Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Real Ghoost válasza glok (#800) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Én voltam az, és ez megerősít benne, hogy nem a kártyával van baj. (azt is próbáltam, hogy még egy kis papírt begyűrök oda a kari mögé, h véletlen se tudjon elmozdulni, de ennek akkor inkább szoftveres oka van)
Már kb egy hete nem jött elő egyébként nálam, de ha jelentkezett akkor nekem is csak az újraindítás segített... Mert hiába vettem le a borítót és tettem vissza, kb 1 perc múlva megint eldobta.

A sárgásodásban továbbra sem tudok segíteni, nekem jó képeket lő viszonylag, a kijelző is rendben van még mindig. (1,5 hónap után, de nem is nyúzom a procit különösebben)

(#802) ncc1701 válasza glok (#800) üzenetére


ncc1701
veterán

Ha 2 kártyával is próbáltad, akkor én inkább szervízbe vinném. Szerintem a szervíz elég negatívan áll a rootoláshoz.

(#803) Szancsó válasza werszomjas (#785) üzenetére


Szancsó
aktív tag

[fényképek]
A 120 -as HDR, azért ilyen "érdekes".

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#804) Real Ghoost válasza ncc1701 (#802) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Csak az a baj h nem nagyon tudod hogy előhozni a hibát, mert nálam pl tök random keletkezett, bár ha egyszer elkezd szarakodni nem indítod újra és úgy viszed el, az megoldás lehet erre. Nálam nem jelentkezett még túl gyakran, meg nem is érnék most rá vele foglalkozni, de ez mindenképpen egy bosszantó hiba.

(#805) dattilax


dattilax
csendes tag

Gratulálok , ez csak megerösiti bennem az hogy nincs szükségem digitális kamerára :C . A mem kártyával kapcsolatba egy lüke kérdés , hogy mikor megvettétek a telefon és bele tettétek formatátátok e a 1v vel.

(#806) dattilax


dattilax
csendes tag

class 4 es mem kártyára tudok e hd video felvételt késziteni mivel a samsung hd video kamerám csak class 6 tól engedi. Elöre is kösz.

(#807) glok válasza dattilax (#805) üzenetére


glok
csendes tag

Kellett volna mikor beletettem? Az 1. memkarit PC-re csatlakoztatva formáztam, nem tudom arra gondoltál-e, de az spec nem ért semmit.

(#808) ncc1701 válasza dattilax (#806) üzenetére


ncc1701
veterán

Én nem formáztam, bedugtam, és ment.

(#809) ncc1701 válasza Real Ghoost (#804) üzenetére


ncc1701
veterán

Akkor még az a megoldás is jácchat, h gari időn belül megvárod, h rendszeresen produkálja a hibát. Mert valóban, ami náluk nem jelentkezik, azt nem tudják megjavítani.

(#810) dattilax


dattilax
csendes tag

Szerintem megkellene probálni formatálni vele.

[ Szerkesztve ]

(#811) Andrewstarr


Andrewstarr
aktív tag

Probléma
Adjatok tanácsot lécci!
Elvittem T szervízbe, 2 hét után visszaadják ugyanúgy a telót, hogy nem tudnak vele mit kezdeni. Majd felrobbantam a dühtől. :O
Beszéltek a gyártóval is állítólag, ők meg azt állítják, hogy szoftveresen buheráltam. Most itt állok egy használhatatlan telóval, szervízlapra azt írták, hogy más hálózatra van lezárva, ezért nem tudják javítani. :(( Burkoltan azt mondták, hogy függetleníteni akartam, és nem sikerült. Hova menjek reklamálni, fogyasztóvédelemhez? :F

(#812) v-paci válasza Andrewstarr (#811) üzenetére


v-paci
aktív tag

És tényleg megpróbáltad függetleníteni, vagy belenyúltál bárhogyan is szoftveresen (bootloader unlock/root) ?

Ha igen, nos akkor sokmindent nem tudsz tenni, ellenkező esetben mindenképpen érdemes felvetetni hivatalos jegyzőkönyvet a panaszodról, majd pedig a békéltető testülethez vezet az út, bár az sem szokott mindig a vásárló számára kedvezően alakulni.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#813) Andrewstarr válasza v-paci (#812) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Egyáltalán nem, semmit, én 2 évre számoltam ezzel e telóval a T-nél, de még 1 mp hívás nem ment ki róla. Még meg is gyanúsítanak. :((( Több mint 1 hónapja semmit se
használtam hívásra. Nem kell nekik bizonyítani se? Rossz, aztán helló!?
És kinek kellene intézkednie, a T-nek vagy a gyártónak? Nem lennék olyan hülye, hogy
bűvészkedek vele, elrontom, és reklamálok. :(

(#814) v-paci válasza Andrewstarr (#813) üzenetére


v-paci
aktív tag

A T-nél panaszkodj, mert tőlük vásároltad, tehát a garanciáztatás is rajtuk keresztül megy. Vetess fel hivatalos jegyzőkönyvet a panaszodról, majd fordulj a NFH területileg illetékes irodájához.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#815) Andrewstarr válasza v-paci (#814) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Köszönöm a tanácsot, :R megpróbálom, bár én inkább használni szeretném, ez ki tudja meddig húzódik és hogy mi lesz belőle. :((( Már megfordult a fejemben a nem hivatalos út is, de ha nem sikerül akkor aztán végképp mehetek a sóhivatalba. :D
Már bánom, hogy 8 napon belül nem álltam el tőle.

[ Szerkesztve ]

(#816) D@niel


D@niel
addikt

nagyon klassz az üzemidő, csak most is keró előtt kell neki állnom nyomni bele a kraftot...

:)

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#817) happy_harry


happy_harry
csendes tag

Akkor, ha jól értem, ha unlock-olom, akkor azt már sohasenem lehet úgy visszaállítani, hogy gariba tudja visszavinni később? :((

(#818) v-paci válasza happy_harry (#817) üzenetére


v-paci
aktív tag

Nem tudod visszaállítani, mert az unlock kódot is a htc-től kapod. Illetve, ha visszaállítod a boot loadert akkor is azt hiszem relocked vagy valami ilyesmi lesz a service menüben.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#819) rizso


rizso
addikt

Jól látom, hogy egyre drágább a T-nél? Mintha 52k körül indult volna, nemrég ~58k volt, most meg 63k :(

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#820) Szancsó válasza rizso (#819) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Az 52e csak akciós ár volt pár hétig, a rendes ára volt kb. 58e, és igen, szépen feljebb vitték. ( Lehet egy hét múlva meg nagy csinnadrattával "leakciózzák" 10% -al :) )

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#821) D@niel


D@niel
addikt

sms hangot hol lehet módosítani? köszi.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#822) rizso válasza Szancsó (#820) üzenetére


rizso
addikt

Hát ennyiért már csak azért sem veszem meg. Pedig már-már letettem mellette a voksom, mert a Sony P most valószínűleg nem fér bele a keretbe...

Más: ezen ugye (sajnos) már nincsen "menü" gomb, hanem a - szerint tök fölösleges - "multitasking" (vagy milyen) gomb. Így ha minden igaz, akkor a kijelzőn foglalja a helyet egy virtuális gomb. MX Playerben ugye csak akkor látszik, ha hozzáérünk a kijelzőhöz?

Komolyan nem tudom miért kellett elhagyni az opciók gombot. Öcsém SE ray-én is simán megy a multitasking a home gomb hosszas nyomásával.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#823) Skynet258 válasza rizso (#822) üzenetére


Skynet258
veterán

Emlékeim szerint ha hosszan nyomod, akkor menü gombként funkciónál. ;) Legalábbis asszem.

https://geekpulse.hu

(#824) rizso válasza Skynet258 (#823) üzenetére


rizso
addikt

Na ezt viszont nem tudtam. Ha valóban így van, akkor az fél siker :) Mondjuk ha jól rémlik, én próbáltam hosszan nyomni, de nem jött fel a menü opció - vagy csak nem nyomtam elég sokáig.

Tulajok: megerősítenétek ezt?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#825) Szancsó válasza rizso (#824) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Igen: ha csak ráböksz, akkor alkalmazáslista, ha hosszan (kb. 1mp) "nyomod", akkor menü.
( De azt hiszem nem a legelső szoftver verziótól tudja,szóval lehet még előtte próbáltad. )

Szerk.: mondjuk én is akkor vettem, mikor akciós volt...

[ Szerkesztve ]

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#826) werszomjas válasza Szancsó (#803) üzenetére


werszomjas
őstag

Köszi.

Egész tűrhető képeket lő :R

[ Szerkesztve ]

üdv

(#827) niof


niof
addikt

Sziasztok!

Nekem egy hete van ilyen telóm, és az SD kártya eldobástól eltekintve teljesen jó, tehát nálam is produkálja, és ahogy a net-et böngésztem, találtam néhány fórumot, ahol szintén említik. Viszont van egy adalékom is a sztorihoz, nálam akkor kezdte el csinálni, miután frissítettem a szoftverét (automatikus, hivatalos frissítés). Viszont azóta nálam nem eldobálja, hanem egyáltalán nem látja, hogy van benne SD kártya. Mivel a készülék ettől függetlenül kifogástalanul üzemel, és annyira se nagy fotós, se nagy "appbetyár" nem vagyok, hogy annyira kelljen, várok még néhány szoftverfrissítésre, hátha megoldják. Ha záros, mondjuk 1 hónap, határidőn belül nem oldódik meg, akkor viszem szervízbe.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#828) Bambalazs válasza niof (#827) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Próbáltad leformázni a kártyát és úgy belehelyezni?

(#829) Jimmbo


Jimmbo
csendes tag

Sziasztok!

Az elmúlt közel egy hónapban végig olvastam több telefon fórumbejegyzéseit, ezt is.
2 napja megleptem magam egy ilyen kis szépséggel. Azóta nyomkodom és szerencsére eddig semmilyen korábban itt leírt problémával nem találkoztam. Remélem ez így is marad :)
Viszont egy dolog kicsit zavar.
A menüben az alkalmazások ikonjait nem lehet tetszés szerint ide-oda pakolgatni?
Eddig nem találtam erről sehol infót.Tudom rendezni ugye, dátum és abc szerint, de ennyi.

Van erre valamilyen lehetőségem?

(#830) D@niel válasza Jimmbo (#829) üzenetére


D@niel
addikt

szia,

a menüben a 'mind' nézetet választva ugye abc sorrend szerint vannak a dolgok. marad gyárilag még az a lehetőség, hogy rámész a 'gyakori' dolgokra, ez ilyen kedvencek nézet, tehát a leggyakrabban használt programjaidat mutatja csak. hogy újat is mondjak, ha ebben a nézetben lépsz vissza a home screen-re, majd megint megnyitod a menü-t, akkor megint a 'gyakori' nézetet hozza be (szerintem elég klassz dolog, hogy erre is gondoltak, nem kell mindig váltani a 'mind'-ből a 'gyakori'-ra).

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#831) Jimmbo válasza D@niel (#830) üzenetére


Jimmbo
csendes tag

Ez rendben is van. Erre azért magamtól is rájöttem.
De én ettől függetlenül szerettem volna saját elképzelésem szerint elrendezni az alkalmazásokat. Magyarán akkor erre nincs lehetőség.
Köszi a választ.

(#832) ncc1701 válasza Jimmbo (#831) üzenetére


ncc1701
veterán

Kivonszolhatod az 5 képernyő bármelyikére őket. :)

(#833) niof válasza Bambalazs (#828) üzenetére


niof
addikt

Alap. 3 különböző kártyával próbáltam. Van egy kolléga, ő eléggé otthon van android témában, elmondtam neki hogy mi a helyzet, ő is a szoftver gondot valószínűsíti. Ezért is gondoltam, hogy várok frissítésre, szerintem megoldják. Ha nem, akkor meg még 2 évig garis, és megy szervízbe. Reméljük hamar jön a frissítés, ami megoldja.

Egyébként sárga foltokkal, vagy sárgás színű kijelzővel nem találkoztam az enyémnél.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#834) Lopottmotor


Lopottmotor
tag

Sziasztok!

Egy pàr napja vettem én is egy ilyen telefont.

Egy olyan kérdésem lenne, hogy mindenkinél ennyire 'bevilágítanak" az alsó érintõgombok ledjei a kijelzõ fényébe?

(#835) Andrewstarr válasza Lopottmotor (#834) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Igen, egy kicsit kilátszik a fény :)

(#836) ncc1701 válasza Lopottmotor (#834) üzenetére


ncc1701
veterán

Ja.

(#837) Viper26


Viper26
nagyúr

Mi lenne a reális ára egy ilyen készüléknek?

Pixel 7 | FR955

(#838) ncc1701 válasza Viper26 (#837) üzenetére


ncc1701
veterán

Mi lenne a reális fizetésed nyugatabbra? 4-5x ennyi? Őszintén. Nem leszarnád, hogy 50, vagy 70e?

(#839) Viper26 válasza ncc1701 (#838) üzenetére


Viper26
nagyúr

Mivel nem nyugatabbra vagyok, ezért nem tudom leszarni, hogy a te kifejezéseddel éljek. ;)

Pixel 7 | FR955

(#840) Real Ghoost válasza Viper26 (#837) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

T-mobilnál amikor megjelent -20% volt rá webshopban, így szerz hoszabbítással 50 alatt is el lehetett hozni, azóta már ez az akció véget ért és emelkedett az ára, de még mindig jobban megéri szolgáltatónál venni, mert kártyafüggetlenül elég borsos az ára, valamint a legtöbb ember úgysem használja ki a telefon függetlenségét. Szerintem úgy kb 60-65 ezerig számít jó vételnek (szolgáltatónál).

(#841) Viper26 válasza Real Ghoost (#840) üzenetére


Viper26
nagyúr

:R

Pixel 7 | FR955

(#842) dattilax


dattilax
csendes tag

Ma megkaptam a telefont. Eddig nagyon megvagyok elegedve.

(#843) niof válasza dattilax (#842) üzenetére


niof
addikt

Reméljük, hogy így is marad...

Az enyém még mindig nem látja az SD kártyát. De kitartok az mellett, hogy várok egy kicsit még. Hátha egy szoftverfrissítés helyreteszi. :(

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#844) dattilax


dattilax
csendes tag

Ebben én is reménykedek. :) .

[ Szerkesztve ]

(#845) Zsirmanc


Zsirmanc
aktív tag

Sziasztok!

Nagyfiam szeretne egy ilyen telót. Az lenne a kérdesünk, hogy Angry Birds Space-el, hogy boldogul a cucc? Megy simán, vagy esetleg döcög egy kicsit. Tudtok ebben segiteni? Köszi

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#846) niof


niof
addikt

Ezen az oldalon azt lehet olvasni, hogy a probléma nem újkeletű, és nem csak ennél a készüléknél jelentkezik. Ők arra a következtetésre jutottak (többen is), hogy valami miatt az Android rendszer nem szeret bizonyos kártyákat. Nekem 2 Kingston van, amit első helyen említenek a nem szimpi kártyák közt, meg egy SanDisk, de semelyikkel sem műkszik. Ez alapján hiába vinném szervízbe, csak a szoftver javítása hozhat megoldást...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#847) niof válasza Zsirmanc (#845) üzenetére


niof
addikt

Simán megy, nem döcög. Legalábbis én nem vettem észre. Ilyen téren nincs gond a géppel.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#848) Zsirmanc válasza niof (#847) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Nagyon köszönöm!

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#849) dattilax


dattilax
csendes tag

Én egy transcend 8gb class 10 tettem bele mivel ez volt ithol.

(#850) niof válasza dattilax (#849) üzenetére


niof
addikt

És még nem dobta el egyszer sem?

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.