Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) geotom válasza Gergőke88 (#100) üzenetére


geotom
tag

Köszönöm!

(#102) kisml


kisml
tag

a fejem a falba verem a telefon szoftveres oldalát látván. 1Ghz-re rápakolták a jó dolgokat. bezzeg a szegény Desire-re semmi sem jut :(

(#103) v-paci válasza kisml (#102) üzenetére


v-paci
aktív tag

A válasz logikus és roppant egyszerű... vegyél új telefont ;)

@Bambalazs: akkor legalább a csomagoláson fel kellene tüntetni vagy a Corning, vagy a Gorilla Glas feliratot, de ilyen nincs. Sőt a kezdeti hírek Barcelonából is úgy jöttek, hogy V-ben nem lesz gg.

[ Szerkesztve ]

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#104) Youri válasza kisml (#102) üzenetére


Youri
veterán

Nem minden a Hertz. Azért az S1-hez tartozó QSD8250, és az S2-es MSM8255 nem ugyanaz. Nagy a különbség a két GPU között is, a 205-ös nagyjából 2x olyan gyors, mint a 200-as. Na meg a Desire 512 MB belső tárhelye kevés, ebben meg van 4 giga... A Desire nem bírná el sem a Sense 4-et, sem az ICS-t

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#105) #19617792 válasza Youri (#104) üzenetére


#19617792
törölt tag

"Na meg a Desire 512 MB belső tárhelye kevés, ebben meg van 4 giga... A Desire nem bírná el sem a Sense 4-et, sem az ICS-t"

az 512 MB karcsú, de bőven elférne rajta az ICS, Sense 4-gyel, csak kicsit át kell variálni a partíciós táblát, pl. picit nagyobb system partíció, igaz, akkor a már így is szűk data-ból kéne levágni, a cache meg mehetne tmpfs-re. a SoC bőven elbírná az ICS-t, Sense-szel.

(#106) szezso15


szezso15
addikt

Nagyon tetszetős telefon, csak a kis kijelző tántorított el tőle, és ezért választottam a tavalyi szériából. :)
Próbálgattam ezt a Sense4-et, ez is nagyon bejövős, úgyhogy a HTC egy remek telefont rakott össze! :)

Earl 007: Már itt is trollkodsz? :P

Youri: Igaz, egy 2.3.5 + Sense 3.5 kombó olyan 400-350 MB körül van...

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#107) Youri válasza #19617792 (#105) üzenetére


Youri
veterán

Nem hinném, hogy elbírná, legalábbis ésszerű fogyasztással, és rendes sebességgel. Az a pici növelés a /system-en kb felemésztené az egész flasht. Elég nagy darab egy ilyen ICS+Sense ROM.

kisml: Nem sok Sense nélküli ICS ROM-ot láttam eddig a HTC konyhájából

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#108) kisml válasza Youri (#104) üzenetére


kisml
tag

nem mondtam hogy feltétlen sense 4 meg ics legyen rajta. elég lenne egy ics sense nélkül. mert nem mindenki akarja rootolni a telefonját...

(#109) ertz


ertz
aktív tag

Sziasztok!
T-Mobilnál előfizuval most elég olcsón hozzá lehet jutni egy ilyen masinához.
Na most, amit így vesz az ember szolgáltatótól az függő telefon? Lehet kérni hogy függetlenítsék ki? Az mennyibe kerül? Egyéb helyeken pl. egy ilyen új készüléket tudnak-e függetleníteni?
Előre is köszönöm a válaszokat!

(#110) kisml válasza ertz (#109) üzenetére


kisml
tag

egy függetlenítô kód kell. amit nem szerzel meg egy könnyen...
de ki lehet üttetni.

(#111) #19617792 válasza Youri (#107) üzenetére


#19617792
törölt tag

az egyes CPU-k között nagyon nagy számítási teljesítménybeli különbség nincs. a GPU-kban már nagyobb különbség van, nemcsak teljesítményben térnek el (~2x), hanem funkcionalitásban. RAM elegendő (One V 512 MB, Desire 576 MB).

(#112) Youri válasza #19617792 (#111) üzenetére


Youri
veterán

Főleg, hogy mindkettő 1GHz Scorpion, de a Desireben található 65nm-es mindenképpen elmaradottabb, ehhez a 45nm-eshez képest. A GPU különbsége pedig látványos. A RAM elég. De a flash nem.

RTX ON

(#113) Bambalazs válasza v-paci (#103) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Corning weboldalán egyik One sincs fent. Viszont HTC-ből kiindulva eddig a közép- és felsőkategóriás telefonjaik sorra megkapták ezt a védelmet. Érdekes lenne, hogy ha pont a One V nem kapta volna meg. :K

(#114) kisml válasza Youri (#112) üzenetére


kisml
tag

nem azt mondtam hogy legyen rá ics+sense4 elég lenne egy frissebb szoftver a 2.2.2 helyett. (tudom hogy van 2.3 de az csak fejlesztôknek)

(#115) Youri válasza kisml (#114) üzenetére


Youri
veterán

A 2.3-at meg tudták volna oldani, ha a Wildfire S esetében ment, akkor a Desire esetében is kellett volna...

RTX ON

(#116) gabe8719 válasza Gergőke88 (#100) üzenetére


gabe8719
senior tag

Csak ebben meg ugye az a szívás, hogy a visszaküldés után csak kb. egy hónap után küldik vissza a vételárat..

ertz:
Igen lehetséges, viszont ha jól tudom, 10-20ezer forint a művelet. A szolgáltatós függetlenítésnél nem probléma hogy új a készülék szerintem, egy (jelenleg kizárólag általuk elérhető) NCK kód simán feloldja a simlockot.

[ Szerkesztve ]

(#117) Crob


Crob
tag

Mondjuk ha nem a Speedshopnál veszed, máris rövidebb az ára pár ezressel :) Just sayin :U
Egyébként tényleg jó kis cucc, én is pont most tesztelem :DDD

(#118) kisml válasza Youri (#115) üzenetére


kisml
tag

akkor nem én vagyok hülye :D

(#119) #74266624


#74266624
törölt tag

Az fm rádió meg tudja jeleníteni az éppen hallgatott számok címét?! Vagy ez marad a Samuk kiváltsága...

(#120) erahurka válasza Gergőke88 (#100) üzenetére


erahurka
félisten

Mennyire gyors? Amikor én MM-ban megnyomkodtam szinte minden érintésre volt kb. 1 mp késés. Amikor oldalra lapoztam meg ilyenek.

Nem nagyon vannak most jó (és szép) Androidok 3,7" körül, úgyhogy lehet nálam ez lesz a befutó :))

(#121) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

hello. látom már egy páran beújítottak ilyen telót. valszeg beállok én is a sorba,csak két kérdésem lenne:
1. beszélgetés közben tiszta és hangos-e a hang?
2. lehet-e érezni zsebben ha rezeg? (nálam ebben a galaxy mini az etelon)
köszönöm a válaszokat előre is, szebb jövőt!

(#122) Gergőke88 válasza erahurka (#120) üzenetére


Gergőke88
addikt

Gyorsnak gyors, de netezes kozben hasznalhatatlan.
Meg jonhogy van ezna 8napos elallas. Elni fogok vele ugy nez ki. Csak mit vegyek e helyett... :F

(#123) Lalee


Lalee
aktív tag

Sziasztok! A videót nézve feltünt, hogy a térerő jel állandóan 1-2 vonal, de inkább 1. Ez az alumínium ház miatt van vagy a teszt helyszínén eleve gyenge a jel?

(#124) chros válasza Gergőke88 (#122) üzenetére


chros
őstag

Szerintem varj 1-2 honapot, s vegyel S2-t ...
En ezt teszem ... :)

"Gyorsnak gyors, de netezes kozben hasznalhatatlan."

Tehat lassu ... :)
Egyet ertek gabe8719-val: szerintem ez nagyon sok penz ezert a masinaert. 512MB RAM-mal ma mar nem szabad uj android-os telefont venni ... (Akkor mar hasznaltan harmadannyi penzert.)
(Es ezt ugy mondom, hogy HTC Hero-m van :) )

[ Szerkesztve ]

(#125) V.T.CS. válasza Lalee (#123) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

ez engem is nagyon érdekelne.
nem szeretnék pénzt kidobni.

(#126) szezso15 válasza Gergőke88 (#122) üzenetére


szezso15
addikt

Nem tudom, hogy ez számít-e bármit is, de az ugyanezzel a hardverrel rendelkező Incredible S-emre feldobtam egy One V-ről portolt ROMot, és ott a böngésző egyáltalán nem volt használhatatlan...:N Kb. mint GB alatt, például a Mobilaréna teljes verziója akadás nélkül pörgött, pedig izzasztottam rendesen... Komolyabb flash oldal persze megfogta, dehát ez a hardver ennyit tud...:) De a használhatatlantól mindenképp messze van... (Szerintem!)

Videóval is tudom bizonyítani: [link]

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#127) Bambalazs válasza Gergőke88 (#122) üzenetére


Bambalazs
senior tag

A gyári böngészővel persze, de próbáltál más böngészőt is? Firefox, Chrome? Nagyon kíváncsi lennék rá. :)

(#128) Gergőke88 válasza chros (#124) üzenetére


Gergőke88
addikt

Volt S2-m. Tobbet Samsungot inkabb nem.
Lehet OneX lesz belole, vagy Sony S.

(#129) gabe8719 válasza chros (#124) üzenetére


gabe8719
senior tag

Nem olyan szönyű az az 512 ram egyébként (ha jól tévedek, max a csúcskategóriában kapsz ennél több ramot), az árazás az, ami objektíve el van rugaszkodva a valóságtól - legalábbis elnézve a konkurenciát, úgy mindenképpen. Nyilván van akinek ez teljesen oké, és minden pénzt kifizet ezért a dizájnért/burkolatért és márkajelzésért, de a legtöbben azért nem így vagyunk ezzel. Szerencsére. Nyilván nem megsérteni akarom ezzel azt, aki már boldogan használja, csak arra világítottam rá, hogy más gyártó jóval olcsóbban adja már ezt a technikát.

(#130) zsirfecske


zsirfecske
addikt

90k ezért? htc ide vagy oda, de akkor már +22 ezerért egy razr függetlenül.

(#131) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Hát én a Galaxy W-met tuti nem cserélném el erre.

(#132) pranksta válasza Tewe013 (#87) üzenetére


pranksta
tag

Jó kérdés. Ha ahhoz viszonyítunk, hogy ott még csak most jelent meg két sensation, meg a rhyme, akkor kb őszre várható..

dubito ergo sum

(#133) erahurka válasza Gergőke88 (#122) üzenetére


erahurka
félisten

Mit értesz az alatt, hogy netezés közben használhatatlan? És ha a flash-t kikapcsolod?

(#134) chros válasza Gergőke88 (#128) üzenetére


chros
őstag

S2-vel mi volt a gondod?

(#129) gabe8719: en is ugyanerrol beszeltem :) Az ar-ertek arany nem megfelelo. 1 FT-ert boldogan hasznalna az ember ... :)

(#135) oliblood88


oliblood88
csendes tag

Mai megrendelésemkor 37592ft-ot kellett fizetnem ezért a telefonért (Mozaik S-el webshopban). Ennyit szerintem megér, hasonló árban jobbat nem találtam a T-nél.

(#136) erahurka válasza oliblood88 (#135) üzenetére


erahurka
félisten

T-nek van a legjobb netes tarifája és hozzá a legjobb árai. Kár hogy a családban mindenki a másik T-betűsnél van :(((

(#137) Gergőke88 válasza chros (#134) üzenetére


Gergőke88
addikt

Ház minosege, a telefonalas kozbeni hangminoseg egy nagy rakas s..r volt.,volt rajta tobb rom is, egyikkel se volt az igazi.
Feltettem a Firefoxot, hasznalhatobb, de az elozo telefonom koroket vert erre(Htc Radar).

(#138) schawo


schawo
titán

Butított DHD másfél év késéssel? 90-ért? Mit szívott a HTC?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#139) kolosanyi válasza schawo (#138) üzenetére


kolosanyi
veterán

Csak a szokásos cuccot... :D

(#140) SkyLine3000 válasza schawo (#138) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ha a sok szívástól nem lennének ilyen kategóriazavarban (ár), még egész elfogadható telói lennének. Mondjuk akkor sem venném meg.

(#141) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Szerintem összességében nagyon rendben van ez a telefon. A DLNA-t mondjuk nem értem, miért kellett kihagyni belőle, ma már az alsó kategóriában is szinte alapnak mondható, a felső középben meg nem is kérdés...
A kamera szerintem abszolút elfogadható, rosszabbra számítottam. Összességében, ha most telefont vennék, inkább az S-t venném meg, de ezt is elfogadnám természetesen, ha hozzám vágnák :)

(#142) manoarc


manoarc
senior tag

Végre egy olyan HTC ami nincs túlárazva. Nagyon tetszik :DDD

{。^◕‿◕^。}

(#143) total90 válasza ROBOTER (#1) üzenetére


total90
veterán

Ez olyan kinek mi kell kategória... pl. én meg olyan telefont várok, ami belsőleg odaver, de nincs benne kamera. Ha fotózni akarok, akkor fényképezőgép.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#144) Titi76 válasza ROBOTER (#1) üzenetére


Titi76
aktív tag

Hi. Szerintem a ez a legszebb telefon formaterv amit valaha láttam. Azóta sincs szebb telefonom mint amikor HTC Hero-m volt!

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#145) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Számomra idáig az év legszebb telefonja a Motorola RAZR után....a hardverért egy kicsit kár, de azért kéne :D

(#146) Bdanyy válasza Gergőke88 (#137) üzenetére


Bdanyy
addikt

samsungokkal én is így voltam :D

opera mobile nem elég jó nethez? az már nem sokkal lassabb a wphez képest, foleg teljesen letiltott flash mellett. a gyári tényleg használhatatlan, borzalmas a scrollozas.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#147) franc0 válasza Bdanyy (#146) üzenetére


franc0
őstag

Opera Minit kell használni, az a legjobb. Asszem az nincs is WP-re.
Aki gyári böngészőt akar használni, az vegyen iPhonet.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#148) Gergőke88 válasza Bdanyy (#146) üzenetére


Gergőke88
addikt

Feltettem. Ha mobil nezetet hasznalok, ugy mar lehet vele netezni.

(#149) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Amúgy valaki mesélje már el nekem, hogy miért sztárolja mindenki a Minit, amikor a nagytesó többet tud és a turbó móddal az is tömörít (jó, nem 90%-ot, hanem "csak" 70-et). Egy hibája van csak, turbó móddal nem lehet itt fórumozni, nem enged belépni, ha meg online voltam, akkor kidob. Ez amúgy Opera hiba, vagy RIOS? :D

(#150) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Tud valaki olyan widgetet, amivel egy gombnyomasra nemara tudom tenni a keszuleket?
Illetve az emailek, sms hangnak nem tudok megadni nema uzemmodot?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.