Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16060) andrisbandi válasza gerii (#16022) üzenetére


andrisbandi
őstag

7X CREE kerékpáros lámpa

Vaksötétben készült, mobilos kép.
(Nem adja vissza a valóságot, csak egy régi Defyvel lőttem.)

Brutális fényereje van. Kb két villanyoszlopnyira látni el vele korrektül (~70-80 m). Ez bármilyen gyorsan is megy az ember elég. (Persze egyre csökkenő fényerővel tovább is látni vele.)
Olyan bringáslámpásan visz, ahogy kell; közelre szórt, szétterült fény jut, inkább előre felé fényes, de nem pontszerű. Pont jó.

3 fokozata van, eddig a legnagyobbról beszéltem. Van még egy halványabb.
Ez kb fele fényt ad, ami bőven elég egy kényelmes erdei tempóhoz. (Ez is többszöröse egy mezei bringáslámpának.)
Meg van egy villógó üzemmódja. Nagyon gyorsan és erősen villog, szinte zavaró.
A kapcsolója, ami a lámpatest hátán van állandóan halványzölden világít. Kimondottan szép.

A felfogatása gumigyűrűs, egyszerű, de jó szoros, megfogja. Pedig a lámpa 20 deka, az aksija pedig majdnem 30 dkg. Ezt a brigás háromszögtáskába rejtettem, a tápkábel elég hosszú.

Szerintem csak vaksötétbe, erdőbe való ez a fényszóró. Oda viszont kiváló választás, megéri az árát!

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.