Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#178001) Digitalpimp válasza ztibor (#177987) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

A fakard azért nem ugyanaz. Vagy a mezei lemez. Persze, hogy elcsomagolva bármit vihetsz, csak a kolléga már a behozatalon fennakadt.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#178002) ztibor válasza Digitalpimp (#178001) üzenetére


ztibor
senior tag

gyakorlókardokról beszéltem, esetemben hajtogatott és kovácsolt szénacél vágókardról, aminek az akkori értéke 200k körül volt. Nem díszkardról volt szó.
:)

(#178003) Digitalpimp válasza ztibor (#178002) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ok, de azokban mi a "gyakorló"? És azzal mentek egymásnak? Akkor mindig veletek van tele a tv. ;]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#178004) ztibor válasza Digitalpimp (#178003) üzenetére


ztibor
senior tag

azért gyakorló mert ezt használhatod sportra, suhintásra, vágásra, van éle, nem fog szétesni mint a diszkard ami egy suhintásnál eltörik és jó esetben a lábadba áll bele, rossz esetben valaki máséba :)
Egyébként a vágó kard pl vágásra jó :) És nem, nem velünk van tele a tv, pláne mert már nem is űzöm már a sportot, inkább a borsod melletti "úri"emberekkel, akik ugyanúgy megvehetik ezt az eszközt boltban :)

(#178005) spileraaa válasza jjeahh (#177992) üzenetére


spileraaa
senior tag

itt van
a lényeg mindenre 19% áfa
plusz 8 lei vámkezelés ( 570 ft)

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#178006) jjeahh válasza spileraaa (#178005) üzenetére


jjeahh
nagyúr

+ A helyi "szokás" alapján gondolom egy halom macera, sorban állás, a vámos embör heti 2x van a postán, cseszeget, csak románul "tud" beszélni, cirkuszol, ha nincs a csomagban számla, kérdezgeti micsoda és mire használnám... csesszék meg :((( . Remélem egyre több cucc lesz EU raktáron, mert sajnos nagyon sok olyan termék van, amit itthon nem is lehet kapni, vagy 10x-es áron van. Vagy remélem meg lesz oldva, hogy kapok mailt, hogy a csomagom a postán, online kifizetem az áfát, a vámkezelést és köldik tovább. Ez lenne a legkirályabb.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#178007) spileraaa válasza jjeahh (#178006) üzenetére


spileraaa
senior tag

Romániában amilyen csiga lassúak erre meg bőven várhatunk hogy online intézés legyen
marad az amit írtál ( ha most vírus ideje alatt nem csinálták meg akkor szerintem egy hamar nem is lesz)

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#178008) Digitalpimp válasza ztibor (#178004) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Azért nem hiszem, hogy csak suhintgatni, meg sportolni 200K-s kard kellene. A levegőt még a fakard is elvágja. :) És hol suhintgattál vele?

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#178009) janakbacsi


janakbacsi
őstag

Dashcam töltéshez keresek autóba legalább 3 méter hosszú micro usb kábelt, mert a szélvédőn lévő tükör mellé raknám, és a kárpit alatt kellene elvezetni valahogyan a szivargyújtós töltőig. Tudna valaki linkelni jó ár érték arányút?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#178010) Jahno válasza janakbacsi (#178009) üzenetére


Jahno
őstag

USB hosszító kell, de azért 3 méter erős szokott lenni. Esik a fesz rendesen.

(#178011) tobias40 válasza janakbacsi (#178009) üzenetére


tobias40
veterán

A gyári kábel és egy usb-s szivargyujtó nem jó megoldás? :U

Milyen Dashcam?

[ Szerkesztve ]

(#178012) sambenez válasza janakbacsi (#178009) üzenetére


sambenez
addikt

A kamerához nem adtak?

(#178013) digitalentum válasza janakbacsi (#178009) üzenetére


digitalentum
csendes tag

Miért nem az autó biztosíték-paneljába kötöd egy - 12V to 5V micro USB - konverter közbeiktatásával? Nálam így lett megoldva. Az autó indításakor indul a kamera is. (Nem vagyok autóvill. szakértő.)

[ Szerkesztve ]

Nagyon vonzónak találom a gravitációt. Elfogadom a sütiket, de krémtorta is jöhet!

(#178014) ztibor válasza Digitalpimp (#178008) üzenetére


ztibor
senior tag

Mondjuk vágáshoz 100k alatt nem igen találsz kardot, valamint azt se hiszem hogy a bokken elvágná a gyékényt.
Na de ez már nagyon off még itt is :)

(#178015) janakbacsi válasza tobias40 (#178011) üzenetére


janakbacsi
őstag

70 mai a típusa. a gyári kábellel volt használva a céges autóban, de azt vissza kellett adnom, és nem tudtam már kioperálni belőle.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#178016) janakbacsi válasza digitalentum (#178013) üzenetére


janakbacsi
őstag

ez jó ötlet, köszi. akkor így fogom csinálni. itthon is lehet ilyen kütyüt venni? ez pl? csak rövidnek tűnik. [link]

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#178017) Czimby válasza janakbacsi (#178016) üzenetére


Czimby
addikt

ITT a gyári 70mai szett a problémádra ;)
Ráadásul ha a kamerád(pontos típust nem irtál) tudja a parkolás közbeni megfigyelést ezzel az is működik.

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#178018) janakbacsi válasza Czimby (#178017) üzenetére


janakbacsi
őstag

Köszönöm

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#178019) janakbacsi válasza Czimby (#178017) üzenetére


janakbacsi
őstag

ez a típusa

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#178020) Ciccuka válasza janakbacsi (#178019) üzenetére


Ciccuka
veterán

1.0.9na-ra lehet frissíteni

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#178021) janakbacsi válasza Ciccuka (#178020) üzenetére


janakbacsi
őstag

A frissítés ad valami pluszt?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#178022) zoltan6 válasza Czimby (#178017) üzenetére


zoltan6
őstag

Sárga vezeték mit csinál? Mi az az ACC signal? tippre azon gyújtás levételekor is van feszültség.

(#178023) QbHead válasza zoltan6 (#178022) üzenetére


QbHead
aktív tag

pontosan :K parkolóőr funkció is van benne, és olyankor lekapcsolja a kijelzőt.

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#178024) Janaboy válasza QbHead (#178023) üzenetére


Janaboy
veterán

Fura nekem elvileg be van kötve minden de ha leveszem a gyújtást kikapcsol a kamera.
Gyári szettel. Leall mint amikor rendesen kikapcsolod.

Janaboy

(#178025) janakbacsi válasza Ciccuka (#178020) üzenetére


janakbacsi
őstag

megpróbáltam, de nem működik sajnos.

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#178027) Czimby válasza zoltan6 (#178022) üzenetére


Czimby
addikt

ACC-n akkor van fesz ha bent a kulcs és el van forgatva legalább egy kattanasig.

Tehát ez a kapcsolt 12v.
A fix 12v meg folyamatosan ott kell lennie a másik szálon.

Annyi a vicces, hogy egyes autógyártók így a másik meg úgy használja a színeket van akinek az ACC a sárga van akinél az a piros.

Szóval akinek egyik bekötéssel nem megy cserélje fel e két szint.

Nekünk a 70mai wide tükör kamera van, az ha jól van bekötve mikor kiveszed a kulcsot mondja is, hogy parkoló üzembe kapcsol.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#178028) Degeczi válasza Czimby (#178027) üzenetére


Degeczi
nagyúr

És sajnos még az sem általános, h egyáltalán legyen ACC, vagyis egyszeri gyújtás-ráadástól egészen a kulcs kihúzásáig 12V alatt lévő pont, pedig pl. rádióhoz is ez lenne tökéletes, h mondjuk sorompónál leállított motor miatt még ne hallgasson el.

(#178029) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

#?*@&!

(#178030) MittuDomain_ válasza zeon.hu (#178029) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Ezt a BB fórumon is terjeszd. :DD

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#178031) Beni2360 válasza zeon.hu (#178029) üzenetére


Beni2360
félisten

DE én megint nyertem a 3 centes BG játékon hetedszerre. :Y Nem tudom mit fognak szoli a bejövetelnél a csomagra :F

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#178032) MittuDomain_ válasza Beni2360 (#178031) üzenetére


MittuDomain_
őstag

400HUF + 0x1,27 ;]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#178033) Criminal017


Criminal017
őstag

Sziasztok,

sinceritytől rendelnék USB Type-C pendriveot. Úgy emlékszem, hogy HK-ból jön, tehát az új szabályozás szerint lehet jobban megérné itthon megvenni, nem? Vagy van neki EU "raktára"?

(#178034) ztibor válasza Beni2360 (#178031) üzenetére


ztibor
senior tag

Szerintem semmit mert fizetés kerülő postával küldik.

(#178035) Beni2360 válasza ztibor (#178034) üzenetére


Beni2360
félisten

Eddigi 6 nyereményt eupline. Volt de most nincs is nyomkovetesi szám csak egy 10 jegyű szám sor 35933821xx

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#178036) gixxergabi


gixxergabi
senior tag

delete

[ Szerkesztve ]

(#178037) snipr


snipr
aktív tag

Egy 04.24-i rendelésem 06.14 óta a kicserélőben áll... :DDD :(( Pedig ez még a "majdcsak ideér júli 1 előtt" megfontolásból rendelődött :DDD

(#178038) KrAt válasza snipr (#178037) üzenetére


KrAt
veterán

Ugyanez, mostanában az utolsó pár rendelésem közül 2-3 pihent ott egy nagyobbat.. :(

(#178039) roti86 válasza snipr (#178037) üzenetére


roti86
őstag

az enyém júni 1 óta áll ott, UW...CN trackinggel jön. Kezdem azt hinni, hogy elhagyták.

Szerencsére az LT...NL kezdetű csomagok jobban mozgolódnak

[ Szerkesztve ]

(#178040) Skillet válasza Criminal017 (#178033) üzenetére


Skillet
addikt

Sincerity engem is érdekelne. De a cuccai általában sima borítékban jönnek, nem tudom azokat mennyire ellenőrzik. Viszont az a gyanúm, hogy még a sarccal együtt is jobban megéri tőle rendelni az ilyesmit.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#178041) Jahno válasza Skillet (#178040) üzenetére


Jahno
őstag

Meglátjuk miképpen igazodik hozzá a környékbeli kiskereskedelem, mert sok kártyát már Szlovákiából is érdemes volt rendelni.

(#178042) vince


vince
őstag

Ha egy aliexpress küldeményem a posta.hu nyomkövetője szerint A bejövő küldemény átvétele a kicserélőben állapotban van a Nemzetközi Posta Kicserélő Központ helyszínen (két napja), akkor az már átment a vámkezelésen vagy még ezután fog? Nem centiztem volna ki ennyire, de az eladó rossz cuccot küldött, megreklamáltam és újraküldte június 10-én...

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#178043) ztibor válasza vince (#178042) üzenetére


ztibor
senior tag

Az még nem ment át a vámon

(#178044) vince válasza ztibor (#178043) üzenetére


vince
őstag

Szuper :(((
Olvastam valami olyasmit (talán itt a topikban), hogy ha július 1. előtt jelezzük a postának/vámhivatalnak, hogy van csomagunk, akkor azt a régi szabályok szerint kezelik. Erről van valami konkrét infó?

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#178045) sambenez válasza vince (#178044) üzenetére


sambenez
addikt

Nagyon meglepne ha ez így lenne.

(#178046) zoltan6


zoltan6
őstag

Milliószor be lett linkelve,meg ott van a posta oldalán is,hogyha június 30.-ig beérkezik az országba,akkor még nincs vám.

(#178047) vince válasza zoltan6 (#178046) üzenetére


vince
őstag

A fotón kettővel több kritérium kerül megfogalmazásra, mint amit leírtál:
– 2021. június 30-ig beérkezik a Nemzetközi Posta Kicserélő Központba az esetemben ez oké
– a VÁM elé állítás is megkezdődik eddig az időpontig erre várok
– a NAV engedélyezi a postai kézbesítést erre szintén várok

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#178048) vince válasza sambenez (#178045) üzenetére


vince
őstag

Meglett, itt olvastam.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#178049) Degeczi válasza vince (#178047) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Állítólag a vám elé állítás percekkel szokta követni a kicserélő érkezés regisztrálását, így ha már napok teltek el, remélhetőleg sínen van. A NAV kézbesítés-engedélyezéshez pedig nincs kikötve, h annak is júniusban kellene megtörténnie, ez alapján át is húzódhat az ügy, a határozat júliusra (persze biztosat majd csak akkor fogunk tudni, ha meg is történt)

(#178050) vince válasza Degeczi (#178049) üzenetére


vince
őstag

A postnl nyomkövetője ugyanarra az időpontra vámot is vizionál:
26-06-2021 13:47 The item is being processed by customs
26-06-2021 13:47 The item is at customs
26-06-2021 13:47 The item has been processed in the country of destination
26-06-2021 13:47 The item has arrived in the country of destination

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.