Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Skynet258 válasza _Dumber_ (#700) üzenetére


Skynet258
veterán

Aham, most fél éve SII van, de már viszket a tenyerem szokás szerint... de még várok. :DDD
Ennek a hardvere bőven elég mindenre, 2 mag és 1GB RAM, ez nemrég még asztali gépben is elég volt. :D Hely is van bőven, szóval ezt lehet kínozni mindenféle hülyeséggel.

Viszont ha ilyen "ritkán" (relatív ugye) váltasz telefont, nem gondolkoztál azon, hogy kicsit még mellégyűjtesz, és veszel a mostani felsőkategóriából valamit? Garantáltan kiszolgálna 2-3 évig úgy, hogy nem éreznél ingerenciát a cserére (legalábbis a teljesítmény miatt semmiképpen sem)? Mondjuk a felsőházban meg erőltetik ezeket a böhöm nagy tepsiket, azt is megértem, ha azok nem tetszenek kifejezetten...

Az ICS energiatakarékosságban is előrelépett, szóval még akár jobb üzemidő is elérhető vele, mint mondjuk GB-vel. 1 napot azért nagyjából minden kibír, ha meg végre elkezdenek foglalkozni az aksikkal is a vékonyítás helyett, na akkor javul majd ez a rész is. :D

https://geekpulse.hu

(#702) _Dumber_ válasza Skynet258 (#701) üzenetére


_Dumber_
őstag

Hát ez az. Tepsik.. max 4" (és a Motolux lenne az ideális méret minden tekintetben, csakhát a királylány kukacos egy kicsit).

Ugyanakkor ebbe beleszerettem.
A "Felső kategória" számomra nem jött be eddig. Talán még az HTC one S, de az meg (még) nincs a T-nél, meg az is tepsi...

(#703) D@niel


D@niel
addikt

Srácok, a nem one v-hez tartozó eszmecseréket mellőzük, hogy áttekinthető maradjon a topic!

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#704) Skynet258 válasza D@niel (#703) üzenetére


Skynet258
veterán

Erre találták ki az OFF gombot, amit ha jól látom, használtunk is. ;) A mi 4 hsz-ünktől még nem lesz káosz a topikban... :U De ha ennyire zavar, akkor goto modker, és töröltesd. ;)

https://geekpulse.hu

(#705) D@niel válasza Skynet258 (#704) üzenetére


D@niel
addikt

-sok off sokra megy
-azért szóltam hamarabb, hogy időben legyek
-nektek is jó, ha átlátjátok a szitut.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#706) Skynet258 válasza D@niel (#705) üzenetére


Skynet258
veterán

- egyet most hozzáraktál azért te is :DDD
- jobb előbb mint később. Izé...
- én átlátom, cirka 2000 nap után már kívül belül ismerem a PH-t, de te is itt vagy már egy ideje. :D
+1: a kolléga tanácsot kért, adtam hát neki. Szerintem elfér, hátha még másnak is hasznos lesz.

Részemről out. Isten ments, hogy miattam menjen tönkre az egész topik. ;]

https://geekpulse.hu

(#707) _Dumber_ válasza D@niel (#703) üzenetére


_Dumber_
őstag

Értettem.. Nincs több kérdésem.

(Bár nem tudom hogy ez most offtopic e, vagy sem :).
Na mindegy, azért beszürkézem...

Skynet: Kösz.. sokat segítettél (szerintem nem csak nekem) :R

[ Szerkesztve ]

(#708) Gabor_2000


Gabor_2000
csendes tag

Sziasztok!

Van egy kérdésem: nekem az 5 kezdőlap kevésnek tűnik. Egész egyszerűen olyan szép widgetek vannak meg annyi parancsikont szeretnék kitenni, hogy erre ez kevés.

Van valamilyen olyan alkalmazás, amivel növelni lehet az 5 kezdőlapot? Régen a windowsokra volt vmi virtual desktop féle, androidra van ilyen féle megoldás?

A felső csík bezöldülése nálam is megjelent, nagyritkán előjön, nem zavaró annyira.

Kellemes készülék, nekem az első komolyabb telefon, így előre láthatólag szeretni fogom.

köszi-köszi
G

(#709) D@niel válasza Gabor_2000 (#708) üzenetére


D@niel
addikt

Szia,

nem kell ezt ennyire kihangsúlyozni. Nekem elég az 5 oldal, mivel csak a legfontosabb dolgokat használom. Van egy oldal ahol parancsikonok vannak, ott 12 ikon van, a legfontosabbak. Valamint zene, és kedvencek widget még a gyári időjáráson kívül.

Szerintem ha a legfontosabb widgeteket használja az ember elég az 5 oldal, másrészt ott vannak a menüben az ikonok, de ha nagyon fontos, akkor rendezd őket mappába a home screen-en.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#710) _Dumber_ válasza Gabor_2000 (#708) üzenetére


_Dumber_
őstag

Van.
Csak ahhoz le kell cserélni a SENSE-t. Illetve le kell tölteni egy új home-ot és azt kell használni. (Legális) (Pl.: Go, vagy ADW, vagy LuncherPro)

(#711) gmaryann


gmaryann
csendes tag

Sziasztok!
Hát én elég új vagyok még az Android meg HTC Sense témakörben, úgyh segítséget szeretnék kérni :) Ezen a Sense 4.0-n nem lehet a zárolási képernyőre cuccokat kipakolni vagy az időjárást? meg mért írják, hogy 4 gb tárhely van, ha a teló csak 1 gb-ot mutat? nem értem... csak nem nő vagyok? :) előre is köszönöm a választ!

[ Szerkesztve ]

(#712) D@niel válasza gmaryann (#711) üzenetére


D@niel
addikt

Szia,

a gyári 4 giga tárhelyből hármat a mobil használ a rendszerre, programokra, widgetek, gyári csengőhangok, stb. Azért 3 az a 3.
Gyárilag úgy tudom nem tudsz kirakni időjárást a lock screen-re a one v-vel.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#713) gmaryann válasza D@niel (#712) üzenetére


gmaryann
csendes tag

hát azt sajnálom... :( pedig arra vtam ráizgulva, hogy majd törli a képernyőt meg esőcseppes lesz ha olyan az idő. ilyen alkalmazás meg gondolom nincs, nem? a tárhelyet akkor majd bővítjük memokártyával, az nem gond akkor.

(#714) D@niel válasza gmaryann (#713) üzenetére


D@niel
addikt

majd mindjárt valaki megírja neked mit lehet csinálni a képernyő zárral :) én nem értek hozzá, mert szeretem a gyári állapotot megtartani.

@Binczet: :D

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#715) Binczet válasza gmaryann (#713) üzenetére


Binczet
aktív tag

PC-re van htc-s óra, ami azt csinálja, amit te is írsz. A widgetek között biztos van hasonló, ha nem is lehet kitenni a lock screen-re.
Képzeljétek, azt álmodtam, hogy megvettem ezt a telefont, de a kijelzője nagyon nagy csalódás volt, tiszta fakó volt, alig voltak színek... :-D

(#716) gmaryann válasza Binczet (#715) üzenetére


gmaryann
csendes tag

igen, a widgeteknél van. Na jó, akkor megint jól bevásároltam, habár már meg is szerettem, de az elsődleges ok ez volt,h megvegyem :D várok, hátha kijön rá egy úgy sense. És amúgy frissítgetni hol lehet? PC-hez kell csatlakoztatni ahhoz? meg ha úgy van, akkor a sense 3.6-t hogy tudom rárakni? Azzal meg az ICS? Utána is magyar lesz, ugye? :)

(#717) darál0w válasza gmaryann (#713) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

beautiful widget :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#718) XLazyMonkeyX


XLazyMonkeyX
csendes tag

Mostanába olyat csinál nekem, hogy mikor hívok valakit, rányomok a tárcsázásra utána átvált fekete képernyőre majd vissza és megint fekete, megint vissza mint amikor lezárom a tetején a gombbal. Nem tudom miért csinálja :S

Másik. Hogy lehet kikapcsolni a tárcsázónak a hangját? Engem k*rvára irritál mikor ütöm be a számot és pittyeg bele a pofámba -.-'

Xbox Gt: IXLazyMonkeyXI

(#719) D@niel válasza XLazyMonkeyX (#718) üzenetére


D@niel
addikt

Nem tudom pontosan mire gondolsz, de ha telefonálsz, akkor a szenzor miatt a képernyő lekapcsol amikor a füledhez rakod a mobilt.
A másik kérdésedre pedig: beállítások - hangok - tárcsázó érintési hangja, ezt kapcsold ki.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#720) nemettom


nemettom
csendes tag

Sziasztok.
Kb 1 hónapja már megvan a készülékem (természetesen az elejétől olvasom a topicot). Első okostelefon, így összehasonlításom nincs, de tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Pont olyan, mint amilyennek vártam, és szerencsére eddig nem is volt vele hibám.
Sárga foltokat alul csak egyszer láttam, de azt is csak rövid ideig. Lehet amiatt, hogy én általában éjszakára kikapcsolom (úgy sem telefonálok, miért menjen). Az akisja szerintem egész jó. Hétközben átlag 1-2 órát beszélek rajta, és vagy a rádió, vagy a zenelejátszó megy folyamatosan. Valamint hazafelé megnézek egy-egy filmet is. Így estére volt hogy már lemet 10-14%-ra, de kb 20-30% körül szokott lenni. Viszon hétvégén, mikor kevesebbet beszélek volt, hogy kibirta 1 töltéssel 2,5 napot is (pedig fényképeztem és GPS-t is használtam). Szóval nekem teljesen megfelelő készülék.
Ami az erőforrásokat illeti, azért éreztem már a hiányát egy kicsit több memóriának. Nem vagyok kifejezetten játék őrült, így max mérges madarakkal játszok és közben zenét hallgatok (meg ami szinkronizálás a háttérben megy), majd mikor kb fél óra után kilépek, látni ahogy a Sense indul. Elősször fekete képernyő, majd megjelennek az ikonok, háttérkép és widgetek.
Most viszon sikerült egy érdekes dolgot kihoznom belőle: alapesetben nekem Home képernyő csak álló helyzetben működik (és ha jól sejtem nem is lehet fektetve használni). Na most elindítottam a zene lejátszót, elfordítottam; szépen ment, ahogy kell. Majd Back gombal vissza az "asztal"-hoz még mindig függőlegesen tartva, és mind az 5 képernyőm visszintes lett :DD Igaz kicsit gnome, és kicsit átfedésben is vannak. Az érdekes az, hogy lezárás után visszaáll függőlegesbe, de elfordítom a telót, akkor lefekszik megint.
Hu, bocs ez hosszú lett... :)

(#721) Bambalazs


Bambalazs
senior tag

Kérésem lenne a One V tulajokhoz: Megnézné nekem valaki hogy teljesít az Apex Launcher a telefonon? Ez az eddigi legszimpatikusabb és kifejezetten ICS-re készített launcher. Az érdekelne, hogy ennél reboot után mennyi a memória szabad/foglalt aránya, és hogy mennyire hasonlít a stock ics-hez? Az valamiért jobban tetszik még mindig, mint a Sense 4.0. :B Köszönöm :)

(#722) XLazyMonkeyX válasza D@niel (#719) üzenetére


XLazyMonkeyX
csendes tag

A hangot kikapcsoltam köszi. A szenzoros dolgot tudom, de én mikor rányomok a tárcsázásra még megnézem h tényleg azt hívom-e akit kell és volt h váltogatott mint a szenzorral, de csak tartottam az arcom előtt. Lehet h belelógott a fejem a szenzor hatótávolságába csak nem vettem észre :)

Most nemrég vettem észre, h az egyik feltelepített játék (NFS Shift) ikonja egy android emberke volt és nem lehetett elindítani a programot. Az előbb újraindítottam a gépet, mert megbolondult a zenelejátszóm :S Megállítottam a zenét ő meg elindította magától. Megcsinálta vagy 2x, kihúztam belőle a fülest h kussoljon, erre elindította megint és szólt a hangszórón -.-" Na mind1. Most a Shift működik, viszont mellette a Hot Pursuit-nak android ikonja van és nem működik -.-" Ez mitől lehet? Eddig nem csinált ilyet :S

Xbox Gt: IXLazyMonkeyXI

(#723) Skynet258 válasza Bambalazs (#721) üzenetére


Skynet258
veterán

Én (igaz más telefonon, de) Novát használok, ez garantáltan jó cucc. ;)

https://geekpulse.hu

(#724) nemettom


nemettom
csendes tag

Csak egy dolog amit elfelejtettem: a gyári fulessel nekem gondok vannak, mert a bal oldali zene hallgatás közben recseg. Esetleg valaki hasonlót tapasztalt már?

(#725) Bambalazs válasza Skynet258 (#723) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Az rendben van, de akkor is az Apex Launcherre vagyok kíváncsi! :))

(#726) Mohan


Mohan
csendes tag

Sziasztok!
Nekem egy olyan problémám van, hogy vettem hozzá egy fülest, és ha elindítok egy zeneszámot akármelyik lejátszóban, akkor elkezd halkan sípolni, recsegni a füles.
(A fülhallgató jó, kipróbáltam máshol, nem volt probléma. Sőt más fülhallgatónál is ezt a problémát produkálta a One V. A gyári sajnos nincs a közelben, hogy megnézem azon is. :\ )
Ha megy a zene akkor ez nem hallatszik át zavaróan, kivéve ha nagyon halk, vagy lassú a szám. De azért elég idegesítő. Ha leállítok egy számot, akkor kb. 2 mp-ig recseg, majd abbamarad, és síri csönd lesz a fülesben. Ezt tapasztaltam a csengőhang hangerejének növelésénél is, mivel ott is van egy hangeffekt, ezért elkezd recsegni, majd 2 mp múlva abbahagyja. Ennek mi lehet az oka? Tapasztalt valaki ilyet?
Köszi

(Egy átlagos 3,5 mm-es nem mikrofonos fülhallgatót vettem)
Ja és egyébként a BeatsAudio nem befolyásolja. Mindegy, hogy ki vagy be van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#727) morbi


morbi
csendes tag

Sziasztok kis jelentést tennék...

2hete szerdán adtam be szervízbe a kijelző miatt t-nél, ma mentem érte.
Kijelzőt + akksit cseréltek, kérdeztem, hogy akksit minek, aztmonda a csóka, hogy szervízben azt is letesztelték és szarvolt így kicserélték ( én neméreztem hogy gyenge lenne vagy akármi)... Erről a részről nagy respect a htc-nek.
Most nyúztam egy órája, mindenféle beállítás fiókok szinkronizálása, stb hát sárgul az új kijelző is, mindegy többet már nemviszem vissza ha nem lesz más baja, igazából halvány és ha leteszem 2 percre pihenni már nem is látom. Erről a részről meg nem igazán értem hogy miért hoztak forgalomba egy ilyen gyártástechnológiával készült kijelzőt, ha mindnek ez a baja ( x, s, v mindnek...)

Amúgy meg mindenkinek ajánlom a telefont, persze egy kétmagos gép után lehet valakinek döcögős, de ha szarabbról váltasz úgysem veszed észre... meg amúgysem olyan gyenge mint hiszik, persze akinek be van kapcsolva minden, percenként szinkronizálja az adatokat, közben wördöt szerkeszt és még játszik is egyszerre ( tudom lehetetlen :) ) annak nem ajánlom...

plusz aki még egyszer megkérdi, hogy gyenge-e a telefon, meg hogy bírja azt megkeresem és megskalpolom, 600 komment alatt már párszor megválaszolták, csak kicsit olvasni kellene

(#728) zol-tán? válasza Mohan (#726) üzenetére


zol-tán?
csendes tag

hali!
nekem dettó ugyanez volt a problémám, többek között e miatt és a "szokásos" kijelzősárgulás miatt adtam le pénteken a t-nél szervízbe a gépet. most várom a csodát, de amint látom a sárgulás megoldódását azt várhatom... amúgy anno nekem nokia n76-nál volt hasonló problémám a sercegéssel, de ott korántsem volt ennyire zavaró a dolog, de ott is kihallatszott a zenénél, a halkabb részeknél. kíváncsi vagyok meg tudják-e oldani, bár majd fel kell hívjam az e-care-t azt hiszem, mivel elég nagyvonalakban írták le ezt a recsegéses dolgot a jegyzőkönyvbe.

(#729) nemettom válasza Mohan (#726) üzenetére


nemettom
csendes tag

Hali. Mint mondtam, nekem a gyárival recseg, de minden mással tökéletes. Esetleg ki tudnád probalni az eredeti fulest is?

(#730) Mohan válasza nemettom (#729) üzenetére


Mohan
csendes tag

Sajnos a hétvége fele tudom kipróbálni, mivel nem tartózkodok most otthon. Majd megnézem azzal is. Amúgy nem zavarhatja az, hogy alapból ezek a készülékek mikrofonos headset-re lettek kitalálva, és ott alapból 3 vágás van a jack dugón?
Szerencsére a sárga kijelző eddig elkerült engem...

(#731) TB


TB
tag

Sziasztok!

Telefont akarok venni és képbe került a HTC One V a Sony Xperia U mellett!
Végigolvastam a hsz-eket,ez a sárgásodó kijelző eléggé zavar!A zenehallgatás és kamera miatt (nekem ezek a legfontosabbak)viszont még így is a V fele hajlok!
Közben eszembe jutott egy hülye kérdés!A jelenlegi (Nokia6234) telóm,mondjuk 1 évben egyszer csinált olyat,hogy úgy megfagyott,hogy még kikapcsolni sem tudtam,ki kellett venni az aksit! Mivel itt nem kivehető az aksi,felmerült bennem a kérdés,hogy mi van akkor,ha megfagy a V?Vagy ilyen nem lehetséges az új telóknál?

(#732) XLazyMonkeyX válasza TB (#731) üzenetére


XLazyMonkeyX
csendes tag

A ki-/bekapcsoló gomb egyben reset is. Hosszan nyomva tartod fagyás esetén és újraindul a gépezet :)

Xbox Gt: IXLazyMonkeyXI

(#733) TB


TB
tag

Köszi a választ!
Egyébként most voltam bent a vodánál,meglepetésemre tudtak mutatni xperia U-t!Tetszett élőben nagyon is,de nekem a V-hez képest "játéktelefonnak" tűnt! Persze kis túlzással :)
Leültem a padra és mérlegeltem!Döntöttem, V lesz! T-mobil-tól rendelem neten,ha esetleg nem tetszene,amit kétlek,8 napon belül indoklás nélkül visszavihetem!
Egyébként még fontos szempont lenne nekem a térerő,mert a munkahelyemen nem nagyon van és ugye olvastam itt valakitől kisebb térerő problémáról is,remélem a többség nem tapasztalt ilyet!

(#734) Sann81


Sann81
csendes tag

Sziasztok segítségeteket kérném (HTC one V) a windows 7 csak 95 Mb-ot lát a készülékből
Mem. kártya nincs benne
Formáznom kéne v. vmi driver kell neki ?? mit tegyek?

Előre is köszi!

(#735) Szancsó válasza Sann81 (#734) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Az a belső memória egy darabkája: memóriakártya kell bele.
(Nekem volt tartalékban és azt egyből beletettem, mikor láttam, hogy nincs benne. Nem tudom, hogy nélküle pl. fényképezni enged-e egyáltalán...)

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#736) Tucobe


Tucobe
tag

Múlt héten csütörtökön hajnalban töltöttem fel a telót! Direkt nem játszok rajta semmi wifi csak arra használom amire egy teló való :D este kikapcsolom és mot van a töltöttség félig :D egész jó eredmény szerintem :D

(#737) D@niel


D@niel
addikt

hello,

akinek van tokja a telefonhoz (tehát már megvette, kéznél van, rárakta) csinálna róla képeket? ill. beszámolhatna a tapasztalatairól, hol vette, mennyiért, milyen a minőség, vastag/vékony, jó minőségű, kényelmes/nem az, stb.

köszi.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#738) darál0w


darál0w
Jómunkásember

üdv.

az normális jelenség, hogy dobozbol kivéve full üres a töltés?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#739) Binczet válasza darál0w (#738) üzenetére


Binczet
aktív tag

Úgy tudom nem, mert a lítiumos technológiából adódóan a gyárban 'formázzák meg' az akksikat, így töltenek is bele, aminek elvileg nem lenne szabad teljesen eltűnnie belőle, pláne hogy nem állt hónapokat a polcon a telefon.
Bár gondolom ha feltöltöd, nem lesz semmi gond. :-)

(#740) darál0w válasza Binczet (#739) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

közben láttam youtube-on is ezt a jelenséget...teljesen üres az akksi...és rádugva a töltőre is csak kb 2-3 perc után lehet bekapcsolni...vicces :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#741) D@niel válasza darál0w (#740) üzenetére


D@niel
addikt

nem vicces, csak nem tudtál róla. én sem tudtam róla. 2-3perc kell tölteni, mivel a bootoláshoz is kell energia. tehát 1-2%-os szintnél biztonsági okokból nem kezd el bekapcsolni, mivel gondoltak arra mérnökök, hogy menet közben ez is elfogyhat, és károsodhat a rendszer.

usb-n meg ugye még több ideig kell tölteni. ez az egész akkor gáz, ha ezt nem tudja az ember, és egyből azt hiszi, hogy rossz a gép.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#742) darál0w válasza D@niel (#741) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

bedugtam, egyből felvillant a tetején a led, szal' gondoltam, hogy az akksi és nem a telo a "rossz" :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#743) XLazyMonkeyX válasza darál0w (#742) üzenetére


XLazyMonkeyX
csendes tag

Nekem is full üres volt kibontáskor :)

Xbox Gt: IXLazyMonkeyXI

(#744) darál0w válasza XLazyMonkeyX (#743) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

beleolvastam a használati utmutatoba...abban is le van írva, hogy nincs feltöltve. :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#745) Szancsó válasza D@niel (#737) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Ma hozta a postás, szóval véleményt még nem tudok róla mondani:
HTC One V tok

Ebay -es cucc, képek róla.
Pár dolog azért: a telefon pont passzol a belsejében lévő kemény műanyag részbe, viszont minden nap nem fogom kiszedegetni belőle, mert szerintem hamar elfáradna. elég méretpontos, minden kivágás a helyén (kamera, hangszóró, USB, hangerő gombok), a LED -et nem takarja a zárófül. Egész kellemes anyagból van (tényleg eléggé "bőrszerű"), a hajtogatásnál nem tudom, hogy fogja bírni. Mágneses a zárja: ehelyett mondjuk egy tépőzárat jobban szerettem volna, mert ki nem nyílik ugyan, de a teteje így kicsit el tud fordulni, mocorog (lsd. utolsó kép).

Ezzel szemben van egy nagyon nem ajánlott is, ez. Kidobott pénz: nem méretpontos, az alján az összekötő rész rövid és így a tetejét nem is lehet rácsukni a telefonra, sorjás a telefon tartó műanyag, stb.

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#746) Andrewstarr válasza XLazyMonkeyX (#743) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Nekem is, meg is lepődtem! :D

(#747) kordasb


kordasb
tag

HTC Hero-ról váltanék erre nem is reméltem, hogy megmarad a formavilág.
Megmondom őszintén keveslem a RAMot a gépben.
(végigmentem a fórumom de nem vagok meggyőzve RAM ügyben)
És nem akarok úgy járni mint a heroval hogy pár hónap és az ujabb dolgok lassan mennek rajta vagy éppen sehogy. :W
Esetleg van valaki a heroról váltott erre ?

(#748) werszomjas válasza kordasb (#747) üzenetére


werszomjas
őstag

Nekem is Hero van és én is ezzel szemezek, de még nekem sem sikerült dönteni :)

Az a baj, 30ezerrel több az Xperia P, amiben 2 mag van és 1GB RAM, jobb kamera, nagyobb/szebb kiejlző (én is a ram miatt vagyok gondban, elég kevés az az 512MB, főleg ha majd jönnek a frissítések rá, és én több évre szoktam telefont venni, a Hero-t is nyúzom már lassan 2éve)

Úgyhogy hosszabb távon lehet kevés lesz az 512MB.

Ami viszont hiányozna, az a Sense felület, és a formája is No.1 nálam az One V-nek, csak az a fránya ram :W

[ Szerkesztve ]

üdv

(#749) Mr.Grincs válasza werszomjas (#748) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

A forma valóban elsőosztályú. :K A vas meg elmegy.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#750) D@niel


D@niel
addikt

Nem értem miért baj a fél giga ram. Akárhányszor ránézek a feladat kezelőre sok-sok szabad megabájt van, és közben a task managger-ben van pár megnyitott program. Ha bezárok mindent, és újra indul a rendszer nem mutat sokkal többet.
Az alkalmazások egyből indulnak, ráadásul ugye a jobb oldali gomb nem multitask, hanem recent apps, tehát a megnyitott programok gyorsindítója.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.