Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) Ukraan válasza Bambalazs (#2000) üzenetére


Ukraan
aktív tag

Tehát valamikorra hozzánk is várható a hivatalos 4.0.4? Sokféleképpen rágugliztam, de semmi eredmény :O ...

BÚÉK!

(#2002) LallerHUN


LallerHUN
tag

Sziasztok!

Nem rég vettem észre, hogy a telefonom elkezdett, önmagától fura dolgokat csinálni. Olyanokra gondolok, hogy van mikor nem érzékeli a lenti 3 érintő gombot, csak ha lezárom és újra feloldom akkor működik újra :/
A másik furcsaság, hogy van amikor nem érzékeli a képernyő felső negyedét, hiába nyomok oda semmit nem érzékel vagy teljesen mást érzékel. A másik furcsaság az, hogy össze vissza nyit meg programokat, hívogat embereket......... Egyedül rootolva lett a telefonom......

Tud valaki valami megoldást rá?

Előre is köszönöm!

(#2003) LonGleY válasza spanyoll (#1972) üzenetére


LonGleY
veterán

3.0 még jó hogy nem jött, mert az az Androidnál a külön tablet OS....
most már egyben vannak (2.x + 3.x = 4.x)

[ Szerkesztve ]

(#2004) Bzzz


Bzzz
senior tag

Sziasztok!
Nem tudjátok T-nél a későbbiekben lehet majd még kapni, vagy végleg kifogyott a készlet?!

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#2005) GALARDO válasza Bzzz (#2004) üzenetére


GALARDO
addikt

T-Mobile fb oldalán írták: "Ez a modell kifutó termékünk, így online áruházunkban újabb szállítás nem várható."

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#2006) Bzzz válasza GALARDO (#2005) üzenetére


Bzzz
senior tag

Szia! Köszi a váaslzt igazából azért nem értem, hogy a honlapjukon ha kiválasztom a telefont ez ven írva: "Nincs raktáron, hamarosan érkezik"
Szóval nem tudom, hogy reménykedjek és várjak vagy sem :(

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#2007) Real Ghoost válasza Bzzz (#2006) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Ezt több készülékkel is eljátszották már, valószínűleg nem lesz belőle.

(#2008) LallerHUN válasza Bambalazs (#1999) üzenetére


LallerHUN
tag

hello!

Azt szeretném kérdezni, hogy mennyire ajánlod a cm 10-et ? mert nekem lenne egy olyan problémám a gyári szoftverrel, hogy bizonytalan időközönként fogja magát és össze vissza nyitogat meg minden féle programot és küldözgetni is szeretne, a kedvencem az, mikor vibert használok és folyamatosan a hívás gombot nyomkodja magától :O Szerinted ezen a cm 10 segítne vagy gyári beállítások visszaállítása? Egyedül rootolva lett a teló.

Válaszodat előre is köszönöm

(#2009) Bambalazs válasza LallerHUN (#2008) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Üdv. Ha nem nagyon akarsz a telefonnal matatni, akkor elsősorban a gyári visszaállítást javasolnám. Ha azzal is adódnak ugyanazok a gondok, akkor tegyél fel CM10-et. Nagyon gyors, penge kis rendszer, a gyári 4.0.3-hoz képest mintha egy totál másik telefonom lenne. Kicsit jobban eszi az akksit a rendszer (kizárólag, mikor be van kapcsolva a mobilnet (HSPA/Edge), ezt az egyetlen hátrányát tudom csak felróni.

(#2010) LallerHUN válasza Bambalazs (#2009) üzenetére


LallerHUN
tag

köszönöm a választ!

(#2011) Gege94 válasza GALARDO (#2005) üzenetére


Gege94
tag

Én is pont egy ilyen telót szeretnék a t-től,de úgy néz ki hogy akkor hiába várok webshopba nem fogok kapni. Esetleg van esély arra, hogy boltba kapható? Vagy keressek magamnak másmilyen masinát? Azért lenne jó, mert anyukám előfizujával kb ez a legideálisabb telefon 35 alatt.

(#2012) Bambalazs válasza Gege94 (#2011) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Várd meg a HTC Desire X-et, heteken belül a T-nél is elérhető lesz (Telenornál már lehet kapni) jobban járnál vele, mint One V-vel. Több ram, két mag, és még olcsóbb is, igaz nem HD-ban rögzít a kamerája, csak WVGA-ban.

(#2013) Bambalazs válasza headhunter86 (#1994) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Eszembe jutott még egy lényeges és egyben idegesítő dolog gyári 4.0.3-mal kapcsolatban. Mikor feldugom gépre a telefont lemezmeghajtóként, legalább 20 másodperc kell, míg a számítógép látja a microsd-t. Lecsatlakoztatás után legalább 3 percig nem tud magához térni a galéria, azt sem tudja, hogy történt-e valami változás. Ugyanez a művelet CM10 esetén nem egész 2 másodperc. Ennyi idő kell ahhoz, hogy a számítógép lássa a lemezmeghajtót. Galériában kb. fél perc után már látod az új képet, amit feltettél gépről.
Ettől a falra tudtam mászni, míg gyári rom volt fent. :Y

(#2014) headhunter86 válasza Bambalazs (#2013) üzenetére


headhunter86
senior tag

A galériás problémát én még nem vettem észre, általában csak zenéket másolok.
Honnan tudom leszedni a CM10-et? (Bocs, hogy lusta vagyok megkeresni. Gondolom valahol xda-n lehet :D )

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#2015) headhunter86 válasza headhunter86 (#2014) üzenetére


headhunter86
senior tag

Közben aztán találtam egy ilyet: [link]

Innen pedig melyiket érdemes leszednem?

Amúgy jó helyen tapogatózok? Ezek kellenek nekem? Lehet ráveszem magam valamikor hogy újrahúzzam, csak kell neki 3-4 óra :S A sok cucc mire visszakerül és mindent jól beállít az ember. (Backupot nem szeretem, a clean install híve vagyok)

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#2016) Bambalazs válasza headhunter86 (#2015) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Backupot nem is szabad csinálni. Minden leírtam ebben és ebben a hozzászólásban, minden link ott van. Ha még sohasem csináltál ilyet, jobb először utánaolvasni. Mi mit jelent, mit miért csinálsz. Root, fastboot, unlock, kernel, dalvik cache, wipe, recovery, stb. :) XDA-n minden fent van.
U.I.: a legfrissebb romot és kernelt szedd le. ROM - Kernel

[ Szerkesztve ]

(#2017) Gege94 válasza Bambalazs (#2012) üzenetére


Gege94
tag

Lehet kapni desire x et, és ebben az előfizuban 60ért tudnám elvinni. Megnéztem az egész várható és kifutoba lévő telefonokat és 35 alatt még mindig one v éri meg legjobbam. Valahol lehet még kapni? :S

[ Szerkesztve ]

(#2018) Bambalazs válasza Gege94 (#2017) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Mi mást tudsz tenni, ha nincs? Sehol sincs már sok a készletből, utánpótlás nem várható, mert megszűnt a telefon gyártása. Ami van még raktáron, azt gyorsan kiszórják.

(#2019) Gege94 válasza Bambalazs (#2018) üzenetére


Gege94
tag

Értem valahogy erre a válaszra vártam:) meg a fenti tippekremint pl a deire x.

(#2020) mody válasza Gege94 (#2019) üzenetére


mody
tag

Hááát...ez az én szubjektív véleményem, de ez a Desire X nem lett annyira ütős mint a One V. Sokkal inkább kelt egy gagyi Samu ace2 benyomását, mint egy prémium termékét.

A két telefon pozitív tulajdonságainak összeolvasztása lenne az ideális telefon szinte mindenki számára.
-3,7 colos kijelző, könnyű kézbeilleszkedő
-250PPI
-kb 1giga ram
-2 magos proci
-720p s videó
-Unibody ház

Már csak az a kérdés, hogy ilyen telefont miért nem gyárt egyik gyár sem?

[ Szerkesztve ]

(#2021) Real Ghoost válasza mody (#2020) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Ez tényleg ütős lenne! Csak sajnos a gyártók sosem hallgatják meg igazán, hogy a felhasználók mit akarnak...
Szegény V, nem élt valami sokat. április vége felé jelent meg a T-mobilenál és dec elejére/közepére ki is halt.

(#2022) ncc1701 válasza mody (#2020) üzenetére


ncc1701
veterán

+nagy akksi. Inkább legyen 3mm-el vastagabb. :)

(#2023) Bambalazs válasza ncc1701 (#2022) üzenetére


Bambalazs
senior tag

HTC és a nagyobb akksi? Talán egy párhuzamos dimenzióban. :D

(#2024) Gege94 válasza mody (#2020) üzenetére


Gege94
tag

Szívemből beszélsz :D de talán ez a telefon közelítette meg ezt az aranyközép útat. Azért is szeretnék. Meg a háza valami tökély. :) szebb a sonynál (szubjektív véleményem)

[ Szerkesztve ]

(#2025) C.Brigante válasza mody (#2020) üzenetére


C.Brigante
veterán

hidd el ez másnak is eszébe jutott ám... a válasz egyszerű, ha megcsinálnák az általad leírt összeállítást akkor értelmét vesztené a kategórizálás, vagyis többnyire mindenki azt venné! (A többi termékeire a gyártónak elég nagy veszélyt jelentene)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#2026) mody válasza Bambalazs (#2023) üzenetére


mody
tag

ncc1701: +nagyobb aksi:D szerintem sem baj ha kicsit vastagabb

Gege94: igen én is így vagyok vele, ezért is vettem ilyet

(#2027) LonGleY válasza mody (#2020) üzenetére


LonGleY
veterán

Én azt remélem, valamikor még visszanyúlnak ehhez a designhoz, ahogy egyszer már ismételtek. Féltem ettől az alsó kanyartól, de mióta megvan, ezt imádom benne a legjobban, és a szögletes élét is bírom, nem az a fütykös szappan, mint az összes többi (és még ergonómikus is).

[ Szerkesztve ]

(#2028) spank309


spank309
csendes tag

Hali nem tudja valaki h CM10-ben hogy kell beállítani saját csengőhangot? Mármint mp3 zenét... :)

(#2029) spank309 válasza spank309 (#2028) üzenetére


spank309
csendes tag

Valamint még ami a sim kártyán van nézjegyzék hogy tudom előhozni?

(#2030) Bambalazs válasza spank309 (#2028) üzenetére


Bambalazs
senior tag

SD kártyán van egy Ringtones nevű mappa, abba tedd be a kívánt mp3-at. Ébresztő az Alarms mappa, egyedi
üzenetjelző hangfájl pedig a Notifications mappába kerüljön.

(#2031) spank309 válasza Bambalazs (#2030) üzenetére


spank309
csendes tag

És a simkártyán lévő számokra tudsz valami, vagy mindenképp be kell írogatnom a google fiókomba? Köszi a választ :R

(#2032) Bambalazs válasza spank309 (#2031) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Passz. Anno egyesével beírtam, végül jó döntés volt. A nem kívánt neveket nem vittem fel, minden szám +36-tal kezdődik, és többet nem kell vacakolni vele. Google fiók automatikusan szinkronizálja a telefonról felvitt vagy módosított számokat. Szerintem jobb egyesével felvinni, mert így tudsz szortírozni is.

(#2033) Zolee72


Zolee72
tag

Sziasztok!

Ezt a BlueSense rom-ot próbálta már valaki?
[link]

(#2034) ncc1701


ncc1701
veterán

Kollegának van egy htc desire s-e asszem. Cégnél mutattam neki: üffél küldött sms-t, meg akartam nézni, számoltm, fél percet homokórázott. Aztán tovább akartam küldeni a kolleegának, névjegyzék betöltése másik fél perc volt. Övén még vmi kegyetlen régi android van, az meg pattog, mint kecskeszar a deszkán. Kezdem únni ezt a gyári romot...

(#2035) C.Brigante


C.Brigante
veterán

használt már valaki jó, stabil CM9-et?? xda-n keresgélek valami bug mentes főzeményt de mindegyikra panaszkodnak, hol ez, hol az nem megy.....

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#2036) Bambalazs válasza C.Brigante (#2035) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Egyik legstabilabb ROM a CM10. A fejlesztő, Maxwen szerint is, aki időközben vett egy HOX+ készüléket, így a One V csak szórakozni maradt. :)

(#2037) C.Brigante válasza Bambalazs (#2036) üzenetére


C.Brigante
veterán

megmondom miért hezitálok. ami gyári van rajta az atom stabil, semmi bajom vele, főleg, h kiírtottam a 2/3 progikat a telefonról. viszont, a lassú reakció mindigis idegesített minden telefonomnál... túl sok telefonomat romoltam már szarrá és tudom mi vár rám ha megint elkezdem.... felteszek egy cm10 et aztán kezdődnek az fc-k vagy merül majd mint a titanik vagy a kamera szarja összemagát vagy tököm tudja még mi. vannak "stabil" customok de szinte mindig visszaköszön valami ami nem kerek. Ezért szánom el magam nehezen, de akkor lehet tényleg megpróbálom amit ajánlottál. hellboy kernel kell neki alapnak?

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#2038) Bambalazs válasza C.Brigante (#2037) üzenetére


Bambalazs
senior tag

A kamera nem szarja össze magát, többet fotóztam, videóztam a legfrissebb rommal, és nagyon király már. Az egyetlen hiba a merülés. A wifi és a mobilnet valamiért nagyon szívja az akkumulátort. CM10-hez csakis Hellboy használható, mert együtt fejleszti az ember.

Másik érdekes dolog az akksi, mint hardveres téma. Kíváncsiságból lefuttattam egy akkumulátor tesztert, és kiderült, hogy 5 hónap használat után a kapacitás 19,3%-ot csökkent. 1500 mAh-ról most jár 1210 mAh-nál a telefon. Fél év és lehet cserélni benne. Szerencsére Kínából 4e forintért van gyári akksi replacement kittel együtt.

(#2039) C.Brigante válasza Bambalazs (#2038) üzenetére


C.Brigante
veterán

jah, ettől tartottam kicsit.. az aksi téma kényes ügy.
gondolom cm10 lévén nem sok program van amit fagyaszthatnál, hátha javul az idő..?

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#2040) headhunter86 válasza C.Brigante (#2037) üzenetére


headhunter86
senior tag

A CM10-en én is eléggé gondolkodtam. Aztán letettem róla. A telefonkönyv elérés kicsit lassú, kb. ez az egyetlen dolog ami miatt cserélném. Viszont ugrana a garanciám, szóval én nem cserélek. Egyszer majd talán, de most még megfelel úgy ahogy van. Én is szívtam anno eleget a főzött ROM-oknál Galaxy 3 esetén, nincs kedvem újra eljátszani. Ráadásul elég sok idő is lenne, mire újra belaknám.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#2041) C.Brigante válasza headhunter86 (#2040) üzenetére


C.Brigante
veterán

a sense-es telefonkönyv verhetetlen. engem az sms megnyitása idegesít de az nagyon...(2-3sec)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#2042) Bambalazs válasza C.Brigante (#2039) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Normál használat mellett kibír egy napot, sőt gyakran a másnapot is.
25%-os fényerő mellett próbálok kevesebbet mobilnetezni, és így tűrhető. Sokat dobott az akkuidőn a smartassV2 ütemező. Nincs mit fagyasztani, egyszerűen csak beállítottam, hogy a vissza gomb hosszan nyomva bezárja az adott programot, a facebook és a többi energiazabáló appot könnyen pórázon lehet tartani. Minap páran panaszkodtunk Maxwennek erről a jelenségről, remélem utánanéz. :)

[ Szerkesztve ]

(#2043) headhunter86


headhunter86
senior tag

Anno volt itt téma hogy meg lehet gyorsítani a telefonkönyv elérését. Valamit csak ki kellett törölni ha jól emlékszem. Viszont nem igazán találom meg. Tudjátok mi volt az?

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#2044) Bambalazs válasza headhunter86 (#2043) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Alkalmazásinformáció / Adatok törlése

(#2045) LallerHUN


LallerHUN
tag

Sziasztok!

A cm10-es romon hogy kell az usb debugging-ot beállítani, hogy az all in one kit-tel tudjak recoveryt rátenni? Mert csak annyit ír nekem, hogy waiting for the device és onnan nem megy tovább.....

(#2046) LallerHUN válasza LallerHUN (#2045) üzenetére


LallerHUN
tag

Másik kérdésem az lenne, hogy a gyári romhoz, milyen kernel kell ?

(#2047) Bambalazs válasza LallerHUN (#2045) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Beállítások / fejlesztöi lehetőségek. AIO Toolkitnél be tud ragadni egy parancs, ezért zárd be a parancssor ablakot és kattints mégegyszer az adott gombra.

(#2048) LallerHUN válasza Bambalazs (#2047) üzenetére


LallerHUN
tag

Még lenne egy olyan kérdésem, hogy ha a gyári romot akarom feltenni, akkor kell-e másik kernel-t rárakni, vagy csak simán mehet a RUU?

(#2050) LallerHUN válasza Bambalazs (#2049) üzenetére


LallerHUN
tag

Köszönöm a választ, de már csak az lenne a kérdésem, hogy a kernelt nem kell változtatni? Mert a cm 10 miatt raktam rá másikat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.