Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#174001) Ciccuka válasza Digitalpimp (#173988) üzenetére


Ciccuka
veterán

:K

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#174002) Lackki válasza Degeczi (#174000) üzenetére


Lackki
senior tag

postának a weboldalán írtam nekik egy űrlapot hogy engedjék el.

Privátot hamarabb észreveszem

(#174003) Remekelek28 válasza Degeczi (#174000) üzenetére


Remekelek28
őstag

Olyat is lehet?

(#174004) turcsikg


turcsikg
csendes tag

Sincerity-től nagyjából mennyi idő alatt érkezhet meg memóriakártya? Az ebay-ről érdemes tőle vásárolni vagy a saját oldaláról?

(#174005) Degeczi válasza Remekelek28 (#174003) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ezzel kezdődik az Összefoglaló...

(#174006) ollie válasza azbest (#173996) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na de ha a UK-ből rendelsz valamit, már áfás árat fizetsz.

***

(#174007) ollie válasza turcsikg (#174004) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem max 2 hét alatt meg szokott jönni.

***

(#174008) maestro87 válasza gyapo11 (#173968) üzenetére


maestro87
őstag

Vicces, hogy pont olyan tápegységre cserélnéd le a megbízható töltőket amelyekben semmilyen védelem nincs :( , illetve ennyit érnek → [kép]. A biztosíték végülis kiégett. :DDD De ez se gyulladt ki (pedig kijött a füst), csak az automatát vágta le.
Szóval Kínából ilyet, inkább ne. :N

(#174009) zoltan6 válasza turcsikg (#174004) üzenetére


zoltan6
őstag

Nov.27 rendelés dec.28.-án jött,ebay-es rendelés.pendrive.

(#174010) Beni2360 válasza turcsikg (#174004) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem is megjött 1 hónapon belül rózsaszín R címkével az Ebay-ról.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#174011) edk- válasza Beni2360 (#173997) üzenetére


edk-
őstag

Honnan az infó, hogy csak július 1-ig lenne érvényes a 10 eurós szabály?

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#174012) BVEKT0R válasza turcsikg (#174004) üzenetére


BVEKT0R
csendes tag

12.21. rendelés 01.06. megjött tőle (új év miatt dekkolt pesten pár napot), de volt már hogy 1 hét alatt megjött (korona és ünnepek nélkül).
Borítékban küldi nem csomagként, talán azért gyorsabb
Én ebayeről szoktam venni.

(#174013) vince


vince
őstag

Rendeltem két e-inkes hő- és páramérőt, a buta verziót, de bt-sat küldtek, mert sima nem volt (persze nem szóltak előre, csak egy nyomtatott papírt tettek a borítékba, hogy miért jött a drágább). Mi kell ahhoz, hogy ezek okos funkcióit ki tudjam használni? Simán csatlakoznak a telefonhoz és Mi Home app vagy kell valami gateway?

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#174014) Digitalpimp válasza gyapo11 (#173998) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Köszi, neked is Ciccuka!

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#174015) Ciccuka


Ciccuka
veterán

64GB usbdrive

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#174016) w.miki válasza w.miki (#173994) üzenetére


w.miki
veterán

BG hívott újra, adtam le értékelést a neten, hogy értettem azt, hogy lehetne jobb is a weboldal :DDD Jázmin volt a neve
Kaptam emailt az istyle-tól, a rendelt router nincs raktáron. :(

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#174017) Degeczi válasza w.miki (#174016) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Személyesen Bill Gates hívott? :C

(#174018) Zoli-bácsi válasza vince (#174013) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Szia, honnan rendelted? Én nem nagyon látok már sehol ilyen e-inkes verziót.

(#174019) Ciccuka válasza w.miki (#174016) üzenetére


Ciccuka
veterán

Hát úgy, hogy nem szórakoznak a refund-al, ha sz@r, amit kaptál.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#174020) kenand válasza vince (#174013) üzenetére


kenand
veterán

Telefon, de ha messziről is látni akarod akkor egy BT gateway

[ Szerkesztve ]

(#174021) w.miki


w.miki
veterán

Kínából jött, és ajánlom. Vizet porlasztó akkus izé. - 3 USD
Mini Nano Face Steamer USB Nebulizer Face Moisturizer Humidifier Hydrating Skin Care Women Facial Sprayer Beauty Care DisinfectMini Nano Face Steamer USB Nebulizer Face Moisturizer Humidifier Hydrating Skin Care Women Facial Sprayer Beauty Care DisinfectMini Nano Face Steamer USB Nebulizer Face Moisturizer Humidifier Hydrating Skin Care Women Facial Sprayer Beauty Care DisinfectMini Nano Face Steamer USB Nebulizer Face Moisturizer Humidifier Hydrating Skin Care Women Facial Sprayer Beauty Care DisinfectMini Nano Face Steamer USB Nebulizer Face Moisturizer Humidifier Hydrating Skin Care Women Facial Sprayer Beauty Care DisinfectMini Nano Face Steamer USB Nebulizer Face Moisturizer Humidifier Hydrating Skin Care Women Facial Sprayer Beauty Care Disinfect
Mini Nano Face Steamer USB Nebulizer Face Moisturizer Humidifier Hydrating Skin Care Women Facial Sprayer Beauty Care Disinfect
Salvus vízzel is működik. (Még)

Van SanDisk Store Ali-n. Kérdés, mennyire az, ami...

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#174022) vince válasza Zoli-bácsi (#174018) üzenetére


vince
őstag

Innen rendeltem, de a basic version már nem választható.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#174023) vince válasza kenand (#174020) üzenetére


vince
őstag

ok, köszi!
Igazából a tesómnak rendeltem, nekünk vagy négy, az elég. Nem használ okostelefont, így azt kell átgondolnom, hogy megtartsam az okosakat és adok neki két simát vagy megkapja a két okost és marad itthon a négy sima, és én sem szórakozok okosotthonnal...

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#174024) chatran válasza vince (#174022) üzenetére


chatran
őstag

Fura, a legfrisebb Mi Home app nem listázza ezt az E-ink-es verziót. Csak LCD kijelzős és sima hőmérséklet/páratartalom mérők vannak.

(#174025) Bence008


Bence008
tag

Sziasztok! Érhet valami hátrány AliExpressen, ha az eladó kérésére bezárok egy dispute-ot és helyette újat nyitok az általa megjelölt okkal? Egy hibás HDD házról van szó, küldtem neki videót a hibáról, elég egyértelmű a dolog. Először részleges visszatérítést ajánlott üzenetben, nem fogadtam el, inkább teljes visszatérítéssel nyitottam egy dispute-ot. Miért lenne jobb így neki? Konkrétan ezt írta:

How about you open the dispute choose "do not need this item" to open the dispute again.We will refund all money to you.

Here is the steps:
1.Close the dispute.
2.Open dispute,choose you received this product and choose "do not need item" and want to return to us.When the page pops out to fill in the logistics number, please do not fill it.(please do not worry,we will refuse your return.)
3.We will confirm your request,refuse your return and refund to you.

Don’t worry, please follow our steps and we will reject your return request. When you raise a dispute, the platform will ask you to fill in the tracking number of your shipment, please ignore it.

[ Szerkesztve ]

(#174026) betyarr válasza Bence008 (#174025) üzenetére


betyarr
veterán

szvsz,ha bezárod,akkor már nem nyithatsz újat ua. termékre.csalás szagot orrontok...

(#174027) KTU válasza betyarr (#174026) üzenetére


KTU
addikt

Főleg mikor azt írja a "kínai":
"Don't worry, please follow...."
:D
:(

Ne aggódj, neki így jó lesz, mármint az eladónak.

(#174025) Bence008:
"Miért lenne jobb így neki?"

Mert így utána elhajthat, vagyis nem foglalkozik a vitával, az ali meg neki ítél, mivel:
"do not need this item"
"nincs szükséged a termékre"
ez őket nem hatja meg.

A rossz terméknél meg neked ítélnek.

Legalább is, sokkal jobb így az esélyed.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#174028) sagesz93 válasza Ciccuka (#174015) üzenetére


sagesz93
addikt

valaki vett már? Igazán megfelelő lenne a kulcscsomóra, mennyire lehet genuine?

(#174029) Ciccuka válasza sagesz93 (#174028) üzenetére


Ciccuka
veterán

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#174030) vince válasza chatran (#174024) üzenetére


vince
őstag

Nem is találja meg ezt, kerestem többféleképpen az appal, de semmi. A hozzá kapott füzetecske meg csak kínai nyelvű, azzal sem lettem okosabb :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#174031) ztibor válasza vince (#174030) üzenetére


ztibor
senior tag

Ha kínára állítod a régiót ott van az. Legalábbis én a mókolt Xiaomi appban látom.

(#174032) kamant


kamant
csendes tag

Sziasztok!

3,5"-os winchesterhez külső házat (vagy esetleg normális dokkolót) tud valaki ajánlani?
Ilyesmit.
Ez 2,5"-es, pont ma kaptam meg kettőt, amit december 18-án rendeltem, érdekes mód csomagon ugyanattól a feladótól, pedig különböző áruházakban vettem és volt rá viszonylag normális követés is, pedig azt jelezte, hogy nincs tracking :D. (Csak a helyi postással kell beszélnem, hogy nem túl jó ötlet félig belegyömöszölni a postaládába, mert egyrészt alig tudtam kiszedni, de ahogy én, úgy más is ki tudta volna... Főleg, hogy csak csengetnie kellett volna, ittho vagyok...)

Másik kicsit off kérdés: meg lehet oldani valahogy, hogy számítógépen böngészőben (W1, Chome) ne kelljen minden egyes alkalommal bejelentkezni (az elhúzós, betűbeírós a legidegesítőbb), meg ne jelenjen meg az újaknak szóló 2$-os kupon, ahol csak az x-re kattintva tudok kilépni? (Lehet, hogy csak én vagyok vak, de nem látok semmilyen beállítási lehetőséget, hogy ne léptessen ki. Cookie-k engedélyezve vannak.)

Köszönöm.

(#174033) sagesz93 válasza Ciccuka (#174029) üzenetére


sagesz93
addikt

köszi, ez számomra jónak tűnik! :R

(#174034) xcvbxcvb válasza kamant (#174032) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Orico 3.5 hdd case-t nézd meg, de nem olcsó.
A postás nem viszi be a kínai csomagokat, ha befér a postaládába bedobja, ha nem akkor mehetsz be érte.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#174035) Beni2360 válasza kamant (#174032) üzenetére


Beni2360
félisten

Van topikja,

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#174036) Bence008 válasza betyarr (#174026) üzenetére


Bence008
tag

+(#174027) KTU:

Akkor jól éreztem, hogy nem szabad hallgatni rá. :DDD Köszi, így nem vonom vissza a dispute-ot.

(#174037) Digitalpimp válasza sagesz93 (#174028) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ezt írja a leírásban: " Open box: An item in excellent, new condition with no wear. The item may be missing the original packaging or protective wrapping, or may be in the original packaging but not sealed. The item includes original accessories. The item may be a factory second. See the seller's listing for full details and description."

Ennyiért nem rossz ár, feltéve, ha hasonlót kap az ember, mint Ciccuka.

Ja, még ezt is írja:
① 95% NEW - explanation
They have been returned due to the customer changing their mind after purchase, or incompatibility to system.
The product has only been used briefly, or not at all.
These drives are tested, wiped clean, fully functional with full product warranty.
They are the real deal, just not ‘brand new out of the box’ – so get what you want, at a reduced price!

② Please be reminded that due lighting effects, monitor's brightness/contrast settings etc, there could be some slight difference the color tone of the website's photo and the actual item.
Hope you kindly understand.

[ Szerkesztve ]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#174038) Lucho7


Lucho7
tag

Sziasztok, információra lenne szükségem, usb-s 2835 smd led szalaggal kapcsolatban, 3 méteres darabokat találok ez a max ezeknél, illetve milyen töltővel lehet működtetni? Azt írják bármilyennel, de a fogyasztása miatt gondolom meg kell lennie hogy mennyi wattot tud leadni a töltő.

(#174039) MittuDomain_ válasza vince (#174013) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Mázlista.
Van bontatlan buta itthon, cserélünk? :P

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#174040) ozono válasza kamant (#174032) üzenetére


ozono
csendes tag

ne hasznald az automata belepest chrome-ban.

(#174041) Beni2360 válasza kamant (#174032) üzenetére


Beni2360
félisten

Én nálam is ott a kupon de ma vettem észre, hogy ha jobb felső sarokban a sing in-re klikkelek és felugrik a belépő ablak a beírt adatokkal hagyni kell és akkor belép magától.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#174042) Zeki


Zeki
nagyúr

Ma éjjel jött a kamu Paypal adathalász sms! Nem a Paypal oldalára visz, csak úgy néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#174043) AndrewBlase válasza Zoli-bácsi (#174018) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Én innen vettem mostanában. Alig találtam én is a búza verzióból.

Miért mindig én???

(#174045) Zoli-bácsi válasza AndrewBlase (#174043) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Köszi, közben én is nézegettem és elvétve még találni a régit is. Igaz, én olcsóbban vettem mint ahogy most adják.

(#174046) koxkids válasza koxkids (#173375) üzenetére


koxkids
őstag

Na jó hír, végre megmozdult a Post NL csomagom.. :C
50 nap után ideje lesz ha már közeledik az országba :(

(#174047) kisninja válasza Zeki (#174042) üzenetére


kisninja
őstag

Nekem napi 4-6 ilyen email érkezett.... kicsit bosszantott poénból adtam nekik kamu adatokat de nem volt elég nekik :D Pár napja nem jött.
Feladó : no-reply@etoren.com

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#174048) verybigboy válasza Ciccuka (#174029) üzenetére


verybigboy
senior tag

Kívülállónak ez a kép mit mond?

Értsd ez alatt, a feltűntetett értékek azok "alap" értékek, közepes szintű értékek, gyors értékek ... hogy tudom ezt értelmezni?

(Bocsi, nagyon nem vagyok ebbe benne, ezért kérdem! Ha ezek relatíve "up to date" értékeknek, vagy jó értékeknek számítanak, akkor megyek és veszek is, de ha nem, akkor csak hogy legyen még 5 "működő" usb stickem arra akkor feleslegesnek érzem).

Köszönöm!

(#174049) band válasza verybigboy (#174048) üzenetére


band
csendes tag

én sem vagyok nagy májer, de egy 64gGB-os cucc lehet, kb az usb2-es sebességének a 2x-esét tudja, usb3 -asból olyan középfingilingi.
(usb 2-es stickeket, kb 20-25 mb/sec-cel írom, ez kb a duplájával írja - egy gigabájt kb fél perc alatt megy rá)

(#174050) PainKiller13 válasza verybigboy (#174048) üzenetére


PainKiller13
őstag

Én talán picit többet értek hozzá, ez ezért az árért szupersztár.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.