Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) sajtee


sajtee
senior tag

Hát ez nagyon csúnya :(

(#52) AMD Power válasza DJGABI (#50) üzenetére


AMD Power
titán

Lehet,hogy ez lesz a következő telefonom. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#53) opeter87


opeter87
senior tag

Nem rossz telefon, az elmúlt évek HTCi közül a legjobb szerintem ár-érték arányban.

A kártyafüggetlen 90ezres ár sok érte, de a T-s kártyás webes 72ezer már abszolút reális, hiszen mégiscsak a legújabb Android fut rajta.

A fotók nem rosszak, de nem is olyan jók.

(#54) ROBOTER válasza Misály (#49) üzenetére


ROBOTER
addikt

Én igénytelen vagyok fotózásilag.

(#55) Misály válasza ROBOTER (#54) üzenetére


Misály
addikt

Elegge:)

(#56) Graphics válasza sajtee (#51) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A szépség relatív :D Neked nem tetszik, másnak igen, a cikkírónak is

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#57) franc0 válasza Graphics (#56) üzenetére


franc0
őstag

Van ami relatív, van ami nem. Ez a telefon geciszép, a képeken nem jön át. Aki a kezébe fogja és azt mondja, neki nem tetszik, az szerintem nem százas.

Ami még érdekes (nekem, mert nem nagyon láttam még ilyet), hogy a kijelző és a digitizer között nagyon-nagyon kevés a hely. Nagyon meg van csinálva.

[ Szerkesztve ]

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#58) #56573440 válasza franc0 (#57) üzenetére


#56573440
törölt tag

az előd se tetszett, a kunkori alja eleve nem jön be. akkor én most hülye e vagyok vagy mi? nemár hogy csak az lehessen normális akinek bejön egy telefon...

(#59) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Hát gyerekek, szerintem ez nem szép. :)

(#60) Graphics válasza #56573440 (#58) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor inkább úgy kellene fogalmazni hogy a sok szappan között végre valami egyedibb

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#61) AMD Power válasza opeter87 (#53) üzenetére


AMD Power
titán

Nálunk most akcióban 99999Ft-t. :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#62) tween válasza AMD Power (#61) üzenetére


tween
őstag

"mert hülye azért nem vagyok" ;]

(#63) opeter87 válasza AMD Power (#61) üzenetére


opeter87
senior tag

Azt hittem viccelsz :DDD
De sajnos nem :W megnéztem a weboldalukat és tényleg benne van az akciós újságban. Szomorú.

(#64) AMD Power válasza opeter87 (#63) üzenetére


AMD Power
titán

Biztos lesz belőle fogyás. Amíg egy iPhone4S eltudok adni 240K akkor ezt is. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#65) rinbanbo


rinbanbo
tag

Megint slcd... :O

Samsung infuse 4g 4.5" super amoled plus...

(#66) opeter87 válasza AMD Power (#64) üzenetére


opeter87
senior tag

Igen tudom, de ez azért nem kicsit pofátlanság (enyhén fogalmaztam).

(#67) madstunt


madstunt
addikt

hu ez fasza lett, kar hogy a hTc elcseszte az eredeti holo temat a retek sense-el
nameg barmennyire is jonnek az igeretek, ezeket a kepeket meg mindig korberohogi a fiok melyen levo k850. en ezt nem ertem miert nem lehet 2008-as szintet hozni 2012-ben. ja varj mindenki az instagramszerusegekre van ramozdulva, ott majd ugyis elfedi valami retek effekt a szar kepminoseget

(#68) Koczó93


Koczó93
őstag

nekem nagyon tetszik ez a formavilág legalább stílusos a sok tepsi között. :)

(#69) Graphics válasza madstunt (#67) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pont a kép szélét :D ami hajlamos rossz lenni, igazából én a K850-ről nem tudok nyilatkozni, akkoriban még 2-3 évente cseréltem a telefont, nem úgy mint most, hogy fél év után késztetést érzek, vagy csak simán jön egy jobb vétel

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#70) Tomy Yayo válasza Bdanyy (#48) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

wp7nel lehet már több megosztott naptárat egyszerre kezelni?

Miért, most nem lehet? :F Szerintem lehet, én legalábbis (ha akarnám) tudnám párhuzamosan használni a Windows Live, meg a Google naptáramat, mert felajánlja. Sőt, a két forrás bejegyzéseit egy naptárban jeleníti meg, külön színekkel... Vagy valami másra gondolsz?

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#71) gabe8719


gabe8719
senior tag

Hát, nekem azért így is borsos az ár kicsit. Jó, szuper dolog az unibody, van akinek a sense is non plus ultra, tehát ez indokol némi felárat, de számomra mondjuk az LWW-el szemben egyedül a burkolat és a 3,7-es kijelző a pro érv - egyes funkciókban az LWW viszont le is veri a HTC-t feleennyi (!) pénzért.

(#72) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Továbbra is nevetségesnek tartom, hogy egy eq beállítás miatt rászitázták a beats logót.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#73) Tomy Yayo válasza Zirowe (#72) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

És innentől mindre csak ezért rá is fogják (tudtommal legalábbis mostantól egyetlen telefon sem kapja meg a fülest, csak ezt a szoftveres semmiséget...). Sőt, most nem mernék megesküdni rá, de azt hiszem, hogy a hipercsúcsszuper One X-hez se jár már beats füles.

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#74) youngboy válasza gabe8719 (#71) üzenetére


youngboy
senior tag

A kettőt azért szerintem nem illik összehasonlítani.

(#75) Zirowe válasza Tomy Yayo (#73) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ahhoz se, csak vmi spéci kiadásnál, persze jóval drágábban.

Röhej.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#76) Youri válasza gabe8719 (#71) üzenetére


Youri
veterán

LWW... Következő mi lesz? ZTE Blade?

RTX ON

(#77) DarknessHope


DarknessHope
senior tag

már ne is haragudjatok de ez ameglepően jó képek??

nem azért de szarrá mosott túlszaturált az egész.. és zaj meg szűrése is erősebb mint az átlag...

vagy ugy lettelk feltéve ahogy először volt a szoftver? túlhúzva a szaturáció?

[ Szerkesztve ]

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#78) gabe8719 válasza youngboy (#74) üzenetére


gabe8719
senior tag

Miért ne lehetne összehasonlítani? Nem látok rá okot, hogy ne lehetne. Ugyanaz a hardver, korban sincs nagy különbség, a szegmensbeli eltérést pedig szinte csak a burkolat adja (meg a márkanév, de arról hadd ne foglaljak állást, hogy a htc márkanév mellett mennyire alapértelmezett a felső kategória..)
Oké, a kijelzőben és kameraminőségben még a htc felé billen a mérleg, a sense viszont már szubjektív kérdés. (az ICS-t azért nem írom ide, mert heteken belül elérhető lesz.)
Az lww-nél viszont van előlapi kamera és dlna, a htc-nél nincs.

Az lww 36.000, a htc pedig 72.000. Ha akkora lenne a kettő közti különbség tartalomban, mint amit indokol az ára, valóban nem lehetne összehasonlítani őket. Így viszont nem látok rá okot, hogy miért ne lehetne. :)

Youri:
Bocs, de azonos hardvert azonos hardverrel összemérni az ár függvényében nem épp ördögtől való dolog, de ahogy gondolod. És ha már ZTE Blade, azt is össze lehetett volna hasonlítani olyan HTC-vel, amiben ugyanaz az MSM7227 teljesített szolgálatot kétszer annyi pénzért, de az nyilván nem ide tartozik, nem is kevertem ehhez. :)

[ Szerkesztve ]

(#79) KYZRR


KYZRR
őstag

Egyszerűen gyönyörű ez a formaterv, amit még anno a HTC Hero alapozott meg.

You can only die once, make sure it is worth it...

(#80) youngboy válasza gabe8719 (#78) üzenetére


youngboy
senior tag

Legfőképpen a kijelző miatt. Méret és felbontás. Másrészt pedig az anyaghasználat. Ne érts félre. Nem vagyok HTC fan (Desire S van most). Szerintem is kicsit túlárazottak a készülékeik. Korábban pedig írtam is, hogy most nem is választanám a DS-vel szemben.
Én csak annyit írtam, hogy a kettő szerintem más kategória.

(#81) gabe8719 válasza youngboy (#80) üzenetére


gabe8719
senior tag

Ennyiben igen, magam is arra tértem ki, hogy ha leveszed a burkolatot, akkor viszont ugyanaz a kettő. Kijelzőben valóban jobb (nyilván más a technológia és felbontás), de lényegében ennyi. Ezért a pénzért viszont a cikkíróval megegyező véleményen vagyok, miszerint simán belefért volna egy előlapi kamera és akár egy dlna modul is (ahogy az lww-be is befért)..
Pusztán a burkolat és kijelző szvsz. nem emel valamit egy teljes árkategóriával feljebb, ehhez illett volna egy kicsit hardverben is többet belepakolni abba a bizonyos unibody tokba..
Viszont azonos hardvert azonos hardverrel összehasonlítani szerintem teljesen reális.
A Sony kompaktabb méretben és másabb (viszont ugyanúgy abszolút vállalható) megjelenítővel, és még ha nem is fém, de korrekt összeszereléssel féláron adja ugyanezt a teljesítményt kvázi ugyanezzel a supporttal, miközben 4 hónappal korábbi megjelenésű a konstrukció.. Azért még szerencse, hogy ha a htc nem is látja, de árverseny van..

Sokat javult magához képest a htc egyébként, én a régebbi készülékeiket használtam, és meg is utáltam rendesen (akkor kezdődött a túlárazásos rendszer, miközben egy hónap zsebben hordás után a Diám úgy nézett ki, mint amit bőnyállal megrágott egy kutya).

[ Szerkesztve ]

(#82) youngboy válasza gabe8719 (#81) üzenetére


youngboy
senior tag

Az előlapi kamera és a DLNA nekem is fájt.

(#83) Integra válasza Zirowe (#72) üzenetére


Integra
titán

lekaparod :DDD
múltkor láttam egy akkora beats fejhallgatós gyereket a metron.... akkora b betű volt rajta, hogy majdnem megkérdeztem, hogy b.zi e vagy? :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#84) Zirowe válasza Integra (#83) üzenetére


Zirowe
nagyúr

A válasz gondolom a másik oldalon lévő b betű lett volna (b+). ;]

Nagyon nyomják most mindenhonnan a beats füleseket (filmek, sorozatok, klippek), ez most a trendi.. :F

De ennek a szitázásnak semmi értelme.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#85) Bdanyy válasza Tomy Yayo (#70) üzenetére


Bdanyy
addikt

arra gondoltam, hogy google naptárt meg lehet osztani másoknak, így pl a saját naptaram mellett ismerős másik naptára más színnel szerepel. (vagy a névnapok)

ezt mintha nem lehetett volna régebben. (windows liveosat nem próbáltam)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#86) Napfénysüti

Szép telefon lett. Az ára meg majdcsak megy lejjebb. :K

Més que un club!

(#87) Tewe013


Tewe013
őstag

Valaki nem tud arról, hogy Telenornál mikortól várható?

(#88) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Visszavittem ma a sargulas miatt, de nem volt nekik keszleten masik.
Viszont egyre halvanyabb a sargulas, mar alig latom.
Lehetseges hogy a ragaszto meg nem szaradt meg benne? Anno ugyanez volt az iPadnel is.
A masik lehetosegem, hogy visszakuldom 8napon belul.
Szerk: Egy kis tapasztalat is legyen:
A gyári böngésző szerintem hagy kivetnivalókat maga után, de az Opera tökéletes rajta.
A zenelejátszó felülete átgondolt.
Real Ghoost: A szervizes szerint normális ez... De mivel nem volt másik készülék ezért nem tudta megnézik egy másik kijelzőét, de azt mondta ha zavar küldjem vissza és rendeljek egy másikat.

[ Szerkesztve ]

(#89) Real Ghoost válasza Napfénysüti (#86) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Szerintem ettől olcsóbb már nem lesz egy ideig.

Gergő: És elismerték a hibát a T-nél egyébként?

[ Szerkesztve ]

(#90) Real Ghoost válasza Gergőke88 (#88) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Hátha tényleg elmúlik akkor, de szerintem ez nem természetes. A boltban, ahol én megnézegettem nem engedték bekapcsolni (lol), szóval nem tudok róla nyilatkozni, hogy milyennek kéne lennie. Az enyém elvileg csütörtökön jön meg, majd írok róla mindenképpen.

[ Szerkesztve ]

(#91) #19617792 válasza Zirowe (#72) üzenetére


#19617792
törölt tag

én magát a beats-et tartom egy nagy viccnek. beats, mint hangminőség záloga... jó vicc. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#92) geotom


geotom
tag

Sziasztok!
Megmondaná valaki, hogy mennyi a szabad tárhely programok telepítésére?
Kösz! Tom

(#93) nincsisbéla válasza sajtee (#51) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Ne hülyéskedj, ez rohadt szép! :D [ízlések és pofonok! ;) ]

Mentalita'

(#94) Gergőke88 válasza geotom (#92) üzenetére


Gergőke88
addikt

Kb. 900mb.

(#95) joefasalasso válasza Gergőke88 (#36) üzenetére


joefasalasso
aktív tag

Vetted volna meg az enyémet. :)

(#96) oliblood88


oliblood88
csendes tag

Én ma rendeltem meg a T webshopban (kisebb gond volt vele), elméletileg holnap délelőtt szállítja a futár. Kíváncsi vagyok rá, Hero-ról váltok (igaz egy jó ideje már custom rom-al használom, így a Sense-től elszoktam)

(#97) v-paci


v-paci
aktív tag

Azért az árért, amennyiért a T adja teljesen megéri. Minőségi anyagokból megépített, nagyszerű felhasználói felülettel ellátott készülék. Amúgy elforgatott állapotban a "hokiütőt" a hüvelykújjaddal megtámasztva nagyon kényelmes kézben tartani, szóval nem is olyan hülyeség ez a fura forma :K

Egyedül a DLNA hiányzik néha, és mondjuk a gorilla sem ártott volna túl sokat az árnak szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#98) geotom válasza Gergőke88 (#94) üzenetére


geotom
tag

Köszi!
Összességében mi a véleményed a telóról?
Nejemnek akarok venni valamit, és ez is szerepel a listámon :-)
Tom

(#99) Bambalazs


Bambalazs
senior tag

Nem tudom hol láttátok, de mindenhol azt írják, hogy Gorilla Glass borítású a kijelző.

(#100) Gergőke88 válasza geotom (#98) üzenetére


Gergőke88
addikt

A böngésző lehetne gyorsabb.
Kijelző szép, de ez a két alsó sárga folt kikészít, szerintem visszaküldöm és veszek egy másikat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.