Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16351) gerii


gerii
addikt

QCY QY7 BT headset 2 hét után megjött. Frankó dobozban, jó minőségű cucc, a hangja is rendben van, ennyiért jó vétel volt. (Win7-tel nem tudtam összehozni, csak 8.1-gyel)

(#16352) Minstrel


Minstrel
senior tag

Egyfüles bt headsetből van valami ajánlott?

(#16353) RBJ


RBJ
addikt

[link] Erre van e valami kínai alternatíva ami jó és olcsó?
Kicsit megnyekkentettem hamarosan szét megy kellene egy új.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#16354) Dluinet válasza RBJ (#16353) üzenetére


Dluinet
nagyúr

rossz link

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#16355) RBJ válasza RBJ (#16353) üzenetére


RBJ
addikt

medion fejh.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#16356) Outlander válasza Emperor_ (#16350) üzenetére


Outlander
őstag

Vissza kell küldeni a kérdés h ár /értékben lesz - e értelme.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#16358) musli26 válasza -=Jam=- (#16333) üzenetére


musli26
tag

Köszi!

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#16359) mrgergoke válasza krisztianAMG (#16349) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Na, ez már döfi, köszi a linket! :)

https://rendeljkinait.hu/

(#16360) kenny123


kenny123
addikt

Mostani rendelések, ma jött meg egykét feltorlódott csomag.

Meizu mx4 nillkin case igennagyonjó, tetszik. Jó minőség, ajándék fólia, jó fogása van.

Üvegfólia, szintén erre a telefonra. Egész jó, bár picit csámpán raktam fel, de jó.

kulcsrendszerező (?) kulcstartó, picit műanyag érzete van, valószínűleg az is. Egyébként jó. Leírásban 4-6 kulcsot említ ha jól emlékszem, nekem 3 vastagabbal már picit szenvedni kell. De elvileg 2 oldalra lehet a kulcsokat tenni, ezzel még bűvészkedek ma.

xiaomi 16000mah bankra original szilikon tok Valószínűleg tényleg origi, mert épp hogy csak bele tudtam szuszakolni az akksit, plusz még az oldalára a kábelt. Nagyon fasza, tetszik.

Playstation porvédő Fasza, működik. :DDD

yo

(#16361) zoltan6


zoltan6
őstag

gearbest-en a szürke színű Xiaomi High Capacity 10400mAh Portable Mobile Power Bank 16,29$,a többi szín 20,68$.
A fehér Xiaomi Utility LED Light Portable USB Lamp 2,69$, többi szín az 3,96$
A 16000mAh Xiaomi Mobile Power Bank 24,99$

(#16362) fraba


fraba
aktív tag

Hogy, milyen néven lehet keresni ebayen egy csuklópánt után, amit pl. kisebb, könnyebb kompakt fényképezőgépek esetében szoktak használni? Amit ezen a lyukon át tudok fűzni. :)

(#16363) trebrona válasza fraba (#16362) üzenetére


trebrona
nagyúr

camera wrist strap

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16364) krisztianAMG válasza fraba (#16362) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

(#16365) Emperor_ válasza Outlander (#16356) üzenetére


Emperor_
addikt

Köszi!

Xiaomi Redmi Note 4 | Topping A30, D30

(#16366) Jabby válasza gerii (#16351) üzenetére


Jabby
őstag

Szia!
Mikrofonja milyen? Headsetként használva jól hall a beszélgető partner?

(#16367) spidersoft válasza maestro87 (#16346) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ha van trafód és felesleges dobozod meg időd, akkor ez a két elem így együtt nem drága... egyben ebayen kb. 10.000 körül van. Simán egyenfesszel nem érdemes táplálni, mert ezek a pákák gyors felfűtésre és vezérelt jelre vannak kitalálva, így ha fixre kötött tápról állandóan fűtöd, akkor abba lehet beledögled. Ha DIY vezérlést akarsz neki, akkor viszont nem szóltam :D Maga a csatlakozó neve din tuchel, és ha van a lakhelyed környékén elektronikai/hangtechnikai alkatrészeket forgalmazó üzlet, akkor ott fillérekért hozzá lehet jutni. Amire figyelj: az öttűs din tuchelből háromféle van: 90°-os (dominó, fejhallgatókhoz használták régebben), 180°-os (vonalszintű hangjelre használják/ták), és 240°-os, ami neked kell! Mérget venni nem mernék rá, de szerintem a hattűs aljzatba pont belepasszol a dugód (asszem a C64-en ilyen a tápcsatlakozó. Az enyém nagyon el van pakolva, ha hozzáférsz a tiedhez (merugye minden családban van egy:DDD), akkor próbáld összedugni őket. nem, az héttűs :((( ...

[ Szerkesztve ]

(#16368) twine


twine
addikt

Sziasztok!
Picit off, de segítséget szeretnék kérni!
Haver kinézett valamit magának AliExpress-en...
Jól látom azt , hogy ott regisztrálni kell, csak úgy tudok vásárolni?
Ha valaki már megtette ezt,,,leírná miket kérnek? Még a vércukorszintemet is le kell írnom, vagy elég csak egy felh. név+ jelszó+ bankzsuga ?
Lehet AliExpress-en paypal-al vásárolni?
Nem szivesen regisztrálok olyan helyre, ahonnan egyébként nem is nagyon vásárolnék,,,viszont annak meg örülnék ha havernak tudnék segíteni,,mert amit kinézett dolgot, azt e-bay-en valamiért kétszer annyiért árulják....
Köszönettel
üdv

[ Szerkesztve ]

(#16369) DeFranco válasza twine (#16368) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem kérnek semmi komolyat. pár napja regisztráltam, nem emlékszem már miket kellett kitölteni, de semmi vérlázító, pedig megnézem, hogy mit írok be ilyen helyekre. név, cím biztosan kell érthető okokból.

paypal nincs, van nekik is valami rendszerük, majd a többiek elmondják, én a webkártyámmal vásároltam ott, azon hermetikus limit van, nem tudnak vele mit kezdeni.

(#16370) maestro87 válasza spidersoft (#16367) üzenetére


maestro87
őstag

Az van, hogy nem akarok venni ebay-es állomást hozzá, mert már van itthon digitális kijelzős, amit Solomonhoz használtam és már behangoltam ehhez. Én keresgélés alapján arra jutottam, hogy mikrofon csatlakozó van rajta (mic-325), de ezt a 6 tűs linket köszi, mert nagyon hasonlít az elrendezés rá. Talán még a Fahrenheit 28112-höz is jó (mod: vagy inkább mégsem, mert annak meg apa kell). Úgyis valami univerzális PIC vezérelt állomást tervezek most csinálni, és hátha nem fog kelleni 3 csatlakozót rászerelni... Szóval megy a kosárba. Köszi!
Sohase volt C64-em. :(

(#16371) tahepa válasza twine (#16368) üzenetére


tahepa
senior tag

(#16372) petipetya válasza -=Jam=- (#16264) üzenetére


petipetya
nagyúr

A gombok és a három kisebb számlap kamu?

"nincs rá lezsóidő"

(#16373) petipetya válasza kenny123 (#16360) üzenetére


petipetya
nagyúr

Hány kulcsot tudtál beletenni? Úgy nyílnak mint egy bicska? Egy kézzel kezelhető, vagy inkább szorul?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#16374) kenny123 válasza petipetya (#16373) üzenetére


kenny123
addikt

Úgy hogy 2 oldalra tettem őket, kB 7-8, ezek között van vastagabbak is. Igen, mint a bicska. Picit kula mert mondjuk ha egyet nyitsz, azon az oldalon tuti nyílik meg pár, de nem para, legalább nem csörög összevissza a zsebemben.
Aztán lehet később nézek valami komolyabbat.
Szerk: ha lazara húzod a csavarokat, akkor szerintem 1 kézzel is megy.

[ Szerkesztve ]

yo

(#16375) M_o_g_y_i válasza maestro87 (#16370) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Én rendeltem màr hasonlót, igaz nekem Aoyue 936A-hoz kellett, annak màs a csatija. :o
És bár annál egyezett a csatlakozó, bekötés után folyton maxon ment, a pàkàban eltérő volt a fűtőelem bekötése... :o
Ergo lehet jò a csati is, de attól még nem 100%, hogy f@sza lesz... :(

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#16376) petipetya válasza kenny123 (#16374) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. Ez alapján nem venném meg, inkább néznék valami drágábbat de jobbat.

"nincs rá lezsóidő"

(#16377) peter889


peter889
őstag

Sziasztok!

Ilyen ledes karórán gondolkodom: [link]

Tudja valaki, hogy ezeknél az óráknál folyamatosan ki van jelezve az idő (piros leddel), mint a fekete ledes óráknál, vagy csak gombnyomásra hozható elő az érték (tehát hogy minden egyes óranézéskor nyomogatni kell)?

Van itt kimondottan órás topik?

Köszönöm előre is.

(#16378) RBJ válasza peter889 (#16377) üzenetére


RBJ
addikt

szerintem nyomira mutatja csak.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#16379) gerii válasza Jabby (#16366) üzenetére


gerii
addikt

Headsetként nem használtam még.

(#16380) htc07 válasza peter889 (#16377) üzenetére


htc07
addikt

Van órás topik, mobilrol nem tudom linkelni de biztosan megtalálod.

Amúgy gombos az óra, én is úgy tudom, különben egy hetet se bírna az elem benne.

(#16381) peter889 válasza RBJ (#16378) üzenetére


peter889
őstag

Hát ez az, sztem is. Ha pl. siet az ember a vonathoz, mindkét kezében cucc, kissé problémás időt nézni... :U Nem tudom, ezt hogyan gondolták a tervezők... :F

(#16380) htc07, Lehetne olyan, hogy gombnyomásra kipirul, különben kicsi vékony fekete számok lennének.

Nem találom az órás topikot :(

[ Szerkesztve ]

(#16382) RBJ válasza peter889 (#16381) üzenetére


RBJ
addikt

Hát úgy, hogy spórol az energommal. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#16383) Outlander válasza peter889 (#16381) üzenetére


Outlander
őstag

Szerinted, azok akik ráírták h Led watch és a betekintési szöge 0, nem mellesleg 2-3 dollár postával együtt, azok gondolkodtak bármin is? :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#16384) htc07 válasza peter889 (#16381) üzenetére


htc07
addikt

Svájci és egyéb órák, valami ilyesmi neve van a topiknak.

(#16385) lkristóf válasza peter889 (#16381) üzenetére


lkristóf
senior tag

(#16386) peter889 válasza Outlander (#16383) üzenetére


peter889
őstag

De olyan csinos óra, gondolhattak volna olyan apróságra is. :)

(#16384) htc07, köszi, megtaláltam.

(#16385) lkristóf, :R

[ Szerkesztve ]

(#16387) maestro87 válasza M_o_g_y_i (#16375) üzenetére


maestro87
őstag

De nekem saját készítésű áramköröm van, szóval úgy kötöm be a csatlakozót és úgy állítom be ahogy akarom.:) Már megrendeltem a fentebb ajánlott aljzatot, remélem passzolni fog.

A te esetedben valószínűbb az, hogy a hő érzékelője más fajta volt, mint amilyenre eredetileg be volt állítva az áramkör. A fűtőelemet meg mindegy, hogy kötöd be, ha már fűt, akkor jól van bekötve.:) Szét kell szedni a vezérlőt és állítani rajta alkatrész cserével, persze ehhez tudni kell, hogy hova kell nyúlni.

(#16388) fraba válasza krisztianAMG (#16364) üzenetére


fraba
aktív tag

(#16363) trebrona , (#16364) krisztianAMG

:R

[ Szerkesztve ]

(#16389) Atomantiii


Atomantiii
őstag

Most jött el a pillanat, hogy venni kellene valami olcsó de jó vezeték nélküli egeret. Milyet érdemes venni?

(#16390) twine válasza DeFranco (#16369) üzenetére


twine
addikt

:R

(#16391) M_o_g_y_i válasza maestro87 (#16387) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Azt gondoltam 1-1 pótlásról van szó... :D
Szétszedni meg direkt ezért nem akartam, az eredeti állapotában szerettem volna használni, csak már kezdett elfáradni az eredeti betét. :(((
A kalibráló-potira nem reagált, az biztos (mármint az új páka). :W

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#16392) fraba


fraba
aktív tag

(#16363) trebrona , (#16364) krisztianAMG

Na, jelentem, be is vásároltam. :) [link]

(#16393) lkristóf válasza fraba (#16392) üzenetére


lkristóf
senior tag

No ez oszt igen emmá valami, én is nézegetem a filléres liciteket de mindig megtalálják őket. ;]

[ Szerkesztve ]

(#16394) trebrona válasza fraba (#16392) üzenetére


trebrona
nagyúr

Gratula hozzá! :C

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16395) Silent77 válasza fraba (#16392) üzenetére


Silent77
veterán

Ne vidd túlzásba! :DDD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16396) -=Jam=- válasza petipetya (#16372) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nem, azok is működnek.

(#16397) zseko


zseko
veterán

Az autómba szeretnék zenét, van benne ugyan egy jvc autórádió, de nincs rajta sem jack sem usb, valamint a BT-t még hírből sem ismeri. Próbálkoztam egy ideig különböző FM transmitterekkel de nem az igazi, ezért venni akartam egy BT-s autórádiót, de rájöttem minek venni (sok pénzért) ha kici kínai barátainktól akár harmadáron beszerezhető a BT modul :)
Szóval tud valaki sztereó beépíthető BT egységet amit betehető autóba? Ha tudná kapcsolni az erősítőt mint az autórádió(m) az külön jó lenne... de nem szempont, megoldom.

Na, közben meg találtam egy ilyet, már csak merjek-e rendelni :)

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#16398) krisztianAMG válasza zseko (#16397) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

A rádiód hátulján sincs RCA bemenet?

Mert ha van, elég lenne egy ilyen kábel is. Így akár BT vevőt is köthetnél rá.

[ Szerkesztve ]

(#16399) havri1 válasza zseko (#16397) üzenetére


havri1
félisten

Necces, ALPINE-ba 10x ennyibe kerül kb :DDD

havri

(#16400) zseko válasza krisztianAMG (#16398) üzenetére


zseko
veterán

Ha lenne már rég megoldottam volna így, de nincs :( JVC KD-G701. Egyébként is már rosszalkodik, néha kissé összekavarodik a gombok működése.

(#16399) havri1 és nem is felel meg nekem, most néztem meg rendesebben, ez csak telefonáláshoz használ BT-t, zenét nem visz át. Ez is igen drágába került mikor vettem anno, 55e :D

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.