Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) D@niel


D@niel
addikt

amúgy ha lesz majd sense 4.5, vagy idővel android 5.0 (mert már láttam hírt róla), vajon meg fogja kapni a one v? meg kellene, legalább az új sense-t.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#502) monti0222w válasza D@niel (#501) üzenetére


monti0222w
addikt

Nem hiszem, a ram kicsisége miatt nem lehet majd telepíteni. A htc is előre néz és már a ramoknál is 2giga lesz a menő!

(#503) D@niel


D@niel
addikt

a headsetről valaki mutatna egy képet? ugye a mobil hátlapja nem karcolódik?

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#504) Real Ghoost válasza D@niel (#503) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Holnap lefotózom neked.

(#505) Bambalazs válasza D@niel (#501) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Android 4.0-nak a minimális követelménye 256 MB RAM, ARMv7 architektúra és megfelelő GPU. Vegyük alapul, hogy az HTC legalább 1 évig támogatja a közép és felső kategóriás telefonjait. Ebből kiindulva a One V biztosan meg fogja kapni a Jelly Bean frissítést, ha lesz. Sense 4.5 megjelenést őszre teszem, de azt is biztosan megkapja.

(#506) newclass válasza D@niel (#460) üzenetére


newclass
tag

Próbáltam ma képet készíteni a sárgulásról.

[link]

A mindennapi használatban az időnél vehető észre. A 17 óra még "normál" az 50 perc az már kicsit sárgásfehér.
[link]

Most is készítettem pár képet, azt nem töltöm fel, mert nem lehet rajta észrevenni....

[ Szerkesztve ]

(#507) D@niel válasza newclass (#506) üzenetére


D@niel
addikt

így egyenlőre még mindig nem tudom miről van szó. azt megkérdezhetem, hogy a fejlécen a térerőnek balra mi az a H betű 2 nyilacskával?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#508) makimano válasza SG3rg0 (#498) üzenetére


makimano
tag

HTC One V szilikon, tok, zselés hordtok SC S750:

http://www.htcaccessorystore.com/hu/p_htc_item.aspx?i=230296

[ Szerkesztve ]

(#509) newclass válasza D@niel (#507) üzenetére


newclass
tag

A mobilinternet "visszajelzője". A 'H' gondolom a H.S.D.P.A. akar lenni.

A sebességgel kapcsolatosan (látom kérdezted) szerintem nincs probléma. Igaz még nem is terheltem igazán, de eddig tetszik.
A fém viszont szerintem ugyanúgy sérülékeny mint a műanyag. Szóval azért össze lehet ezt is karcolni.

[ Szerkesztve ]

(#510) szezso15 válasza Bambalazs (#505) üzenetére


szezso15
addikt

Elvileg minden HTC modelre garantálva van a gyártó felől a 18 hónapig tartó support. :)
Úgyhogy Jelly Bean-t tuti kaptok...:K

*Hajrá Loki!* i15+

(#511) D@niel válasza newclass (#509) üzenetére


D@niel
addikt

köszi.

ti be szoktátok kapcsolni/bekapcsolva hagyjátok a helymeghatározó szolgáltatást? az időjáráson kívül mihez tudja még használni a helyszín adatokat?

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#512) Land válasza Skynet258 (#482) üzenetére


Land
veterán

Mikor lesz róla írás?:)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#513) Tucobe


Tucobe
tag

Üzenez írásnál hol tudom kiakpcsolni a szótár alkalamzást? Átírja a szavakat magától :D és elég fura üziket küldök :D:D

(#514) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Teló GPS-e megbízható, vannak vele gondok?

(#515) Bambalazs válasza SG3rg0 (#514) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Lapozz kicsit előre, azt írták, hogy gyorsan megtalálja a jelet, nem dobja el, és az iránytű hiánya sem zavaró.

(#516) Andrewstarr válasza SG3rg0 (#498) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Ilyet rendeltem:

Tok

(#517) D@niel válasza Andrewstarr (#516) üzenetére


D@niel
addikt

csinálnál majd róla képeket?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#518) SG3rg0 válasza Andrewstarr (#516) üzenetére


SG3rg0
őstag

Én ezt néztem magamnak. [link]

(#519) mbazsi


mbazsi
tag

Én Zagg Invisibleshield-et szeretnék tapasztani az egész telefonra, csak nem tudom honnan szerezhetnék be. Van valakinek már azzal tapasztalata? Köszönöm

(#520) D@niel válasza mbazsi (#519) üzenetére


D@niel
addikt

Nekem volt iPhone-on többször is, előlapon-hátlapon egyaránt. Gondolom, te csak előlapra szeretnél.
Nagyon klassz dolog, mert tényleg semmi karcolódást nem tud begyűjteni a fólia (ha jól tudom, helikopterek szárnyára is raknak ilyen fóliát), és nagyon tartós. Amikor leszedtem megpróbáltam széttépni, de lehetetlen volt.
Talán annyi a baj, hogy nagyon minimálisan, de torzítja a kijelző képét. Ha lefényképeznek nekem egy olyan kijelzőt amin van, és egy olyat, amin nincs fólia, egyből meg tudom mondani.
Bár engem nem zavart, mert pár nap után hozzá szoktam, de mikor levettem egyből láttam a különbséget.

A kijelző érintésérzékenységét absolute nem befolyásolja. Valahogy nyugodtabban nyomkodja az ember a kijelzőt IS-el, mert új lenyomatot is nagyon minimálisan hagy.

elég egyszerű feltelepíteni, főleg előlapra.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#521) v-paci válasza Andrewstarr (#516) üzenetére


v-paci
aktív tag

Nekem már meg is érkezett. Nem is rossz, egész minőségi benyomást kelt a műanyag... kár, hogy a telót nem tudtam belepróbálni, mert szervízben van.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#522) Skynet258 válasza D@niel (#520) üzenetére


Skynet258
veterán

A helikopternek rotorja van, nem szárnya. :D

Nekem abszolút negatív a tapasztalatom az IS-el - főleg amennyibe kerül. Egy az, hogy "narancsbőrös" érzetet kelt. A felülete rücskös, kellemetlen hozzáérni, főleg az üveg kijelzők után.
Másik, hogy elszíneződik. Nekem farmerzsebben vannak általában a telefonok, fél év után kékes árnyalatú lett a fólia. Harmadik, hogy torzítja a színeket, csökkenti a betekintési szöget.
Negyedik, hogy egy év után elkezdett leválni a széleken.
Ötödik, hogy macerás a felrakása, vizezni kell, illesztgetni, nagyon tré.
Nagyon sok fóliát eladtam már, és nagyon sokat feltettem készülékre, de az IS az egyik legrosszabb - csak jó a marketing.
Ami nekem bejött a drágábbak közül, az az SGP Steinheil. Többféle is van, van ami taszítja az olajokat, tehát nem látszik annyira az ujjad nyoma, van ami ultra clear... jó termék. Könnyű feltenni, egész jól bírja a gyűrődést, és nem ront az egyébként szép kijelző minőségén.

Nem akarok lebeszélni senkit az IS-ről, de nekem a fentiek a tapasztalataim, és még sok hasonlót találni a neten. Én nem ajánlom. ;)

De ha nincs pénz Steinheil-re, vagy nem szán rá annyit az ember, akkor csak halkan mondom, hogy a pár száz forintos fóliák (hó helyről beszerezve, mert van sok gagyi is) kiválóan teszik a dolgukat. 600-ért veszek hármat, egy évig elég, ha pár havonta cserélgetem, és úgy felteszem, hogy szinte nem is látszik, hogy rajta van. ;)
Jó ideje felső kategóriás telefonjaim vannak, és ilyen védelmet kapnak - mondanom sem kell, hogy semmi bajuk...

https://geekpulse.hu

(#523) SG3rg0 válasza v-paci (#521) üzenetére


SG3rg0
őstag

Mi lett vele?

(#524) memoril


memoril
aktív tag

Sziasztok ! A kijelzöjén milyen az üveg gorilla ?

(#525) SG3rg0 válasza memoril (#524) üzenetére


SG3rg0
őstag

Erre én is kíváncsi lennék!

(#526) v-paci válasza SG3rg0 (#523) üzenetére


v-paci
aktív tag

Egy újraindítás után elhalálozott, se kép se hang, töltő/usb nem ismerte fel. XDA-n hard brick néven van topic erről a hibáról, ugyanaz volt nálam is, azzal a különbséggel, hogy nem nyúlkáltam bele a szoftverbe.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#527) Skynet258 válasza memoril (#524) üzenetére


Skynet258
veterán

Nem az, de a HTC szerint karcálló.

https://geekpulse.hu

(#528) Real Ghoost válasza D@niel (#503) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

A telefonnal csináltam.

[ Szerkesztve ]

(#529) D@niel válasza Real Ghoost (#528) üzenetére


D@niel
addikt

köszi! jól néz ki. egy kissé szokatlan, de pont ez kell most nekem.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#530) D@niel


D@niel
addikt

Öcsém ma vette meg a mobilom. Ami érdekes, hogy a doboz nem volt leragasztva. Meg kell, hogy lepődjek?

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#531) XLazyMonkeyX válasza D@niel (#530) üzenetére


XLazyMonkeyX
csendes tag

Az elég érdekes. Én a T-mobile webshop-ba vettem, futár hozta ki és [így] volt leragasztva. A másik oldalon semmi. Szal kicsit furcsa h neked nem volt sehogy :S

Xbox Gt: IXLazyMonkeyXI

(#532) D@niel válasza XLazyMonkeyX (#531) üzenetére


D@niel
addikt

Öcsém személyesen vette át, nekünk van egy T-mobile-os ismerősünk vele intéztük, flottában, hasonlók, 56ért vitte el 2 évvel. remélem a headset meglesz benne.

bár a lényeg igazából, hogy a fólia még rajta legyen, és hogy a tartozékok be legyenek csomagolva.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#533) newclass válasza D@niel (#532) üzenetére


newclass
tag

Nem a tesód előtt bontották ki? Személyes átvételkor a vevő előtt ki szokták...

(#534) D@niel válasza newclass (#533) üzenetére


D@niel
addikt

úgy tűnik megvan a megoldás :) esetleg leellenőrizte minden rendben van-é.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#535) XLazyMonkeyX


XLazyMonkeyX
csendes tag

Lenne egy nagy gondom. Go Launcher-be hogy lehet kikapcsolni h elforgassa a fő képernyőt meg a menüt? Eléggé irritál engem :S

Xbox Gt: IXLazyMonkeyXI

(#536) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Nem tudja valaki, hogy a kijelző gorilla?

(#537) Bambalazs válasza SG3rg0 (#536) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Az.

(#538) D@niel válasza Bambalazs (#537) üzenetére


D@niel
addikt

erről hol lehet találni hivatalos infót?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#539) tween válasza Bambalazs (#537) üzenetére


tween
őstag

nem az.

(#540) Bambalazs válasza tween (#539) üzenetére


Bambalazs
senior tag

A One sorozat mindegyik tagja megkapta ezt a védelmet. Corning weboldalát még nem frissítették, sok más új telefon sem szerepel rajta. Ha a One V nem kapott GG-t, akkor a One X sem, ami alapfelszereltség minden telefonnál 2012-ben.

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_devices_with_Gorilla_Glass

[ Szerkesztve ]

(#541) D@niel


D@niel
addikt

azt be lehet állítani rajta, hogy az y helyére kerüljön a z a billentyűn?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#542) rizso válasza D@niel (#541) üzenetére


rizso
addikt

Ha a gyáriban nem is, de egy külső billentyűzet alkalmazásban általában ki lehet választani, hogy qwertz vagy qwerty legyen.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#543) D@niel válasza rizso (#542) üzenetére


D@niel
addikt

ehhez root kell? amúgy nem igazán vagyok otthon android témában, de ha nem a sense féle billentyűzetet akarom használni, hanem az alap ice cream sandwitch-ét, akkor csak simán fel kell telepítenem, vagy trükkösebb megoldása van?

@Skynet258: köszi.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#544) Skynet258 válasza D@niel (#543) üzenetére


Skynet258
veterán

Billentyűzet felrakáshoz nem kell root, annyi félét teszel fel a Play-ről, amennyi jól esik. Csak maximum engedélyezned kell őket a beállításokban...

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#545) D@niel


D@niel
addikt

a google chrome for android még mindig csak beta állapotú, vagy már végleges? az asztali verzióval lehet szinkronizálni, és gyorsabb-é, mint a gyári böngésző?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#546) Bambalazs válasza D@niel (#545) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Beta. Szerintem csak a Jelly Beannel lesz végleges, akkor aztán akár alapértelmezett böngészőt is csinálhat belőle a Google. Persze, hogy gyorsabb. :)

(#547) D@niel


D@niel
addikt

@Bambalazs: köszi.

azt mondjátok már meg nekem - mert ma nyomkodtam sokáig a mobilt-, hogy ha a multitaskból kidobok mindent, miért van az, hogy a feladatkezelőben még is rengeteg minden van?

hogy lehet a leggyorsabban lenémítani a mobilt?

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#548) Real Ghoost válasza D@niel (#547) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Ha a multitasakból kihúzod, azzal nem zárod be a programot. Az csak a korábban megnyitott alkalmazások listáját hozza be, könnyebben tudod elérni őket.
Marketről szedj le vmi alkalmazást, nekem pl a super mute van, kidob egy ikont amire ha ráböksz némít mindent, meg beállíthatod, hogy mennyi idő múlva oldja fel magát / a következő bökéssel.

(#549) D@niel válasza Real Ghoost (#548) üzenetére


D@niel
addikt

te mennyi idő közönként szoktad bezárni a programokat a feladatkezelőben?

még valami, ahhoz, hogy le tudjam tölteni a chrome-ot, és a fontosabb programokat, külföldinek kell regisztrálnom magam a store-ban, vagy jó úgy is, hogy magyar országot adom meg?
szerk.: közben látom, a chrome táblázatban benne van hungary.

a gyári levelező a jobb, vagy a gmail?

ha zene lejátszás közben kihúzom a headsetet, ugye egyből leállítja a zenét?

amúgy még a multitask-al szemben, ma vettem észre, hogy ha fektetett nézetben van a device, pl. kameránál, akkor ha elő hívod a legutóbbi alkalmazásokat, horizontálisan jelenik meg.
apróság, de klasszul néz ki.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#550) D@niel


D@niel
addikt

azt is szeretném megkérdezni, hogy ha bejövő hívás van zárt képernyő alatt, és nincs levéve a hangerő, hogyan tudom lenémítani úgy, hogy a hívás ne szakadjon meg? hogyan tudom megszakítani a hívást?

a power gomb egyszeri lenyomásával lenémít, a 2.-ra pedig félbe szakítja a bejövőt?

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.