Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15651) jenei1994 válasza htc07 (#15650) üzenetére


jenei1994
addikt

köszi! :)

(#15652) axlfsi válasza havri1 (#15577) üzenetére


axlfsi
veterán

Nekem van ilyenem itthon vagy ketto is. Esetleg nem tudja valaki, hogy eBay-en, hogy keressek ra az ebbel valo, kis akkura. Evek ota nincs hasznalatban, de most ismet kellene es a kis "lipo akku" (vagy mi van benne) tonkrement, nem tudom mar tolteni.
Lattam mar sokszor ehhez hasonlo akkukat (modellezo korokben gyakran hasznalatos), csak nemigazan tudok celiranyosan rakeresni, mert semmi infom nincs rola (majd meg szetkapom talan estere, ha lesz idom, de ugy remlik, nincs arra a kutyafule sem rairva...).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#15653) axlfsi válasza axlfsi (#15652) üzenetére


axlfsi
veterán

Mondjuk, lehet, hogy egyszerubben megoldom egy ilyennel, ami mar kijelzos is (es talan megjegyzi az utoljara hallgatott szamot, illetve a hangerot is...)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#15654) Saccco


Saccco
nagyúr

Hátha más is keres ilyet:

Ma jött, banggood húsvéti ajánlat.

Élvédő gyerekeknek.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#15655) zoltan6


zoltan6
őstag

nincs szükségem a xiaomi powerbankra,de ennyiért én sem bírom kihagyni :DD
south park 8.évad 9. rész jut erről eszembe: :DD
Harc a bevásárlóközpont ellen :C

(#15656) spidersoft válasza zoltan6 (#15655) üzenetére


spidersoft
senior tag

Hasonlóképp vagyok vele én is, de én még küzdök ellene :D PDA-m nincs, MP3/4/5(?) játékost nem használok, vezeték nélküli billzet/fejhallgató/egér nincs, fényképező aksiját csak saját töltőjével lehet tölteni, telefonom egy töltéssel elmegy egy hetet, RC cuccaim nincsenek, elemlámpában félévente töltöm az aksit... ötletem sincs, hogy mire használnám, de ha lenne értelme megvennem ennyit tényleg megérne :D

(#15657) wwenigma válasza spidersoft (#15656) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ne kuzdj, az eredeti lampa-kiegeszitovel vezeteknelkuli asztali lampava valik, az meg BARMIKOR jol johet. ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#15658) Silent77 válasza spidersoft (#15656) üzenetére


Silent77
veterán

Osztom wwenigma véleményét, vedd meg. :C
Tökéletes asztali lámpa lesz, vagy vmi más. :DDD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#15659) lac14548


lac14548
aktív tag

Hello,

Akkumulátoros fúrógépben tönkrement az akkumulátor.
Szétszedtem és AA méretű 600mAh Ni-Cd akksik vannak benne.

Melyiket szabad/érdemes megvenni.
Lehetőleg ne kerüljön annyiba mint egy új gép...

Valamint keresek még Nillkin autós töltőt (kábellel) 2Amperest...

Kösz,

[ Szerkesztve ]

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#15660) Saccco


Saccco
nagyúr

Ilyesmi táskát keresgélek, hasonló is jó. Hol lenne érdemes még keresgélni?
A méret a lényeg. :DDD

40×33×20cm - valami ehhez közeli kellene.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#15661) gergom91


gergom91
tag

Nem olyan régen rendeltem havernak egy egérpadot , nagyon megtetszett, így rendeltem egyet magamnak is. Itthon 10k lenne. :)

(#15662) fess válasza Outlander (#15645) üzenetére


fess
őstag

Aldiban talán most a héten is van akcióban. 3k körül már kapni

(#15663) Blaise válasza gergom91 (#15661) üzenetére


Blaise
veterán

Ez tuti nem eredeti Razer.

(#15664) bbandi válasza spidersoft (#15656) üzenetére


bbandi
tag

Engem egyedül az ment meg, hogy éppen költözőfélben vagyok, így nem tudok lakcímet adni nekik ahol biztos megtalál :)
De már kb nem éri meg 18650 cellákat venni, inkább egy pár ilyet venni és szétszedni, és ott van benne a garantáltan minőségi cella - ez miatt tetszik a dolog.

@lac14548 Gondolom felmerült benned, hogy NiMH cellákkal cseréled - ne tedd, bár szinte minden szempontból jobb a NiMH, a maximális árama sokkal kisebb, szóval "meg fog állni a vasban a fúró".

[ Szerkesztve ]

(#15665) gergom91 válasza Blaise (#15663) üzenetére


gergom91
tag


Nekem annak tűnik, mondjuk nem láttam még eredetit, amit ugyanúgy tuti Kínában csinálnak. :U

(#15667) XtremLor válasza jenei1994 (#15648) üzenetére


XtremLor
őstag

[link] Ezek nem rosszak, de nekem igazan a foam jott be...ennel tudom csak azt megoldani hogy ne csusszon ki, de lezarjon teljesen!

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#15668) KaiotEch válasza gergom91 (#15665) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hol van levarrva a széle, mint az eredetinek?

(#15669) raziel01 válasza KaiotEch (#15668) üzenetére


raziel01
veterán

Az eredeti sem különb semmivel. Semmiből nem tart lemásolni.
Csak az drágább, mert márka.

(#15670) XtremLor válasza KaiotEch (#15668) üzenetére


XtremLor
őstag

Ebbol akarok egyet majd rendelni[link], az enyem is a veget jarja....
100% hogy nem eredeti, de engem ez cseppet se zavar csak jo legyen. :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#15672) twine válasza molb (#15666) üzenetére


twine
addikt

ilyen törést okozott az itteni beszélgetés a kínai "szilikonokról", hogy frankón több mint egy héttel később is ilyen "sértődött" rugózásba tudsz kezdeni? :DDD :DDD :C


;] :D

(#15673) KoVee84 válasza zoltan6 (#15655) üzenetére


KoVee84
senior tag

F@sza, nekem sincs rá szükségem, de ennyiért nem lehet otthagyni... Legfeljebb kiveszem belőle az akksikat és jó lesz a fejlámpámba :DDD
köszi a linket srácok :R

(#15674) ittakary válasza havri1 (#15631) üzenetére


ittakary
nagyúr

dollárban fizetve még 100 FTot lehet spórolni :)

megrendelve :K

(#15675) vwpolopg válasza ittakary (#15674) üzenetére


vwpolopg
őstag

Miéééért..... :DDD Nekem erre semmi szükségem, van egy 5200-asom... de a kezem megrendelte...

(#15676) Dluinet válasza havri1 (#15631) üzenetére


Dluinet
nagyúr

honnan szeded a kupon kódokat?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#15677) havri1 válasza Dluinet (#15676) üzenetére


havri1
félisten

Ezt itt linkelték pár napja.

ITT szoktam próbálgatni, de mindig lekések :(

havri

(#15678) axlfsi


axlfsi
veterán

Aki ert az oszcilloszkopokhoz; szerintetek ez milyen lehet? Tudom, nem egy FLUKE, de valamire azert hasznalhato lehetne?

Nem is tudom, csak egyszeru meresekre hasznalnam, amolyan ismerkedes a "hullamokkal" cellal, par toltot, tapot, aramkort nezegetnek meg vele...

Mit gondoltok?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#15679) bbandi válasza axlfsi (#15678) üzenetére


bbandi
tag

Hát, sok mindenre nem jó, de ha tényleg csak arra akarod, hogy hullámokat nézegess, meg oszcilloszkóp használatot tanulj, arra éppen használható - de egy ugyan ilyen áron vett használt analóg szkóp erre sokkal-sokkal-sokkal jobb.
Az a baj ezzel, hogy szinte garantáltan zajos, 1Msample/s sebességgel olyan 100kHz-ig használható érdemben maximum, és a 4 gombos ergonómia is pocsék a 3 potméterhez képest (trigger, időalap, feszültségosztás, az x-y eltérítés már csak bónusz) - de még mindig jobb, mint az egér az usb szkópoknál. Ráadásul analóg szkópokon az utánhúzás miatt nagyon menő dolgokkal lehet játszani, amit csak mostanában kezdenek tudni az olcsóbb digitális szkópok.
Amúgy a fluke multiméterben menő, szkópból a HP/Agilent/Keysight (ez mind ugyan az, csak állandóan nevet váltanak), Tektronix, esetleg Rigol - meg amit kifelejtettem

[ Szerkesztve ]

(#15680) szjoci válasza havri1 (#15631) üzenetére


szjoci
őstag

Köszi, rendeltem én is egyet :R

(#15681) Minstrel


Minstrel
senior tag

Az eredeti és a kamu xiaomi usb lámpa között mi a különbség?

(#15682) twine válasza Minstrel (#15681) üzenetére


twine
addikt

Rémlik, hogy valaki azt írta, nem kapcsolja a kamut a power bank kapcsolója,,,tehát bedugod világít, kihúzod nem...Míg az eredetit kapcsolhatod a gombbal....

Nincs kamu a tulajdonomban, így nem gyakorlatból beszélek,,,csak rémlik, hogy ilyesmit olvastam :U

[ Szerkesztve ]

(#15683) gergom91 válasza KaiotEch (#15668) üzenetére


gergom91
tag

Néztem képeket, igazad lehet van amelyiknek valami keret szerű van a szélén, ez is lehet úgy akart készülni, de a gép nem varrta be, kidobták selejtbe, az élelmes munkás meg hazavitte és pénzt csinált belőle. :DDD
Fogásra és szagra gumi szerű anyaga van, a tetején egy varrt varrt szövet réteggel, az egér szereti, nem lesz ezzel gond :)

(#15684) ben-ga válasza twine (#15682) üzenetére


ben-ga
tag

Szia, a nem hamisnak mi a jó ára?

(#15685) Silent77 válasza ben-ga (#15684) üzenetére


Silent77
veterán

Ez eredeti:
http://m.tinydeal.com/product/genuine-xiaomi-portable-usb-led-mini-light-lamp-140066
Bocsi telefonról vagyok.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#15686) ben-ga válasza Silent77 (#15685) üzenetére


ben-ga
tag

Köszi, akkor a bangood-os ár is jó, viszont a powerbankra már nem jó a kuponkód :(

(#15687) XtremLor válasza Silent77 (#15685) üzenetére


XtremLor
őstag

A mobilos verzion 2.99, a rendesen viszont $3.49 :DDD Tudnak a tinydeal-osok is! :))

"Legen...Wait for it...Dary"

(#15688) ittakary válasza XtremLor (#15687) üzenetére


ittakary
nagyúr

Basszus akkor nem én vagyok a hülye :D

De "velemnemb..sznakki" alapon, mobilnézetből rendeltem meg :D

(#15689) XtremLor válasza ittakary (#15688) üzenetére


XtremLor
őstag

Bangoodon kicsivel olcsobb, en meg par pontos is felhasznaltam igy 2.46-ra jott ki tegnap! :K

"Legen...Wait for it...Dary"

(#15690) gergom91


gergom91
tag

Tegnap órákat keresgettem és a Shark Army márkán akadt meg a szemem, pontosan ezen az órán : Panthers széria.
Szerintetek megér 6.5k-t? Tegnap mondjuk licitre elvittek egyet kicsivel kevesebb mint 5-ért, lehet azt is meg kellene próbálni, folyamatosan raknak ki licitre is belőle :)

(#15691) axlfsi válasza bbandi (#15679) üzenetére


axlfsi
veterán

Koszonom a kimerito valaszt, sokkal okosabb lettem :R ... meglatjuk meg akkor, hogy mi is legyen :)

(#14956) retesz147 Vegulis vettel N2-t? Most eppen acios is a Bangood-on. Gyereknek gondoltam venni, mert kethavonta eltorik a csatlakozo korul nala, pedig mar nem keves fulest probaltam a kezebe adni (10+ezreseket meg egyelore nem tesztelek vele :D ).

Megteszi? Ezen az aron eleg baratinak tunik... Szerintetek?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#15692) gabe_


gabe_
őstag

IP kamerát keresnék, ami mozgás esetén bekapcsolja a rögzítést memókártyára és wifi hálózaton keresztül feltölti valami online tárhelyre, hogy visszanézhető legyen. (Egy lépcsőházba kellene, ahol folyamatosan részeg kölykök randalíroznak...) Van ilyen elérhető áron az e-bayen?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#15693) axlfsi válasza gabe_ (#15692) üzenetére


axlfsi
veterán

Na, ilyet en is(!) szeretnek, nem tul dragan ha kivitelezheto. Nekem a lakas belterebe kellene megfigyelesre, amikor nem vagyunk otthon...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#15694) Outlander válasza gabe_ (#15692) üzenetére


Outlander
őstag

Ennél olcsóbban, csak úgy tudod megoldani, ha számlanélkül okosba betudod szerez(tet)ni... ilyet vagy ehhez hasonlót. (pl metróban kisebb tudáú, de majdnem ilyen, noname-be van 15-20k között)

Vagy lemondasz valamelyik igényről...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#15695) alázógyík válasza gabe_ (#15692) üzenetére


alázógyík
őstag

Ilyesmit keresel?

(#15696) kmarci25 válasza gergom91 (#15690) üzenetére


kmarci25
veterán

Ezt neked kell tudnod, hogy megéri-e, képek alapján igényes, de azt mindannyian tudjuk, hogy néha mennyire félrevezetőek lehetnek a képek. Én egyébként csak a szíjától félnék picit, az szokott gagyibb lenni, engem pl. zavar, ha egy ilyen fémszíjnak nincs meg a kellő súlya.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#15697) gabe_ válasza Outlander (#15694) üzenetére


gabe_
őstag

Ilyesmit keresek, köszönöm ez jonak tunik a feladatra

Sovány szakácsban sose bízz!

(#15698) o_tom


o_tom
aktív tag

Sziasztok

Mennyi az esely arra,hogy amit a Banggoodon arulnak Gillette Fusion penege eredeti?

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#15699) Chance válasza gergom91 (#15690) üzenetére


Chance
tag

Én tagja/ főleg olvasója vagyok egy angol budget watch fórumnak, ott azt írták a Sharkokról úgy általában, hogy szerkezetileg nincs gond vele, viszont a minőségen látszik, hogy olcsó kínai - könnyű, kb krómozott műanyag feeling.
Ha ez segít...

https://www.flickr.com/photos/ch4nce/

(#15700) raziel01 válasza Chance (#15699) üzenetére


raziel01
veterán

Egyáltalán nem látszik ha jót veszel. Én is 6k körül vettem és kívülről is jónak tűnik a minősége.
Megéri szerintem. Üvege is bírja, mert sok lehetősége volt szarrá karcolódni mégsincs rajta egy se.

o_tom: Belinkeled miről van szó?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.