8500 WAVE, Showcase, SUR40, Trance, Transform, Ultra TOUCH S8300, Vibrant, Wave II

Pedig az ott van..

[ Szerkesztve ]

(#765) Bambalazs válasza _Dumber_ (#764) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Ha a One V-n nincs gg, akkor a One X-en sincs.

(#766) szilvaspet


szilvaspet
tag

Feltettem a kérdést a Corning Inc. weboldalán, remélem válaszolnak (elvileg 24 órán belül).
Majd bedobom a választ.

Pet

(#767) TomRy válasza szilvaspet (#756) üzenetére


TomRy
csendes tag

Milyet rendeltél? Valamilyen sima, vagy spéci karcálló (esetleg Invisible Shield?) Dobnál egy linket?

(#768) TB


TB
tag

Sziasztok!
Megjött a kicsikém,már nagyon vártam :)
Fel kell töltenem,mert teljesen üres volt az aksi!Valaki meg tudná mondani nekem,hogy kb. mennyi idő alatt tölti fel teljesen az aksit?Addig nem akarom bekapcsolni ,amíg nem töltötte fel teljesen,csak már alig bírom kivárni!Remélem nem 4-5 óra :)

(#769) Tucobe válasza TB (#768) üzenetére


Tucobe
tag

2-3 óra alatt megvan :D és nagyon jól bírja az akksija :D:D múlt hét csütörtök óta még nem merült le :D:D

(#770) TB válasza Tucobe (#769) üzenetére


TB
tag

köszi! Az igen,annyival én is kiegyeznék,mivel olyan sokat nem használom majd,inkább csak telefonálás meg zene!

(#771) D@niel válasza TB (#768) üzenetére


D@niel
addikt

Miért vársz 2-3 órát? amúgy 2 óra alatt tölti fel. Ez egy régi berögződés, hogy 1boot előtt max-ra töltöd fel. Ezeket az új aksikat már nem kell így tölteni, bekapcsolod, használod, majd feltöltöd amikor lemerült.

Az meg teljesen nonszensz amit a T-mobile-ban mondanak a kiszolgálók, ők absolute nem értenek a mobilokhoz.

Vedd le nyugodtan töltőről, nem kell csutkára feltölteni. Inkább arra figyelj oda, hogy csak akkor rakd rá megint, amikor már teljesen lemerült. Ezt úgy hívják, hogy aksi kalibrálás. 1 ciklust jelenti az, ha teljesen lemeríted, és teljesen feltöltöd, így az akkumulátor egésze lesz használatban, nem fognak elavulni a kihasználatlan területek.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#772) TB válasza D@niel (#771) üzenetére


TB
tag

Rendben,köszi,akkor mindjárt kapom is le a töltőről!

(#773) szilvaspet válasza TomRy (#767) üzenetére


szilvaspet
tag

[link]

Pet

(#774) szilvaspet


szilvaspet
tag

Ez a válasz érkezett:

"Good Day!

Corning® Gorilla® Glass is featured on millions of the world’s coolest smart phones, tablets, and PCs.

Because of a non-disclosure clauses in some our customer contracts we cannot identify all the devices that feature Corning® Gorilla® Glass, so we encourage you to contact the manufacturer of your device. If you would like to know which devices do use Gorilla Glass or learn more, you can visit our website at www.CorningGorillaGlass.com.

Thank you for your interest in Corning® Gorilla® Glass. "

Úgy tűnik inkább a HTC-t kellene nyaggatni ez ügyben.

Pet

(#775) XLazyMonkeyX


XLazyMonkeyX
csendes tag

Másnak is szokott olyan lenni, hogy feloldja a képernyőzárat és valami megvan nyitva pedig nem hagyta úgy? :S Nekem általában a böngésző szokott ilyet csinálni meg a gmail. De mitől lehet ez?

Xbox Gt: IXLazyMonkeyXI

(#776) TB


TB
tag

2 napja nyomogatom a V-t,gondoltam leírom a tapasztalatomat!
A Beats audio-tól többet vártam,talán majd egy rendes headset javít a dolgon,mert ami gyárilag van hozzá,az nem az igazi! Nem tudom,hogy más telefonnál hogyan van,de engem egy kicsit zavar,hogy ha rendesen megfogom a telót,a tenyerem miatt egyből lemegy a térerő 1-2 csíkra!Ha az újaimmal tartom a telót akkor semmi gond,szóval nem akkora probléma!

Viszont van egy nagyobb gondom,a kamera résszel!
ha lefotózok valakit és van rendesen napfény,akkor sárga foltos lesz a feje!Próbáltam már mindent állítani egyénileg,de bárhogy állítom,a sárgásodás megmarad!Videó közben is!
Nem értek a fényképezéshez,ezért valaki aki ért,elmondhatná ,hogyan kell beállítani!
Közben most vettem észre,hogy a kijelzőm alapból sárga elég rendesen felül,a hangszóró alatt!

Lehet ezekkel valamit csinálni ,vagy rossz és vigyem vissza,még 3 napon belül vagyok?

próbálok egy képet feltenni a jelenségről!Jól látszik,hogy az árnyékos rész kicsit sárga!

(#777) ncc1701


ncc1701
veterán

Gondolkotam azon, h érdemes lenne rootolnom a telót. Vki meg tud dobni egy tuti működő, aktuális linkkel?

(#778) v-paci válasza ncc1701 (#777) üzenetére


v-paci
aktív tag

XDA :K

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#779) ncc1701 válasza v-paci (#778) üzenetére


ncc1701
veterán

Thx. Saját tapasztalat szerint műxik? Gúgli is kb ugyanezt a metódust dobta ki. A menet közben kisdott android frissítések nem kavarhatnak be?

(#780) morbi válasza TB (#776) üzenetére


morbi
csendes tag

ha 3 napon belül vagy vidd vissza, mond el mi a baj, hátha cserélik

Fényképről meg annyi hogy elég szar próbafotót választottál, mert simán csak árnyéknak látszik :U

(#781) hunter84


hunter84
aktív tag

Helló, egy kis segítség kellene, hátha valakinek van ötlete.

A helyzet az, hogy a 2 hónapja vásárolt V-m most játsza el velem másodszor az alábbit:

Van mobilnet előfizum, de egyszer csak egyik pillanatról a másikra lefagy a mobilnet, értem ez alatt hogy se böngészni nem tudok, se a programok nem frissülnek, sem időjárás, egyszóval semmi.

Legutóbb egy hónapja produkálta, akkor egy "gyári adatok visszaállítása" lett belőle, utána működött is rendesen, erre most megint.

Felhívtam a T üsz-ot, ott kapcsoltak egy műszakist, aki azt javasolta, hogy vmilyen Task manager / Ram booster programmal igyekezzek minden futó folyamatot lezárni, hátha csak beragadt vmilyen program. Próbáltam, nem működik.

Idegesít, hogy 2 hónap alatt kétszer a fenti helyzet állt elő, hisz nincs kedvem állandóan reset-elni és újrarakni mindent, az adatvesztésről nem is beszélve, így ha valaki tud segíteni akkor azt megköszönném.

Ellenkező esetben megy szervizbe, hátha egy szoftverfrissítés segít.

(#782) v-paci válasza ncc1701 (#779) üzenetére


v-paci
aktív tag

Igen, saját tapasztalat.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#783) Szancsó


Szancsó
aktív tag

Jött valami kis érdekesség: System upgrade2.08.401.2 46.77MB (System enhancement and support for THC Media Link HD).
Nekieresztettem, bár neten nem találtam róla infót / tapasztalatot...

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#784) ncc1701 válasza Szancsó (#783) üzenetére


ncc1701
veterán

Nálam 3 valami jön, igaz, marha lassan.

(#785) werszomjas


werszomjas
őstag

Kedves One V tulajok.

Tudnátok majd képeket feltölteni amit a telefonnal fotóztok?

Kíváncsi lennék a minőségre.

Beltéri és kültéri is jöhet, ne csak szikrázó napsütésben, hanem gyengébb fényviszonyok mellett és este is érdekelne, mit tud. :R :R

üdv

(#786) Skynet258 válasza Szancsó (#783) üzenetére


Skynet258
veterán

THC max a jointban van, ez valószinűleg inkább a HTC MediaLink HD-hoz jött ki. :D

https://geekpulse.hu

(#787) darál0w


darál0w
Jómunkásember

hali

kérdés a következő...lock screenre valahogy ki lehet varázsolni időjárás widgetet...ebben az uj sense-ben nincs ott, ahol a régiben. :(

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#788) darál0w válasza darál0w (#787) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

csak reggeli riasztási megjelenítés van...

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#789) gatto_ válasza darál0w (#787) üzenetére


gatto_
senior tag

Sehogy! Ez a butított sense 4. Nem tud ilyet. Max valami külső programmal.

(#790) darál0w válasza gatto_ (#789) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ahhh...értem.

köszönöm :R

valami video/leírás van arrol, hogy mi hiányzik belőle? csak hogy elkerüljük a felesleges kérdéseket részemről :D

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#791) gatto_ válasza darál0w (#790) üzenetére


gatto_
senior tag

:) Nem tudok ilyen leírásról, de lehet hogy van. Szerintem keress a youtube-on sense 4 videókat, és látni fogod mi nincs a tiedben. :) Illetve van itt egy bemutató ami esetleg segíthet.

(#792) darál0w válasza gatto_ (#791) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

lehet tényleg így lesz a legjobb...nyomogatom ez alapján és meglátom mi az ami hiányzik...:)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#793) darál0w


darál0w
Jómunkásember

üdv.

ujabb kérdés, mert nem találtam érdemleges választ.

a 25gb tárhely dropboxon csak uj fiokkal, vagy már létezővel is elérhető? ha már létezővel, akko mi modon?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#794) darál0w válasza darál0w (#793) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

közben megvan. ;)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#795) ncc1701 válasza v-paci (#782) üzenetére


ncc1701
veterán

Odáig jutok, h cmd-be beírom, h fastboot oem get_identifier_token, erre kiadja, h waiting for device, oszt csoki. Napestig nem hagyom ott, gondolom szinte rögtön le kéne kérdeznie a telótól az infót.
W7 alá nem kell neki vmi drivert feltelepíteni?

(#796) ncc1701 válasza ncc1701 (#795) üzenetére


ncc1701
veterán

Már nem tudom szerkeszteni, de megoldódott, rootolva vagyok. Csak a teló htc driverei kellettek.

(#797) TB


TB
tag

sziasztok!
Egyszer már írtam a problémámról,de most készítettem egy videót is róla!
Igazából az lenne a kérdésem,hogy normális-e ez a sárgásodás a videón alapértelmezett beállításokon? Ha a színtelítettséget visszaveszem -1 -re ,akkor csak minimálisan sárgásodik,de úgy sem tökéletes,a színek meg már fakóak olyankor!
Fényképeknél is ugyanez a helyzet! Megnéztem ezt a jelenséget X8-cal,2 nokiával,meg egy SE Ray-vel!Azokkal sem tökéletes ez a dolog,de azért nem ennyire sárgul a kép,mint a V-mel!
[link]
Gondolom a kamerának a kijelzőhöz nem nagyon lehet köze!Csak azért említem,mert a kijelzőm is sárgásodik a felső szélén,de nem veszélyes,engem nem zavar,de a fényképek igen!A tárgyakat,tájat szépen lefotózza,de ha embert fotózok,akkor sárga foltos lesz a bőr!
Van másnál ilyen probléma?Szerintetek tényleg valami gond van a kamerával,vagy ennek ilyennek kell lennie?Nem tudom mit csináljak,még bőven 8 napon belül vagyok,akár vissza is vihetem a boltba,mivel neten vettem,de igazából nagyon tetszik a teló,szeretném megtartani!

(#798) dattilax


dattilax
csendes tag

Ez az emberke a htc töl az mondja hogy van gorilla glass. http://www.youtube.com/watch?v=7bV8FKMEXXQ

(#799) zserboele


zserboele
csendes tag

Sziasztok!

Épp vásárlás előtt állok, és a HTC ONE V is a listámra került.
Vele szemben a Nokia Lumia 710 és LUMIA 800 verseng.
Ár/érték arányt, jövőbeli frissítéseket, megbízhatóságot, gyorsaságot tekintve
melyik lenne a tökéletes választás?

Előre is köszi!

(#800) glok


glok
csendes tag

Sziasztok! A készülék már megvan kb egy hónapja, de egy állandóan visszatérő probléma van vele: elég sokszor kidob egy üzenetet a telefon, hogy " az SD kártya váratlanul eltávolításra került", ezután természetesen a kártya mintha nem is lenne a telóban. :W Restartoltam is a telót, utána frissítettem az egész szoftvert hivatalos upgrade-re, de a hibaüzenet mindig előjön, még olyankor is mikor nem is használom a telefont. Már két fajta memkarit is kipróbáltam, mind a kettőnél előjött a hibaüzenet. Olvastam, hogy ez a próbléma itt is előjött valakinél. Kérdésem, hogy egy rootolás és nem hivatalos ROM használata megoldaná-e a problémát, illetve tudna-e erre a problémára valaki valamilyen fix-et vagy megoldást, mert szerintem az állandó újraindítgatás egy idő után elég bosszantó tud lenni :O
Ha valaki tudna segíteni, azt nagyra értékelném :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.