Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#186801) w.miki


w.miki
veterán

Teclast T50 Pro-nak le lehet venni az árát €142.24 (56500Ft)
Store és Coin és OUTDOOR20 kuponokkal
[link] [link]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#186802) st6969 válasza V/ (#186797) üzenetére


st6969
őstag

Az AliExpress Saver Shipping-re eddig nem kellett fizetni sarcot. Bár mostanában ezzel a szállítással nem rendeltem. Ez mikor változott?

(#186803) V/ válasza st6969 (#186802) üzenetére


V/
titán

Az utóbbi időben ez nem mindig teljesül, az alább írtban a szokott szó
Ez mindig postai kézbesítés és esetleg ECSC00...-ás logisztikai azonosítóval, nem nyilvántartott levélként jön és ezt itthon belföldi levélként kapja meg a posta, a logisztikai cég vámolja le és ekkor nincs miért fizetni.
Régebben kapott nálunk nem nyilvántartott belga, svéd, holland azonosítót így az is normál levélként kerül a Postától ki. Ez most nem igazán van, néha lesz neki holland azonosító, de azoknál meg a hollandok jelzik hogy csak tranzit és itthon a vámmentes vámolásos témára fut és jó esetben 550 Ft megy a postának.
Úgy 2 éve tapasztaljuk ezt.
Mivel nem írta hogy milyen konkrét azonosítóról volt szó, az is lehet hogy normál kínai vagy más nem EU-s postai azonosítóval lett elküldve hiába ez volt a szállítási mód.

AliExpress Saver Shipping - Nyomkövetés nincs biztosítva a kézbesítésig, de szokott kapni EU-s postai nyomkövetési azonosítót és így nincs vámolás, áfa beszedés és postai kezelési díj.

[ Szerkesztve ]

(#186804) Depiboy válasza spileraaa (#186800) üzenetére


Depiboy
tag

Xiaomi mi band, és nem is feltétlen éri meg kínáól rendelni annyira olcsó itthon is

(#186805) Yahhher válasza Depiboy (#186804) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Mondjuk azzal nem lehet véroxigén szintet mérni, ő mást keres.

Üdv B.

(#186806) gorbep válasza Yahhher (#186805) üzenetére


gorbep
senior tag

Már hogy ne lehetne... nekem a MiBand 6 mér SPO2-t... :U

- Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#186807) bajnokpityu válasza gorbep (#186806) üzenetére


bajnokpityu
félisten

De minek.. Rettentő szar a pomtossaga ezeknek.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#186808) citkar válasza bajnokpityu (#186807) üzenetére


citkar
addikt

Egyáltalán minek a legtöbb embernek O2 sat-t mérni, sokkal hasznosabb lenne, ha időnként vérnyomást mérnének, vagy vércukrot, esetleg egy s más laborvizsgálattal kiegészítve.
Ritkán van rá szükség, akkor egy ujjra csiptethető is megfelelő.

[ Szerkesztve ]

(#186809) bajnokpityu válasza citkar (#186808) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Az megfelelő. De egy órába épített ízé mérés helyett jósol...

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#186810) gorbep válasza bajnokpityu (#186809) üzenetére


gorbep
senior tag

Van itthon csiptetős krónikus beteg családtag miatt... a MiBand6 ahhoz képest 2%on belül mér mindig...

A vérnyomás mérés az ingoványos terep, mert azt meg személyhez kell kalibrálni, mert óriási a személyek közötti szórása az optikai elvű vérnyomás mérésnek. Persze ezt a felhasználok nem tudják/nem foglalkoznak vele, és köpködnek, hogy mennyire fos... pedig kalibráció után +-5 Hgmm pontosak... csak havonta újra kell kalibrálni...

- Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#186811) Yahhher válasza gorbep (#186810) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Persze, mindig 95-99 között van, azért. Gondolom legalábbis.

Üdv B.

(#186812) gorbep válasza Yahhher (#186811) üzenetére


gorbep
senior tag

Sajnos nem, megy az le néha 80-ig is... de ott is szinkronban...

- Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#186813) w.miki


w.miki
veterán

Proscenic termékek akciója a GeekBuying-on

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#186814) Toobee válasza w.miki (#186799) üzenetére


Toobee
veterán

Van most valakinek működő kódja esetleg?

https://barbieripnk.hu/

(#186815) nimfas válasza Toobee (#186814) üzenetére


nimfas
addikt

Ezt akartam én is épp kérdezni. Anyámnak vennék egy Poco F5 telefont, jól jönne némi AliExpress kupon hozzá. :DDD

(#186816) w.miki


w.miki
veterán

Ruhákra :(

SAVE01 - $1/9
SAVE02 - $2/19
SAVE03 - $3/29
SAVE05 - $5/49

US $1 OFF orders over US $9
SAVE01
US $2 OFF orders over US $19
SAVE02
US $3 OFF orders over US $29
SAVE03
US $5 OFF orders over US $49
SAVE05

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#186817) Zola007


Zola007
veterán

5e Ft alatt tudtok ajánlani 1000 lumen körüli vagy feletti fejlámpat 18650 akkuva?l :R

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#186818) nimfas válasza Zola007 (#186817) üzenetére


nimfas
addikt

Nekem ez [link] nagyon bevállt. Már a másodikat koptatom, villanyszerelő vagyok.
De bevallom én külön vettem hozzá minőségi 18650 Akksit, azok is már vagy 2-3 évesek és jól bírják.

(#186819) tibcsiworld válasza nimfas (#186818) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Szabad kérdezni, hogy hol vettél hozzá külön aksit? Akkor rendelném a 2-t együtt.

(#186820) tibcsiworld


tibcsiworld
aktív tag

Erről a TUERBB T-AP66 hordozható akkus kompresszorról mi a vélemény? Kuponkóddal most igen olcsó. Vagy mindenképp xiaomi? Esetleg más alternatíva, amivel lehet autógumit is pumpálni, ha nagyon kell?

(#186821) nimfas válasza tibcsiworld (#186819) üzenetére


nimfas
addikt

Ez alá ne menj minőségben: [link] (Nekem ezek beváltak)
De itthon is van aki prohardver harveraprón árul jó minőségű cellákat.
Töltő nem kötelező hozzá, a lámpa is tudja tölteni, az enyémen még USB-micro csatlakozó van. LiitoKala töltő amim van, szintén legalább 3 éves. Automatán felismeri a cellát 0,5-1A-el tölti (kapcsolható)

Itt van komplett szett, vagy csak cella is. [link]

[ Szerkesztve ]

(#186822) Coolby


Coolby
tag

Sziasztok, tudtok nekem ajánlani egy jó robot fűnyírót? :R

(#186823) tibcsiworld válasza nimfas (#186821) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

köszi a linkeket.

(#186822) Coolby

a fűnyírós topicban tuti tudnak segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#186824) Breki válasza tibcsiworld (#186820) üzenetére


Breki
veterán

Nekem ilyen van ez bevált.

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#186825) Zola007 válasza nimfas (#186818) üzenetére


Zola007
veterán

Rendeltem egyet, kíváncsi vagyok. Köszönöm a linket!

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#186826) Aidan85 válasza nimfas (#186818) üzenetére


Aidan85
aktív tag

nekem is nagyon bevált ez a fejlámpa, otthoni használatra

(#186827) Zola007


Zola007
veterán

Apropó, 18650 és AA, AAA akkukat is töltő 4-6-8 csatornás töltőt tud valaki?
Most külön töltöm van, de utazáshoz jó lenne ha csak egyet kellene cipelni

Ha itthon is vehető garival, számlával az még jobb.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#186828) A214 válasza Zola007 (#186827) üzenetére


A214
aktív tag

Vapcell S4 plus

(#186829) BFeco válasza Zola007 (#186827) üzenetére


BFeco
aktív tag

Szia!
XTAR-VC8S teljes csomag
Olcsóbb mint az Aliexpress hivatalos XTAR store.
Hírlevél -5 %!

[ Szerkesztve ]

MRX33MG/A, 20XW0056UK, MQ1F3YC/A, SM-S908B/DS

(#186830) tipuka


tipuka
addikt

Nem tudom ki ajánlott ilyen akkumulátoros fújókát aliexpressről, de 20$-rt akcióban megrendeltem és első tapasztalat az volt, hogy nagyon jól fúj. :DDD Komolyabban írni pár hét használat után tudok róla. Köszönöm neki, hátha olvassa... :)

(#186831) domerator


domerator
veterán

Aliexpress nálatok jól működik? Nálam vagy 3 hete egy csomó oldal "maintenance"-re fut. A Choice minden oldala ezt csinálja, de a SuperDeals is, meg amúgy random az egész ali.
Be vagyok jelentkezve. Próbáltam vendégként de ott tele van az új embereknek szóló akciókkal, szinte csak az van.... mondjuk az működik rendesen.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#186832) sambenez válasza domerator (#186831) üzenetére


sambenez
addikt

Nekem most ment gond nélkül.

(#186833) pn4hvq válasza domerator (#186831) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Nekem is ilyen, megoldást nem találtam, csak annyit, hogy nem nyitom meg új ablakban a choice terméket, hanem csak rákattintok, feljön "popupként", ha érdekel pontosan, kosárba teszem és onnan meg tudom nyitni az oldalát.
Megnéztem, most persze hibátlanul megnyílik. Annyit csináltam tegnap, hogy minden Alis kukit töröltem más miatt, nem tudom, ez okozta-e a javulást vagy valami más.

(#186834) vacs válasza tipuka (#186830) üzenetére


vacs
veterán

v*rjem b*le a vietnámi (vi.aliexpress.com) linkedbe ... :(((
... de amúgy köszi, én is várom a további beszámolót, mert akkor veszek! :D

(^)(>.<)(^)

(#186835) V/ válasza vacs (#186834) üzenetére


V/
titán

Itt megpróbáltam a vi linket magyarázni.

(#186836) vacs válasza V/ (#186835) üzenetére


vacs
veterán

Hibás a linked!
Egyébként én vissza tudom állítani a vietnamit normálra pár kattintással.

(^)(>.<)(^)

(#186837) V/ válasza vacs (#186836) üzenetére


V/
titán

Igen hibás megtréfált az Android :K
Akkor újból, ez a link az ami lenne

(#186838) lsebestyen válasza V/ (#186837) üzenetére


lsebestyen
addikt

Nem mennék bele újból (kicsit mégis...), de igenis agyf@szt lehet kapni a vi-s linkektől. Pár kattintással simán el tudsz navigálni olyan oldalakra, shopok oldalaira, ahol igenis vietnámiul lesz kiírva minden. Ezért is tud baromira bosszantó lenni a vi link, mert van, hogy észre sem veszed, aztán egyszer csak nem tudod mi a franc van az alival, hogy olvashatatlanra vált az angol nyelvről. :(((

(#186839) V/ válasza lsebestyen (#186838) üzenetére


V/
titán

Persze boszantó, de nem tudod megváltoztatni hogy miként működjön a szerverük, bosszantó hiba amin nekünk nem lehet javítani, ez lett volna a lényeg.
Legyél belépve, akkor nem minden esetben változik a nyelv.
A másik meg az lett volna hogy ne azt cseszegessétek aki megosztja a linket, mert neki az eredeti nem vietnámi au esetek többségében, az hogy a szerver neked azt ad ki arról nem tehet az illető.

(#186840) tibcsiworld válasza Breki (#186824) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Köszi. Ez autógumit is tud pumpálni? Próbáltad?

(#186841) csuzda válasza lsebestyen (#186838) üzenetére


csuzda
aktív tag

Az aliexpress.com-ot megnyitva egyből vi. linkre irányít engem. Be vagyok jelentkezve, magyar szállítási cím, angol nyelv, forint beállításokkal.

(#186842) V/ válasza csuzda (#186841) üzenetére


V/
titán

Töröld az Ali kezdetű sütiket a böngészőből, a böngésző gyorsítótárat és ezt a linket tárold el belépéshez, kiírtam a teljes linket, de működnie kell ha rákattintasz: https://best.aliexpress.com/?lan=en
Ugyan én mindig USD-ben fizetek, mert legtöbbször az AliExpress rosszul váltja a devizát, több forintomba kerül az adott dolog.

[ Szerkesztve ]

(#186843) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.
Vettem egy ilyen napszemüveget, de sajnos fáj tőle a szemem.
Nektek mi vált be, ami kinézetre hasonló?
(korábban volt egy remek Veihdia-m, de elhagytam, az újabb Veihdia-tól viszont szintén fájt a szemem)

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#186844) f4lcon válasza vacs (#186843) üzenetére


f4lcon
őstag

vannak kamu Quicksilverek, nekem kettőtől sem fájt a fejem, de ez a Northweek is jó
de szerintem ezek nagyon egyediek (már az, hogy a lencse görbülete mennyire zavarja a szemtengelyed)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#186845) apezka válasza vacs (#186843) üzenetére


apezka
tag

Általában ezek, mind Kadem szemüvegek csk más gyártó névvel. Legtöbször az eredeti Kadem "márkás" az olcsóbb én évekóta rendelek, mert rendszeresen elhagyom vagy összetöröm. Sosem volt még problémám velük. Ha megérkezem én beszoktam vinni éppen útba eső optikába és ott ingyen bemérik. Eddig mind rendben volt.
Nézesd meg, hátha a szemüveg rossz, de annak kicsi az esélye...

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#186846) zsiz


zsiz
őstag

Újabb kacatbeszámoló, +kipróbáltam a Temu-t is.
(Hosszú leszek...)

Aliexpress:
- DC12V On/Off kapcsoló [link] 12V LED szalagot és lézert fogok kapcsolni vele. 1.96$-ért vettem.

- Lézer [link] egy egyenes vonalat vetít, nekem konkrétan a darts táblához fogja vetíteni a dobótávolságot. Egy ilyet már évek óta használok a homemade táblavilágításommal, most melóba is össze akarok rakni egy ilyen világítást. Világosban is látszik. 12V táppal megtámogatva és csavarral vagy mágnessel rögzítve a tábla aljára ugyanazt tudja, mint a Winmau lézere 15-20 ezerért.. 1.60$-ba került.

- Darts szárak [link] még nem használtam ilyen rövid szárat, gondoltam kipróbálom, de nekem nem jött be. A 12 darab / 2$ árat végülis megérte itthonra, tartalékba. Az a része, ahová a toll megy, nagyon gyengének tűnik. Van hozzá fém gyűrű is, de nekem nincs toll lyukasztóm, így anélkül próbáltam csak.

- Darts nyilak [link] gyagyi. Könnyű és a súlypont nagyon hátul van, véletlen sem ott, ahol kényelmes lenne fogni. Emellett még csúszós is, hiába rovátkolt, semmit sem ér. Mintha lakkozva lenne és a lakk kitöltené a kis barázdákat. Egyetlen előnye, hogy alu szárat adtak hozzá. 3.48$-ért vettem, nem ér annyit.

- Darts alu szárak [link] 6db/1.81$, jobban szeretem, mint a műanyagokat, nekem tartósabbak az aluszárak.. persze ez is tud törni, de nálam még nem volt ilyen.

- "O" gyűrű [link] elvileg arra jó, hogy nem lazul ki a testből az alu szár, ha van köztük egy gumigyűrű. Mondjuk nekem eddig sem lazult ki. 1.44$ volt az 50 db.

- Teclast P25T tablet (link már nem él) ~16 ezer forintba (45,64$) került, nagyon lassú. Napi használatra teljesen alkalmatlan. Nyilván ennyiért nem is vártam csodát. A vége az lett, hogy töltöttem rá ilyen színezős, meg egyszerűbb puzzle játékokat és odaadtam keresztfiamnak.

- Karácsonyi LED [link] ilyet már vettem, de még fogok is. Marha szép, BT-on vezérelhető, van hozzá app egy csomó előre programozott fényjátékkal. A 20 méteresért fizettem 5.89$-t akcióban, annyiért nagyon megérte, az 5 méter szokott 4-5$ körül lenni. A LED-ek színe és fényereje akár egyesével is vezérelhető az appból.

- Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5g üvegfólia [link] a széle minimálisan levegős maradt, bármit csináltam. Ezen kívül jó, nem vált fel, nem karcolódik. 2.96$ volt a 4db. Akármilyen GorillaGlass van a telefonon, nekem az az első mindig, hogy dobok rá pluszban üveget.

- Szilikonos kormányvédő [link] gagyi, 1.79$-ért vettem, annyit se ér. Elmozdul, nem jó a fogása, illetve a belső széle eláll a kormánykeréktől. Nem venném újra.

- Fúróba fogható felnitisztító [link] a közepe műanyag, félő, hogy eltörik. Lehet vele eredményt elérni, de nem igazán jó. 2.69$ volt, annyit nem ért nekem.

- Hajvágós köpeny [link] Menő a mintája, az anyaga pedig olyan, amin nem tapad meg a levágott haj. A mérete is megfelelő. Ez megérte a 2.69$-t.

- Pedál taposó [link] nagyon gagyi. Gyenge lemez és kemény műanyag. Egy forintot nem ér, 2.69$-et meg pláne nem. Fel sem raktam inkább.

- Napelemes karácsonyi LED [link] kipróbáltam, működik, szép. Idén decemberben rakom fel az utcán valamelyik fára, úgyhogy még nem tudom, mennyit tud világítani. 3.59$ volt a 22m/200LED, ha látok még ennyiért, fogok venni.

- Szélcsengő [link] nem rossz, de mostanában egész nap fúj a szél és így néha már az agyamra megy :DDD 2.69$-ért vettem, annyiért teljesen jó.

- Világítós "kesztyű" [link] tipikus olcsó kínai minőség, vékony anyag. Lehetne erősebb fénye. Egyébként használható, autószereléshez vettem, mert sokszor jártam már úgy, hogy még egy kéz kellett volna a lámpát tartani, vagy épp volt egy szabad kezem, csak nem fértem oda a másik kezem mellé a lámpával, hogy lássam is mit csinálok. 1.79$-ért megérte. Nem szedtem szét, de van rajta csavar, úgyhogy gondolom simán cserélhető az elem, ha lemerül.

- Kártyatartó [link] mostanában nagyon divatos lett ez a fajta, gondoltam én is adok egy esélyt neki. És nem gondoltam volna, de bevált. Eddig telefontokban tartottam a kártyáimat meg egy minimális kp-t, de nagyon vastag volt tőle a telefon. Plusz ha már kitágult a kártyazseb, kiszóródtak a kártyáim. A tartó fém, jó minőség, 3 hónap használat után sem látszik rajta egy karc sem. RFID block-os (a telefont hozzáérintve nem érzékeli a benne lévő kártyát), a pénzcsipesz egy darab papírpénzt ( - nyilván négybe hajtva, mivel akkor nem lóg túl semelyik irányba sem - ) is épp olyan stabilan fog, mint egy vastagabb köteget. Úgyanígy kártyából is egyet is megfog stabilan, de többet is. Nekem pl. 4 darab van benne. Hátránya, hogy nem tudom csak azt az egy kártyát kitolni belőle amelyikre épp szükségem van. De teljesen elégedett vagyok vele. 2.69$-t fizettem érte.

És akkor a Temu-s cuccok:
- Kárpit bontó fogó/feszítő [link] a fogóra még nem volt szükségem, a feszítőt viszont már használtam. Elég jónak tűnik, nem hajlott el pedig feszíteni kellett a patentot, hogy kijöjjön. 1800Ft-ért szerintem simán jó, ha a fogó is bírja úgy, mint a pajszer.

- Sorjázó [link] 2-3x használtam eddig, erősebb volt, mint a csavar, amivel próbáltam. Szépen tette a dolgát.

- Csúzli + lőszer [link] [link] valami 600Ft körül vettem a csúzlit, hát jó, hogy többet nem adtam érte. Amúgy egész pontosan lehet lőni vele, de gyenge a gumija. A nyél műanyag borítása recseg, ropog. A közepe elvileg valami fém, de a tartósságával kapcsolatban vannak kételyeim. A lőszer meg sima sár/agyag golyó.

- Automata pontozó/jelölő [link] nagyon gyenge. Fára még oké, de fémen alig hagy nyomot.

- Miteszer eltávolító tapasz [link] valamit csinál, de nem meggyőző. Vagy én csináltam rosszul valamit :D

- Fedő gomb [link] olcsó, gyagyi, de használható. Viszont nekem kicsi, legalábbis nagyobbhoz vagyok szokva itthon. De 450Ft a 4db, úgyhogy nem panaszkodom.

- Autó tisztító gyurma [link] ez is olyan, hogy vagy nem jó, vagy én csinálom rosszul. De alapból eléggé kemény állagú a cucc.

- Ablakmosó spriccni 4 irányú [link] ránézésre tök hasznos cucc lenne egy régi autónál, hogy a lapát elé és mögé is spriccel, így nem szárazon törölne első körben a lapát. Csakhogy nekem nem megy rá az ablaktörlő karra, így még nem tudtam kipróbálni sem. A másik autómra elvileg rámegy, csak nem arra akartam tenni.

- Ablakmosó spriccni [link] nem csak két csíkot rápisál az ablakra, hanem egy lapos nyíláson keresztül szélesebben, nagyobb felületen teríti be a szélvédőt. Viszont nem porlaszt, inkább locsol. Akár még használható is lenne, de nekem olyan kellene aminek nem lefelé, hanem oldalra áll a cső csatlakozása. Így ha lecsukom a motorháztetőt, annyira megtörik a cső, hogy nem jön belőle semmi, úgyhogy ezzel sem jártam jól.

- Nyelvkaparó [link] igazából használható, jobb, mint fogkefével kaparni.

- Ács ceruza hegyező [link] nem jó. Vagy nem hegyezi ki a ceruzát, vagy ha még egyet fordítok rajta, akkor meg már kitöri a hegyét.

- Locsoló rózsa PET palackra [link] finoman lehet vele öntözni, nem veri le a még gyenge palántákat. Valószínűleg kell bele tömítés, mert a palack nyakánál ereszt. Amúgy nem rossz és sokkal olcsóbb volt mint egy kis locsoló.

- Műanyag kaparó [link] árának megfelelő minőség, használható.

- Jelölő filc [link] a 10 darabból 2 kapásból nem fogott. A maradék nem 8 nem rossz, műanyagra, fémre jól fog.

- "Lego" kotrógép (735db) illetve sportautó (1039db) [link] [kép] (az autóhoz nem találtam élő linket). Mindkettőt -90%-os, első rendelésben vettem, egyiket sem raktam még össze, a karácsonyi időszakra (a TheVR Lego streamre) tartogatom őket. Így egyelőre csak remélni tudom, hogy rendben lesznek, és nem hiányzik belőlük egy darab sem.

- Saru nyomó/krimpelőfogó [link] 2000Ft alatt volt. Minősége nagyon jó, szépen dolgozik. A pofája cserélhető, lehet sokfélét kapni hozzá. Ennyiért nagyon megérte.

- OBD hibakód olvasó [link] nincs hozzá, csak [kép] , ~1700Ft volt, x18xe1 G Astrával nem kommunikál (2000. évj.). 2007-es H Astrával működik. Mással meg nem próbáltam. Beépített kijelzővel és kábellel, külön áramforrás nem kell neki.

- Tetra Tower játék [link] szórakoztató kis ügyességi játék, el lehet lenni vele. Egy félköríves, billegős alapra kell a kihúzott kártyán szereplő tetrisz formákat pakolgatni, úgy hogy egyensúlyban maradjon a torony. Akinél leborul, az veszít. Több csomaggal is vettem már. Sajnos volt amelyikhez olyan pici kártyát adtak, hogy alig lehet megfogni. Illetve kevés is a 22 kártya. Ha már nincs mit felhúzni, újra kell keverni. Emiatt legutóbb két csomaggal vettem, hogy 2x22 kártyám legyen. De sajnos az egyik dobozhoz kicsi kártya volt, a másikhoz meg nagy méretű.

- Buborék fújó pisztoly [link] 4 AA elemmel működik, nem rossz. A kihívás az lesz, hogy megtaláljam a megfelelő folyadékot hozzá, amivel rengeteg kicsi bubit tud fújni.

- Sérült anya eltávolító [link] a készlet minőséginek hat, de még nem volt alkalmam használni. Ezt is 2000Ft alatt vettem.

- Kicsi nyomatékkulcs 2-24Nm [link] a pontosságát nem tudom tesztelni, de működik. ~1700Ft volt, annyiért hibátlan.

- Mágneses játék [link] erről sincs, csak [kép] [kép] szintén jó kis szórakoztató játék, a lényege, hogy a játékosok kapnak 10-10 darab mágnest, a madzagból pedig csinálunk egy zárt alakzatot, majd a játékosok felváltva tesznek 1-1 mágnest a madzagon belülre. Ha összeugrik két vagy több mágnes, akkor fel kell venni őket, és az nyer, akinek hamarabb elfogy a kezéből.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#186847) Breki válasza tibcsiworld (#186840) üzenetére


Breki
veterán

Arra még nem, de versenybiciklim van szingó kerékkel abba elvileg 8 bart lehet fújni.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#186848) tibcsiworld válasza Breki (#186847) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Köszi. Rendelem is :)

(#186849) st6969 válasza zsiz (#186846) üzenetére


st6969
őstag

Ejha, köszi :R

"Akármilyen GorillaGlass van a telefonon, nekem az az első mindig, hogy dobok rá pluszban üveget."
Én is pont így vagyok ezzel. Pont ezért szidom is a Oneplus 12-t, mert az is lekerekített, amire nem lehet (értelmesen) üveglapot rátenni. Le is oltottak a topicban, hogy amúgy sem véd semmit, csak mi azt gondoljuk. Hiába törtem már szét sok üveglapot, miközben karcmentes maradt a telefon saját kijelzője, az volt a válasz, hogy az amúgy sem tört volna...Többen állították, nem tudom, mi lehet az igazság most már...

(#186850) zeon.hu válasza st6969 (#186849) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Hydrogel a megoldás, ha le van kerekítve.
Érdemes viszont többet rendelni, mert pár hónap után elkezd felválni.

#?*@&!

(#186851) Robeast válasza st6969 (#186849) üzenetére


Robeast
tag

Így van, ez az UV-re kötő ragasztós cucc kell, az elég jól fenn marad. Csak óvatosan a felhelyezéssel, mert hajlamos befolyni mindenhova is. Kötés közben is figyelni, mert folyhat ki oldalt, ahogy szilárdul.

(#186852) motrola


motrola
aktív tag

Lézer távmérőt keresek, házi használatra. Van esetleg bevált tipus? Nem hátrány, ha tölthető.
Válaszokat köszönöm.

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#186853) fecus válasza zsiz (#186846) üzenetére


fecus
őstag

A nyomatékkulcsot hogyan kaptad meg 1700-ért?
Én regisztráltam a Facebookról, de nem adott semmi kedvezményt.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#186854) zsiz válasza fecus (#186853) üzenetére


zsiz
őstag

Első rendelés, -90% kedvezmény. A Facebook feldobott egy ilyen lapozható hirdetést vagy 10 termékkel, köztük volt a nyomaték kulcs is, rányomtam, onnan letöltöttem a temu appot, regisztráltam, és így megadta rá a kedvezményt. Csak arra a termékre adja meg, amelyiken keresztül regisztráltál. (Több eszközről több email címmel is megcsináltam, így van több darab első rendelésem.)

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#186855) f4lcon válasza zsiz (#186854) üzenetére


f4lcon
őstag

ugyan arra a fizikai címre?
én is gondolkoztam már rajta, hogy esetleg egy másik első rendelést csináljak :B

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#186856) j.bravo válasza st6969 (#186849) üzenetére


j.bravo
addikt

Hát, tudjuk, hogy egy-egy ember egy-egy tapasztalata statisztikailag nem reprezentatív, de én is úgy vagyok vele, hogy több ízben örültem hogy a filléres üveglap tört, alatta a kijelzőnek pedig semmi baja. Amíg nem zavar az üveglap (és mivel a vékony készülékházat is megvastagítom tokkal), addig én is veszek az aktuális készülékre mindig. Munkahelyire mondjuk nem feltétlenül :D

Whatever.

(#186857) st6969 válasza zeon.hu (#186850) üzenetére


st6969
őstag

Igen, köszi, ismerem a hydrogélt. Borzalmas, nem csúszik jól, agyonvágja az élményt. Bár tudom, valamit valamiért :R
Ettől még tartom, hogy a lekerekített kijelző az egy orbitális kib***ás a felhasználókkal, cserébe legalább nem praktikus (mindig hozzáérsz) és csúnya is (szubjektív).
A flagshipeknél egyre többször lekerekített kijelzőt találni :(

(#186858) zeon.hu válasza st6969 (#186857) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nyilván ez is gyártó függő, nekem a Wing -en szinte észre se lehet venni és nagyon jó a tapintása.

#?*@&!

(#186859) w.miki


w.miki
veterán

AliExpress májusi kuponok
Kezdés május 1.
$3/$29 – 05CD03
$8/$69 – 05CD08
$20/$169 – 05CD20
$30/$239 – 05CD30
$50/$369 – 05CD50

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#186860) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Srácok!
"Vietnámiasos" aliexpress javítása, többen, többször is írták:
[link]
[link]
Betenné valaki az Összefoglalóba?

(#186861) zolikaDB válasza Robeast (#186851) üzenetére


zolikaDB
veterán

Kaptunk régen egy kvázi elég beteg Galaxy S7E-t.
Leesett pofára csempére, PÓKHÁLÓ. Szóval, én ennek nem hiszek. Üveg = merev = törik egy bizonyos vastagság alatt. (Tehát pl. Traubi Soda :DDD ) Meg egy nagy eséstől belül is pattanhat el bmi, akkor meg pont az üveg élné túl? Hagyjuk... Hiába van az enyémen is valami Victus 2 vagy mi, nem bízok benne.
Ezért teszek mindenre is üvegfóliát.
Gyűlölöm az UV ragasztósat feltenni, emiatt rendelek mindig 5-6db-ot, tuti elrontom elsőre + otthon van még egy S8+.
Fú, de utálom.
Ha kevesebb ragacsot locsolsz rá, nem folyik ki a szélekig. Ha eleget/többet picivel, akkor folyik az ég f.szára is. Ha keveset tettél és középen buborék van, azt már hiába szeded vissza.
Vízálló sebtapasszal ragasztom le a hangszórókat, jacket, lyukakat, töltőt, gombokat.
Tocsog minden a végén. Ha befejeztem, alkohollal törölgetem át, majd ha levettem a tapaszokat, lefelé fordítom azt adott élt, és porszívóval megszívatom, hogyha mégis ment oda valami, az jöjjön ki.
Nem tudom, a kici kínajiak amikor demózzák a frankó UV-s fóliáikat youtube-on, hogy megy nekik olyan szépen az installálás...

(#186862) Robeast válasza zolikaDB (#186861) üzenetére


Robeast
tag

Nekem ennyire nem drasztikus a tapasztalatom vele, de tény és való, hogy macera a felhelyezés. Az átlagember meg a sima fólia felhelyezéstől is retteg valamiért.
Aki demózza valszeg felrakott már egy pár százat, rutinnal biztos jobban sikerül.

(#186863) MADcat válasza zsiz (#186846) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ha már karácsonyi fények. Nekem kellene itthon vásárolt kültéri égősorhoz adapter. A lényeg, hogy ne tudjon semmit csak az áramot adja ki. Semmi szipiszupi program. Epilepsziát kapok tőle… ezek egyen darabok?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#186864) sambenez válasza MADcat (#186863) üzenetére


sambenez
addikt

Nem feltétlen. Nézd meg hány voltos az égősorod. Aztán ha szerencséd van adaptert is találsz hozzá.

(#186865) janakbacsi


janakbacsi
őstag

jó minőségű lábujj köröm vágó fogót tudna valaki linkelni?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#186866) pulutodurumo válasza janakbacsi (#186865) üzenetére


pulutodurumo
őstag


;]

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.