Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) erahurka


erahurka
félisten

Sziasztok!

Szerintetek érdemes ilyet venni? Unibody fém cucc tetszik benne, viszont megnyomkodtam és lassúnak tűnt a reakcióideje. Vélemény?

Előre is köszi :R

(#202) Real Ghoost


Real Ghoost
aktív tag

Tegnap este kijött rá egy szoftverfrissítés, tudja valaki, hogy mit hivatott javítani?

(#203) #01696768


#01696768
törölt tag

Hali!
Valahol a 10. hozzászólás környékén be akartam írni, hogy igaz, sosem volt szerencsém az "eredeti" Legend-hez, az az alsó rész szerintem nagyon jááááááj...
Aztán ma megfogdostam egy ilyet. :K Azt nem mondom, hogy lenyűgözött a működése, de a külső nagyon kellemes meglepetés volt! Szóval a lényeg, hogy aki gondolkozik egy ilyen telefonon, de visszatartja hogy a képeken furán néz ki, fogdossa meg. ;) (Persze aki nem fogdos meg valamit mielőtt évekre beruház rá, az meg is érdemli :D )

[ Szerkesztve ]

(#204) Bambalazs válasza #01696768 (#203) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Pontosan! Két napja jártam éppen media marktban ahol ki volt téve, és teljesen lehengerelt a remek anyagminőségével és a fantasztikus formatervével. Képeken valahogy nem jön át az, ami élőben teljesen elvarázsol. :)

(#205) secler07 válasza #01696768 (#203) üzenetére


secler07
tag

"Azt nem mondom, hogy lenyűgözött a működése" ezt kifejtenéd bővebben ? Tervezem, hogy veszek egy ilyen telót, de még mindig nagy a dilemma :D

(#206) keccsa


keccsa
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy ilyen telefont, de a hajlított aljával problémám van. Én a telefonokat felülről bedugós bőrtokokban szoktam tartani. Ennél viszont kétségeim vannak, hogy ezt így használni lehetne. Van erről valakinek tapasztalata? Esetleg olyan konkrét tokot tud valaki ajánlani, ami minőségi, amiből nem tud kicsúszni, mégis könnyen kivehető belőle, és ráadásul nem koptatja le a kiálló alsó rész élét? Szerintem túl sokat kívánok, pedig egyedül ez tart vissza a vásárlástól...

Mindenki magának hülye!

(#207) potyka126


potyka126
csendes tag

Én arra lennék kíváncsi, hogy mi van akkor, ha lefagy a telefon??!?!... Mert eddig csak annyi volt hogy aksi ki, és reboot.
Mert ne mondja nekem senki, hogy erre a HTC-sek nem figyeltek, mondván: "ez sosem fagy le"
Erre amúgy, hogy 50e-es árkategóriában van legalább ilyen kütyü én is kíváncsi lennék!

[ Szerkesztve ]

(#208) DJGABI válasza potyka126 (#207) üzenetére


DJGABI
addikt

Manapság általában a bekapcsoló gomb hosszú lenyomására teszik a resetet.

Szerk: jah, 166. oldal [link]

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#209) potyka126 válasza DJGABI (#208) üzenetére


potyka126
csendes tag

Jó tudni... :) Köszi
nem tudom mit akartál linkelni, de igazán jött össze... :S

(#210) #01696768 válasza secler07 (#205) üzenetére


#01696768
törölt tag

Hát csak annyi, hogy nem éreztem azt, hogy "telepatikusan is irányítható" :DDD A Wildfire S után (közben) eldöntöttem, ilyen OK élményű telefont nem szeretnék többet. Inkább rászánok többet és jóval ritkábban váltom, de pörögjön rendesen. Telepátia alatt azt értem, amikor a gép szinte már tölti is az alkalmazást, mielőtt ráböknék. :) Az üzletben kint lévő X meg Xperia S hozzák azt a szintet (persze majd meglátjuk, hogy bírja az X ha teletömöm :D), ez nem. DE nem is kell neki, nem az a kategória. Az üzenetem lényege annyi volt csak, hogy akinek a belső bejön de a külső nem, nézze meg élőben. Nem fura ez a telefon, csak nem fotogén. (Sztem pl. a burkolat valahogy visszaveri a fényt, ettől fakóbb, az alja meg jááááj a hallencsés, ilyen-olyan szögből készült fotókon, viszont élőben egész izgi.) Nézd meg Te is, ne hallgass senkire. :K (Esetleg olyanra, akinek már VAN.)

(#211) #01696768 válasza keccsa (#206) üzenetére


#01696768
törölt tag

Dugd be fordítva. Ehh, ez de hülyén hangzik! :DDD
De viccen kívül, a WS-t imádnám úgy a tokba rakni (folyton megnyomja vmi a képernyőgombot, de nyilván a tokom sem 100as...), de nem tudom kihúzni :( (Zuram végigröhögte azt a fél órát, amíg a friss tokból kiszedtem az így betett telefont.) Az az alsó rész pont ezt oldja meg. ;)

[ Szerkesztve ]

(#212) keccsa válasza #01696768 (#211) üzenetére


keccsa
aktív tag

"Az az alsó rész pont ezt oldja meg."

Öööö, izé, hogy mondod? :F :R

Mindenki magának hülye!

(#213) #01696768 válasza keccsa (#212) üzenetére


#01696768
törölt tag

Arra gondoltam, hogy annál fogva ki lehet húzni a tokból, ha az a vége áll kifele. :) Mindenesetre elég szomorú lenne, ha nem gyártanának a telefonhoz ilyen tokot... Bár a neten tényleg csak oldalt nyitottat látok.

(#214) porkesz


porkesz
csendes tag

Sziasztok!
Vettem egy ilyen készüléket...és sehol sem találom azt, ahol csoportnak lehetne adni csengőhangot?!?!
Ha valaki tudja az legyen szíves mondja el!

köszi előre is

Apple iMac 27" Retina 5K Display Intel Core i5-4690 3,5 GHz.24Gb RAM--iPhone X_64GB-Apple--Watch Series _5--Ipad Pro 11 hüvelykes grey 64_GB wi-fi only--Apple TV 4k 64_GB

(#215) Gabócza válasza porkesz (#214) üzenetére


Gabócza
senior tag

Szia,

általában alapból nem tudja az android, (Sense-nél nem tudom hogy mi a helyzet, nálam MIUI tudja). Én a korábbi mobiljaimon ezt a progit használtam erre:

Group Ringtones

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#216) porkesz válasza Gabócza (#215) üzenetére


porkesz
csendes tag

Köszi!!
Ezzel meg az a gond hogy csak gyári hangokat lehet beállítani...tudsz esetleg erre valamit??

Apple iMac 27" Retina 5K Display Intel Core i5-4690 3,5 GHz.24Gb RAM--iPhone X_64GB-Apple--Watch Series _5--Ipad Pro 11 hüvelykes grey 64_GB wi-fi only--Apple TV 4k 64_GB

(#217) porkesz válasza porkesz (#216) üzenetére


porkesz
csendes tag

Meg még valaki hátha tudja, hogy lehet nem gyári csengőhangot adni 1 személynek csak??

Apple iMac 27" Retina 5K Display Intel Core i5-4690 3,5 GHz.24Gb RAM--iPhone X_64GB-Apple--Watch Series _5--Ipad Pro 11 hüvelykes grey 64_GB wi-fi only--Apple TV 4k 64_GB

(#218) Gabócza válasza porkesz (#217) üzenetére


Gabócza
senior tag

Hozd létre a memóriakártyádon az alábbi könyvtárakat:

media/audio/alarms
media/audio/notifications
media/audio/ringtones

Értelemszerűen bemásolod az mp3-akat a megfelelő könyvtárba (csengőhangokat a ringtones-ba), és már megjelenik a csengőhangok között, ugyanúgy mint a gyáriak...

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#219) Esethiel


Esethiel
csendes tag

Valakinek van olyan problémája, hogy az alap sense óra+időjárás widgetnél nem frissül a tartózkodási hely? Hiába frissítem csak annyit ír, hogy "jelenlegi hely".

(#220) Bambalazs


Bambalazs
senior tag

Ma a buszon láttam egy srácot, aki próbált lazának tűnni egy One V-vel. Olyan laza volt, majdnem szétesett (napszemüveg strandpapucs befigyelt). Mondanom se kell gyári böngészőből facebookozott (app nem gyorsabb?), illetve stock sense háttér... hardcore user ftw :D

(#221) Andrewstarr válasza Bambalazs (#204) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

+1 :D

(#222) zozika2


zozika2
tag

Sziasztok! Ilyen telefont vennék, de ezt a csengőhangos dolgot nem értem. Ha nem gyári hangot akarok, akkor mindenféle könyvtárakat kell csinálni??
Még egy kérdés, a hívásnaplót el lehet érni egy gombnyomással? Mert amikor üzletben nézegettem elég nehezen jutottam el hozzá.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#223) DJGABI válasza zozika2 (#222) üzenetére


DJGABI
addikt

Csengőhang-kezelés Androidnál eddig is így volt, ezután is így lesz. De ha jobban tetszik akár szedhetsz le rá külön appot is... [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#224) thenameless


thenameless
tag

Sziasztok, bnőmnek van ilyen csoda készüléke, nekem sikerült rávenni.. na ennyit a meséről..
Szóval a probléma az, hogy rendkívül halk a telefon hangszórója... minimálisan zajosabb környezetben, nagyon nehezen lehet érteni mit mondanak a másik oldalon... összehasonlítva az eddigi nálam járt htc-kel vagy bármilyen más készülékkel összehasonlítva, piszok halk..
Valakinek hasonló hiba? Esetleg ötlet? :(

(#225) Real Ghoost válasza thenameless (#224) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Nekem ez nem tűnt fel, nokia buta telefonról váltottam rá egy hete. Össze kéne hasonlítani egy másikkal, hogyha max hangerőn az is csak ennyit tud-e, lehet, hogy pont kifogtatok egy hibás hangszórós példányt. Én nem érzem halknak az enyémet.

Kicsit megijedtem tegnap, feltöltöttem pár sorozatot és azt akartam a buszon nézni, de a gyári lejátszóval picit akadozott néha a videó, elég alacsony volt az fps, ma feltettem egy ingyenes lejátszót a play áruházból is tökéletesen játssza ugyanazt a file-t :)
Illetve az is érdekelne, hogy valaki vett-e már hozzá tokot?

(#226) thenameless válasza Real Ghoost (#225) üzenetére


thenameless
tag

Hát, nekem ehez képest minden telefonom üvölt... motorola milestone, htc dream, optimus 2x, galaxy mini.. ésatöbbi.. :(
akkor esetleg valaki egy összehasonlító tesztet vállalna belvárosban? egy tábla csoki, vagy egy sör lesz a jutalma! :DD

(#227) gatto_ válasza thenameless (#226) üzenetére


gatto_
senior tag

Épp most van a kezemben egy ilyen, és való igaz, hogy nem egy atomágyú hangerejű készülék, de az én Desire S-emnél még így is hangosabb.

(#228) porkesz válasza Gabócza (#218) üzenetére


porkesz
csendes tag

Szia!
Nagyon szépen müxik, köszönöm szépen!!

Apple iMac 27" Retina 5K Display Intel Core i5-4690 3,5 GHz.24Gb RAM--iPhone X_64GB-Apple--Watch Series _5--Ipad Pro 11 hüvelykes grey 64_GB wi-fi only--Apple TV 4k 64_GB

(#229) nfcfx válasza Bambalazs (#220) üzenetére


nfcfx
tag

Én is böngészőből facebookozok, mert a facebook app egy fos. Lassú és zabálja az akksit.

(#230) Real Ghoost válasza nfcfx (#229) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Nekem meg gyári háttérképem van :) , ahogy általában Windows alatt is, egyszerűen nekem tökmind1, hogy milyen kép fogad ott, lehetne egy egyszínű feketeség is éppen.

(#231) cafatmaister


cafatmaister
csendes tag

hello,jol tudom hogy a belso tarhely a progikra meg mutlimediara az 900MB?
koszi a megerositest

A1018->5110->3310->k700i->6230i->N70->6500s->6120c->E71->Legend->Defy->BB9700->Neo->Arc->P->N4

(#232) Andrewstarr válasza Real Ghoost (#225) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Kedden érkezik Nekem is! :DD

Tokok gyári megoldásban:
[Tok]

(#233) erahurka


erahurka
félisten

Sziasztok!

Megnyomkodtam mediamarktban és elég lassan reagált az érintéseimre. Ez normális vagy csak ott volt valami probléma?

Köszi! :R

(#234) D@niel válasza erahurka (#233) üzenetére


D@niel
addikt

Szia,

múltkor én is a mm-ben találkoztam vele először. Egyrészt ha sok program fut a háttérben az be tud lassítani mindent (pl. T-mobile-nál egy iPhone-on legalább 25-30progit zárok be mire megnézem a sebességét...), valamint, én úgy láttam valamennyire le volt korlátozva az a one v amit én nyomkodtam, kevés dolgot tudtam vele csinálni (bár ez a sebességet nem hiszem, hogy befolyásolja).

Nekem lenne egy olyan kérdésem a tulajoktól, hogy tényleg jól bírja az akksija? Normál használattal 2 napot elmegy? Esetleg valaki aki használt már hosszabb ideig 3GS-t, ahhoz képest rosszabb, vagy jobb?

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#235) D@niel válasza Andrewstarr (#232) üzenetére


D@niel
addikt

te melyik tokot rendelted meg?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#236) thenameless válasza D@niel (#234) üzenetére


thenameless
tag

Bnőm, napi 30-40perc beszélgetéssel, 20-30perc net, néha napján kis zene... folyamatos szinkron, két nap simán bőven.

(#237) thenameless


thenameless
tag

Aki valami tok szerűségben filozofál :K [link]

(#238) Andrewstarr válasza thenameless (#237) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Köszi, jól néz ki, plusz fólia is van hozzá, és jó áron is van.
Ez kell nekem! :K

D@niel: még nem rendeltem, csak körülnéztem, de azt hiszem
ezt fogom megrendelni.

[ Szerkesztve ]

(#239) Real Ghoost válasza D@niel (#234) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Nekem a 3G nem megy folyamatosan, de pl buszon filmezek, zenét hallgatok, és alig merül az akksi, okos telefonokhoz képest teljesen rendben van az üzemidő.

Ez a tok valóban nem néz ki rosszul, csak nem tudom, vajon mikorra érne ide Hong Kongból, és hány darabban :) Bár azok a gyári cuccok meg baromira drágák,+ ott a szállítás is.

(#240) gatto_


gatto_
senior tag

Olvasom ezt a sárga foltot a kijelző alján. Most volt nálam egy ilyen teló, vadi új, T-s, és valóban ott volt a folt mindkét alsó sarokban. Csak fehér háttérnél vettem észre, de akkor határozottan látszik. Úgy tűnik típushiba.

Viszont bizonyos tekintetben jobb mint a Desire S-em. A kijelzője is jobb ( a foltokat leszámítva :) ) a hangereje határozottan erősebb a kihangosítón, és a fejhallgató kimeneten is, továbbá a fényképező szoftvere is sokkal pofásabb és többrétűbb.
Ennek ellenére nem cserélném el. Ez a butított Sense nem jött be annyira.

[ Szerkesztve ]

(#241) keccsa válasza #01696768 (#213) üzenetére


keccsa
aktív tag

Értem, köszi! :)

Hát, nem a legtutibb megoldás, de jobban belegondolva, nem nagyon van más lehetőség (ha a keménytokot nem számítjuk, mert hát az nem az, amit szeretnék). :F

Mindenki magának hülye!

(#242) D@niel


D@niel
addikt

Valaki csinálna egy képet erről a sárga foltos hiba dologról? Gariba nem vitte még senki emiatt?

köszi.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#243) Bambalazs válasza D@niel (#242) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Nekem még nincs ilyen telefonom, de más telefonokból kiindulva az a sárga folt az a ragasztó lehet. Kis idő után eltűnik.

(#244) Gergőke88 válasza Bambalazs (#243) üzenetére


Gergőke88
addikt

Nekem a sárga folt, hosszabb kijelző ill. processzor használat után jelentkezett.
Ha a ragasztó lenne akkor mindig látszott volna.
A T-s szervizes szerint ez nem hiba, ez ilyen...

(#245) 42rob


42rob
csendes tag

Sziasztok!

A készülékkel kompatibilis egy ilyen típusú memóriakártya?

[link]

(#246) Gabócza válasza Gergőke88 (#244) üzenetére


Gabócza
senior tag

De remélem nem hagytad magad. A k*va anyját annak a szervizesnek, aki egy sárga kijelzőre azt mondja, hogy az így jó...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#247) Gergőke88 válasza Gabócza (#246) üzenetére


Gergőke88
addikt

Webshop elállás keretén belül elintéztem a dolgot.

(#248) Bambalazs válasza 42rob (#245) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Miért ne lenne az?

(#249) Andrewstarr válasza Gabócza (#246) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Látom mások is megtalálták a világon: :U
sárga folt
Akinek van már ilyen telója, nézze meg már lécci fehér alapon.

[ Szerkesztve ]

(#250) Bambalazs


Bambalazs
senior tag

SLCD2 gyártási hiba lehet, mert ugyanez jelentkezik néhány One X tulajnál is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.