Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16701) ZS3NI válasza #04441088 (#16700) üzenetére


ZS3NI
őstag

Egyszerűbb lenne kipróbálni mint itt kérdezősködni. Amúgy szerintem a fillérbaszás kategória, egy poénnak elment az ingyér csipesz de ezert biztos nem szenvednék több telóval neadjisten accounttal.. 1$os szarok. :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#16702) Hali1975 válasza gabe_ (#16697) üzenetére


Hali1975
tag

Igazad van:-)!
En is vettem egy ilyen utanzatot,
A kis kompakt samsungot is megtartja. mondjuk a samu nx 3000em mar nehez neki.

A kis alu tripodhoz.
En 2009ben romaban vettem 3-4euroert ilyet.
Es az akkori bridge gepemet: Panasonic Lumix DMC-FZ18 elbirta

mondjuk szerintem annak lejjebb van a sulypontja ,mint egy keretbe rogzitett telonak.

(#16703) DeFranco válasza DeFranco (#16699) üzenetére


DeFranco
nagyúr

na, rápróbáltam 4.4-en, de nem enged fizetni csak paypallal appból. akkor kenjék a hajukra. paypalt nem adom meg a telefonnak.

[ Szerkesztve ]

(#16704) jodzsy válasza Kasya (#16626) üzenetére


jodzsy
csendes tag

Ha még nem rendelted meg Piston 3 17,99$ a Gearbesten.

"Kifogásolni, fölényeskedni bárki tud; tanulj meg mindenkitől tanulni.”(Weöres S.)

(#16705) lkristóf válasza DeFranco (#16703) üzenetére


lkristóf
senior tag

Ki ne raboljanak.

;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#16706) RBJ


RBJ
addikt

hi dear
so sorry for making any trouble.
we have XIAOMI and DAMI,they may be taken by mistake with DAMI.
so do you want a refund ?
regards
visszaírt a kecseg, azt mondja ha jól értem én vettem tévesen dami t. haha

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#16707) Zolás válasza RBJ (#16706) üzenetére


Zolás
addikt

Nem. Azt írja véletlen a rossz terméket kaptad, és hogy kérsz e refundot. Beírod hogy igen kérem a refundot, és kész.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#16708) RBJ válasza Zolás (#16707) üzenetére


RBJ
addikt

Válaszoltam, hogy refund és kész. ÉRdekes eredeti újraküldést nem ajánlott fel.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#16709) Outlander


Outlander
őstag

Faja, köszi a tripodos hszeket.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#16710) havri1 válasza RBJ (#16706) üzenetére


havri1
félisten

Kérd a refundot, ő keverte össze a csomagot (amúghy vélhetően kamu, a feedbackekből ítélve...ennyiszer nem téved az ember).
Elfogadod, és van egy gratis kamu band-ed.

havri

(#16711) Outlander


Outlander
őstag

Nyitottam egy topikot androidos kínai okosóráknak... bár úgy tűnik h nem nagyon pörög.

Egész jó ár/értékűnek tűnik ez is.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#16712) alázógyík válasza Outlander (#16711) üzenetére


alázógyík
őstag

A 0 hozzászólásból tűnt úgy? ;] :DDD

Szerintem egy újabb felesleges kacat.....

(#16713) Outlander válasza alázógyík (#16712) üzenetére


Outlander
őstag

A powerbankra is aztmondtad annó, mégis neked hamarabb lett mint nekem... :DDD

Gondolom majd ebből is te veszel hamarabb.... :P

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#16714) havri1


havri1
félisten

Megérkezett a kis mp3 lejátszó.
16-32GB-os SDHC kártyákkal simán működik.

1-8GB Support Micro SD TF Fashoin Mini Clip Metal USB MP3 Music Media Player H1

havri

(#16715) kerekfej válasza havri1 (#16714) üzenetére


kerekfej
addikt

Nincs neked mellékzaj, meg apró recsegés?

(#16716) havri1 válasza kerekfej (#16715) üzenetére


havri1
félisten

128kbites mp3-al teszteltem, mellékzajt nem észleltem, de nem Hi-Fi minőség, ez tény.
Futáshoz kell asszonynak, arra pont jó kb, másra tényleg nem.

havri

(#16717) htc07 válasza havri1 (#16716) üzenetére


htc07
addikt

ilyenből én is rendeltem párat buyincoinsról, 3-4 óra az üzemideje, ennyiért bőven jó annak aki nem szeret 200 grammos tepsivel a zsebében sportolni és nem audiofil. :D

(#16718) havri1 válasza htc07 (#16717) üzenetére


havri1
félisten

A töltés, hogyan működik? Rádugtam gépre, pirosan világít valami benne :DDD
Ha full, átvált, vagy kialszik? Itt merjem hagyni őrizetlenül?

havri

(#16719) alázógyík válasza havri1 (#16718) üzenetére


alázógyík
őstag

Egy kis lakástűz hogy meg tud rémiszteni embereket.... ;] :P

(#16720) Outlander válasza havri1 (#16718) üzenetére


Outlander
őstag

Nincs visszajelzés sajna... Én olyan 2 óránál többet nem nagyon töltöttem mert minek?

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#16721) htc07 válasza havri1 (#16718) üzenetére


htc07
addikt

asszem kialszik ha feltöltött, de nem vagyok már biztos benne, nem magamnak vettem őket, fater használja melóban.

viszont amit kaptam hozzá kábelt az olyan forró volt 5 perc után, hogy a szagára lettem figyelmes.

de amúgy soha semmit nem hagynék őrizetlenül ami kínai és elektromos hálózatra van kötve.

(#16722) tonyrulez válasza kerekfej (#16715) üzenetére


tonyrulez
őstag

Halk sistergés van, de ez attól függően hogy milyen hangosan hallgatsz valamit, simán elfedi azt. Én podcast hallgatásra használom, arra tökéletesen megfelel (Eléggé sufnituningszerűen, 1 perces darabokra vágva mp3DirectCut-tal, szünetmentesen megy át egyikről a másikra, és mivel megjegyzi hogy melyik fájlnál lett kikapcsolva, ugyanonnan folytatja, tehát max 1 percet kell visszahallgatnom :) )

4 8 15 16 23 42

(#16723) Siriusb


Siriusb
veterán

Csak mert időről időre felmerül:
Ha valaki nem a kínai bizonytalan minőségű és élettartamú fogkefe pótfejet szeretne:
http://drogeria-online.hu/termekek/oral-b-precision-clean/2612

És megérkezett, igaz a fasttech-ről a Xiaomi agybadugós. VoIP telefonálás miatt került beszerzésre, egy hívást próbáltam, jól működött és az anyagminőség is korrekt.

(#16724) #04441088


#04441088
törölt tag

Srácok az micsoda, hogy egy 200 Ft -os Free Shipping-es cucchoz kaptam TN-t.
Rákerestem 17 trackon, erre: link

Egyszer azt hozta ki, hogy olaszból ismeretlen helyre, egyszer Ukrajnából Oroszba..és már kézbesítve. Most meg azt, hogy nem is létezik. :DDD
Gondolom hülyeség az egész, csak odaírt valamit..

[ Szerkesztve ]

(#16725) kovisoft


kovisoft
őstag

Van most valami ajánlott USB autós töltő, ami egyszerre két készüléket is tud megbízhatóan tölteni? Az edigitalos töltő szettről tudok, van-e valami kevésbé bumszli (akár ebayről, akár banggoodról vagy máshonnan)? Most egy egyportos vacak van az autómban, de megrendült benne a bizalmam azután, hogy égett szagot kezdett eregetni... :O

(#16726) _ak_


_ak_
addikt

Sziasztok!

Ez szerintetek lehet eredeti vagy honnan lehetne felismerni, hogy nem az?

Egy régebbi HTC-be kéne, gondolom jó a cl4-es is, régen legalábbis nekem olyan volt benne. Én mondtam, hogy ebayen van egy tuti hely, csak erre ugye nem kéne várni.

Let's begin, de gozaimasu!

(#16727) tonyrulez válasza _ak_ (#16726) üzenetére


tonyrulez
őstag

99,999% hogy eredeti, nézd csak meg a bolt vagy a termék minősítéseit. Sinceritytől 1100HUF ugyanez, tehát azt sem mondanám hogy figyelemfelkeltően olcsó lenne.

4 8 15 16 23 42

(#16728) lkristóf


lkristóf
senior tag

Ez a lézer pointer tényleg égethet? (meggyújtja a gyufát?) [link]

(#16729) dugesz77


dugesz77
őstag

Mára befutott a 04 13. rendelt eredeti Xiaomi Ledes lámpa. Tényleg eredeti és jó minőség és világít is rendesen bár a powerbank még úton van hozzá. Egyre szimpatikusabb a banggood. Az átlag két hetes szállítási időket eddig szépen hozza.
Most nézem , még olcsóbb lett azóta :C

[ Szerkesztve ]

(#16730) Kasya válasza jodzsy (#16704) üzenetére


Kasya
nagyúr

Koszonom, meg nem rendeltem be.

Mas:
Megjott ma a 3 forintos kulcstarto. Hat, 50 forintnal tobbet biztos nem erne amugy se reszemrol :D De a kulcscsomon elfer es barmikor jol johet ^^
A boritekon erteknek azert 1,2 dollar volt feltuntetve. Ilyen se volt meg hogy valamire tobbet irjanak, mint amennyiert eladtak nekem :D

[ Szerkesztve ]

(#16731) XtremLor válasza dugesz77 (#16729) üzenetére


XtremLor
őstag

Nekem erdekesen jonnek a bangoodos rendelesek, ugyan azt a termeket megrendeltem fel ora kulonbseggel a masodikat 1 het csuszassal adtak fel, mivel az a szin elfogyott, erre az fut be ma, a masik meg sehol. :DDD
(a bosszanto hogy az lenne a sajatom :)) )

"Legen...Wait for it...Dary"

(#16732) ZS3NI válasza lkristóf (#16728) üzenetére


ZS3NI
őstag

Nem.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#16733) flegga92 válasza Kasya (#16730) üzenetére


flegga92
senior tag

Nekem is ma jött meg és ugyan ez a véleményem :))

(#16734) rumos XIII


rumos XIII
aktív tag

S-shock óráról van valakinek véleménye? :))

(#16735) Buuster


Buuster
tag

2015. április 2-án rendelt KINBAS GX-K9 fejhallgató megérkezett a mai napon.
2,623.30 HUF, free shipping, TN nélkül.
Egy sima zacskóban jött, amire "clothes" volt írva, benne a füles több méternyi pukkanós fóliába beletekerve.
A hangzását nem véleményezném, mivel nem vagyok jártas e területben, amire én használom arra tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#16736) DJGABI válasza lkristóf (#16728) üzenetére


DJGABI
addikt

"4mW" nehezen. de ha eredeti lenne, akkor igen. én alin néztem. de valszeg ez is hamisítvány [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#16737) ZS3NI válasza DJGABI (#16736) üzenetére


ZS3NI
őstag

Nem tudom miért számít, hogy eredeti vagy nem. Ha valaki egy 4 mW-s lézerrel meggyújt valamit, akkor vendégem egy raklap sörre. :D

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#16738) Kasya válasza ZS3NI (#16737) üzenetére


Kasya
nagyúr

Lehet hasznalni kozben nagyitot es csinalhatom napsutesben es szaraz falevelen? :P

(#16739) RBJ


RBJ
addikt

visszaírt a kamu mi band os , hogy ad refundot ha elfogadom, mondom ok. most ír adjak először positive feedback ot utána lesz refund. Majd a keresztanyját. Először refund.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#16740) ZS3NI válasza RBJ (#16739) üzenetére


ZS3NI
őstag

És utána a negatív. ;]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#16741) #04441088


#04441088
törölt tag

Feedback vásárlás esetén mennyire gyakori?
4 dolgot vettem, 2-nél rendelés után 1-2 órával már jött egy-egy feedback hogy nagyszerű vevő vagyok, reméli, hogy lesz még több üzletünk..stb..persze angolul, de a másik 2-nél semmi. Ha írok nekik, hogy nyomassanak, akkor adnak? :D
Nem rossz, ha minél több pozitívom van.

(#16742) RBJ


RBJ
addikt

Megjött a 3 ft os hülyeség. 04.14. rendelés. Csodálkozok is mi értelme. :Y [link]

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#16743) DJGABI válasza ZS3NI (#16737) üzenetére


DJGABI
addikt

az "eredeti" 100 meg 200mW-os (papíron :DDD ). yt-n simán meggyújtanak vele gyufát.

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#16744) Flexy90


Flexy90
senior tag

Múlt hét hétfőn rendelt pendrive ma megérkezett sinceritytrading-től! :)

Xiaomi Fan

(#16745) #04441088 válasza Flexy90 (#16744) üzenetére


#04441088
törölt tag

Betudnád linkelni, hogy melyik pendrive volt az?
Én is szeretnék venni egyet, de amit néztem az 3-4 ezerrel 22 euró felett van, akkor meg rájöhet az áfa + valami 2000 res vámos kezelési költség is.. :/

(#16746) DeFranco válasza DeFranco (#16275) üzenetére


DeFranco
nagyúr

na, megjött a két kis késecske, természetesen mindenki nyugodjon le a p.ába full fake :D még csak nem is egyforma a két penge

más betűtípus a gerber felirat, a szignó is rossz helyen van

ne tévesszen meg senkit, hogy a felsőn nem látszik a felirat, ott van, csak becsillant, még egyszer elő nem veszem a gépet ezért ;] (bankkártya for scale, banán nem volt)

itt látszik (az is hogy egy mm-t lentebb van az egyiken):

amúgy a kidolgozás jó, a fogása nagyon biztos, nagyon kellemes, a penge éles, tetszetős az egész. a nyél szilárd, mint a bakelit, a csuklópontnál van a pengének egy oldalirányú (mintha el akarnád törni a kést) minimális, tényleg minimális mozgása, de ez a műanyag nyél miatt szerintem az eredetin is így van.

szerintem simán megérte, ha még rendel kollégám is egyet, akkor rendelek vele egy harmadikat is.

(#16747) Flexy90 válasza #04441088 (#16745) üzenetére


Flexy90
senior tag

(#16748) Jarod1


Jarod1
addikt

valami jó kis első kerékpár lámpát tudtok ajánlani?

(#16749) Silent77 válasza axlfsi (#16688) üzenetére


Silent77
veterán

Azóta nem volt időm vele foglalkozni, de a syma egyre jobban tetszik. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16750) lkristóf válasza RBJ (#16742) üzenetére


lkristóf
senior tag

De hát nekem nem is adtak olyan akasztó izét, vagy minek hívják aztat?!:U Egyébként hajtott is a kíváncsiság, hogy még is hogyan hívják ezt a valamit és megtaláltam: clasp keychain
Végül is mindegy mert én se adnék ezért többet mint 3 forint de elfér a kulcsomon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.