Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15151) Outlander válasza Matykoh (#15150) üzenetére


Outlander
őstag

Annyiért van itthon is...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#15152) Cheesy válasza lkristóf (#15147) üzenetére


Cheesy
őstag

Köszönöm! :R

www.vakbelmutet.hu

(#15153) mate_x válasza lkristóf (#15147) üzenetére


mate_x
csendes tag

Helló!
Lehet, hogy ez nem minden bankkártyánál működik? Nekem Maestro van, és nincs ilyen lehetőség.

(#15154) Outlander válasza mate_x (#15153) üzenetére


Outlander
őstag

Pedig de. :K

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#15155) Degeczi válasza mate_x (#15153) üzenetére


Degeczi
nagyúr

De, bankkártyafüggő, pld. AMEX esetén sem állítható, mindig a bank konvertál

(#15156) zoltan6 válasza Matykoh (#15150) üzenetére


zoltan6
őstag

30w-ost vettem nemrég sima kisvárosi villamossági boltból 6-7000ft körül ugyanilyet ami a linkelt oldalon 8500ft
neten magyarországon van 5000ft körül.

[ Szerkesztve ]

(#15157) mate_x válasza Degeczi (#15155) üzenetére


mate_x
csendes tag

Ez érdekes, ezek szerint Maestronál is mindig a bank konvertál? Nincs valahol valamilyen hivatalos leírás, hogy melyik bankkártyára mi érvényes?

(#15158) Degeczi válasza mate_x (#15157) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Próbáld ki, az elszákmolás napjának deviza-eladási árfolyamával összehasonlítva rögtön kiderül: ha ahhoz nagyon közel van, a bank konvertál, ha 3-4%-al fölötte, akkor a Paypal

(#15159) Degeczi válasza Matykoh (#15145) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Kínai barátaink arra sem ügyelnek, h mindig ugyanannyit hazudjanak: a linkelt képeken ugyanennek az órának hol "30 m" (ami csak azt jelenti, h kézmosást/esőt még elvisel, de már zuhanyozásnál is inkább vedd le, nemhogy úszásnál), hol "50 m" (amiben már lehetne úszni) áll az előlapján - komoly gyártmány lehet, valszeg az akciós ár is ezt tükrözi (ezzel együtt persze $5-öt valszeg tényleg megér a piros)

(#15160) KaiotEch válasza zoltan6 (#15156) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

A piacon meg 2-3 :)

(#15161) ben-ga válasza zoltan6 (#15156) üzenetére


ben-ga
tag

szia, ebből a 10w-os semmire nem jó?

(#15162) Degeczi válasza ben-ga (#15161) üzenetére


Degeczi
nagyúr

De, bejárati ajtó vagy garázskapu fölé tökéletes, h kulcsot/kulcslyukat ne sötétben kelljen keresgélni
(de persze nem az alapreflektor, hanem mozgásérzékelővel kiegészített változatban)

Igaz, ilyen célra sokkal egyszerűbb és olcsóbb egy hagyományos halogénizzós reflektor, ami persze többet fogyaszt, de ha naponta úgyis csak pár percet üzemel, nem számít

Folyamatos megvilágításra (ahol már számít a fogyasztás), hogy pl. sötétben is lehessen továbbdolgozni, arra már kevés a 10W

(#15163) mm89 válasza mate_x (#15157) üzenetére


mm89
őstag

Nekem is maestro van, Unicreditbank, tudja a banki váltást.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#15164) Matykoh válasza Degeczi (#15159) üzenetére


Matykoh
tag

Ezekben a kínai vízálló órákban szerintem csak díszként funkcionál a vízállóság. (Meg amúgy sem az én stílusom az ilyen óra.)
Csak gondoltam hátha vadászik ilyenre valaki. :K

[ Szerkesztve ]

(#15165) spidersoft válasza Degeczi (#15162) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nem lenne elég ebből a 10W-osból 4db egy *szobába*? Mittomén 80x80cm-es négyzet sarkaiba elhelyezve ;) Nem tudom, hogy az ilyen 10W-os melegfehéreknek mennyire jó a spektruma (tudnak már egész jó spektrumú LED-et gyártani, de hogy ezek mennyire olyanok?...), de 40W LED már elég lehet egy szobára... modern szoba berendezései közé kis átalakítással be is illene :) Esetleg hogy véletlen belenézés esetén ne legyen a júzer szeme badpixeles, az előlapi üveget meg lehetne picit homokszórni.

(#15166) zoltan6 válasza spidersoft (#15165) üzenetére


zoltan6
őstag

ezek a refik kültériek,lakásba nem valók,lakásba vegyél inkább led panelt

(#15167) spidersoft válasza zoltan6 (#15166) üzenetére


spidersoft
senior tag

mókás, ebben meg LED szalag van :D :D :D

(#15168) zoltan6 válasza spidersoft (#15167) üzenetére


zoltan6
őstag

láttam már élőben,nagyon jól néz ki gipszkartonba beépítve krómozott keretbe,matt üveggel pld.

(#15169) Degeczi válasza zoltan6 (#15168) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Csak kérdés, mennyire szabványosak ezek a méretek?
A mai LED-ek hasznos élettartama még nem túl nagy, ha pedig cserélni kell egy ilyen panelt, az újnak is passzolnia kell a régi helyére, ha az gipszkartonba van süllyesztve

(#15170) spidersoft válasza Degeczi (#15169) üzenetére


spidersoft
senior tag

veszel LED szalagot (nem kell vízálló), lefejted a régit, beletekered az újat... lehet, hogy van power LED-es verzió is, a linkelt kicsit lejjebb kiderül, hogy LED szalagos.

(#15171) ben-ga válasza Degeczi (#15162) üzenetére


ben-ga
tag

Köszi, telekre lenne esetleg egy kis placcra... (nem olvasáshoz) :D

(#15172) Matykoh válasza ben-ga (#15161) üzenetére


Matykoh
tag

Nekünk 10 Wattos reflektorok kerültek az udvarra mozgásérzékelővel. Szvsz bőven elég. Nálunk 99%ban úgyis csak a macskák meg a kutyák kapcsolgatják fel-le. :D

(#15173) petipetya válasza Matykoh (#15172) üzenetére


petipetya
nagyúr

A kis szürkékre nem reagál?

"nincs rá lezsóidő"

(#15174) mate_x válasza mm89 (#15163) üzenetére


mate_x
csendes tag

Érdekes. Nekem ezt adja be ennél a résznél a Paypal:

(#15175) krisztianAMG


krisztianAMG
senior tag

(#15176) kenny123


kenny123
addikt

Hali!

Most beszéltétek nemrég hogy jobb ha a bank váltja a pénzt, nem a Paypal. Köszi szépen, be is állítottam a leírás alapján. :R

Viszont érdekelne, hogy nagyságrendileg mennyivel váltott rosszabbul a paypal? Ilyen 3-4ezres tételnél már szemmel látható a különbség pl?

yo

(#15177) Silent77 válasza kenny123 (#15176) üzenetére


Silent77
veterán

10ft a különbség kb.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#15178) Degeczi válasza kenny123 (#15176) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ma is szó volt róla, h kb. 3%-al drágább Paypallal váltani - ebből már nyilván könnyen ki tudod sakkozni magadnak.

Silent77: nyilván úgy érted, h 1 USD-n kb. +10 Ft most (mivel 290 Ft körül van a banki árfolyam), nem pedig a kérdezett 3-4e Ft fizetésnél (ahol ebből adódóan 100 körüli sápot vesz le a Paypal)

[ Szerkesztve ]

(#15179) ittakary válasza kenny123 (#15176) üzenetére


ittakary
nagyúr

számold ki :)

PL:

100ezres nagyságrendnál:

Jelen pillanatban az EUR-t 320FTért váltja a PP. A bankom (OTP) ezzel szemben 314-ért.
OnePlus ára: 299€+20€ = 320€

320 * 6 = 1920FT bukta.

(#15180) kenny123


kenny123
addikt

Értem, köszi szépen a válaszokat. :))

yo

(#15181) üszök válasza mate_x (#15174) üzenetére


üszök
őstag

Én sem tudtam átállítani K&H-s Maestro kártyával.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#15182) Tim82


Tim82
nagyúr

Antisztatikus ESD-s csuklópánt-félére van esetleg bevált tipp?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15183) Mad_Wolf válasza fraba (#15076) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

bocs a késői válaszért
na akkor egy kicsit még a bluetooth fülesről

anyaghasználat rendben van, szép sima, egyáltalán nem sorjás, jó minőségű.
a hangzása a már lentebb említett awei füles szintjét simán hozza, ha nem jobb annál (szerintem jobb)
2 awei fülest használtam el előtte, és azért döntöttem a bluetooth mellett mert idegesített, hogy az aweik zsinórja hamar tönkrement.

néhány kép:
kép1
kép2

akksi időben is elég jól teljesít, hozza a papír szerinti 4 órát

[ Szerkesztve ]

(#15184) kmarci25


kmarci25
veterán

Notebookhoz vettetek már utángyártott akkut? Egy Acer Aspire 5920-ba kellene, és nem tudom, hogy merjek-e rendelni ebay-en, vagy inkább vegyek itthon, mert itt legalább verhetem az asztalt, ha gagyi.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#15185) Moszy válasza kmarci25 (#15184) üzenetére


Moszy
tag

Itthon is ugyanazt kapod utángyártottban .Persze dupla áron.

mert ez így jó

(#15186) ben-ga


ben-ga
tag

Gyakorlottabbaktól kérek kis segítséget egy ismerősömnek.
Nem találok tempered glasst egy ZTE 5.7 grand memo, (4gb-1gb mtk)

(#15187) Outlander válasza kmarci25 (#15184) üzenetére


Outlander
őstag

Kb én is azt tudom mondani amit (#15185) Moszy is...

Illetve kis %-ban eléfordulhat h kaphatsz gagyit is, de egy kölcsönösen kialkudott refunddal már az is szebben fog hangzani..

Szaal, kintről. :K

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#15188) kmarci25 válasza Outlander (#15187) üzenetére


kmarci25
veterán

Köszi mindkettőtöknek! :R

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#15189) fraba válasza Mad_Wolf (#15183) üzenetére


fraba
aktív tag

(#15183) Mad_Wolf

Köszönöm a képeket meg a reviewot. Magyarán abszolút ajánlott kategória? :)

(#15184) kmarci25

Én már vettem nem is egyet, mondanom sem kell, hogy az itthoni ár töredékéért, és mindegyik hibátlanul teszi a dolgát. Szóval csak nyugodtan! :K

to all

Rendeltem ilyet, igaz, banggodról, és angolföldről, de ugyanezt kapod, csak 600 Ft-ért drágábban, és 2 héttel hamarabb. A táp modul tüskéi hanyagul forrasztottak. Működéséről nem tudok beszámolni, még nem használtam. De maga a strippanel és a vezetékek hibátlanok!

Ez az NFC tag is megjött, hibátlanul működik!

A kulacs rekordgyorsasággal jött meg, el sem hittem, kb ha volt 5 munkanap...! :O Teszi a dolgát.

Magic candle is megérkezett. Még nem próbáltam ki, majd ezen a héten lesz esedékes a szülinapi torta. :)

Órák terén meg ezzel szemezek, csak a vékony csuklómon elég szarul nézne ki ez az óra. :/

Rendeltem még tinydealról Mi Band-et, egyszerűsített csomagolásban, 4500 Ft-ért. Meg is jött 11 munkanap alatt PostNL-el. Eredeti!

Aliexpressről képernyővédő üveg z1 compacthoz. Úgy gondoltam, ezt is kipróbáljuk. Nem találtam semmi infót róla sehol se, úgy hogy remélem, jó lesz. Másik versenyző ez lett volna [link]
Ajánlott mágneses töltőkábel.

(#15190) RBJ


RBJ
addikt

Bangood ék újraküldték a csomagot. 03.04. körül.
HIába volt rajta, hogy törékeny, jó kövér puffiba akkor is meg volt nyomódva a teteje. De legalább nem tört el.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#15191) molb válasza Moszy (#15185) üzenetére


molb
csendes tag

kintről bátran!

az áram alatt lévő vezeték ugyanúgy néz ki mint amibe nincs áram csak más a fogása!

(#15192) RBJ válasza fraba (#15189) üzenetére


RBJ
addikt

kulacs hogyan teszi a dolgát. :Y és bele mersz inni kínai műanyagba?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#15193) Outlander


Outlander
őstag

Jött egy xiaomi power bank tok...
Meg egy napsziszemcsi tarcsi tokcsi. :DDD

Mindkettő 03.05 rendelés...

Ez utóbbi, semmi extra... kemény tok, zippzár jó... sztem ahhoz képest az 1,84-et kicsit sokkalom... Valahogy úgy nem tudom.. jó-jó, de egy kisebb tok, egy kisebb szemcsimhez, 1 dollárért valahogy jobb minőségűnek tűnik...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#15194) szakalistvan válasza RBJ (#15192) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Januárban rendeltem egy szilikontokot a telómra,feldobtam rá, még aznap elkezdett hámlani a bőr az ujjaimrol,dolgozok jó pár veszélyes anyaggal,azt hittem azok miatt,kb két hét múlva levettem róla,pár nap alatt rendbejott a kezem...
Szóval csak óvatosan a kínai műanyaggal:D

Szerk: Akartam linkelni,de nem látom a 2014-es rendeléseket,hiába választom ki :F

[ Szerkesztve ]

(#15195) Cathfaern válasza RBJ (#15192) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Akartam kérdezni én is. Nagyon jó konyhai dolgok vannak kínai oldalakon, de az amit sose fogok rendelni :( Ugye ne felejtsük el, hogy semmilyen EU-ban kötelező minőségi előírás vagy tanúsítvány nem érvényes a webes rendeléssel "behozott" árukra! Ami persze nem jelenti azt, hogy minden kínai cucctól rögtön meghal mérgezésben az ember, de nem biztos megéri a kockázatot... (ugyanez igaz kozmetikai cuccokra is... )

(#15196) Outlander válasza Cathfaern (#15195) üzenetére


Outlander
őstag

[link] :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#15197) üszök


üszök
őstag

Kéne nekem valami jobb ledes fejlámpa,mert amit utoljára vettem abban 3 led k.b. 2 óra alatt ki égett. :W

Próbált már valaki ilyen csengőt?

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#15198) KaiotEch válasza üszök (#15197) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nem, de vegyél egyet, mondd a címed, és nyomkodom egy fél napot :D

(#15199) üszök válasza KaiotEch (#15198) üzenetére


üszök
őstag

Oké. Szólok ha megjött. :D

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#15200) batagy válasza batagy (#14951) üzenetére


batagy
őstag

Nekem még mindig nem jött meg a február 19-én megrendelt pendrive courtesytrading-től (=sinceritytrading).

Ez most már majd 1 hónap.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.