Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16251) havri1 válasza XtremLor (#16226) üzenetére


havri1
félisten

Kicsit már változott idén. 6000ft lett az értékhatár.

havri

(#16252) axlfsi válasza maj-viktor (#16250) üzenetére


axlfsi
veterán

Nekem ez a tulajdonsaga tetszik a legjobban :DDD :DDD

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16253) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Honnan lenne érdemes venni PowerBankhoz kis lámpát? Lehetőleg nagy fénye legyen, de ne legyen drága, max 800 körül legyen.

Nem tudom, hogy az eredeti Xiamoi féle jobb e, mint a hamisítványok.

(#16254) Kasya válasza axlfsi (#16252) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nekem ez veszelyesnek tunik...
Az ember figyelmet konnyebben magaval ragadja, ha valamit olvas/ir rajta. A muszerfalat is takarja.

(#16253) Vasinger!: az eredetinek szvsz akkora a fenye, mint ha egy telefon (dupla) ledjet hasznalnad. Billentyuzet es asztal megvilagitashoz jo, de iroasztali lampat nem helyettesit. Ha a lampat felfele forditod, akokr meg vakito a fenye...tehat erdemes fal fele, vagy asztal fele hajlitani.

[ Szerkesztve ]

(#16255) Moszy válasza axlfsi (#16252) üzenetére


Moszy
tag

Én egy chips+italtartót is tennék mellé. Csak , hogy az utolsó percek királyul teljenek! :W
Ezt a baromságot !

mert ez így jó

(#16256) axlfsi válasza Kasya (#16254) üzenetére


axlfsi
veterán

A kommentem csupan ironia volt. Soha nem tennek ilyen szrt a kormanyra, sot, soha nem is mobilozok kocsibol (vezetes kozben). A kepen szereplo szoveg, miszerint 360 rotating (gondolom 360 fok) egy vicc. Mi az, hogy 360? Ugy ertem, mi ertelme, hogy korbe forog, ha ugyis csak akkor nyul hozza a delikvens, amikor szemben all vele (remelhetoleg. es nem forgatja a fejet, ahogy komanyoz :) ), illetve alap, hogy a kormanyzastol ne essen le. Szep is lenne, hogy csak egyenesen lehet kozlekedni, ha fel van gumizva a vacak :)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16257) Bear válasza Flexy90 (#16241) üzenetére


Bear
aktív tag

Én is fehéret rendeltem, majd írj róla pár szót ha megkaptad. :)

(#16258) Outlander válasza Moszy (#16255) üzenetére


Outlander
őstag

Gondolom még nem autópályáztál 1000 km-eket? :U

Mikor mész spanyolba és van 3-4 kanyar az egész út során...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#16259) gerii válasza Outlander (#16258) üzenetére


gerii
addikt

Gondolom nem haltál még meg? :U

(#16260) cris78


cris78
őstag

Sziasztok!
Erről a lázmérőről van tapasztalatotok? [link]
Gyerekkoromban volt hasonló :))
Csak egyszerűbb így csekkolni éjjel a gyerek lázát. :)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#16261) Outlander válasza gerii (#16259) üzenetére


Outlander
őstag

Pedig de.... többször is... de a manna és a xp mindig elég volt egy respawnhoz. :K

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#16262) twine válasza Outlander (#16261) üzenetére


twine
addikt

:DDD

(#16263) Jabby


Jabby
őstag

A fórumon mindenki által ajánlott univerzális telefontartóval kapcsolatban kérdezném a napi szinten használó usereket, hogy a telefon oldalsó gombjait nem nyomkodja a tartó?

(#16264) -=Jam=- válasza Bear (#16236) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nekem ez a tipus van, de nagyon profi óra, főleg ennyi pénzért. Én nagyon meg vagyok vele elégedve.

(#16265) kmarci25 válasza Jabby (#16263) üzenetére


kmarci25
veterán

Ha úgy helyezed el, hogy ne érjen a gombokhoz, akkor nem nyúl ki egy kis kéz, hogy megnyomjon néhány gombot, miközben kajánul kuncog. :DDD Magyarul: figyelni kell, mikor beleteszed a készüléket.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#16266) Minstrel válasza Jabby (#16263) üzenetére


Minstrel
senior tag

Nem, mert elég keskeny és szerintem betudod állítani úgy, hogy ne nyomkodja, mert a legtöbb telefonnak a felső felén vannak a gombok.

Szerk.:
De ne 1000-ért vedd, van 500 körül is. :)

[ Szerkesztve ]

(#16267) axlfsi válasza Jabby (#16263) üzenetére


axlfsi
veterán

Nem nyomkodja, ha ugy helyezed el benne. Ez a kisebbik baj. Nekem viszont azota ketto negativum is elojott, olyannyira, hogy mar nem is hasznalom:

1. eltorott a szorito anya egy beallitas alkalmaval (ok, eros kezem van, de nem allat modjara huztam meg, csak normalisan. Azota orvosoltam egy kabelkotegelovel, de nem lett az igazi, magyarul, nem szorit es ezer lifeg az egesz a telefon sulya alatt).

2. baromi kenyelmetlen a telefon behelyezese. Miert? Nos, velem szemben/kicsit jobbra, a szelvedo kozepe tajekan raktam fel (mashol nem is nagyon tudom elkepzelni). Amikor tennem be a telefon, egy meglehetosen eros rugot kell kinyitni es a bal kezemmel kenyelmetlen atnyulni a kormany/muszerfal felett (mivel bal oldalon van az a nyelv, amivel nyitom a sarukat). Nem tudom mennyire ertheto ez igy, leirva, inkabb ki kell probalni. Ennyi penzert nem nagy tanulopenz es talan valakinek meg is tetszik.

En mindenesetre, tovabbra is keresem a tokeletest (hihetetlen mennyire nem egyszeru megtalalni :) ).

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16268) kmarci25 válasza axlfsi (#16267) üzenetére


kmarci25
veterán

Nekem ez a tartó tetszene, de nem akarok ragaszgatni sem a műszerfalra, sem a telefon (vagy a tokja) hátoldalára semmit. (Van olcsóbban is.)

De olyan kormányra rögzítőst tuti nem vennék, mert marhára balesetveszélyes, egész egyszerűen útban van.

Ez is jó lenne, de ez meg nem tapadna fel a műszerfalra, mert az sem, teljesen sima.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#16269) Outlander válasza axlfsi (#16267) üzenetére


Outlander
őstag

Pedig nem is olcsó.... :DDD

Nálam teljesen jól teszi a dolgát, kb 1 éve... igaz én csak navigációzás alkalmával teszem be a telót....

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#16270) krisztianAMG


krisztianAMG
senior tag

Szóval ez biztosan eredeti? Vagy inkább banggood, és azzal nem nyúlhatok mellé? Nem számít az a nhány cent különbség, csak legyen eredeti.

[ Szerkesztve ]

(#16271) kenny123 válasza krisztianAMG (#16270) üzenetére


kenny123
addikt

Bangoodon minden power bank eredeti, szerintem tuti eredeti a lámpa is.

yo

(#16272) DeFranco


DeFranco
nagyúr

nem teljesen ebay, de megy itt ha jól látom már minden csájnashop

ilyet keresek hasonló áron, de nem tudom hol lehetne még megnézni az FT-n (ahol nincs) és az ebayen (ahol nem is volt) kívül.

merre nézelődjek még?

(#16273) XtremLor válasza kenny123 (#16271) üzenetére


XtremLor
őstag

Banggood-os lampam van, es a gomb kapcsolja igy 100%

"Legen...Wait for it...Dary"

(#16274) Blaise válasza DeFranco (#16272) üzenetére


Blaise
veterán

Na, ez engem is érdekelne hasonló áron.

(#16275) DeFranco válasza Blaise (#16274) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Tessék lássék: [link]

Na? Bevállaljuk?

(#16276) Silent77 válasza DeFranco (#16275) üzenetére


Silent77
veterán

Ilyen van páromnak évek óta, hibátlan. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16277) DeFranco válasza Silent77 (#16276) üzenetére


DeFranco
nagyúr

párod késsel mászkál? nice :D

mármint eredeti bear grylls scout kés vagy ez a csingcsung?

(#16278) Silent77 válasza DeFranco (#16277) üzenetére


Silent77
veterán

Sose tudni, mikor kell. :DDD
Amúgy használja rendszeresen.
Ránézésre, olyan mint a képen. Rugós.

Amit elsőnek linkeltél olyan is volt, az nem rugós. Én még 2000ft körül vettem.
Az eladásra ment, vitték is mint a cukrot.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16279) DeFranco válasza Silent77 (#16278) üzenetére


DeFranco
nagyúr

te, nekem ránézésre punkt ugyanolyannak tűnik mind a kettő. honnan gondolod hogy rugós lenne?

(#16280) Silent77 válasza DeFranco (#16279) üzenetére


Silent77
veterán

Egy az egybe úgy néz ki, persze lehet nem rugós.
Páromé fém teljesen, 6-700ft volt.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16281) DeFranco válasza Silent77 (#16280) üzenetére


DeFranco
nagyúr

na most akkor tisztázzuk ez egy bear grylls kés másolat vagy nem másolat nem tudjuk, de ránézésre 1:1 bear grylls scout look-a-like

nagoyn meglepődnék, ha ebből lenne rugós, már csak azért is, mert a rugószerkezet se férne el abban a 3 mm-ben ami a vastagsága ennek.

én a fenti kést akarom megvenni, ezért kérdezlek, hogy akkor most hova-mivan

(#16282) Silent77 válasza DeFranco (#16281) üzenetére


Silent77
veterán

Mobilról vagyok és elég kicsi a kép. :B
Kép alapján olyan mint páromé, az rugós, és fém a markolat is. Még a kapcsok is ott vannak.
Ami fentebb van BG, nem pont olyan mint amit anno vettem, "gagyibbnak" néz ki.
Az a baj, hogy évekkel ezelőtt vettem, és azóta sem láttam ebeyen. Venni akartam tartaléknak. Ha már ilyen jól bírja.

Megnéztem nagyban, csak hasonló. Látszik, hogy az műanyag mint a BG, és nem rugós.
Sorry csak a kis képet néztem elsőnek.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16283) DeFranco válasza Silent77 (#16282) üzenetére


DeFranco
nagyúr

már mindegy, már megrendeltem :D

(#16284) Silent77: nézd meg azért a méretét, ez a kés nagyon kicsi. rendszeres, rendes használatra alkalmatlan.

viszont pont azért mert extra kicsi és mert nagyon könnyű edc-be tökéletes választás, nem véletlen teszik ezt a bg scout kit-be is. én is oda veszem. ez ilyen utolsó esélyes történet, hogy ha már egy kötél se szakad akkor meg tudd oldani valamivel.

[ Szerkesztve ]

(#16284) Silent77 válasza DeFranco (#16283) üzenetére


Silent77
veterán

Lehet én is veszek. Bár rugós jobb lenne.
Viszont mivel nem találok, jó lehet ez is. :C

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16285) maj-viktor válasza Outlander (#16269) üzenetére


maj-viktor
őstag

emag-on még ma harmadáron van az eredetihez képest...


http://www.emag.hu/a-h1-univerzalis-autos-tarto-fekete-chs01/pd/DKKDGBBBM/

ali-n / ebay-en csekkoltam, kb. azonos áron találtam... 3-4$ körül!
Emag is ingyen szállít, csak nem Kínából ~1hó, hanem Romániából ~pár nap alatt

A másik, amit kérdeztem kormányra rakható mellé rendeltem ilyet is tegnap... meglátjuk melyik válik be jobban!

(aki lehurrogra a kormányos megoldást, meg figyelem elterelő... miért a tapadókorongosra rakom, az mennyivel "jobb"? ám azért szemeztem ezzel a megoldással, mivel lopás szempontjából sem utolsó... rengeteg olyat hallani, hogy bár az autós figyelmes volt és parkoláskor levette a GPS-tartót, de a "cuppantó nyom ott volt az ablakon", így tudták a tolvajok melyik kocsit érdemes feltörni, mert a kesztyűtartóba valószínűleg gps lapul... pedig a vezető figyelmes volt és nem hagyta az ablakba a gps tartót)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#16286) szakalistvan válasza maj-viktor (#16285) üzenetére


szakalistvan
senior tag

90 fokkal,eltekered a kormányt.Hívnak.Nem tudod elolvasni.Nézed,felveszed,az idő meg csak telik,közbe elcsapsz valakit.Még a headsetet is tiltanám autóba.Akinek meg a fülén a telefonja azt szívlapáttal üdvözölném.

(#16287) spidersoft válasza szakalistvan (#16286) üzenetére


spidersoft
senior tag

Hasonlóképp veszélyes a dohányzás, az evés/ivás, sőt, még az épp érthetőtől hangosabb zene/hírek/vízállásjelentés is veszélyes, a mai szigetelt autókba már alig hallani be a kicsit távolabbról szóló dudát/szirénát.

Kezdetét veszi a bontott 18650 laptop cellákkal update-elt aksis fúrógép-projekt, 10db 18650 cellatartó kb. ezresért.

ø50mm (ø46mm?) fülhallgató szivacs kb. 220Ft-ért.

Ötös LiPo töltő RC cuccokhoz, kb. ezer pénz. Ez utóbbiban nem nagyon hiszek, de majd kiderül, hogy mit tartalmaz a nem túl szép dobozka :D

(#16288) maj-viktor válasza szakalistvan (#16286) üzenetére


maj-viktor
őstag

És mindez azért történne meg, mert egy kormányra rögzíthető tartót vett a delikvens, nem azért mert egy balf*asz... aham! Ám kibeszélt telefonálásról, stb.!? Nekem össz - vissz GPS-hez kéne... Ennyi erővel tényleg a rádió is tiltott eszköz a kocsiban, mert lehet túl hangos és nem hallod a külső zajokat! Vagy miért van pohártartó egyes kocsikban!? Az is tiltott inni vezetés közben... eltereli a figyelmet! Az elég hülye érv! Aki bénán vezet, az ígyis - úgyis balesetet okoz... aki meg figyelmes, az talán nagyobb eséllyel nem! (pl. ha hívása van félre áll, stb.)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#16289) htc07


htc07
addikt

tiltsák be a pislogást is, az a biztos.

visszapillantóba is csak fél szemmel nézhetsz, mint a kaméleon. ;]

(#16290) havri1 válasza maj-viktor (#16288) üzenetére


havri1
félisten

Most szívem szerint írtam volna erre sok mindent, de nem teszem.
Ezekszerint nem láttad aztán videót, amikor egy kínai buszsofőr a telefonját nézegeti, és fel fel pillant. Autópálya, halad a forgalom. És egy 3mp tekefon nézés miatt nem veszi észre, hogy áll egy autó a külsőben. Telibe veri. Mindez belső kamerás felvétel.

2 kézzel tekerném ki a nyakát, akit meglátok vezetés közben telefont nyomkodni, GPS-t állítani, és hasonló.
Veszélyes, roppant módon az összes ilyen tevékenység.
(hivatásos sofőr vagyok, hidd el, sok mindent látok az utakon nap mint nap)

[ Szerkesztve ]

havri

(#16291) Moszy válasza havri1 (#16290) üzenetére


Moszy
tag

Sajnos sok hivatásos sofőr néz filmeket vezetés közben.

mert ez így jó

(#16292) Hali1975 válasza DeFranco (#16272) üzenetére


Hali1975
tag

Szia ,
en ilyet vettem , igaz akciosan.
Teljesen korrekt minoseg , nagyon jo a penge
[link]

Illetve ilyet/a ketto volt 12 dollar/- ez azert nem annyira jo minoseg, de ha gyorsan kell vmi eles a kocsiban, akkor megteszi
[link]

Es meg egy ilyet varok, de ez is az altalad linkeltnel dragabb
[link]

Udv

(#16293) Jabby válasza axlfsi (#16267) üzenetére


Jabby
őstag

+
(#16266) Minstrel
(#16265) kmarci25

Telefonom 13 cm hosszú, az oldalsó gombok 6 cm-ig nyúlnak le. Tehát 5-6 cm lehet a tappancs össz szélessége, s így is csak a teló alsó felét rögzítené. Nrm tudom így mennyire lenne stabil a tartóban?

axlfsi, igen, sajnos a két kézzel behelyezhető/oldó tartók "kezelése" nagyon kényelmetlen.

(#16268) kmarci25
Ha nem akarsz ragasztani, cuppantani, akkor ajánlom ezt a tartót. Egyik autómba próba képen a Tescoban 1500 pénzért vettem egy hónapja, s eddig nincs rá panaszom. Telefont, 7"-es tabot is megtart.

Ez is alternatíva lehet, ez biztosan nem billeg.

(#16294) havri1 válasza Moszy (#16291) üzenetére


havri1
félisten

Tudom, a mindenkibe mindenki beletartozik.
Rendőrt is látni telefonálni, amikor nincs bekötve, stb.
Továbbra is vastagonaállítom, roppant veszélyes minden olyan tevékenység, ami akár 1-2mp-re is, de elvonja a figyelmet fókuszról ( úttest).
Bármilyen nem várt esemény megtörténhet, és lehet pont az az 1-2mp elég lenne a megallashoz, manőverhez.
És akkor egy újság, videó... Bele se merek gondolni.

havri

(#16295) Hali1975


Hali1975
tag

Sziasztok,
megint jott nehany cucc:-)
napellenző+uv szuro+objektiv vedo sapka.
A vicc, hogy a 43mm-et rendeltem ,erre elkuldi az objektiv vedo sapkat +uv szurot 43ban es a napellenzot egy atalakito gyuruvel/43rol 49re/. Igy ertelemszeruen az eredeti es a kuldott objektiv vedo sapka nem is hasznalhato ,hiszen azok 43mm es nem 49esek.
Irtam neki es az elso reakcioja: nem tudod hasznalni:-)?
MOst irtam ,hogy csak a napellenzot kuldje el ,de a 43at ,amit rendeltem.
[link]

lefolyoba vicces dugo-teszi a dolgat:-)
[link]

karora unokahugoknak: 3at rendeltem ,erre kettot kuldok /meg jo, hogy a csomagolason az orak sorozatszamat is feltuntette/igy egyertelmu hogy csak kettot kuldott//: kulonben jo kis orak ,szepek/ennyiert plane/:
[link]

ipad tok kolleganonek /arany:-)/: nagyon jo minoseg, de ennyit nem er/8,88 volt akciosan/:
[link]

neopren vedo samsung nx3000hez, nem tul nagy ertekelesu eladotol ,de nem is dragan:-). Meglepoen gyorsan ideert es kifjezetten jo cucc:
[link]

baratomnak fgep nyakpant/neki ez tetszett/. Gyorsan ideert , jonak tunik.

[link]

udv

[ Szerkesztve ]

(#16296) dugesz77 válasza spidersoft (#16287) üzenetére


dugesz77
őstag

Hát a fúrógép projektre sokat ne költs ha lehet. Az kitermelt notebook cellák nem oda lettek kitalálva. Azok nem képesek leadni elég ampert amennyit a fúró kérne.Ők abban jók ,hogy hosszútávon adják le a teljesítményüket.Forogni forog csak erő nem lesz benne.
Fúrókba a high drain( INR vagy IMR esetleg li-po) cellákat érdemes használni amelyek legalább 20A felett adnak le. Végig próbáltam én is szinte mindent. És csak ezek váltak be.
A legtutibb eddig a ANR26650-es akkupakkom lett. Na ott a négy darabbal akár autót lehet bikázni (70A folyamatos/120A 10 másodpercig).
Nagy darab de frankó.

(#16297) Outlander válasza szakalistvan (#16286) üzenetére


Outlander
őstag

Tüsszentés közben ösztönösen csukva van a szemed, ergo ha vezetés közben tüsszentesz akkor métereket teszel meg csukott szemmel....
Tehát egy náthás vagy allergiás vezető, potenciális tömeggyilkos. :K

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#16298) Outlander válasza maj-viktor (#16285) üzenetére


Outlander
őstag

Huuuu, most látom ki írt, légyszí ezt a topikot ne tedd tönkre, legyen elég a külföldi rendelős. Köszi.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#16299) havri1 válasza Outlander (#16297) üzenetére


havri1
félisten

Ha te egy tűsszentés alatt megírsz egy smst, akkor pályát tévesztél.

Szerk: mert alapvetően arról volt szó, hogy a telefontartó, telefonálás elvonja a figyelmet, és veszélyes. A tüsszentés azért más kategória.

[ Szerkesztve ]

havri

(#16300) Outlander válasza havri1 (#16299) üzenetére


Outlander
őstag

Most ez hogy jön ide? :F

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.