Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) SG3rg0 válasza Andrewstarr (#600) üzenetére


SG3rg0
őstag

Ha nem a helyi üzletben vásároltam, akkor nem hinném.

(#602) rizso válasza SG3rg0 (#599) üzenetére


rizso
addikt

T-mobile-nál tök mindegy hol veszed, elég bevinned a hozzád legközelebbi szervizpontos üzletbe, és ők majd intézik az egészet. Leadod a készüléket, és általában max. 2 héten belül kapod is az sms-t, hogy mehetsz érte ;)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#603) D@niel


D@niel
addikt

nekem van egy pixel hibám, egy piros pont, de csak fekete alapon látszódik. ezért adjam le cserére, kapok újat, vagy...?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#604) D@niel


D@niel
addikt

és még valaki megpróbálna megtéríteni a dopbox-ra. milyen előnyeim vannak belőle?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#605) rizso válasza D@niel (#603) üzenetére


rizso
addikt

Szervizfüggő, hogy egy pixelhibával mit kezdenek. Ha szerencséd van, akkor kicserélik a kijelződ, de új telefont valószínűleg nem kapsz.

Dropbox egy hasznos dolog, én jó ideje használom. Szinkronizálhatsz több eszközt, fájlokat vagy albumokat is megoszthatsz, és webes felületről is eléred a fiókod. Nekem bevált :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#606) SG3rg0 válasza rizso (#602) üzenetére


SG3rg0
őstag

Tehát te azt mondod, hogy egy pesti webshopból megveszek egy gyártói garanciás készüléket függetlenül, azt bevihetem egy T-pontba?

(#607) mbazsi válasza D@niel (#603) üzenetére


mbazsi
tag

Én úgy tudom, hogy a pixelhiba eléggé kényes kérdés, mert ez a technológia sajátossága, így nem kötelesek egy bizonyos hibaszám alatt cserélni. A való életben ez nagyban függ a cégtől. Vannak, akik 3napos teljes pixelhiba garanciát vállalnak, azaz egy pixelhibára is újat kapsz. De az nem jellemző, hogy vásárlás után hónapokkal kicseréljék egy pixel miatt. Persze, ez függ a pixel helyétől is. Ha a szélén van, akkor nem sok esélyt látok. Vannak cégek amik csak összefüggő 3-4 pixel esetén, képernyő szélénél meg 5-6-nál foglalkoznak a hibával. Persze nem mindegy, hogy beállt egy szín, vagy nem működik, tehát feketét mutat. Speciel a HTC hozzáállását a dologhoz nem ismerem, de szerintem ne vegyél mérget rá, hogy hetekkel vásárlás után egy db pixel miatt kicserélik.

(#608) rizso válasza SG3rg0 (#606) üzenetére


rizso
addikt

Ja hogy nem a T webshopból akarod venni! Az már más, az úgy nem fog menni...Mondjuk ha van T-s szervizes ismerős, akkor okosba megoldható, hogy elküldje (volt már rá példa), de amúgy nem.

Viszont ha gyári garanciával veszed, akkor is elég felkeresned a hozzád legközelebbi szervizt vagy átvevőpontot, és onnan ők intézik.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#609) SG3rg0 válasza rizso (#608) üzenetére


SG3rg0
őstag

Tudnál nekem segíteni ezekben az átvevőpontokban, hogy hol vannak? Nyíregyházához legközelebb.

(#610) Bambalazs válasza SG3rg0 (#606) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Ne sufni gsm boltból vedd, hanem hivatalos viszonteladótól: speedshop, edigital...

(#611) rizso válasza SG3rg0 (#609) üzenetére


rizso
addikt

HTC esetén azt hiszem egy központi szerviz van, az e-care (ami Pesten van). Viszont olyat láttam, hogy néhány webshopnál van lehetőség garanciafutárra is.

Pl. speedshop is ilyen.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#612) SG3rg0 válasza Bambalazs (#610) üzenetére


SG3rg0
őstag

Nextelt-t néztem.

(#613) XLazyMonkeyX


XLazyMonkeyX
csendes tag

Reckless Racing 2 játéknál csontra fagy a 4. pályánál :S Találkozott már valaki ezzel a problémával? Lehet h a feltört játék a hibás? A NFS Shift és a Hot Pursuit gond nélkül fut. Akkor csak nem a teló gyenge hozzá? :S

[ Szerkesztve ]

Xbox Gt: IXLazyMonkeyXI

(#614) Skynet258 válasza XLazyMonkeyX (#613) üzenetére


Skynet258
veterán

Ha az előző 3 pályát bírta, akkor szerinted kevés hozzá így hirtelen a negyediknél? :U Inkább a warez cucc miatt van. ;)

https://geekpulse.hu

(#615) XLazyMonkeyX válasza Skynet258 (#614) üzenetére


XLazyMonkeyX
csendes tag

Nem lehetetlen, mert az első 3 pálya kisebb volt és nem is akadt a játék. A 4 pedig jóval nagyobb és már az indulásnál is akadozik.

Egy másik "gond".
Néha mikor telorol irkalok akkor nem látom amit irok mert nem tudom lehúzni a képet. Ha eltuntetem a billentyűzetet akkor pedig csak egy nagy fekete rész marad a helyen és akkor se tudom lehúzni a képet. Ez miért van?

[ Szerkesztve ]

Xbox Gt: IXLazyMonkeyXI

(#616) Skynet258 válasza XLazyMonkeyX (#615) üzenetére


Skynet258
veterán

Járt már pár száz program a kezeim között, de ilyesmibe még nem futottam - persze ez nem zárja ki annak a lehetőségét, hogy itt így sikerült a készítőknek összehozniuk a dolgot... :D

https://geekpulse.hu

(#617) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Sziasztok,
Nagyon megtetszett ez a telefon. Eddig Lumia 800on gondolkodtam, de ez a forma annyira egyedi, hogy bevállalnám, volt androidos telefonom de az nem jött be (galaxy mini) elég okádék volt azért is váltam meg tőle. De ez gondolom már más kategória.
Két évre venném szóval kb ennyit ki kéne bírnia. Mik az eddigi tapasztalatok? :R Bunkó nagyobb telefont nem nagyon akarok venni. ;]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#618) Skynet258 válasza Mr.Grincs (#617) üzenetére


Skynet258
veterán

Galaxy Mini-hez képest ez űrtechnológia. :D

https://geekpulse.hu

(#619) Real Ghoost válasza Mr.Grincs (#617) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Nekem kb 1 hónapja van, teljesen meg vagyok vele elégedve. Ha van valami konkrét kérdésed akkor tudunk segíteni, a Lumia is nagyon komoly gép, de az ára is magasabb, meg kötik a Wp7 korlátai . Ami hiba nálam előfordult 1-2x eldobta a memória kártyát, és csak újraindítás után ismerte fel megint, hogy benne van, pedig nem igazán csináltam vele semmit...

(#620) Mr.Grincs válasza Real Ghoost (#619) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Olvastam, hogy maximim 32Gb memkarit bír benyelni meg lekezelni. Ti milyet használtok? Class 10?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#621) mbazsi válasza Mr.Grincs (#620) üzenetére


mbazsi
tag

Nekem Lumia 800-asom volt mielőtt erre váltottam. Azt kell hogy mondjam, hogy anyaghasználatra egy hajszállal a nokia vezet, kamerára szintúgy, de minden más téren a HTC jobb, vagy egyenlőek. Én nem bántam meg, hogy váltottam.

Bár hozzátenném, hogy mindkettő telefon nagyon jó a maga nemében, de az OPrendszer miatt eléggé különbözőek. Csak azt kell eldönteni, melyik rendszer tetszik jobban. Nekem az Android, de örülök, hogy használtam WP7et is, mert van hasonlítási alapom.

[ Szerkesztve ]

(#622) D@niel


D@niel
addikt

@Mr.Grincs: egyértelműen a one v a jó választás egy lumia 800-al szemben. az csak akkor lehet érdekes, mármint a nokia, ha megjön a windows phone 8 augusztusban, rá nem sokra pedig megkapja a frissítést.
mondjuk wp7-ből a lumia 800-as a legjobb, de a one v szerintem megfejeli.

biztos emlékszel rám az iPhone fórumból. én 2 évig voltam iPhone-os, de a one v sokkal többet ad egy iPhone-nál. még egy i4-el szemben is csuklóból a htc mellett voksolnék (ez azért nagy szó, szvsz :) )

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#623) Mr.Grincs válasza D@niel (#622) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Persze hogy emlékszem rád. Én is nagy fórumos voltam anno mikor megvolt a 3GS em. Azóta nincs normális telefonom, amióta eladtam almit. Hiányzik is. Legszívesebben apple-t vennék de a 4S az már lassan elavultnak számít meg nemsokára jön az 5 szóval rra meg érdemes lenne még akár várni is.
Azóta csak notebookom apple ;], meg a kocsin az apple matrica..

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#624) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Ha izmosan nyúzzátok a telefont akkor nem lassul be?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#625) XLazyMonkeyX válasza Mr.Grincs (#624) üzenetére


XLazyMonkeyX
csendes tag

Én nyúzta keményen (ha annak számít h wifi-t bekapcsolva felejtettem és lemerülésig NFS Shit-et toltam rajta :D) de akkor se vettem észre h lassabb lenne, pedig még Go Launcher is van fent jó sok kiegészítővel :)

Xbox Gt: IXLazyMonkeyXI

(#626) Mr.Grincs válasza XLazyMonkeyX (#625) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Milyen böngészót leszedni rá ami jó is? chrome, firefox?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#627) XLazyMonkeyX válasza Mr.Grincs (#626) üzenetére


XLazyMonkeyX
csendes tag

Én a gyárit használom és meg vagyok vele elégedve. Többnyire hardveraprót, vaterát meg facebook-ot szoktam nézni. De a google is elég fürge. Ja meg Urban Rivals (flash player bekapcsolva) :)

Xbox Gt: IXLazyMonkeyXI

(#628) Szancsó


Szancsó
aktív tag

Másnak is vannak gondjai a "rádiós" cuccokkal, vagy csak én szenvedek? Konkrétan:
- múltkor megnéztem a használatot és azt írta, hogy az 1nap 15 órás készenlét 7% -a alatt nem volt térerőm: az több, mint 2.5 óra :Y
Térerő szempontjából vacak helyen lakunk, de azért ez durva: az Incredible S is kényes volt, de a V alulmúlja. Gondolom az anyaghasználat, de azért telefonálni csak kellene tudnom. (Most viszont 1n 11 óra készenlétnél 0% volt térerő nélkül és ugyanott használom: a fene se érti...)
- éjfél körül (lehet 22-23 után valamikor) folyton lekapcsolja a wifit és a mobilnetet is: csak azt veszem észre, hogy mondjuk 1 óra körül bekapcsolom a képernyőt és egyiknek az ikonja sincs kint, majd 0.1mp múlva mint az őrült elkezd kapcsolatot keresni, mintha nem láttam volna, hogy sumákol :) (Nincs fent semmilyen energiagarázdálkodó program és -elvileg- nincs olyan sem, ami a wifi / mobilnet állapotának módosításához kért jogot - kivéve a Widgetsoid, de azt most tettem fel.)

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#629) Mr.Grincs válasza XLazyMonkeyX (#627) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

A chrome az tudtommal létezik rá. Nem szaggat a gyàri böngèsző?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#630) Real Ghoost válasza Szancsó (#628) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

wifi beállításoknál van valami ilyesmi, hogyha elveszti a jelet akkor kapcsolja le magát, lehet az be van pipálva neked. Olyan nekem is volt már, hogy a térerő nem jelzett egy csíkot se, de ettől függetlenül tudtam telefonálni, ez olyan helyen volt ahol az előző telefonom térereje is mindig kevesebb volt mint máshol.

(#631) XLazyMonkeyX válasza Mr.Grincs (#629) üzenetére


XLazyMonkeyX
csendes tag

Nem vettem észre.Szépen görgeti az oldalakat. Meg az Urban Rivals-hoz be kellett kapcsolnom a flash player-t és talán akkor lett kicsit lassabb.

Xbox Gt: IXLazyMonkeyXI

(#632) kisember


kisember
csendes tag

Üdv mindenkinek
Most készülök erre a telefonra váltani.... :)
Ezzel kapcsolatban szeretnék egy-két dolgot kérdezni... :K
Milyen a telefon csengetési hangereje? Sajnos egy kicsit nehezen hallok,ezért ez fontos lenne. :F
A telefonra lehet-e a garancia elvesztése nélkül telepíteni valamilyen navigációs programot?
Ma végigjártam pár szolgáltató boltját,de sehol nincs kitéve,hogy megnézzem. :O

(#633) XLazyMonkeyX válasza kisember (#632) üzenetére


XLazyMonkeyX
csendes tag

A csengetési hangerejével nincs gond sztm, elég hangosra lehet állítani. De a rezgés sztm nagyon gyenge és akivel telefonálok az k*rva halk még akkor is ha fullon van. Viszont a headset-el hangosabb a kelleténél így az kb fél hangerőn pont jó :)

Xbox Gt: IXLazyMonkeyXI

(#634) kisember válasza XLazyMonkeyX (#633) üzenetére


kisember
csendes tag

Akkor át kell gondolnom a dolgot,mert ez a legfontosabb követelmény,hogy jól lehessen hallani a beszédet. :F
Sajnos ezt a részét nem lehet kipróbálni a boltban....

(#635) Andrewstarr válasza kisember (#632) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Szerintem simán telepíthetsz rá akármit, ha nem attól krepál be
a telefon. :D
A "hülye azért nem vagyok" boltban nézd meg, ott biztos van. ;)

(#636) kisember válasza Andrewstarr (#635) üzenetére


kisember
csendes tag

Sajnos w..ben pont átalakították azt a részt,így csak kevés telefon volt elérhető.
Legközelebb több szerencsém lesz remélem... :)
Te is úgy érzed,hogy a beszélgetési hangerő igencsak halk?

(#637) Andrewstarr válasza kisember (#636) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Még nem tudtam vele telefonálni, mert szervízben van. :DDD
Már 2 hete...
Ha visszakeresel a fórumban megnézheted miért. :K

(#638) D@niel


D@niel
addikt

keresve sem találtam volna jobb gépet... :)

még a tokon gondolkodom, mivel anélkül még inkább kijön mennyire vékony a váz, illetve a remek anyag minőség.

illetve, hamarosan megérkezhetne a végleges chrome, mert a beta az tényleg beta.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#639) mbazsi válasza kisember (#636) üzenetére


mbazsi
tag

Szerintem a hangerő bőven a használható kategóriában van, de ha igényled az átlagon felüli hangerőt, akkor szerintem nem neked találták ki. Elsőre nekem is kicsit fura volt, de megszoktam. A hang minősége viszont jó szerintem.

(#640) Szancsó válasza Real Ghoost (#630) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Hát, ilyesmit nem láttam a wifi beállításoknál. Advanced részen ilyenek vannak:
- network notification: kikapcsolva, nem használok nyitott hálózatot
- keep Wi-Fi on during sleep: always
- best Wi-Fi performance: kikapcsolva, nem azzal van gondom.
A többinek meg nem sok köze lehet hozzá: MAC és IP cím, WISPr / DLNA beállítások.
Mindegy, lehet szoftver okozza: rendezek egy irtást majd és kiderül.

A térerőnél nekem is van, hogy nem jelez egy pöcköt sem, de itt néha úgy elmegy, hogy megjelenik a kis "x" a térerő mellett (vagyis helyett) és gondolom ez volt akkor is, mikor olyan sokáig hálózat nélkül volt. Nem akarom elszólni, de azzal most nincs gondom, csak jobban meg kell nézni, hová teszem le ( elég gyér errefelé a térerő, nem minden sarokba fújt belőle a szél :) ).

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#641) D@niel


D@niel
addikt

breaking newz, elmúlt a sárga folt a jobb alsó sarokban! tegnap este lemerült, ráraktam töltőre, és kikapcsoltam. reggel be. szinte egész nap használtam. most néztem meg, hogy milyen, de nem látok semmit.

amúgy épp ma vettem észre, hogy max fényerő volt beállítva, és átraktam automatice-ra, lehet ez is közre játszik, de inkább a kikapcsolás miatti gyógyulásnak hiszek.

természetesen ha max-ra rakom vissza akkor sem látom.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#642) D@niel


D@niel
addikt

az lenne a kérdésem, hogy ha megveszem a tunein pro-t, akkor az beépül a gyári zene lejátszóba, vagy csak külön ikon lesz belőle a menüben?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#643) Tucobe


Tucobe
tag

SMS írásnál a szótárat hogy lehet kikapcsolni? Sok szót átír magától és teljesen hülyeségeket szoktam küldeni :D:D:D

(#644) D@niel válasza Tucobe (#643) üzenetére


D@niel
addikt

az nem szótár, hanem prediktív szöveg bevitel. meg fogsz lepődni: beállítások - nyelv és billentyűzet.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#645) Tucobe


Tucobe
tag

Valóban meglepődtem! Ott hol tudom beállítani? :D:D

(#646) D@niel válasza Tucobe (#645) üzenetére


D@niel
addikt

htc sense input - haladó beállítások.

szerintem direkt csinálod... :)

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#647) Tucobe


Tucobe
tag

NAvi közül mit ajánlotok? Esetleg valami szép grafikájú játékot? :D

(#648) XLazyMonkeyX válasza Tucobe (#647) üzenetére


XLazyMonkeyX
csendes tag

Navi-t nem tudok ajánlani, de játékot 1-2t igen :D NFS Shift, Hot Pursuite, Real Racing 2 (ezt még nem tudtam kipróbálni helyhiány miatt) Mini Motor Racing, Fieldrunners, Myth Defense, Cut the rope, Caligo Chaser, Fruit ninja, Super KO Boxing, Minecraft Pocket Edition :D

Xbox Gt: IXLazyMonkeyXI

(#649) Tucobe válasza XLazyMonkeyX (#648) üzenetére


Tucobe
tag

Valami kalandjáték kellene ahol a hőst lehet fejleszteni :D

(#650) XLazyMonkeyX válasza Tucobe (#649) üzenetére


XLazyMonkeyX
csendes tag

Caligo Chaser. Am valami ilyesmi jó lenne nekem is. De eddig ami jó lett volna (Order & Chaos) nem támogatja a teló -.-" Vagy a legtöbb Online game.

Xbox Gt: IXLazyMonkeyXI

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.