Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16451) Silent77 válasza ZS3NI (#16449) üzenetére


Silent77
veterán

Igen, kuponnal.
Múlthéten 5100ft-ért rendeletem ismerősnek.
Kár, hogy erre nem tudom felhasználni a 10%-os kuponom, rögtön vennék még egyet.

Nézegetem mit kéne venni, mert lassan lejár a kuponom, de ahogy észrevettem akciós termékre nem vonja le.
Nincs valakinek ötlete mit vegyek? :DDD

Cx10 vagy cx10A-n gondolkozok, de arra se adja.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16452) ZS3NI válasza Silent77 (#16451) üzenetére


ZS3NI
őstag

Remélem lesz még kuponos akció, múltkor lemaradtam róla. Barátnőnek vennék egyet. 4500 sem rossz, de lehetne jobb is. :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#16453) zoltan6 válasza Silent77 (#16447) üzenetére


zoltan6
őstag

egyik nap én is linkeltem gearbest-en is akciós a szürke 10400-as,meg a fehér ledes lámpa is 555ft.a 16000-es 6600ft

[ Szerkesztve ]

(#16454) raziel01 válasza Silent77 (#16451) üzenetére


raziel01
veterán

Mobile appból sem működik rá a 10%?

(#16455) Silent77 válasza raziel01 (#16454) üzenetére


Silent77
veterán

Arra van kuponom, de sajnos nem. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16456) maj-viktor válasza Silent77 (#16447) üzenetére


maj-viktor
őstag

A szemetek! pont tegnap rendeltem 17+$-ért... :D Spórolhattam volna 2$-t! :D
(amúgy pont kéne még 1db csak nem tudom melyik legyen, mert ár/értékbe ez a legjobb)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#16457) Czimby válasza xiho (#16431) üzenetére


Czimby
addikt

Nekem is mai szállítás volt a Powrbank!

Szeretném ismét megköszönni a kódot amivel sikerült ilyen jó áron megvenni!

Most lámpát vadászok hozzá, a gearbest-es eredeti lehet?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#16458) KoVee84


KoVee84
senior tag

Powerbank guruk! Nektek mennyi idő alatt tölt fel a 10400-as xiaomi? Tegnap este rádugtam töltőre (csutkára volt merülve) és reggel 7-kor még csak 3/4-ig töltött fel. Ez normális? A 2 A-s gyári tablet töltővel töltöm (Opendott). :F

(#16459) Outlander válasza KoVee84 (#16458) üzenetére


Outlander
őstag

Az hogy a töltő elméleti max 2A, az nem jelenti azt h annyival is tölt.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#16460) havri1 válasza KoVee84 (#16458) üzenetére


havri1
félisten

Milyen a töltő pontosan, és milyen a kábel hozzá?
2A nagyon kevés kábelen megy át.

havri

(#16461) dfg54


dfg54
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Tudtok ajánlani olyan webshopokat amikben lehet skrill (moneybookers) utalással fizetni és megbízhatóak? Aliexpressen kívül.

Előre is köszi!

https://tinyurl.com/y7wm2c9v

(#16462) trebrona válasza KoVee84 (#16458) üzenetére


trebrona
nagyúr

OP3N DOTT töltő legendásan sz@r, topikjában is sokan panaszkodnak.

Ajánlott Nillkin töltő és kábel.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16463) kmarci25 válasza nelsonmanian (#16448) üzenetére


kmarci25
veterán

Paypal-os számla nem lenne jó?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#16464) Moszy


Moszy
tag

Esetleg Bangoodra akciós kód ?

mert ez így jó

(#16465) KoVee84 válasza trebrona (#16462) üzenetére


KoVee84
senior tag

Kösz mindenkinek! :R
Normális töltővel mennyi idővel számolhatok míg teljesen feltölti? Tapasztalatok?

(#16466) beg válasza KoVee84 (#16465) üzenetére


beg
veterán

Ha 1db 2Ah-s töltő 1 óra alatt (jó esetben) 2A töltőáramot tud leadni, akkor hány óra kell egy 10Ah-s powerbank feltöltéséhez? :D

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#16467) twine válasza KoVee84 (#16465) üzenetére


twine
addikt

Idézet a Xiaomi honlapjáról:
Charging time:
5.5 hrs with 5V/2A plug and standard cable
12 hrs with 5V/1A plug and standard cable

(#16468) zoli03 válasza beg (#16466) üzenetére


zoli03
őstag

Ezt közel se lehet ilyen egyszerűen kiszámolni.

(#16469) wwenigma válasza zoli03 (#16468) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Viszont felesleges ennel jobban tulbonyolitani.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#16470) KoVee84 válasza beg (#16466) üzenetére


KoVee84
senior tag

jogos :DDD :C

(#16471) napocska2 válasza KoVee84 (#16470) üzenetére


napocska2
senior tag

Nekem jól tölt az Opendottos fejjel és a Xiaomihoz kapott rövid kábellel. Így is próbáltad?

(#16472) RBJ


RBJ
addikt

Ma 3 csomag.

[link]

egyfoss 31gramm sincs.


[link]

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#16473) wwenigma válasza RBJ (#16472) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

5000mAh.... :W

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#16474) Dluinet válasza wwenigma (#16473) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ja, jó az 500-nak is :DDD

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#16475) bbandi


bbandi
tag

Kicsit visszakerestem fórumban, ahogy látom ezt a hdmi kábelt többen is megelégedéssel használjátok. Esetleg van ellenvélemény? Valaki vett belőle 5/10m-est is? (mindenhol 3-mat láttam). Nagyon régen szívok a rossz minőségű hdmi kábelekkel, kezd elegem lenni belőle, de ez még talán megér egy próbát, mielőtt 10k-ért veszek valami komolyabb márkát.

(#16476) RBJ válasza Dluinet (#16474) üzenetére


RBJ
addikt

de az oldalon oda van írva, hogy 1200mah de szerintem még annyi sincs. :DDD
kamu xiaomiba kamu battery. Kíváncsi lennék mennyi szufla van benne így max 6 dollárba van nekem.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#16477) Outlander válasza wwenigma (#16473) üzenetére


Outlander
őstag

Az lehet h márkája és nem a teljesítménye?! :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#16478) Dluinet válasza RBJ (#16476) üzenetére


Dluinet
nagyúr

oké, kb 750-800mAh reális

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#16479) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Banggood-on kell valami értékelés, visszajelzés stb. ha megjött a rendelésem?

(#16480) Dluinet válasza vwpolopg (#16479) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nem, de értékelésre ad pontot, amit később be lehet váltani (csak nagyon lassan fog összegyűlni)

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#16481) Minstrel válasza vwpolopg (#16479) üzenetére


Minstrel
senior tag

Nem kell, de adhatsz értékelést és tölthetsz fel képet is, kapsz értük pár pontot és elköltheted vásárlásnál, 100pont 1usd.

(#16482) vwpolopg válasza Minstrel (#16481) üzenetére


vwpolopg
őstag

Köszi mindkettőtöknek :) Nem szórakozok ezzel, ráböktem, hogy mikor kaptam meg, ennyi akkor elég lesz részemről :D

Ha UK warehouseból rendelek valamit akkor egy hét alatt ide is ér nem?

(#16483) Outlander válasza vwpolopg (#16482) üzenetére


Outlander
őstag

Jobb esetben akár kevesebb is... de igen, ilyen 7-10 naptári nap szokott lenni.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#16484) dugesz77 válasza vwpolopg (#16482) üzenetére


dugesz77
őstag

Én 04.09-én adtam le a rendelést UK warehouse Nillkin usb kábelre tegnap ért ide. Végül is ha nem számolom a hétvégéket akkor 7 nap.

(#16485) vwpolopg válasza dugesz77 (#16484) üzenetére


vwpolopg
őstag

Én is ezen a kábelen gondolkodtam, de végül xiaomi lamp lett belőle 531 forintért :D Ennyiért nem tudtam otthagyni :D 33 pontot engedett beváltani 94 forint kedvezményre :D

(#16486) Atomantiii


Atomantiii
őstag

Vett már valaki közületek hasonlót?

http://www.ebay.com/itm/USB-2-0-to-IDE-SATA-5-25-S-ATA-2-5-3-5-480Mb-s-data-Interface-Adapter-Cable-VM-/221726776201?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item339ff21b89

Az lenne a lényeg, hogy kellene valami kütyü, amivel IDE-s merevlemezt lehetne olvasni leginkább USB-n keresztül.

[ Szerkesztve ]

(#16487) Dluinet válasza Atomantiii (#16486) üzenetére


Dluinet
nagyúr

és honnan kapja majd a delejt az IDE-s és SATA-s eszköz a működéshez?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#16488) Atomantiii válasza Dluinet (#16487) üzenetére


Atomantiii
őstag

Ott van hozzá a molex vagy sata-s tápkábel, nyilván a pc-ről (gondolom).

(#16489) Outlander válasza Atomantiii (#16486) üzenetére


Outlander
őstag

Ezzel csak a 2,5-es ide hdd-t tudod, a többihez kell külső táp, vagy a pc tápról kivezetni.

Szettben kell venned, ha mást is akarsz használni. [link]

Egyébként vegyesek a visszajelzések, nálam nincs baj (kopp-kopp)... másnál állítólag elpukkant pár perc után...

De összességében, szerintem több a pozitív, mint a negatív visszajelzés.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#16490) Sanki válasza Atomantiii (#16486) üzenetére


Sanki
addikt

Nekem van ilyen, viszont ehhez kell áramcsatlakozás is (pl. molex a winyóhoz).
Én asztali gépbe használtam, mert nincs az alaplapomon IDE és át kellett pár winyót néznem, viszont nekem rendelkezésre állt a táp molex csatija.

(#16491) Atomantiii válasza Outlander (#16489) üzenetére


Atomantiii
őstag

Igen ezt ismerem, egyik ismerősnél is elpukkant, másiknak még most is működik. Ezért kellene valami pukkanásmentes megoldás.

De ha az amit linkeltem pc-ről kivezetett táppal biztosan működik akkor semmi gond, ezért kérdeztem mik a tapasztalatok.

(#16492) Atomantiii válasza Sanki (#16490) üzenetére


Atomantiii
őstag

De akkor ezek szerint úgy működött, mert már nekem sincs IDE csatlakozóm, na meg nem is nagyon használom csak még van 2 merevlemez biztonsági mentésre használva és azt szeretném elérni, hogy ne kelljen közbeiktatni egy IDE-s alaplappal ellátott pc-t csak ennyiért.

(#16493) Outlander válasza Atomantiii (#16491) üzenetére


Outlander
őstag

Persze... csak áram kell neki, maga az usb-s nyák facsipesz...
Akár egy sima pc tápot is használhatsz, ha van kéznél... :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#16494) Sanki válasza Atomantiii (#16492) üzenetére


Sanki
addikt

Működött persze, tán még most is működne, ha használnám.
Nekem annyi gondom volt vele (ha jól emlékszem), hogy ha alvó módból vissza nyomtam a gépet, akkor nem akarta látni a winyót, de egy újracsatlakoztatás segített rajta.

(#16495) Atomantiii válasza Outlander (#16493) üzenetére


Atomantiii
őstag

Rendben, köszönöm :)

(#16496) Atomantiii válasza Sanki (#16494) üzenetére


Atomantiii
őstag

Ok, köszi. Az nem gond, mivel nem sűrűn használnám úgysem, csak most tiszta nyűg ha kell arról a vinyóról valami rakjam össze az ősrégi pc-m.

(#16497) maj-viktor válasza Outlander (#16489) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ilyen nekem is van!
A 2,5"-os és SATA kábele nem rossz (használható kategória azért a pénzért, de nem egy csoda)

Az áramadaptere viszont olyan könnyű és gagyi, hogy én tartósan nem is mertem használni.... szal a 3,5"-os HDD-t ezzel tuti nem...

De 2,5"-es SATA-kra alkalmas volt nekem, ilyen "vészmegoldásnak"... de inkább valami "komolyabb külső HDD ház és az sem sokkal drágább vagy ugyanennyibe fáj!

Viszont 3,5"-os IDE-s megoldás én sem nagyon találtam ilyen kínából rendelőset... mert az olcsók mind sz*rok voltak és nem nagyon mertem tartósan használni, mert látszott az anyagminőségen, hogy ez nem lesz tartós, így nem mertem tartósan rajta dugva hagyni a 3,5"-osokat, melynek kell a plusz konnektor... 1. tönkrebassza a vinyót és rajta az adatokat... 2. felég a ház a szar adaptertől

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#16498) Outlander válasza maj-viktor (#16497) üzenetére


Outlander
őstag

2,5-es sata (és nyilván a 3,5-es) kábele olyan amilyet használsz, mert az egy mezei sata csatlakozó (mint egy alaplapon)... nem közvetlen csatlakozik a hdd-re.

Az "áramadaptere" olyan amilyen, 12v 0,5-1 amper között kell leadnia...
Nálam teszi a dolgát, de valóban vannak pukkanásos tapasztalatok... de ha leterheled "valamivel", akkor hamar kiderül hogy ez milyen és nem a hdd döglik meg... Nyilván ha leakarom tesztelni, nem a fontos adatokat tartalmazó hdd-t kötöm rá elsőnek.

Egy külső ház valóban hasonló áru.... de 2,5-ben és 3,5 ben is van IDE és Sata is, az már 4 x ~2000 ft. szemben ezzel ami univerzális.

UI: kérlek tényleg próbáld meg mellőzni ezt a topicot. :R

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#16499) beg válasza maj-viktor (#16497) üzenetére


beg
veterán

Kulturált nyelvezetű offolós hozzászólásaid úgy hiányoznak innen, mint egy falat kenyér.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#16500) spidersoft válasza Atomantiii (#16495) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ha ilyet bepróbálsz, akkor fontos, hogy ellenőrizd az adatbiztonságát: lemásolsz a winyóról egy méretesebb filet (1 giga mondjuk), majd összehasonlítod a gépre kerülőt az eredetivel (fc.exe, vagy total commander, mindegy). Ha stimmel, akkor vélhetőleg rendben van a dolog. Nekem az első ilyenem tévesztett... furamód csak PATA-n, SATA-n nem. Az utánrendelés már jónak bizonyult.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.