Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) Josko válasza Bambalazs (#1150) üzenetére


Josko
csendes tag

hát ez az hogy ugyanaz

(#1152) reb21 válasza Real Ghoost (#1144) üzenetére


reb21
csendes tag

az a baj, hogy nem, hogy mindketto szol hanem csak a hangszoro :)
Ha kikapcsolom, bedugom a fulest, bekapcsolom, azon megy a hang, vizont ha ki akarom huzni, megint ki kell kapcsoljam kulonben a fulesen nyomna tovabb hiaba nincs bedugva.

(#1153) Real Ghoost válasza reb21 (#1152) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

akk a jack csatival nem stimmel valami, szerintem szerviz a megoldás.

(#1154) simihun válasza Bambalazs (#1150) üzenetére


simihun
aktív tag

ez is haladás :C

(#1155) simihun


simihun
aktív tag

apropó, 1 kis hiba a rendszerben. hiába csinálok képet, nem menti le a Viber chrash-el az SD-t pedig nem tudom használni.tegnap még nem volt semmi gond , azaz használható volt:( hüp...hüp. valami okosság?

(#1156) -AD4M-


-AD4M-
tag

üdv

eltűnt az equalizer a zene játékosból. már csak a Beatsaudio-t lehet be és kikapcsolni.
Külföldi fórum alapján a 2.08.401.2 FW-ből kivették a lehetőséget :W :W

Allons-y!

(#1157) Real Ghoost válasza -AD4M- (#1156) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Van több zenelejátszó is, amik jobbak a gyárinál próbálj ki párat! (pl winamp vagy poweramp, igaz, a teljes verziójukért fizetni kell)

(#1158) ncc1701 válasza Real Ghoost (#1157) üzenetére


ncc1701
veterán

(#1159) mody válasza -AD4M- (#1156) üzenetére


mody
tag

a kérdés az, hogy miért?

(#1160) Real Ghoost válasza mody (#1159) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Köszi ez a Mort nem néz ki rosszul, lehet kipróbálom.
Am sztem azért vették ki, hogy ne tudjon olyan sokat a gyári, vegyél csak rá vmi drága progit...

(#1161) Brahmos


Brahmos
csendes tag

Sziasztok !!

A napokban lettem rá figyelmes,hogy amikor letörlök egy számot vagy albumot SD-ről akkor a Zenelejátszóban /saját - Winamp-- / még mindig mutatja a szám vagy album címét ,de már elindítani nem tudja ,mivel nem találja.. Próbáltam SD-t kivenni .. berakni újból.. resetelgetni.. törlő progikal ,de a számokat ugyanúgy mutatja hogy jelen vannak.. :S
Valaki tapasztalt ilyesmit? Segítsetek ,hogyan tudnám leszedni,eltüntetni ezeket!

Köszi előre is !!

(#1162) Bambalazs válasza Brahmos (#1161) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Nálam hasonló dolog állt fenn, mikor töröltem egy képet a MicroSD-ről, viszont Galériában még ugyanúgy ott figyelt. Egy reboot kellett neki, hogy rájöjjön mi is a helyzet. Érdekes jelenség.

(#1163) szitya1980


szitya1980
csendes tag

Sziasztok!

Megnéztem ma egy ilyen telefont. Amikor a beállításoknál a tárhelyet nézitek ott miért van egyszer az, hogy telefonmemória (ami 1,08 GB volt, amiből 0,91 volt éppen elérhető ahol néztem) majd utána az, hogy telefontárhely ami kb. 98 MB abból meg valami 40 MB volt elérhető.

Most akkor hogy is van ez? Mi az a ~4GB amit ígérnek a leírásban és ebből miért csak 1,08-at lát végülis és mi az a másik telefontárhely?

Nincs gond a programok telepítésével van elég hely?

köszi!

(#1164) szitya1980 válasza Bambalazs (#1162) üzenetére


szitya1980
csendes tag

Powerampba be lehet állítani, hogy időnként szkennelje át a beállított albumokat és akkor már látja, hogy le van törölve. Szerintem más zenelejátszóknál is vagy be lehet állítani automatikusra vagy ha nem akkor kézzel kell csinálni egy rescan library-t vagy valami hasonló menüpontot winampban.

(#1165) Bambalazs válasza szitya1980 (#1164) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Meg vagyok elégedve a gyári lejátszóval, nem nekem akartad írni ezt a választ szerintem. :)

Szerk.: mellesleg nem is egy képről volt szó, hanem egy teljes mappáról 400 db képpel. Utólag rájöttem, hogy a gond a fájlböngészővel volt, mert ha gépre csatlakoztatva törlöm, akkor leválasztásnál a telefon újravizsgálja a kártyát.

[ Szerkesztve ]

(#1166) ncc1701 válasza szitya1980 (#1163) üzenetére


ncc1701
veterán

4G van benne. Erre települ az OS, amiből látsz vmi 8-900 megát szabadon. Tolsz bele egy sd karit, a normálisabb progik tudnak futni róla, én csak azt hagyom a belső flashen, amit gyakran használok/állandóan fut. Azzal a 98 megával (vagy mennyivel) meg ne törődj, az nem arra van, h tudj vele bármit is csinálni.

(#1167) Bambalazs válasza ncc1701 (#1166) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Az a 100 MB cache-nek van, nem? Mail, web, stb.

(#1168) ncc1701 válasza Bambalazs (#1167) üzenetére


ncc1701
veterán

Valami hasonló lehet. Lényeg, h azzal alap esetben nem kő foglalkozni. :)

(#1169) szitya1980 válasza Bambalazs (#1165) üzenetére


szitya1980
csendes tag

Igen, brahmosnak akartam írni ezt.

(#1170) Mohan


Mohan
csendes tag

Sziasztok!

Történt egy kis baleset..
A telefonom hátoldalán lett egy behorpadás, kb. 2 centiméter hosszú.
Eléggé nem esztétikus sajnos...
Gondolom ökörára van annak, ha cserélném az eredeti hátlapot... Ilyenkor szar az egybe váz..

Kinéztem ezt: [link]

Ennél tudtok vmi alternatív megoldást mondani, h ezt a csúnya horpadást elfedjem?
Ez tűnik legoptimálisabbnak, csak a színe nem tetszik.
Esetleg vmi olcsó hátlap cserét valahol? :D

Köszi szépen!

[ Szerkesztve ]

(#1171) Brahmos válasza szitya1980 (#1164) üzenetére


Brahmos
csendes tag

Köszi a segítséget ! Power Amp -ban tényleg lehet rescan-ni!! El is tüntette azokat amiket töröltem a telefonról.. (Winamp, nemigazán tud ilyet, nem jutottam vele düllőre), le is szedtem / Maradok a Power amp-nál ,eddig bejött //

(#1172) mody válasza Mohan (#1170) üzenetére


mody
tag

Nincs lakatos ismerősöd? Simán ki tudja egyenesíteni. :DD

(#1173) gatto_ válasza mody (#1172) üzenetére


gatto_
senior tag

Kár hogy itt nem lehet lájkolni, mert ez megérne egyet. :D

(#1174) Andrewstarr válasza Mohan (#1170) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Írtam privát üzenetet megoldásokkal... :))

(#1175) simihun válasza mody (#1172) üzenetére


simihun
aktív tag

Állat vagy :C

(#1176) 2Bálint válasza simihun (#1175) üzenetére


2Bálint
tag

Helló! Jól emlékszem, hogy azt írtad, Te egy SGS-t cseréltél HTC ONE V-re? Hogy vált be? megérte a csere?

Üdv

Bálint

[ Szerkesztve ]

(#1177) happy_harry


happy_harry
csendes tag

Kijött valami rendszere szoftver frissítés. Mit tudok róla? :F

(#1178) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Szevasztok srácok!
Időközben én is tulajdonosa lettem egy ilyen telefonnak. Egyelőre kedvezőek vele a tapasztalataim. Lenne egy kérdésem. A képernyő tapicskolása közbeni rezgést sikerült kikapcsolnom, viszont ha gépelek valamit, a gombnyomásoknál rezeg a telefon. Ezt valahogy ki lehet kapcsolni?

BÚÉK!

(#1179) Piedon válasza happy_harry (#1177) üzenetére


Piedon
tag

Azt nem tudom, hogy te mit tudsz róla. Én egyelőre ennyit:
SW verzió: 2.22.401.1
Illetve, hogy kb. két perce csak frissít a telefon, visszaváltott angol nyelvre és "Unlocking your SIM card and setting up your phone" felirat látható.

(#1180) happy_harry válasza Piedon (#1179) üzenetére


happy_harry
csendes tag

Jólvan kíváncsian várom mi lesz az eredménye nálad. :DD
Én még nem mertem elindítani. :DDD

(#1181) simihun válasza 2Bálint (#1176) üzenetére


simihun
aktív tag

Abszolút meg vagyok vele elégedve :) Bővebben priviben.

(#1182) Piedon válasza happy_harry (#1180) üzenetére


Piedon
tag

Tulajdonképpen lefutott a frissítés, egyelőre működik a telefon. :DDD
Egy biztos, hogy még mindig nem sikerült kijavítani a telefonkönyvben a fordítási hibát: Otthoni helyett még mindig Kezdőlap van (ugye a Home jelenthet mindkettőt) :))
Amúgy rákerestem a neten erre a frissítésre, de nem találtam semmit.

(#1183) happy_harry válasza Piedon (#1182) üzenetére


happy_harry
csendes tag

Naigen, gugli kört én is megjártam, nem sok sikerrel. Biztos nyugatiaknak is most települget. :))

(#1184) nemettom válasza happy_harry (#1183) üzenetére


nemettom
csendes tag

Üdv!
Egyenlőre ténykleg semmi info, csak ezt találtam:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=29942478

"got it this morning. updated kernel, hboot update as far as I see, but nothing as of now."

(#1185) Brahmos


Brahmos
csendes tag

Telefonszámokhoz, képet miként tudok hozzárendelni, jó a kis droid is csak hát mégis egyénit szeretnék !! :DD

ui. legujjab build most ment fel épp a telefonra ! Cirka 5 min az optimalizálással eggyütt ,, / ha vmi szokatlant észlelek működés közben ..posztolom// :(((

(#1186) gatto_ válasza Brahmos (#1185) üzenetére


gatto_
senior tag

Javaslom ennek a tüzetes átolvasását. Többféle módszer is van .

(#1187) Bambalazs válasza Brahmos (#1185) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Kirráj.

(#1188) simihun


simihun
aktív tag

na de akkor miért nem telepít?

[ Szerkesztve ]

(#1189) Bambalazs


Bambalazs
senior tag

Feltettem a frissítést és az első tapasztalataim pozitívak. Gyorsult az egész rendszer, nem akad, továbbá gyorsabban reagál a képernyő az érintésre. Érdemes frissíteni szerintem :)

(#1190) Bambalazs válasza Bambalazs (#1189) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Be kell valljam az utóbbi pár napban nagyon instabil volt a telefon, sok bug előjött, akadozott. Úgy néz ki ezek mind megszűntek. Mintha az érintés reagálási sebessége mellett a pontossága is javult volna.

(#1191) Bambalazs válasza ncc1701 (#1168) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Utánanéztem és az a 100 MB másnak van. A gyorsítótárazás ugyanúgy a 900 MB-ban foglal helyet. Mellesleg egy hét után 154 MB cache-t kellett kiüríteni... Szép termés. :D

(#1192) simihun válasza Bambalazs (#1190) üzenetére


simihun
aktív tag

bakker, nekem valami oknál fogva, nem hagyja telepíteni...

(#1193) Bambalazs válasza simihun (#1192) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Biztos amiért túl sokat mókoltál a telefonon. Nem tetszik neki a centralizált óra. :D

Mit értesz az alatt, hogy nem hagyja telepíteni? Mit ír ki? A feltöltött képedből semmi rendellenes nem látszik.

(#1194) simihun válasza Bambalazs (#1193) üzenetére


simihun
aktív tag

:))

a frissítést letöltötte az SD-re, elindítja a telepítést, de azonkívül, h újraindul, semmi nem történik.ezután megint betolja a frissítési lehetőséget...denemááár :)

(#1195) gatto_ válasza simihun (#1194) üzenetére


gatto_
senior tag

A telefonod független vagy szolgáltatói? Netán valami gsm boltos szürkeimportos?

(#1196) simihun válasza gatto_ (#1195) üzenetére


simihun
aktív tag

T-mobilfos volt, amíg hozzá nem nyúltam :) előttem bontották ki, szóval nem volt más tulaja.

(#1197) gatto_ válasza simihun (#1196) üzenetére


gatto_
senior tag

Szóval hozzá nyúltál... na akkor itt lesz a baj. :D Mit csináltál vele?
Én használtan vettem az XE-met, a tulaj esküdözött, hogy minden gyári. Még s-on-ba is volt. Aztán nekem sem ment fel a gyári frissítés ugyanígy. Csináltam egy s-off-ot, rá egy gyári romot, és rögtön felment a frissítés.

(#1198) simihun válasza gatto_ (#1197) üzenetére


simihun
aktív tag

inkább azt kérdezd mit nem csináltam vele :)
na ezt nem akartam hallani. nem csináltam gyári T-ről, backupot.valakinek esetleg?

(#1199) gatto_ válasza simihun (#1198) üzenetére


gatto_
senior tag

Szerintem keress az xda fórumon valami full gyári romot és tedd rá, vagy várj egy hetet, és tedd fel a frissítésre épülő főzött romot. :)

(#1200) ncc1701 válasza Bambalazs (#1191) üzenetére


ncc1701
veterán

Aszittem én n00b, h az a dalvik cache...

Szerk: hol tudom megsürgetni, h keressen frissítést?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.