Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) olbeteam


olbeteam
tag

Az AccuWeather nem tudja megjeleníteni a helyet, ahol tartózkodom, azt írja ki, hogy jelenlegi hely. (korábban működött)

Mit állítsak?

I can resist everything but temptation.

(#402) XLazyMonkeyX válasza olbeteam (#401) üzenetére


XLazyMonkeyX
csendes tag

Elég ha belépsz és frissítesz egyet sztm. Sajókaza sincs benne a települései közt, de ha belép és frissítek egyet akkor kiírja. Remélem segít :)

Xbox Gt: IXLazyMonkeyXI

(#403) gomez101


gomez101
csendes tag

Helló! Tervezem a htc one v vásárlását. Valaki egy képet nem tenne fel arról a bizonyos sárga foltról. Remélem nem olyan zavaró, mert tetszik a teló!!! :K

(#404) Real Ghoost válasza gomez101 (#403) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Mindegyik készüléknél máshogy jelentkezett eddig itt a fórumon, már akinél jelentkezett, ne ez alapján dönts, más telóknak is lehetnek hasonló gondjaik, meg az is lehet, hogy téged elkerül ez a probléma, még nálam sem jelentkezett... (kop-kopp)

(#405) XLazyMonkeyX válasza gomez101 (#403) üzenetére


XLazyMonkeyX
csendes tag

Igazából ahogy észrevettem/olvastam akkor jelentkezik a sárga folt ha meg van hajtva kicsit a gépezet. Nálam pl a játékok (van hogy egyhuzamba 1-1,5 óra) után jön elő, de akkor veszem csak észre ha valami full fehér képre nyomok (pl google). De am nem nagyon zavaró, inkább csak a tudat h márpedig ott van :D

Xbox Gt: IXLazyMonkeyXI

(#406) andarson válasza gomez101 (#403) üzenetére


andarson
csendes tag

Nekem még csak 3 napja van meg. A második okostelefonom és miután az elöző is HTC volt (Desire HD), ezért lehet elfogult vagyok, de egyelőre teljesen rendben van. Elöszőr a 4,3"-ról való 3,7"-ra váltástól féltem, de rájöttem még jobb is ez a méret, sokkal kezelhetőbb, jobban tárolható. Sárga folt nálam nincsen... nem is tudom, hogy miről is beszélnek pontosan, ugyanakkor DHD-hez képest mintha kicsit többlene a sötét tónus, illetve eleinte helyenként a vöröset is erősnek éreztem, azonban 3 napalatt már nem is érzékelem hogy valós volt ez az érzés (értsd: megszoktam :D) Másnak is tudnám ajállani ezt a telefont

(#407) gomez101


gomez101
csendes tag

Köszi a segítséget. 3 hét a hűségidőből és már rendelem is!!!

(#408) veszelib


veszelib
csendes tag

Sziasztok!

Csak azt szeretném kérdezni, hogy a HTC One V-ben tényleg nincs iránytű?

(#409) Andrewstarr


Andrewstarr
aktív tag

1 hete van meg a teló, azóta nem tudok vele telefonálni. :O
T-től van weben keresztül, számhordozással, előfizuval.
5 napot a számhordozás miatt nem tudtam használni,
hétfőn volt a váltás. A jelenség a következő:
Bekapcsolás után kéri a pin kódot, beírom, oké, utána
kiírja, hogy a hálózat zárolva , adjak meg egy 8 számjegyű
kódot. A PUK kódot próbálom, azt írja, nem jó jelszó.
Csak segélyhívás. Kártya jó másik készülékben, azért
cseréltek, de ugyanaz. T-mobil, HTC ügyfélszolgálat
nem tudja. Neten rákerestem, állítólag a One szériát
lehet függetleníteni egy IMEI számhoz rendelt kóddal, (12$)
teljesen legálisan, garanciavesztés nélkül, ezt a HTC
ügyfélszolgálat megerősítette, de nekik nincs ilyen
kódjuk, viszont kérdés, hogy mit szólna hozzá a
szolgáltató :F Valakivel volt ilyen, most mi legyen,
kérjek készülék cserét?

(#410) Andrewstarr válasza Andrewstarr (#409) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Közben megtaláltam a 302-es hozzászólást, hasonló problémával,
csak nekem el se indul a hálózat. Írok neki, hogy mi lett vele. :)

(#411) otamas válasza veszelib (#408) üzenetére


otamas
csendes tag

Rövd leszek: nincs
:D

(#412) D@niel


D@niel
addikt

ugye ha a családtag telszámának 2 évvel meghosszabbítására veszem meg a mobilt a T-nél, az én számommal gond nélkül működni fog?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#413) Tucobe


Tucobe
tag

Igen működni fog! :)

(#414) Tucobe


Tucobe
tag

Van itt olyan kollega, akinek vannak játékai? Keresek egy rpg játékot DH 2! Akinek esetleg megvan és működik írna egy privit? Köszi

(#415) D@niel


D@niel
addikt

a gyári headset mennyire kényelmes, hogy szól? ugye nincs rajta hangerőszabályzó gomb, de a bejövő hívást fel lehet vele venni?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#416) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Összefoglalnátok, hogy eddig milyen hibákkal találkoztatok? Illetve nem akartok néhány tesztképet/videót ide linkelni? :R

Jelenleg a Sony Xperia P-re fáj a fogam, de ha drága lesz a T-nél, akkor valószínűleg maradok a One V-nél :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#417) Real Ghoost válasza D@niel (#415) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

1 db gomb van rajta, szerintem azzal fel lehet venni, bár még nem kerültem ilyen szituációba. Szerintem egész kellemesen szól, mindenképpen jobban mint az ipodom gyári fülese. Egy picit hosszabb viszont lehetne.

(#418) 42rob


42rob
csendes tag

Ti mennyi RAM-al gazdálkodtok? nem 512 MB -nak kéne, hogy legyen

(#419) makimano


makimano
tag

Sziasztok!

Meg tudja valaki mondani, hogy új sms hangot hogyan lehet feltenni az sms hangokhoz?

Köszi.

(#420) Bambalazs válasza makimano (#419) üzenetére


Bambalazs
senior tag

(#421) makimano válasza Bambalazs (#420) üzenetére


makimano
tag

köszi, működik :R

(#422) persil


persil
nagyúr

Sziasztok!

Munkatársam vett egy one v-t és az a "problémája", hogy a telefonon az oldalak közti lapozás nem ezzel az ál 3d-s kockaszerű megoldással megy, hanem a panorámaképessel.

Nem nagyon értek a droidhoz, mert nem szeretem, de azt nem jól tudom, hogy ez a kockás dolog az ice cream-el jött be? Szóval a one v-nél is így kéne gyárilag lapoznia, nem?
A telón a beállításokban sehol nem találtunk ilyesmit, ha lehet, akkor hogy lehet elővarázsolni?

Előre is köszi :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#423) D@niel válasza persil (#422) üzenetére


D@niel
addikt

Szia,

ezt a feature-t sajnos/nem sajnos a one v nem kapta meg, csak a 2 bátyja. én speciel örülök neki, hogy nincs benne.

szerintem van rá megoldás, hogy a one v-n is rajta legyen az általad említett megoldás.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#424) persil válasza D@niel (#423) üzenetére


persil
nagyúr

Szerintem is sokkal szebb a panorámás cucc, véleményem szerint irtó gagyi ez a 3d-s izé, de a srácnak nagyon bejön, én meg úgy tudtam, hogy a 4.0-val jött ez is, szóval azért nem értettük a dolgot, hogy miért nincs.

Szerintem a mókolás nem opció nála, de köszönöm a választ :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#425) v-paci válasza persil (#424) üzenetére


v-paci
aktív tag

Tegyen rá másik launchert, sajnos ez a herélt Sense eléggé egyszerű látványilag. GO launcher ingyenes és nagyon sok theme és widget van rá.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#426) persil válasza v-paci (#425) üzenetére


persil
nagyúr

Neked is kösz, átadom :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#427) Andrewstarr válasza Andrewstarr (#410) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Kicserélték Neki a készüléket, de nem tudtak rájönni, hogy mi a baja.
Én hétfőn délután megyek a szervízbe. :)

(#428) XLazyMonkeyX


XLazyMonkeyX
csendes tag

Mi a véleményetek a GO Lancher Ex-ről? Érdemes feltelepíteni? Nem fagy meg tünnek el ikonok?

[ Szerkesztve ]

Xbox Gt: IXLazyMonkeyXI

(#429) v-paci válasza XLazyMonkeyX (#428) üzenetére


v-paci
aktív tag

Használtam egy ideig - amíg le nem rohadt a teló - és semmi problémát nem produkált. Teljesen "smooth" volt minden.

Egyébként nyugodtan telepítsd fel, ha nem teszed alapértelmezetté, akkor a home gomb megnyomásával visszaválthatsz sense-re bármikor.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#430) XLazyMonkeyX válasza v-paci (#429) üzenetére


XLazyMonkeyX
csendes tag

Leszedte, fel is raktam + felraktam hozzá ezt a [témát] de amit kirakok widget-et az fehér marad :( Így pedig eléggé zavaró a többihez képest. Azt nem lehet vhogy átállítani?

Xbox Gt: IXLazyMonkeyXI

(#431) makimano


makimano
tag

Segítség!

A One V-n szerintetek van Live Wallpaper?

(#432) XLazyMonkeyX válasza makimano (#431) üzenetére


XLazyMonkeyX
csendes tag

Lenne egy gondom a Go Launcher-el :S A fő képernyőn véletlenül hozzáadtam még lapokat és nem találom hol lehet kitörölni h csak 3-4 darab maradjon :S

Xbox Gt: IXLazyMonkeyXI

(#433) Tarantula33 válasza XLazyMonkeyX (#432) üzenetére


Tarantula33
tag

Összehúzod a képernyőt, ott látni fogod a lapokat, hosszan megnyomod amit törölni akarsz.

Huawei P30 pro

(#434) XLazyMonkeyX válasza Tarantula33 (#433) üzenetére


XLazyMonkeyX
csendes tag

Köszi, sikerült :)

Xbox Gt: IXLazyMonkeyXI

(#435) Andrewstarr válasza makimano (#431) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Én már kerestem, de nem találtam a beállításokban. :(

(#436) szezso15 válasza Andrewstarr (#435) üzenetére


szezso15
addikt

Nálam, One V-ről portolt ROMon Incredible S-en ha nyomsz a home-on nyomsz egy menü gombot (nálatok nem tudom mi helyettesíti a menü-t), akkor ott van a Háttérkép lehetőség, és ott van az Élő háttérkép! ;)

*Hajrá Loki!* i15+

(#437) D@niel


D@niel
addikt

ha minden az elképzeléseim szerint halad, kedd/szerdára nekem is megvan a gép.

az androidos chrome-ot lehet szinkronizálni az asztali böngésző fiókkal?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#438) makimano


makimano
tag

Halihó!

Ha a telefonról szeretnék telepíteni App-ot, azt hova kell másolni a kártyára?

Köszi

(#439) morbi válasza makimano (#438) üzenetére


morbi
csendes tag

ahova akarod, csak kell hozzá egy file manager amivel meg tudod keresni és megnyitni az apk-t

(#440) XLazyMonkeyX válasza makimano (#438) üzenetére


XLazyMonkeyX
csendes tag

Én Total Commanderbe csináltam a kártyára egy Lomok mappát és abba rakom telepíteni kívánt cuccokat :)

Xbox Gt: IXLazyMonkeyXI

(#441) makimano


makimano
tag

1. az Időjárás widgetet eltávolítom a főképernyőröl.
2. a "Beállítások - Fejlesztői tevékenységek - Törölje a tevékenységeket" bepipálom.
3. az Időjárás widgetet nem lehet újra a főképernyőre helyezni.

Ha kiszedem a pipát a "Törölje a tevékenységeket"-ből, akkor újra vissza lehet rakni az Időjárás widgetet.

Ez így normális?

Ez a "Törölje e tevékenységeket" dolog mit csinál?

Köszi

(#442) makimano válasza morbi (#439) üzenetére


makimano
tag

file manager alapból nincs a telefonon?

Honnan lehet ilyet beszerezni?

Köszi

(#443) Bambalazs válasza makimano (#442) üzenetére


Bambalazs
senior tag

(#444) makimano


makimano
tag

a "file manager"-t sikerült megoldanom. Köszi.

A "Törölje a tevékenységeket" funkció még mindig érdekelne.
Leírom részletesebben a bajom.

Probléma 1:
1. az "Időjárás Óra" widgetet eltávolítom a főképernyőröl.
2. a Beállítások - Fejlesztői tevékenységek - "Törölje a tevékenységeket" bepipálom.
3. az "Időjárás Óra" widgetet nem lehet újra a főképernyőre helyezni. Üres marad a főképernyő. Ugyanez van az "Időjárás 2x2"-vel is. De pl. az "Időjárás 4x4"-et beteszi a főképernyőre és más widgeteket is.

Probléma 2:
1. az "Időjárás Óra" widgetet hagyom a főképernyőn.
2. a "Törölje a tevékenységeket" bepipálom.
3. a főképernyőn az "Időjárás Óra" widgeteten rábökök az időjárás részre.
4. a jobb felső sarokban a "Menü" lenyitása után, ha rábökök a "Beállítások"-ra, "Demo"-ra vagy a "Szerkesztés"-re, elindulnak, de azonnal ki is lépnek belőle.

Ha kiszedem a pipát a "Törölje a tevékenységeket"-ből, akkor újra vissza lehet rakni az "Időjárás Óra" widgetet és a "Menü"-je is rendesen működik.

Ennek így kell működni? Másnak is ugyanezt csinálja?

[ Szerkesztve ]

(#445) makimano


makimano
tag

Még valami:

Az "Időjárás 4x4" ugyan beteszi a főképernyőre, de a Menüpontjai itt sem működnek (Törölje a tevékenységeket = bepipálva).

(#446) Szancsó válasza makimano (#444) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Szerintem azt leginkább nem kellene használni: a menüpont nevében is benne van, hogy fejlesztőknek szól. Ők biztos tudják, mire lehet használni :) (Normál felhasználóknak viszont valószínűleg csak nem várt eseményeket okoz, lsd. a példádat.)
Egyébként valószínűleg így kell működnie: azt csinálja, hogy az activity -ket (kb. képernyők) megszünteti azonnal, ha elhagyod őket. A 4x2 -es időjárásos widget -nél pedig kiválasztás után még meg kell adni azt is, hogy milyen település időjárását mutassa, és ebben a folyamatban valószínűleg nem használ neki, hogy a megelőző (szülő) képernyő közben kilövődik... Szóval szerintem ne használd, ha egyszer semmi előnyös dolgot nem okoz ;)

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#447) mbazsi


mbazsi
tag

Én úgy gondolom, hogy a játékok, widgetek, illetve androidos problémák kezelése nem tartozik szorosan a HTC One V-hez, viszont vannak arra alkalmas fórum témák, ahol ezekben tudnak segíteni. Véleményem szerint ezt a fórumtémát olyan kérdésekkel, és válaszokkal kéne megtölteni, ami egy olyan embert érdekelhet, akinek ilyen telefonja van, vagy tervezi venni.

[ Szerkesztve ]

(#448) Bambalazs


Bambalazs
senior tag

Egy félig off kérdésem lenne a One V tulajokhoz: a fejlesztői beállításokban van arra mód, hogy a multitask menünél a bezárt programokat tényleg 'kill'-elje? Ergo értelmét nyerje a bezárás funkció... :) Egy videóban láttam, hogy ez nem alapértelmezett, azért kérdezem.

(#449) D@niel


D@niel
addikt

azt megtudnátok mondani, hogy a T-mobile-ból vásárolt mobil doboza le van-é fóliázva (mint az iPhone-ok), vagy a doboz nincs úgymond "lezárva"?

köszi.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#450) Real Ghoost válasza D@niel (#449) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Csak le volt ragasztva, a dobozon nem volt fólia.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.