Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16151) huliganboy


huliganboy
addikt

Sziasztok!

Disput helyett valami kérést küldtem az eladónak és most nem engedi a refundot. :W

Most a termék mellett a "See return details" gomb látható.... ha nyitnék ügyet akkor pedig ezt dobja: A return request is already open for this item

"You sent a return request

Your request was sent on Apr 06. If you had not agreed on a solution by Apr 09, 2015, you can now ask us to step in and help.
If you and your seller need more time to work things out, your request will stay open until May 18, 2015."

Innen hogyan lehet tovább menni?

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#16152) Kasya válasza ZS3NI (#16150) üzenetére


Kasya
nagyúr

Akkor se eleg belole :P Foleg most, hogy itt a jo ido.

(#16153) axlfsi válasza RBJ (#16148) üzenetére


axlfsi
veterán

Nem is kell megadnod a PP adataidat. Csak telepitsd fel a telefonra is a PP-t, majd mikor fizetnel, az alkalmazas megkerdei, hogy akarod-e az alkalmazason keresztul. Igen-t nyomsz, majd benyitja a PP appot, mint ahogy a weboldal is atiranyit a PP-re, amikor fizetnel, ott ket "katt" oszt jovan, megvetted. Nincs ebben semmi veszelyes, sot!

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16154) RBJ válasza axlfsi (#16153) üzenetére


RBJ
addikt

nálam címet mindent kérdez. Valami ótsó fitness telefon tartót tud valaki, pl karra.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#16155) cris78


cris78
őstag

Sziasztok! Köszi a tippet a 3Ft-os vackokra. Rendeltem a kutyára egy világítós karkötőt. :)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#16156) trebrona válasza twine (#16101) üzenetére


trebrona
nagyúr

Tegnap én is megkaptam a bankot. Egész jó ez a szilikon tok is. Linket adok a képhez, nehogy a mobilnetesek meglincseljenek! :)

2. kép

Szerk: bocs, nem válasz akart lenni! :R

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16157) rayoliviero válasza twine (#16146) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ez a Banggood eredeti Nillkin cuccokat árulhat?

[ Szerkesztve ]

(#16158) spidersoft


spidersoft
senior tag

Rendeltem egy ilyen LiPo aksit, és volt a csomagban egy FM6316FE töltő IC-vel felszerelt kis panel is. Az ebayesekkel ellentétben ezen van egy tekercs is, illetve micro USB és USB A *aljzat* is van rajta.

Kérdés: véletlenül keveredett hozzám (rendesen össze volt pufifóliázva az aksival), vagy direkt az aksi töltője (a termék adatlap nem ír töltőt)? Az IC PROG lábán egy 1.5kOhm-os ellenállás ül, így az adatlap tanulsága szerint 780mA-rel kell töltsön... nem mertem erre a pici aksira ráakasztani :) Mi ilyenkor a teendő, írjak az eladónak, hogy ne keresse, vagy kérdezzem meg, hogy ha már itt van, mivel tartozok érte? Mégegyszer: nem volt része az aukciónak...

Ilyen a töltő:

(#16159) RBJ


RBJ
addikt

Na én is rendeltem 3 ft vackot. kulcstartómultiizét.
babaám azt mondta beteg vagyok. az értesítő sms többe került.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#16160) üszök


üszök
őstag

Valaki írt nemrég erről az óráról, de nem találom a hszt.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#16161) Minstrel válasza üszök (#16160) üzenetére


Minstrel
senior tag

(#16162) Flexy90 válasza KoVee84 (#16133) üzenetére


Flexy90
senior tag

Köszi! Én is vettem egy sörnyitót! :D
Mondjuk páromtól múlt héten kaptam egy wallet ninja-t, azon is van :D

Xiaomi Fan

(#16163) Degeczi válasza Minstrel (#16161) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Azóta annyi, h lassan már egy hete lesz, h megjött, és az analóg része (a digitális már kb. 2-t siet) még mindig 1 mp-en belül van a rádióvezérlésű faliórához képest! Mondjuk ez nyilván zsákbamacska, de a korábbi narancs Skmei is hasonlóan nagyon pontos.

(#16164) fess válasza trebrona (#16156) üzenetére


fess
őstag

28-án rendeltem, még nem ért ide. Vki nem kapott kettőt? :D

(#16165) xiho válasza Silent77 (#16140) üzenetére


xiho
csendes tag

Power Bank nekem se jött meg. Pontosabban két rendelést adtam le. Az elsőt még a coupon ismerete nélkül, Air Parcel Register szállítással. Ez tegnap meg is jött, A másik amit couponnal rendeltem ugyanaznap, még sehol. Ezt csak simán, Standard Shipping-el. Gondoltam ha már olcsó, akkor legyen teljesen az....
És egyben meg is kérdezem, van-e még akinek Standard Shipping-el nem jött meg a 10400-as Xiaomi?

(#16166) beg válasza xiho (#16165) üzenetére


beg
veterán

Nekem. Kuponos, standard.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#16167) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Én 27.e óta várok Mibandet, de még sehol.

(#16168) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Én is szeretnék rendelni valamit a Banggoodról, mondjuk próbaként egy Nillkin USB kábelt. Még soha nem rendeltem innen. Honnan tudok kupont szerezni? Ti mivel szoktátok rendelni: Standard free shipping, air parcel register, priority direct mail?

[ Szerkesztve ]

(#16169) petipetya válasza rayoliviero (#16168) üzenetére


petipetya
nagyúr

Most például a legutolsó opciót választottam, mert a leírás szerint annál kell a legkevesebbet várni a csomag megérkezésére. Érdekes módon ez volt a legolcsóbb változat.

"nincs rá lezsóidő"

(#16170) twine válasza rayoliviero (#16157) üzenetére


twine
addikt

Bízom benne...hülye érv, de én magam úgy gondolom,xiaomi-bol is árulhatnák vérgagyit, mégsem teszik..."mindenki "náluk veszi az eredetit..miért tennék ezt a nillkinnel...de persze én garanciát nem adok erre,,, nem kapok tőlük százalékot "hozott" vásárlóra...:D

(#16171) rayoliviero válasza twine (#16170) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszönöm a válaszokat.

Gondolom itt még mindig nagyobb esély van rá, hogy eredeti, mint ha eBayről veszi az ember.

Ha a Banggood UK Warehouse-ban van az adott termékből, akkor érdmes azt választani? Akkor gondolom gyorsabban megjön minden esetben.

[ Szerkesztve ]

(#16172) kenny123 válasza rayoliviero (#16171) üzenetére


kenny123
addikt

Gyorsabban megjön, de valamivel drágább is.

Más: Látom sokaknak nem jön meg a powerbank. Majd holnap.. :)
19-én rendeltem féltucat apróságot, de még kb semmi nem jött meg. Napi 2x csekkolom a postaládát, de semmi. Mondjuk remélem ha már ilyen sokáig tart, legalább egyszerre jön majd meg az összes, aztán ööm bódottá. :B

yo

(#16173) axlfsi válasza rayoliviero (#16171) üzenetére


axlfsi
veterán

Konkretan, a Nillkin USb kabelre, ha UK-bol rendeled, van is egy kupon (keress ra, tegnap irtam talan pont rola, illetve korabban beszeltunk errol), amivel nagyjabol annyi lesz az ara, mint ha Kinabol jonne ;)

Ime: b185f7

(#16174) spidersoft
Vegulis nezopont kerdese: akar le is szidhatod, hiszen, ha bekotod es azzal toltod az akkut, nem teszel majd jot vele :)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16174) spidersoft válasza spidersoft (#16158) üzenetére


spidersoft
senior tag

...szóval ilyenkor mi a teendő? Köszönjem meg oszt csókolom? Szerintem ez nem hozzá való... nem is LiPo, hanem LiIon töltő...

(#16175) spidersoft válasza axlfsi (#16173) üzenetére


spidersoft
senior tag

Kérdés inkább arra utalt, hogy ki kell-e ezt valahogy fizetnem neki... ránézésre bonyolultabb cucc, mint a szokványos $0.87-es töltők... ez az első cuccom, ami aliról jött, nem ismerem az ottani viszonyokat, nem akarok azonnal az elején reffes lenni :D

(#16176) zseko


zseko
veterán

Nekem is megjött a powerbank, leakartam csekkolni eredeti-e, aztán a kínai oldalon nem tudtam kitölteni a tesztet ( a számokat beírtam, csak a chapta nem ment valamiért kínai nyelven :D) így nem kaptam semmi választ... az angol oldalon szintén nem, ,azon kívül hogy ezt már egyszer megnézték (vagy valami ilyesmi)

HR24.hu

(#16177) XtremLor válasza zseko (#16176) üzenetére


XtremLor
őstag

Kaptal valaszt, csak eleg elcseszett az oldal ilyen szempontbol, mivel nem egyertelmu. :DDD

Xiaomi checking

Beirod a 4 sort + a Captcha-t, ekkor felugrik egy uzenet.
"Incorrect security code" ekkor fake
"The product you are checking is Mi Power Bank (x)" Eredeti

Megneztem en is amit kuldtek eredeti....

"Legen...Wait for it...Dary"

(#16178) beg válasza XtremLor (#16177) üzenetére


beg
veterán

29-én rendelt kuponos bank megérkezett. Eredeti.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#16179) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Sziasztok!

Keresnék ebayen valami olyasmit, amivel telefonról bluetoothon keresztül tudnék zenéket átküldeni a hifimre. Jó lenne, ha külön tápellátása is lenne és csak szabad RCA bemenetem van a hifin. Hatótávra legalább 5-6 méterre lenne szükségem. Mit keressek, hogy keressem?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#16180) kovisoft


kovisoft
őstag

Nekem is megjött tegnap a márc. 28-án rendelt Xiaomi power bank. Nem tudjátok, mivel lehetne egy postásguminál valamivel igényesebben egymáshoz rögzíteni a power bank-et és a mobiltelefont, hogy hurcolászásos használat mellett (pl. gps+térkép túrázás közben) is lehessen kényelmesen tölteni?

Szerk: közben eszembe jutott ez a fajta pókos tartó, ez talán megfelel a célnak.

[ Szerkesztve ]

(#16181) krisztianAMG válasza Gh0sT (#16179) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Bluetooth receiver

De nem lesz egyszerű megfeeőt találni, a legtöbb kompromisszumos.
Ez külső tápos, de egy idő után automatikusan kikapcsol és csak úgy lehet visszakapcsolni, ha áramtalanítod előtte... Viszont egész kellemes a hangja és jól is néz ki.

Ez a legolcsóbb, van némi alapzaja, de nem állandó. Átalakítottam külső táposra + kapott az IC egy hűtőbordát. Hangja nem túl komoly, kollégiumi szobába elég.

Kicsit görgetve nekem ez szimpatikusnak tűník és moddolható is. A szoftvers oldal viszont itt is kérdéses....

[ Szerkesztve ]

(#16182) mm89 válasza kovisoft (#16180) üzenetére


mm89
őstag

Miért akarod egymáshoz rögzíteni? Használj hosszabb kábelt, akkor a bank elfér a táskában, a telefon meg használható marad.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#16183) kovisoft válasza mm89 (#16182) üzenetére


kovisoft
őstag

Igen, ez is egy megoldás, csak ilyenkor meg a kábel meg folyton kicsúszik a csatlakozóból. Viszont tény, hogy így csak a telefont kell kézben tartani.

(#16184) ittakary


ittakary
nagyúr

Hétfőn nekem is megérkezett a Mi PowerBank 10400, természetesen ellenőrizve, enyém is eredeti :)

Remek minőség, nagyon jól néz ki, viszont a felülete tipikusan az az anyag ami könnyen karcolódik, szóval most készülök venni rá szilikon bugyikat. Tudtok ajánlani valamennyire gyorsan postázó sellereket? eBay, banggood, tökmindegy.

Köszönöm :B

[ Szerkesztve ]

(#16185) Outlander válasza ittakary (#16184) üzenetére


Outlander
őstag

Igen, keress rá a keresővel...

Az 1 dolláros buyincoins droidtól vásárolt tok, majdnem mindenkinek rendeléstől számított 2 hétre itt volt.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#16186) htc07


htc07
addikt

[link]

ez a power bankos led lámpa szerintetek sem original? pedig jó áron van. :)

(#16187) axlfsi


axlfsi
veterán

Annyit es annyian beszelunk mar errol a 10400-a toltorol. Valaki tudna linkelni egy angol nyelvu hasznalati utmutatot. Ok, egyszeru mint a faek, nincs is ezzel baj, csak a toltottsegi allapotra ugyebar a gomb megnyomasaval kapunk visszajelzest, es attol fuggoen h hany villan fel, vilag vagy villog, deul ki, h hany%-ban van feltoltve. Lattam mar korabban erre egy tablazatot, de most nem talalom.
Koszi :)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16188) Outlander válasza htc07 (#16186) üzenetére


Outlander
őstag

Banggoodék általában jó minőségben árulnak, így ha fake is, de biztos h fog működni. normálisan használható lesz..

Az h most nincs rászítázva h MI, amit rengetegen nem tudnak h, miazkiaz, attól még lehet jó vagy éppen 1:1 ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#16189) szjoci válasza htc07 (#16186) üzenetére


szjoci
őstag

Most tinydeal-en ismét akciós (800Ft) az eredeti.

(#16190) Outlander válasza axlfsi (#16187) üzenetére


Outlander
őstag

Tippre.

100-75-50-25.... de ez csak tipp. :U ;]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#16191) Silent77 válasza ittakary (#16184) üzenetére


Silent77
veterán

Én innen vettem. Aznap rendeltem mint a bankot, már rég megjött, a bankom meg sehol. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16192) wwenigma válasza Outlander (#16188) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ja meg nem kapcsolhato csak siman allandoan vilagit, de sebaj, uccu neki! :C :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#16193) Outlander válasza wwenigma (#16192) üzenetére


Outlander
őstag

Mármint mi? :U :F

Van kapcsoló a lámpán is vagy mi?

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#16194) lkristóf válasza axlfsi (#16187) üzenetére


lkristóf
senior tag

Heló, van is topikja: [link] ;)

(#16193) Outlander A bank gombjával lehet kapcsolgatni a lámpát, de csak az eredetit.

[ Szerkesztve ]

(#16195) Outlander válasza lkristóf (#16194) üzenetére


Outlander
őstag

Ok, egyértelmű... de mire gondolt wwenigma? :F

Nekem a nem eredetivel, egy ezért éves 1 ledes gégecsöves usbs lámpát simán lehet ki/bekapcsolgatni... illetve ha rádugom automatán kapcsolja, ha nem kell akkor benyomom a gombot, ha megint kell akkor megnyomom a gombot.

Nehogy már a fake többet tudjon mint az eredeti?! :DDD

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#16196) wwenigma válasza Outlander (#16195) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem, csak épp itt nem a bankot kapcsolod ki-be hanem a lampat. Jo hogy tudod mirol beszelek.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#16197) Outlander válasza wwenigma (#16196) üzenetére


Outlander
őstag

Ezt kérdeztem, h van külön kapcsoló a lámpán? :U :F

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#16198) wwenigma válasza Outlander (#16197) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A Xiaomi powerbankon van a kapcsolo (gyk ujrainicializalja olyankor) a lampaban meg valszeg egy kis 1 tranyós elektronika. Mas kulonbség nincs a masolattal szemben, max annyi hogy azoknak az összeszerelesi minosége silányabb. Igy egy gombnyomas felkapcsolja, a masik meg le.

Masik kis powerbankon probalva 1 ki/bekapcsolas utan kapcsol fel a lampa. Gyk. a Xiaomi bank gombnyomasara ugyanez történik.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#16199) htc07 válasza Outlander (#16188) üzenetére


htc07
addikt

Igazából az egyetlen jó dolog benne a chip ami miatt lehet vezérelni a powerbank gombjával, amúgy csak sima led lámpa.

Ja, már le is írták. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16200) andrisbandi válasza kovisoft (#16180) üzenetére


andrisbandi
őstag

"egymáshoz rögzíteni a power bank-et és a mobiltelefont"
pl kétoldalas ragszalaggal :-)

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.