Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#171001) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Tudtok ajánlani olyan beszerzési forrást Kínából, ahol 433 MHz-es univerzális távirányítót lehet rendelni, de nem 27A-s elemmel működőt, hanem 3V-os CR2032-es működtetésűt? Egyetlen egyszer láttam Alin ilyen távirányítót, és nem mentettem el... Azóta sem találok, mind 27A-s. Köszi!

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#171002) betyarr válasza DJ. Ru$y (#171001) üzenetére


betyarr
veterán

én most ezzel szemezek: [link] tapasztalatom nincsen,csak gondolkodom rajta.illetve nem pont az az elem kell bele,amit írtál,de talán ez is jó lehet neked.

(#171003) Ciccuka válasza sambenez (#170992) üzenetére


Ciccuka
veterán

SPL-42 SPL-62

Ilyen kis vackokat, el lehet felejteni akkor. :(

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#171004) Beni2360 válasza DJ. Ru$y (#171001) üzenetére


Beni2360
félisten

Én most nézegetem a kapuhoz és szinte mindegyik gomb elemmel megy. Te hol találsz 27A elemest. Mert ugye sokat számít az eredeti chip mivel a szerint kell keresni. Mivel az én távom: PTX433 405 ezekből tudok csak válogatni. Nincs nagy választék.
Linkelnél 27A-ket.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#171005) Degeczi válasza bul07 (#170987) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Itt nem említik a 10 EUR alatti adó elengedésének eltörlését - márpedig ha az megmarad, akkor semmi változás, csak rengeteg plusz papírmunka.

(#171006) DJ. Ru$y válasza Beni2360 (#171004) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nekem nem számít a chip, csak a 433 MHz, mert egy Sonoffot akarok vele kapcsolgatni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#171007) betyarr válasza Beni2360 (#171004) üzenetére


betyarr
veterán

[link] itt ami a 2. képen van táv,az sztem tuti nem gombelemes.ilyenem már van és egy pici rúd elemmel működik.legalábbis gondolom ebből csak egyféle van (még ha a csip más is benne).
persze a tévedés jogát fenntartom :DDD

[ Szerkesztve ]

(#171008) FingR86 válasza DJ. Ru$y (#171006) üzenetére


FingR86
őstag

akkor miért nem sonoff-ot használsz abból is ?

[link]
[link]

vagy pont ez az a verzió amibe nem 2032 elem való ? (Working voltage: 12V)

[ Szerkesztve ]

(#171009) FingR86 válasza FingR86 (#171008) üzenetére


FingR86
őstag

ez kell neked: [link]

az értékeléseknél írják, hogy rosszul van feltüntetve a leírásban, mert nem 27A hanem cr2032

[ Szerkesztve ]

(#171010) edk- válasza Degeczi (#171005) üzenetére


edk-
őstag

Ahhoz az uniós vámkódexet kéne átírni, bízom benne, hogy nem fogják.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#171011) edk- válasza betyarr (#171007) üzenetére


edk-
őstag

Az a pici rúdelem valójában 8 db gombelem sorba kapcsolva.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#171012) haruspex válasza Degeczi (#171005) üzenetére


haruspex
aktív tag

Itt ugye nem lenne baj, az ÁFA megfizetésével (Még ha itthon nevetséges mértékű is), hanem, hogy akkor tényleg vásárláskor plusz egy kattintással legyen megoldható. Azért nyilván nem egy jó dolog, hogy a kínai eladó nem fizet ide adót+ a postázását az állam állja, a magyar meg emiatt kb versenyképtelen (Sok esetben meg amiatt is, mert a még a kínai gar is többet ér a néha a magyarnál, de az más lapra tartozik...). CSak a rakás papír+levelezgetés, és az irreális kezelési költség.

Megint más kérdés, hogy miért nincs filléres postaautomatás szállítás belföldön, nem lenne nagyban megoldani, és nem kicsit dobna a hazai boltok versenyképességén

[ Szerkesztve ]

(#171013) mgy


mgy
senior tag

Urak,
EU raktáras, jó (jobb...) minőségű fúrógépet keresek itthoni használatra. Van esetleg tapasztalatok, tippetek ilyesmivel/re?
Köszi!

(#171014) csabili74


csabili74
aktív tag

1

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#171015) betyarr válasza edk- (#171011) üzenetére


betyarr
veterán

jó tudni :DDD

nekem olyan van amit FingR86 posztolt és érdekes,hogy az enyémben meg ilyen elem van,amit te szúrtál be képként.ezek szerint több verzió is létezik belőle.jó pap... :B

[ Szerkesztve ]

(#171016) band válasza band (#170952) üzenetére


band
csendes tag

na jó, elég a kicsinyes apró-cseprő kínai bizb@szokból, végre álljon itt egy mélyen húsba maró, sokakat életét érintő, valóban komoly kérdés : nem tud valaki nyúlsétáltató pórázt aliról?
:))

(#171017) Bendegúz98 válasza band (#171016) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

S M L XL ?
Rabbit harness 2$

[ Szerkesztve ]

(#171018) davenport válasza band (#171016) üzenetére


davenport
aktív tag

Tessék.

No money, no honey.

(#171019) tlac válasza band (#171016) üzenetére


tlac
nagyúr

azt lehet sétáltatni? :D

(#171020) band válasza davenport (#171018) üzenetére


band
csendes tag

éreztem, h sokakat foglalkoztat ez a problematika, köszönöm!
:)

csak a VÉRnyulat és a harci nyulakat nem lehet sétáltani, mert azok akár a kisebb testű ragadozókat/házikedvenceket is megtámadhatják, extrém esetben, falkában néha még az emberre is veszélyesek, de a többivel nincs gond, lehet sétáltatni...
:DD

[ Szerkesztve ]

(#171021) Csabex válasza band (#171016) üzenetére


Csabex
őstag

engem egy zongora érdekelne :DDD (póráz nélkül :DDD)

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#171022) bul07


bul07
nagyúr

Kérjetek már le itt kupont(Ali) és mondjátok már meg nekem hogy mire és milyen értékhatártól lehet felhasználni

Itt rányomok a See deals-re [kép] csak termékekre dob de hogy milyen összeghatárnál jó vagy hogy azt nem tudom meg

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#171023) Zoli-bácsi válasza bul07 (#171022) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Ha rámész a termékre, látod a select kupon felhasználási határokat az adott shopnál. Általában 15/2 szokott lenni.

(#171024) DJ. Ru$y válasza FingR86 (#171008) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Azért nem Sonoff, mert ez nem sonoff, hanem egy sima noname távirányító (amit valójában keresek én is), csak a működési fesz a probléma igen.

A másik linket köszönöm, azzal annyi a probléma, hogy, ha 27A-sat küld, akkor nem tudok reklamálni, mert a leírásban 27A volt, de megengedek egy üzenetet az eladónak, hátha alapon. :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#171025) poli27


poli27
veterán

Hamarosan vége a vám- és áfamentes külföldi online rendeléseknek

Erről van valami fejlemény már? :)

[ Szerkesztve ]

(#171026) varmi2 válasza poli27 (#171025) üzenetére


varmi2
nagyúr

Igazából lényegtelen.
Szinte az összes kínai bolt, nyit eu-s raktárat. Így továbbra is vám mentesen lehet majd rendelni.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#171027) roti86 válasza poli27 (#171025) üzenetére


roti86
őstag

Ha jól tudom 2021. Januártól akarták bevezetni, ezt kitolták a vírus miatt az év közepére, aztán majd meglátjuk :)

(#171028) Ciccuka válasza Ciccuka (#170912) üzenetére


Ciccuka
veterán

pendrive [link]
64-es éri meg jobban

[link] [link]

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#171029) pn4hvq válasza varmi2 (#171026) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Aham, szóval "szinte az összes" Aliexpresses store-nak lesz EU-s raktára. Ez nekem újdonság.
Mutatnál erre vonatkozóan valami hivatkozást? Költői... :W

(#171030) Ciccuka


Ciccuka
veterán

4WD Truck Off Road RC Car

Lehet nem rossz, esetleg valami kupont érdemes hozzá keresni

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#171031) varmi2 válasza pn4hvq (#171029) üzenetére


varmi2
nagyúr

Egy hete rendeltem alliról cseh raktárból. Ugyhogy ...

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#171032) ollie válasza varmi2 (#171031) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az megvan, hogy az Aliexpress egy piactér, mint az eBay, és sok tíz/százezer eladó árul ott? Szerinted mindegyiknek lesz EU-s raktára? Hát nem. Sőt, alig néhánynak lesz csak, és ott is korlátozott lesz a raktárkészlet. Nem is értem hogy jutottál olyan következtetésre, hogy majd minden jön az EU-ból.

***

(#171033) FingR86 válasza poli27 (#171025) üzenetére


FingR86
őstag

de írták itt is korábban, hogy ha a 10 euró vagy alatti vámterhes kiskaput nem módosítják, akkor minden úgy marad mint eddig, csak minden rendelésre ki kell töltened a vámáru nyilatkozatot. Nemde ?

2017 évi CLII. törvény az uniós vámjog végrehajtásáról, melynek
162.§. (5) bekezdésében ezt találjuk:
“(5) A vámhatóság által kiszabott, illetve visszautalandó, jogcímenként kis összegű, 10 EUR-nál vagy az ezzel megegyező, a 138. § (1) bekezdése szerinti árfolyamon átszámított forintösszegnél kevesebb egyéb terhek összegét – kivéve a jövedéki termék után kiszabott egyéb terheket – nem kell megfizetni, illetve visszafizetni. Az így meg nem fizetett összeget a vámigazgatási eljárás lezárásával egyidejűleg törölni kell, a vissza nem térítendő összeget pedig bevételként köteles elszámolni a vámhatóság. Nem kell megfizetni, illetve visszafizetni azt a tíz euró alatti, egyéb teher különbözetet, valamint visszafizetni azt a 10 EUR alatti vámtúlfizetést, amely az egy határozatban egy vagy több jogcímen kiszabott és megfizetett összeg különbségéből keletkezett. Az így keletkezett tartozást a vámhatóság utólag törli, a túlfizetést pedig köteles bevételként adónemenként belső bizonylattal előírni és elszámolni”

[ Szerkesztve ]

(#171034) Degeczi válasza ollie (#171032) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ráadásul nem egy &@&# Alis eladó csak bekamuzza az EU-s raktárat, hiszen tudja, h ez jelentős vonzerő, de Kínából küldi.

A fő kérdés továbbra is az, mi lesz a 10 EUR alatti adó megfizetésének elengedésével? Ha az megmarad, akkor ugyanúgy ingyenesek lehetnek a 37 EUR alatti küldemények mint most, csak több papírmunkával, hiszen akkor már a 22 EUR alattiakra is ki kell majd tölteni ilyen kérelmet.

(#171035) wwenigma válasza Degeczi (#171034) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Posta online rendszere gyk kész van, szerintem nem lesz élőerős papírmunka csak a tiéd amikor bepotyogod. Hátha nem lesz drága helyettük dolgozni.... :DDD

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#171036) JoinR válasza Ciccuka (#171030) üzenetére


JoinR
senior tag

Én anno 45$ körül vettem (a simát, de a B-változat fölöslegesen nagy motorja semmi előnyt nem jelent), ennyiért egyáltalán nem ajánlott.
80$-ért kapni 144001-et Aliról CZ raktárból, és teljesen más liga.

[ Szerkesztve ]

(#171037) Ciccuka válasza JoinR (#171036) üzenetére


Ciccuka
veterán

Igen. Félrenéztem a méretarányt.
1:10-eseket érdemesebb inkább keresni.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#171038) gixxergabi válasza wwenigma (#171035) üzenetére


gixxergabi
senior tag

"Hátha nem lesz drága helyettük dolgozni.... :DDD"
Most is csak sms-t kapok, hogy menjek be a csomagomért...

(#171039) dugo_ válasza gixxergabi (#171038) üzenetére


dugo_
veterán

Te legalább kapsz... :D

Nekem van egy csomagom, ami augusztus 4. óta nem mozdul Budaörsről...

(#171040) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Na BG profilképe megkapta a 11.11 feliratot.

Ali is szórhatná már a kuponokat...

(#171041) spiky03


spiky03
veterán

Ezzel a székkel van valakinek tapasztalata esetleg?
link

Gondolkod, hogy az étkező széket lecserélném már rendes székre, hogy kényelmesebb legyen a home office.:D

Vagy valamelyik gamer szék jobb lenne?
Arról olvastam tesztet.

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#171042) FingR86 válasza spiky03 (#171041) üzenetére


FingR86
őstag

én rendeltem egyet muternek tv-t nézni benne BW-GC1.
olcsó volt, de látszik is rajta. a huzat ilyen vékony bevonatos szövet, műbőr hatású.
az egész háttámlát egy vékony T alakú dobozcső tartja. de arra jó amire kell. 24 ropi volt akkor.

(#171043) Degeczi válasza FingR86 (#171042) üzenetére


Degeczi
nagyúr

"vékony T alakú dobozcső tartja" - 150 kg-os teherbírás a gyári specifikáció, LOL

(#171044) Ciccuka válasza -secret- (#171040) üzenetére


Ciccuka
veterán

BG-n úgyse kell venni semmit...

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#171045) w.miki


w.miki
veterán

Ha valaki még rendel GBről:
Elektromos fogkefe, 4 pótfejjel
Kupon: L56D76FE87A27001
Kupon ár: 7,99$

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#171046) fcbarca


fcbarca
őstag

sziasztok.Ez a wifi router vállalható ali-rol? [link] valakinek van valami tapasztalata? kellene valami olcsó,de jó wifi router,10-15 dollárig

[ Szerkesztve ]

(#171047) spileraaa


spileraaa
senior tag

Valakinek van ilyen 2020NEW Xiaomi Mijia BT4.0 ha igen melyik apphoz kell csatlakoztatani?
probalom a mi home appban de nem talalja

vagy valamit be kell allitani?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#171048) spiky03 válasza FingR86 (#171042) üzenetére


spiky03
veterán

Köszi az infót.
Akkor lehet, hogy ez jobb valamivel?
Ez nem gamer szék, hanem elvileg irodai.
Az O betű talán azt jelentené, de ezeknél soha sem lehet tudni:DDD

Nálam 2 hetente lenne csak használva mert úgy van csak a HO sajnos.:(((

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#171049) Sungoo válasza Ciccuka (#171044) üzenetére


Sungoo
addikt

Lemaradtam. Miért?

(#171050) Ciccuka válasza Sungoo (#171049) üzenetére


Ciccuka
veterán

Az elmúlt 2 év rossz tapasztalatai alapján.
Banggood
Értékelések

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.