Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2901) Andrewstarr válasza BéHGT (#2898) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Keress vissza a fórumban, már volt ilyen több is, de nem emlékszek, hogy hardveres vagy szoftveres hiba, azt hiszem nem derült ki.

(#2902) tirszin válasza kiseper (#2897) üzenetére


tirszin
senior tag

Hello, én az Ignorance V4 ROM-ot tettem fel. Miután így nem működött a WiFi, feltettem ezt a Kernelt, mégpedig az Advanced-3.0.99 verzióját.
Standby-ban többet fogyaszt sztem. így a telefon, alig használattal nehezen bírja a 3 napot. Picivel gyorsabb lett viszont. Stabilabb a GPS, nem maradozik ki a vétel. Ha SMS-em jön, mindig jelzi lepihent állapotban is. A Speakerphone Control alkalmazás ezzel már helyesen működik. A mobilnetem gyorsabb lett. :) Telefonáláskor, nem kihangosított állapotban sajna ugyanolyan halk. :(

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#2903) headhunter86 válasza BéHGT (#2898) üzenetére


headhunter86
senior tag

Nekem is ilyen volt az első, aztán csere lett belőle. Gyári hibás. Nekem T-Mobile cserélte.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#2904) BéHGT válasza headhunter86 (#2903) üzenetére


BéHGT
senior tag

Köszönöm, utána járok! :)

(#2905) ncc1701


ncc1701
veterán

Most itt tartok, már 2 napja megy stabilan:

925mV: 245MHz
950mV: 368MHz
1000mV: 768MHz
1025mV: 806MHz
1050mV: 1GHz
1100mV: 1.2GHz
1125mV: 1.4GHz
1150mV: 1.5GHz

Meg kéne keresni, milyen proci van benne, megnézni a gyártói ajánlást.

(#2906) tirszin válasza ncc1701 (#2905) üzenetére


tirszin
senior tag

Én már rákerestem a procijára. Ha jót találtam, 1.4GHz-es. Az ajánlott gyári feszültségekről viszont nincs infóm.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#2907) N3gro


N3gro
aktív tag

Sziaszok!

A telefonom netezés közben kiírta, hogy az SD kártya váratlanul leválasztódott. A PC-n a kártya látszik, amit a telefon leformázva se lát, sőt még egy mási kártyát is kipróbáltam, azt se érzékeli. Ignorance V4-et használok a 20131102 Charmkiss kernellel. Factory resetet csináltam, de semmi. Szerintetek mit érdemes még kipróbálni, hardveres vagy szoftveres hiba lehet? A garanci sajnos már lejárt. Fontolgatom a gyári szoftver visszaállítását, csak ugye ha ezzel se megy, akkor nem tudok SD kártya hiányában főzött ROM-ot felrakni.

Előre is köszönöm a segítésget!

(#2908) ncc1701 válasza tirszin (#2906) üzenetére


ncc1701
veterán

Én sem leltem semmit. Viszont a fennti nálam az abszolút minimum, 25mV-al elkezdtem visszavenni az 1.2-1.4-1.5Ghz-et, oszt lefagyott pillanatok alatt. Persze, én okos, bepipálva hagytam a set on boot kapcsolót, úgyhogy mikor indulás után, pin kód beírása után mindíg fagyott. Na, de itt jön az öreg tuningos rutin: betettem a fagyasztóba 10 percre, ez elég volt ahhoz, h rendesen elinduljon, úgyhogy visszavettem az órajelet is 1,2GHz-re, és adtam neki egy kis plusz feszkót. Ugyebár gondolni kell arra is, h nyáron meleg lesz, ne akkor kezdjen el szórakozni.

(#2909) tirszin válasza ncc1701 (#2908) üzenetére


tirszin
senior tag

:)

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#2910) tirszin válasza N3gro (#2907) üzenetére


tirszin
senior tag

Ha a hangerő fel gombbal recovery-ben indítod, akkor sem látja az SD kártyát? Ha így van, akkor hiába is cserélnél ROM-ot, a hiba már hamarabb jelentkezik. USB kábellel újra tudod flaselni a recovery-t, kernelt, de sztem. sanszos, hogy hardveres a gond, ha nem látja a kernel/ROM betöltődése előtt sem.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#2911) Andrewstarr


Andrewstarr
aktív tag

Gyári rom-nál a névjegyzékben (Emberek) csak 7 karaktert enged beírni egy névhez? :F

(#2912) secler07 válasza Andrewstarr (#2911) üzenetére


secler07
tag

nálam nem

(#2913) LonGleY válasza Andrewstarr (#2911) üzenetére


LonGleY
veterán

Nálam sem limitált.

(#2914) Andrewstarr válasza LonGleY (#2913) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Köszönöm a válaszokat, érdekes, hogy csak nálam csinálja. :U Egyébként mindenki a gyárit használja, vagy tudtok valami jó app-ot rá?

(#2915) N3gro válasza tirszin (#2910) üzenetére


N3gro
aktív tag

Nem látta a kártyát a recovery sem. Visszaraktam a gyári ROM-ot, és kernelt, akkor sem látta, és megdöbbentő módon pár nap múlva használat közben kiírta, hogy SD kártya előkészítése... Azt hittem rosszul látok, szerencsére azóta is hibátlanul működik.

(#2916) LonGleY válasza Andrewstarr (#2914) üzenetére


LonGleY
veterán

Én bírom a gyári névjegykezelőt.

[ Szerkesztve ]

(#2917) alisejk


alisejk
csendes tag

Sziasztok,

Barátnőmnek van ilyen "telefon"-ja. Sajnos a névjegyeknél állandóan lefagy, nem tölti be az SMSeket. Szóval éppen csak telefonálni nem lehet vele. Szervízben is volt, visszaálltották a gyári állapotot, de kis idő után újra kezdte az egészet. Most azon gondolkozok, hogy egy custom ROM-ot tegyek fel. Szerintetek melyiket tegyem fel? Nem kell a csicsa, meg az ezer funkció, csak egyszerűen működjön.
Köszi,
Alex

(#2918) secler07 válasza alisejk (#2917) üzenetére


secler07
tag

Nekem is hasonló gondom volt, root plusz gyári felesleges dolgok kipucolása után, meg egy Apex Launcher orvosolta nálam.

(#2919) alisejk válasza secler07 (#2918) üzenetére


alisejk
csendes tag

Elnézést a kezdő kérdésért, de milyen programokat kell a "gyári felesleges dolgok" alatt érteni? Megpróbálnám ezt a módszert, mert valszeg hamarabb célra vezet.

(#2920) secler07 válasza alisejk (#2919) üzenetére


secler07
tag

LonGleY kolléga írt egy listát, ezeket nyugodtan ellehet távolítani, én is ez alapján törölgettem, bár van amit használok ezek közül, azt nyilván nem töröltem :) Root után pedig Titanium Backup-al tudod törölgetni őket.

(#2921) klezzz válasza alisejk (#2917) üzenetére


klezzz
tag

Szia!
Root-al kezd aztán a leggyorsabb ha feldobsz egy jó romot rá ami már takarítva van.
Ha neked is tetszik a sense felület akkor ez elég jól megy hosszú távon is: HTC Droid (titanium kiss kernel van benne megától települ ha s-off is van)
rátolhatod ezt is ha mégis lassúnak érzed: PerformanceX stock
+adfree a hosts file reklámblokkoláshoz
Így ezzel nekem nincs memória gondom mutitask jól megy, aksi is jól bírja, gyári böngésző nagyon gyors.

Ha ez nem jön be akkor valami CM alapú romot próbálj ki innen, de nekem mindegyikbe volt valami apró bug.

(#2922) ncc1701 válasza alisejk (#2917) üzenetére


ncc1701
veterán

Nekem cm10-el azóta tökéletesen megy, mióta kijött, rátettem. Azóta legalább mint telefon használható. Az 512M ram nagyon kevés, ezzel csodát nem lehet tenni, komolyabb alkalmazást nem tud futtatni a telefon.

(#2923) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Sziasztok,

myONEv (RC9.5 FX+) van a telefonomon és az istenért sem tudok megszabadulni tőle, nem tudom visszarakni a gyári romot.
One V AIO kit-em van, a recovery-t sikerült visszaállítanom és relockolni a telefont, de a stock romot egyszerűen képtelen vagyok feldobni (HTC-One-V-Primo-U-Europe-273801.exe). A stock rom telepítő nem tud végigfutni.

Van valakinek ötlete, mit kellene megpróbálnom?

Szeretnék túladni a készüléken, s szeretném azt gyári szoftverrel megtenni.

Előre is köszönöm a segítséget!

Péter

(#2924) g.scream


g.scream
újonc

Sziasztok! A sgitségeteket szeretném kérni. Nemrég kerult hozzám egy HTC one V ,ami kicsit ramaty állapotban van hardveresen szerintem. A telefonon romot akartak cserélni ám de nem jott ossze,mivel a kernelt is megpiszkálták. Ezért a teló ha bekapcsolom élbol a bejelentkezó képernyonél marad...és nem tolt tovább. Szeretém megjavitani. CMW van rajta. Nyitott a teló. Csak épp nem reagál semmire. Ha valaki tud ebben segiteni megkoszonném. Imserkednék a témával. Elore is koszonom. :((

(#2925) mody válasza g.scream (#2924) üzenetére


mody
tag

Korábban írtam egy leírást, keresd vissza, bár az nulláról írja le a menetét, de kezdetnek jó lesz.

(#2926) mody válasza mody (#2925) üzenetére


mody
tag

Leírás: link

Közben lejárt a szerkesztés

(#2927) g.scream


g.scream
újonc

Hali.

Koszi szépen. figyelmesen elolvasom,és megpróbálom végig csinálni. Gondolom a folyamathoz levo programok is benne vannak a leirasban,amiket le kel toltenem. Elore is koszi. Jo kis hétvégi program lesz. ;) Majd megirom mire jutottam .

(#2928) g.scream


g.scream
újonc

Szia! Még egy " hulye" Kérdés. Melyik az a program amivel a kernelt is flashelem... ugyanaz amivel a tooklitet másolgatom ?

(#2929) tirszin válasza g.scream (#2927) üzenetére


tirszin
senior tag

Úgy emlékszem fent kell lenni annak a pakknak, ami pár file-ból áll és futtatod parancssorból a flash-elő.exe-t a megfelelő paraméterek utánaírásával. Valami ilyesmi: fastboot boot ...

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#2930) g.scream


g.scream
újonc

Sziasztok Ismét. A probléma a kovetkezo. Nem enged belépni a bootloaderbe se a teló. Igy nem tudom kimasolni a Token ID-t. Egyszeruen nem kommunikal a géppel. A driverek fel vannak telepitve. De Amikor ujra inditanám,hogy beléphessek a bootloaderbe nem reagál a ( power + hangero ) gombra se. Otlet? :)

[ Szerkesztve ]

(#2931) g.scream


g.scream
újonc

Nah ! Bootloader feloldva . Balfék voltam de sebaj így tanulok. :D :D:D

(#2932) g.scream


g.scream
újonc

Sziasztok! Tisztelettel szeretném megkoszonni "mody"-nak,hogy segitett visszahozni az életbe a HTC one V-telefonomat ! És figyelmesen fogom kovetni a fórumot,hogy tanuljak,és ha kell,én is segítsek másoknak! Koszi mody mégegyszer a kitartásod!!! :C :R

(#2933) ncc1701


ncc1701
veterán

Vmi értelmes 4.4 rom várható a telóhoz még sztetek?

(#2934) Humbucker


Humbucker
senior tag

Üdv!

Az lenne a kérdésem,hogy hogy lehet ezt a telefont Root-olni?

(#2935) secler07 válasza Humbucker (#2934) üzenetére


secler07
tag

(#2936) D@niel


D@niel
addikt

sziasztok,

milyen romot ajánlanátok a géphez? érdekelne a sense 5.0, esetleg sense 4.2-vel. van valakinek tapasztalata? magyar nyelvű leírást tudtok linkelni?
nem csináltam még rootot, de úgy érzem ráférne a gépre mert ki lehetne többet is hozni a vasból.

köszönöm:)

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2937) D@niel válasza D@niel (#2936) üzenetére


D@niel
addikt

debrecenben véletlenül nem tudna valaki segíteni?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2938) ncc1701


ncc1701
veterán

Vkinek van tapasztalate ezzel: Primou Omega v.2.5.0 - REBORN - Stable Release 2 ? CM10 lecserélésén gondolkodom, náha vállalhatatlanul kifut a memóriából.

(#2939) ncc1701


ncc1701
veterán

Fórumozok kicsit magammal. :)

Szóval, maradt a cm10 rom. Letakarítottam a telefonról mindent (böngésző, email kliens, még a google maps is), alig 3-4 app maradt rajta pluszban. A beépített email klienst, böngészőt megtartottam, és bekaranténoltam a felesleges rendszer appokat is. És így most meglepően jól teljesít, mindíg van szabadon 60-80M memória. Persze a 3-5 naponta restart az must have.
Lassan majd lecserélem, de tényleg lassú lesz, mert a mostani tapasztalatokat levonva nem szeretnék még egy telefont kevés memóriával, de a 2G RAM még szinte csak a legfelső szegmensben van jelen. Nézegettem a lenovo p780-as telóját, szimpatikus a nagy akku, de sajna csak 1G RAM... Még egy évet kihúz nálam ez. Az is lehet, h desire 618, vagy mi lesz az utód, abban van 1.5G memória.

(#2940) lestyanrobi


lestyanrobi
tag

Üdv, tudna valaki segíteni?
Egy HTC One V-re raktam CWM Recovery-t, flash-eltem rá egy hellboy CM10 kernelt, aztán CWM-el telepítettem ezt a ROM-ot, de más ROM-okat is kipróbáltam, melyekre azt mondták, hogy jó. A problémám az, hogy a kezdőképernyőig bebootol, aztán úgymarad és semmi nem történik, vártam majdnem 5 percet. Próbáltam Recovery módban ezeket:
-wipe data/factory reset
-wipe cache partition
-wipe Dalvik cache.
Semmi változás.
Valakinek van ötlete? Látszólag minden lépésben Finished eredményt kaptam és még tudok újraflashelni, recovery módba menni.

(#2941) lestyanrobi válasza lestyanrobi (#2940) üzenetére


lestyanrobi
tag

Megoldódott gyári rootolt rommal.

(#2942) lestyanrobi


lestyanrobi
tag

Üdv mindenkinek!
Olyan problémám van most, hogy időnként teljesen elsötétül a telefon és semmire nem reagál, de véglegesen. Legutóbb 1-2 napot töltőn volt, mert állítólag ez megoldhatja. Aztán végre felvillant a piros led, akkor már be tudtam kapcsolni, előtte pedig teljesen kimerült az akkumulátor, így gondolom akkor állt le a fagyott rendszer, amikor végre kimerült. Ez a Kernel és ROM van rajta, a PerformanceX-et majd letörlöm, hátha jó lesz, de addig is nem tud valaki megoldást erre a telefon szétszedése nélkül? A fényérzékelő rendben van (egyesek szerint a telefon nem kapcsolható be zsebben, így ha a szenzor elgyengül, akkor sem).

(#2943) lestyanrobi válasza lestyanrobi (#2942) üzenetére


lestyanrobi
tag

PerformanceX nélkül nem csinálja.

(#2944) miclucky


miclucky
tag

hali, valaki találkozott már olyannal, hogy nem lehet tölteni, csak villog a narancs/zöld ?
(valószínűleg 0-ra merült az akksi)

(#2945) LonGleY válasza miclucky (#2944) üzenetére


LonGleY
veterán

Olyannal találkoztam, hogy mikor atom le volt merülve és kikapcsolt, akkor nem világított semmi egy ideig a töltőn sem, és a bekapcsolásra sem reagált. Utána életre lehetett kelteni (kb. negyed óra).

[ Szerkesztve ]

(#2946) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Helló!
Akksis kérdésem lenne nekem is. One V-m ebben a hónapban lesz 2 éves. Az akkumulátor töltése a kezdeti kb. 3 óráról 4,5-5 órára kúszott fel. Ez betudható az akksi óhatatlan öregedésének, vagy valami más lehet a gond? Tippként kaptam ismerősöktől azt, hogy állítsam vissza gyári állapotra a telefont, mert lehet, hogy szoftveres gond van. Megtettem, sajnos nem segített.

BÚÉK!

(#2947) ncc1701 válasza Ukraan (#2946) üzenetére


ncc1701
veterán

Esetleg másik töltővel is meg lehetne próbálni. Én mindíg usb2-ről töltöm, mert a kis áram at kíméli az akkut, nálam ilyesmi még nem fordult elő.

(#2948) mikesgabor


mikesgabor
aktív tag

Sziasztok.
Véletlen letöröltem a gyári camera softvert.Nem akarom ujjra rakni az egész rom ot.
Tudná valaki linkelni nekem a gyári softver apk-ját?Nagyon megköszönném!

(#2949) LonGleY


LonGleY
veterán

Most jutottam el oda, hogy a garit nem fogadják el egy képernyő-repedés miatt, ezért a gombjait sem tudom már ingyen megcsináltatni... :s Ha emberi áron megcsinálják, akkor lehet, hogy teljes burkolatcsere lesz.

Viszont így zöld utat kaptam a mókoláshoz... érdekelne bevált root-módszer, meg egy normális, stabil ROM. Melyik az a hozzászólás vagy cikk, ahol részletes leíráshoz juthatok? Sajnos még egyik műveletet sem végeztem ezelőtt, ezért azt sem tudjam, miként fogjak neki a dolognak (digitális analfabéta nem vagyok ,ezért merészelek nekiugrani). Az nem nagyon pálya, hogy 80-100 MB szabad memóriám van.

De ha más nem, egy hivatalos romból mindenképp újra akarom húzni a masinát, mert már szoftveresne is kivan egy kicsit. Ilyet hol találok?

[ Szerkesztve ]

(#2950) LonGleY


LonGleY
veterán

Na mindegy, csak gondoltam újraraknám legalább a lelakott gyári romot. De közben X1 Compact-om lesz, úgyhogy... problem solved.

(#2951) ncc1701 válasza LonGleY (#2950) üzenetére


ncc1701
veterán

CM10-el is megmarad ugyanaz a gond, elfogy a memória, 3-4 naponta lehet újraindítani. Nálam egy thl5000-re érik a váltás. Igaz, 80 pénz, szívom is a fogam, de ebből már tutira elegem van. Legnagyobb gondom az, h annyira halk, h utcán nem lehet vele telefonálni. :(
Ajánlották a waze-t, feltettem, de a kevés memória miatt akármire nyomok, elszáll, frankó.

(#2952) LonGleY válasza ncc1701 (#2951) üzenetére


LonGleY
veterán

Z1 Compact pontosabban az utód. Az 91 lenne nekem most a T-nél, szépen, 0 kezdős részletre. Jólvan, akkor én se szórakozok vele. Valóban elegem van belőle.

[ Szerkesztve ]

(#2953) ncc1701 válasza LonGleY (#2952) üzenetére


ncc1701
veterán

512M memória már akkor szégyen volt, mikor kihozták. Azóta még kevesebbet ér. És hiába hajtom akár 1.4Ghz-en a procit, nem ezért lassú, nem segít rajta. Nem mondom, h most cserélek, de karácsony tájékán esélyes. A thl5000 még új teló, 300$ még mehet le, ennyiért jött ki, valamint a dollár is drága most.
Szolgáltatómál meg nem veszek soha, úgy a legdrágább.:)

(#2954) ncc1701


ncc1701
veterán

Van kétféle 4.4.4 itten. Még nem olvastam végig a topikokat, vki próbálta már?
A cm11-et nagyon nyomatják, október 15-i az utolsó verzió beta 25, ez nagyon szimpi.

[ Szerkesztve ]

(#2955) ncc1701


ncc1701
veterán

No asszem elválnak útjaink, nyugdíjazom 2.5év után ezt a telefont. Egy spannal rendelünk pár thl 4000-es telót. Jó szívvel kb ennyit vagyok hajlandó telefonra áldozni. :)

(#2956) Martinitius


Martinitius
tag

Kezem közé került egy "téglásított" one V.
A probléma: sehogy sem bírom kommunikációra bírni a géppel. Nyilván emiatt se unlockolni, se parancsot kiadni stbstb nem tudok.
Egy CM 10 van rajta, de az nem bootol be, CWM recovery van rajta, abba nem hajlandó belépni, csak egy piros háromszög meg benne egy felkiáltójel jön be helyette.
A kezdőoldalt betudom hozni ahonnan a (fasboot, recovery, factory reset stb) indul el, de ez minden.

Valakinek valami ötlet, amivel helyre tudnám rakni? Ha kommunikálásra tudnám bírni a géppel, onnan már megoldanám, de nem sikerül sehogyse. Win 8.1-m van, telepítettem a drivereket is, de mégse műxik.

Ha valaki tud segíteni, feltétlen írjon! előre is köszönöm :R

Ius est ars boni et aequi. // Nexus nagyhatalom vagyok: 3db Nexus 5; 2db Nexus 5X; 1db Nexus 6P.

(#2957) klezzz válasza Martinitius (#2956) üzenetére


klezzz
tag

Ilyen nekem is volt fastboot módban nem érzékeli a telefont a win8.1, valamit el...tak az usb kezeléssel.
Elvileg javították már, próbáld meg ezt:
[link]
vagy
[link]

Én régebben usbport.sys usbhub.sys fileokat cseréltem le és úgy működött.

[ Szerkesztve ]

(#2958) Martinitius válasza klezzz (#2957) üzenetére


Martinitius
tag

Na két nap szenvedés után feladtam, és egyszerűen elővettem a szekrény mélyéről a régi asztali gépem sima win 8-al, és azzal végre felismerte. Sikerült életet lehelni a kicsi V-be, márcsak valami használható 4.4-es rom kéne. Két CM-t próbáltam, de nem is akartak bebootolni se... A gyári rendszer van rajta 4.0.3-al, de elég siralmas ez a sebesség :D

Ius est ars boni et aequi. // Nexus nagyhatalom vagyok: 3db Nexus 5; 2db Nexus 5X; 1db Nexus 6P.

(#2959) ncc1701 válasza Martinitius (#2958) üzenetére


ncc1701
veterán

Nekem a cm10 bejött rajta, persze komolyabb dolgokra ne akard használni, és 2-3 naponta kell neki egy restart.

(#2960) painkillerx


painkillerx
tag

Mostanában ezen a telefonomon nem kapok ertesítést ha sms-t kapok. Csak akkor mutatja ha megnyitom az üzenetek alkalmazást. Rootolva van azon kivul semmi mas nincs valtoztatva. Eddig jol ment, mostanaban csinalja. Nincs semmi uj alkalmazas ami bezavarna.

(#2961) balzs12


balzs12
tag

Sziasztok..
Gyors segítség kellene ...
2órája van a telefon töltőn de csak narancs színben világít .. Mi lehet a baj??
Szoftveres vagy hardveres a hiba ??
S.O.S

(#2962) ncc1701


ncc1701
veterán

Lenovo P70 berendelve. :)

(#2963) ncc1701


ncc1701
veterán

Rájöttem, h igazából hangos ez a teló, csak ki kell tisztítani a hangszóró lukait egy kihegyezett fogpiszkálóval.

(#2964) dellarocco


dellarocco
csendes tag

Hello!

Elhagytam a telefon aljáról azt a kicsi fedlapot, ami a sim felett is van. Nem csatlakozik a hálózathoz. Tudok ezzel itthon vmit kezdeni, v anélkül a részelem nélkül használhatatlan teljesen hálózati téren a teló? (Wifit se érzékeli)

Üdv,

Ádám

(#2965) Andrewstarr válasza dellarocco (#2964) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Igen, nem megy a wifi nélküle, kipróbáltam, vannak benne valami érintkezők. A hálózatot nem próbáltam, de szerintem az se megy. Ebay-ről tudsz rendelni olcsón pl.: innen. ;)

(#2966) ncc1701 válasza dellarocco (#2964) üzenetére


ncc1701
veterán

Abban vannak az antennák, anélkül nem csoda, h nem megy. :)

(#2967) dellarocco


dellarocco
csendes tag

Köszi a válaszokat! :)

(#2968) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Nem vagyok jártas a HTC világában, ezért a segítségeteket kérném:

Anyukám kapott egy One V telefont a Németországban élő ismerősünktől, és nincs rajta magyar nyelv. Fel szeretnék rá tenni egy olyan hivatalos, magyar ROM-ot ami tartalmazza a magyar nyelvet.. Jól olvastam, hogy bootloadert kell nyitni hozzá, és külön kell flashelni a recovery-t is? :R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2970) Ferenczi Áko válasza #20749568 (#2969) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

4.0 van a telefonon.. :(

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2972) Ferenczi Áko válasza #20749568 (#2971) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Köszönöm! Ez alapján igaz? [link]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2974) Ferenczi Áko válasza #20749568 (#2973) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

:R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2975) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Viszon adtam egy esélyt a Morelocale programnak és láss csodát, 4.0 alatt is magyar lett a telefon! :P :D

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.