Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15751) Kasya válasza kmisi99 (#15745) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az oras topikban is erdemes korulnezned, mert ott is lattam sok "olcso, de jo" vasarlast.

Nincs valakinek Pandawill kuponja? Beruhaznek en is egy BT fulesbe... :D

[ Szerkesztve ]

(#15752) kmisi99


kmisi99
addikt

Na ahogy látom akkor 45 körüli kell nekem nagyobb tényleg felesleges. Ez az SKMEI márka annyira nem tetszik, nagyon sok digitális és katonai szerű robosztus óra van nekem pedig az ilyesmik tetszenek! [link] Ez tetszik eddig a legjobban az olcsó kategóriában, illetve ez. [link]

(#15753) Dluinet válasza Kasya (#15751) üzenetére


Dluinet
nagyúr

órás rendelős topikot linkelnéd ? köszi. :R

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#15754) Outlander válasza Laza... (#15750) üzenetére


Outlander
őstag

Miről beszélsz? :F

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#15755) alázógyík válasza Outlander (#15754) üzenetére


alázógyík
őstag

Szerintem relaxálj! ;]

(#15756) Kasya válasza Dluinet (#15753) üzenetére


Kasya
nagyúr

(#15757) Dluinet válasza Kasya (#15756) üzenetére


Dluinet
nagyúr

köszi

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#15758) Tim82 válasza Tim82 (#15491) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ma megjött. (27-én szortírozták és küldték el Mo.-ra, 30-án este került át a vámkezelésről a postára, ma már bedobták róla az értesítőt.)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15759) wwenigma válasza Outlander (#15754) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

En is tikkeltem a yanwenes resznel, de ahhoz kepest valoban gyors a sima CN posta. ;)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#15760) Outlander válasza wwenigma (#15759) üzenetére


Outlander
őstag

:DDD Nem fake, csak nem szabad neki hinni. :P

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#15761) lkristóf válasza lkristóf (#15313) üzenetére


lkristóf
senior tag

Ma hozta meg a postás, hozza az elvárt szintet, aprítja a körmöt. :D

(#15762) krisztian7 válasza axlfsi (#15693) üzenetére


krisztian7
tag

Ezért nem kell külföldre mennetek. Itthon is lehet kapni rendes garanciával, igaz mozgatni nem lehet, de jobb minősége van mint a D-link gagyi minőségű VGA minőségű kamerának (tapasztalat) SD kártya hely, ftp-re is fel tud tölteni, távolról is visszatekinthető, emailt küld ha mozgás történt a lakásban plusz WIFI.
Kamera wifivel 1MP SD
Ha kedvezményt kell, akkor tudok azt is tudok szerezni rá, csak szóljatok :)
Illetve ha nem kell wifi, meg Sd kártya mivel emailz úgyis küld, ha mozgás van, akkor van jóval olcsóbban is.
IP kamera 1MP kültéri

[ Szerkesztve ]

(#15763) o_tom válasza raziel01 (#15700) üzenetére


o_tom
aktív tag

[link]
Mondjuk az nincs odaírva hogy Gillette. Tehát nem hazudik, nem állítja, hogy eredeti.
De kivancsi vagyok... biztos nagy csalódás.
Kb olyan lehet mint amit a Tesco parkoloban, a kalapos, bajuszos, rossz illatú bácsik árulnak.

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#15764) Jabby


Jabby
őstag

Sziasztok!
Létezik olyan eszköz, amely az USB-n érkező netet (WiFi-n, netvadásszal) hotspotként tudja szórni a többi eszköznek?

(#15765) lkristóf válasza Jabby (#15764) üzenetére


lkristóf
senior tag

Heló, ha jól emlékszem ez azt csinálja mint egy router: Original XIAOMI Portable WIFI Wireless Router For Mobile phone
Fórumon már vettek páran: [link]

(#15766) kenny123 válasza lkristóf (#15765) üzenetére


kenny123
addikt

Hali!

Ha jól veszem ki, akkor ami net kábelen megy a laptopba, ezt az USB-t bedugom a gépbe és továbbosztja a kábelnetet wifin?

[ Szerkesztve ]

yo

(#15767) Dluinet válasza kenny123 (#15766) üzenetére


Dluinet
nagyúr

igen, csak a szoftvere (amit a gépre kell telepíteni) kínai nyelvű :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#15768) kenny123 válasza Dluinet (#15767) üzenetére


kenny123
addikt

Az nem para, arra a pár klikk erejéig. :DDD
Vajon ezt is hamisítják? Ebay uk-ról rendelnék, de nem akarok kamut.

yo

(#15769) kenny123 válasza kenny123 (#15768) üzenetére


kenny123
addikt

Tárgytalan, látom bangoodon van UK warehouse. Meg is rendeltem onnan, olcsóbb, remélem hamar itt lesz. :)

yo

(#15770) petipetya válasza kmisi99 (#15752) üzenetére


petipetya
nagyúr

A 2. linkeden szereplő órát rendeltem korábban és azóta is meg vagyok vele elégedve. Fotók, adatok és vélemény itt.

"nincs rá lezsóidő"

(#15771) krisztian7 válasza gabe_ (#15692) üzenetére


krisztian7
tag

Szia,
Válaszoltam az ebay kütyüs fórumban feltett kérdésedre: link Ha esetleg kell segítség akkor szólj :)

Üdv
Krisztián

(#15772) maestro87


maestro87
őstag

A mai nap a postásom hozott Kínából nekem egy ajándékot, ajándéknak hívom mert nem rendeltem.:D
Az egész úgy kezdődött, hogy rendeltem tőle 4db modult 1500Ft/db best offer-es lealkudott áron amiből kiderült (jóval a pozitív visszajelzésem után, ugyanis addig nem volt időm jobban tesztelni), hogy 1db egy kicsit hibás volt és én ezt jeleztem neki, ő meg állítólag a beszállítójának. Ő persze egyből felajánlotta, hogy küld egy másikat vagy refundot ad, amit én visszautasítottam, mert sikerült megjavítanom (egy IC lába tőből le volt törve, így bizonytalan volt a működése), mivel minden áron kárpótolni akart, így kértem inkább, hogy fogadja el 2db best offer-es ajánlatomat a 6db-ból. Erre ő mind a hatot elfogadta amivel spóroltam 1200Ft-ot, pedig csak ~500Ft volt a célom.:) Így 40%-kal olcsóbban kaptam meg mindent.:)
Ma meg kaptam még egy modult (1500Ft), pedig direkt hangsúlyoztam, hogy nem kell küldenie másikat.:D Most ilyenkor mit tehet az ember? :)
Szóval nagyon ajánlom mindenkinek az eladót, csak pozitívat tudok mondani róla!:)
Most már nincs más dolgom, mint szépen megköszönni a modult és megkérdezni, hogy ugyan miért is küldte? :))

Amúgy 5x100 db smd led-et rendeltem (kárpótlásként), amiből ha minden színből rendelsz, akkor megkapod olyan áron darabját mintha 5x1000db-ot rendeltél volna Buy it now-ban más eladótól.:) Tehát az eladó nem veszít rajta semmit.:)

[ Szerkesztve ]

(#15773) andrisbandi


andrisbandi
őstag

Kerékpár első lámpa ,két hete rendeltem.
7X CREE, 12000mAh

Elképzelhető, hogy még ezen a héten megkapom?
(Meóhelyre rendeltem, de jövőhéttől elküldtek 2 hét szabira.)

Tracking number:
RE976726968SE

Csak ennyit ír;

"2015-03-31 10:20
(Sweden), Célországba elküldve / Item sent abroad"

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#15774) ittakary válasza andrisbandi (#15773) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nem lehet tudni előre sajnos.

(#15772) maestro87: az igen :) ritka jófej eladó

(#15775) trebrona válasza andrisbandi (#15773) üzenetére


trebrona
nagyúr

Kicsi rá az esély, inkább jövő hét.
Ha az adataidat nem akarod nyilvánossá tenni, ne tedd ki a TN-t!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15776) Czimby


Czimby
addikt

Alap, Olcsó zseblámpából mi az aminek a kapcsolója nem adja meg magát 1 hónap alatt?
A 3w-os POLICE mind meghal rövid időn belül...

Szóval nem kell brutál fényerő, csak legyen megbízható?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#15777) trebrona válasza andrisbandi (#15773) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ja, és a nyomkövető azt írja, hogy megették a csótányok, amiket majd érkezéskor átvehetsz! :C

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15778) kenny123 válasza trebrona (#15777) üzenetére


kenny123
addikt

Wtf? :DDD

yo

(#15779) NORBl


NORBl
aktív tag

Egy ilyen volt most a csomagomon.

Mi ez ? Design ?

[ Szerkesztve ]

(#15780) gerii válasza trebrona (#15777) üzenetére


gerii
addikt

Csótányposta? Mi a szösz :C

(#15781) Blaise válasza Blaise (#15550) üzenetére


Blaise
veterán

Megjött a Piston füles, ennyiért best buy kategória!

(#15782) oriic válasza Blaise (#15550) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem létezik esetleg ilyen jó minőségű, de mondjuk nem agybadugós? Mert ezektől megfájdul a fejem... :(

Live-Die-Respawn

(#15783) beg válasza gerii (#15780) üzenetére


beg
veterán

Tavaly 04.01-én is eljátszották ugyanezt :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#15784) RBJ


RBJ
addikt

Ma jött. [link] Igaz nem tudom miért rendeltem. Biztos olcsó volt. Na cellám nincs azaz van műtött noti cellla most betettem de ha döglött akkor meg minek. MOst nézem 3 AAA van beleírva, max megpróbálom ceruza elemmel. De az is gáz nocsak mert nimh. Na honnan lesz nekem otsó cella? :DDD
Nem is tudom miért kellett ez nekem. :DDD




[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#15785) Jabby válasza kenny123 (#15769) üzenetére


Jabby
őstag

Azt majd ki tudod próbálni, hogy nem csak az UTP-n érkező netet tudja-e továbbítani hotspotként, hanem egy WiFi-n érkező netet is tud-e továbbítani? Pl. laptopon.
Mert nálam a Netvadász (ami egy usb sticken érkezik) jelét kellene osztania.

(#15786) kenny123 válasza Jabby (#15785) üzenetére


kenny123
addikt

Persze, ha megjön ránézek. :)

yo

(#15787) wwenigma válasza Jabby (#15785) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Amirol te beszelsz az egy sima usb WLAN stick. Meglehetősen túlárazott és nem szabvanyos teljesitmenyu bár mivel nem kell neki extra tap igy a nagynyeresegu antenna ami igaznak tunik belole.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#15788) mepet válasza RBJ (#15784) üzenetére


mepet
addikt

A képek alapján nem 3 AAA, hanem 4 AAA elem kell bele. ;)

(#15789) Jabby válasza kenny123 (#15786) üzenetére


Jabby
őstag

Előre is köszi!

(#15787) wwenigma
Gondolom a Netvadászra utalsz.
Igen, az egy egyszerű WLAN Stick, azzal a különbséggel, hogy van külső antenna csatlakozója. Lényege a nagy nyereségű antenna.
Kérdésem arra vonatkozik, hogy a XIAOMI Portable WIFI Wireless Router ezt az USB-n keresztül érkező netet meg tudja-e osztani szintén USB-n?
Mert pl. telefonom a WiFi-n érkező netet hotspot appal nem oszt, annak ellenére, hogy "látszik" az SSID, fel is lehet rá csatlakozni, csak éppen net nincs.

Más:

Örömmel vettem, hogy megosztottatok pár olcsó BT headphone-t. Pl. a Bluedio N2, vagy a QCY QY7.

Hasonlót keresnék hasonló árban, autóban használnám telefonálásra (tehát lényeges hol a mikrofon, hogy halljon a másik fél), valamint futáshoz, kerekezéshez podcast-ek hallgatására (ezért nem gond ha a dinamikatartománya nem éri el a HiFi szintet, de nem árt némi vízállóság).

Ami még a fenti eszközökben nem tetszik, az a szilikon, a fülbe tuszkolás.
Nekem eddig azok a fülesek váltak be, amelyeknek az alsó felén van egy perem, ami által beakad a fülbe, nem kell agyig benyomni:

Valakinek van ötlete milyet vegyek?

(#15790) RBJ válasza mepet (#15788) üzenetére


RBJ
addikt

3 aaa úgy értettem három aaa s. :DDD
Na betettem a tejesdobozból az akksit magába tölti. a négy noticellától csak villog, döglöttek. Egy szó mint száz semmi értelme a rendelésemnek hacsak nem találok valami olcsó cellát. :))

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#15791) XtremLor válasza RBJ (#15790) üzenetére


XtremLor
őstag

Elore ne mond hogy ertelmetlen volt lehet, nem holnap, de 2-3 honap mulva meg jol johet! :DDD
Igy van nekem egy csomo kacatom..akarom mondani kincsem. :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#15792) tipuka


tipuka
addikt

srácok!

USB 3.0-s elosztót tudtok ajánlani kérlek? :D ha sokkal drágább, mint a 2.0-s akkor az is megteszi.
csak ne vacak legyen. köszi.

(#15793) Minstrel válasza RBJ (#15784) üzenetére


Minstrel
senior tag

Ugyanez jött pár napja, betettem a feltöltött cellákat, világít rajta 2 led, telefont töltötte, lemerültek 3.80Volt-ra, éjjelre töltőn hagytam, reggel ugyanúgy 3.80-on állt minden cella, visszakaptam két dollárt az árból, irány a kuka. :D

(#15794) spidersoft


spidersoft
senior tag

Füüt. Feleennyiért azonnal kéne :D Mondjuk még így is olcsóbb, mint egyébként: $30 környékén megy hivatalosan.

[ Szerkesztve ]

(#15795) Silent77 válasza spidersoft (#15794) üzenetére


Silent77
veterán

Uhhh ilyen kell, de drága. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#15796) RBJ válasza Minstrel (#15793) üzenetére


RBJ
addikt

cella hiba volt az nem a töltőé. V

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#15797) Minstrel válasza RBJ (#15796) üzenetére


Minstrel
senior tag

nem hiszem, másik power bank simán feltöltötte őket utána kétszer is

(#15798) The DJ


The DJ
addikt

Honnan és melyik 18650-es akkut ajánlanátok megvételre? A kettő Ultrafire közül az egyik cellazárlatos lett és jó lenne még legalább két darab, hogy ne kelljen várnom a töltésre, hanem tudjam rögtön cserélni merülés esetén.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#15799) XtremLor válasza The DJ (#15798) üzenetére


XtremLor
őstag

Par hete hozodott fel: [link] Lementettem en is az eladot! :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#15800) RBJ válasza XtremLor (#15799) üzenetére


RBJ
addikt

csak ez drága és alis. :DD Sebaj papírnehezéknek jó lesz nekem.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.