Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16551) gerii válasza Silent77 (#16547) üzenetére


gerii
addikt

Na akkor:
CX-10-et vettem én is, Banggood-ról vettem hozzá ezeket:
- akksi - túl nagy fizikailag, kaptam refundot (szóval ne vedd meg)
- szett

A keret KELL hozzá, különben törni fogod a lapátokat (kicsit lomhább lesz, de kell). Beltérben azért is jó, mert ha falhoz vágod akkor keret nélkül lezuhan. (A vékonyabb 4db-os keret semmit nem ér)
Kültéren 5-10m-ről már sz@rt se fogsz látni a LEDekből, szóval nem lehet látni merre van az eleje a gépnek. A headless módos ezért jobb lehet, viszont ott nincs 3. fokozat ami szintén nagyon jó. Én narancsot vettem, de igazából tökmindegy, talán a zöldet több ideig keresed a fűben ha lezuhan :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16552) dugesz77 válasza twine (#16549) üzenetére


dugesz77
őstag

Lehet én fogtam ki rossz szériát a cx10-ből. Nálam sem mentek pedig sokat . Az első feltűnő jelenség a 6 perc helyett csak négyet majd a végén már csak hármat repült. Az akku felpüffedt és bekapcsolásnál nem lehet rátanítani a koptert csak villog a led. Második szett is szinte pontosan így múlt ki. Még utoljára modoltam egy kicsit és szétvágtam a gyári alsó részt és rárögzítettem egy wltoys 911-es akkut. Repülni repül de szinte irányíthatatlan lett tőle. Nehéz neki.
De tetszik ez az egész mini quad mizéria ahogy van ezért is vettem a syma12-öt. jó kis időtöltés

(#16553) twine válasza dugesz77 (#16552) üzenetére


twine
addikt

Hiszek, neked, nem is ellent akartam mondani, vagy vitázni,,,csak írtam a saját tapasztalatomat is ;) :R

EGyébként nekem is bejön,,,eredetileg a csepp kisfiamnak vettem , hogy majd elkápráztatom vele, ahogy repül a nappaliban (hiszen ő még 2 évesen nem nagyon tudja irányítani...)
De "apának" nagyon bejött, meg havernak is, úgyhogy most ott tarta projekt, hogy vettem 100db vízbombát(pici lufi), amit felfújva szeretnénk versenyre durrantani a haverral....mert eddig egymás copterét gyilkoltuk a levegőben,,ki tudja leütni a másikat ;] :DDD
Jó móka még felküldeni magasra, aztán szabadesés,,és honnan tudja az ember még összeszedni, hogy nem csapódjon a földhöz....

Egyébként pedig ilyen az, amikor elfelejtesz pót propellert vinni haverhoz, és kb egy perc után le is töröd az egyik lapátot... havernak eszébe jutott a nagy ötlet ,hogy akkor az első két propeller leszed, és:
Video :B :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16554) alázógyík válasza twine (#16553) üzenetére


alázógyík
őstag

:C

(#16555) RBJ


RBJ
addikt

Két csomi.
Mondja az asszony két csomi mai is. MOndom doboz alakú? Semmi, valami nyaklánc azt mondja.
Jövök haza ezerrel izgulok teljes para gondoltam lehet ótsó doboznélkülit küldenek. De hát nem.
Csak a két pótpánt. Pánt van xiaomi band nuku. :W

pótszíj 04.11. rendelés

szürke szíj. 04.09. rendelés

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#16556) Outlander válasza RBJ (#16555) üzenetére


Outlander
őstag

Mondjuk edigiben 1k val került volna többe (+ rendes gari)... és nem kellene neked sem, meg nekünk sem idegeskedni nap mint nap, mint egy 15 éves lánynak vasárnap reggel az esti buli után, hogy "ma megjött-e?" ;]

Egyébként kíváncsi leszek h nálad mikor lesz majd a csalódás, nálam, kb 2 nap után..... de szerencsére kapós dolog ez, így árában el is adtam....

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#16557) RBJ válasza Outlander (#16556) üzenetére


RBJ
addikt

Nekem nem lesz csalódás mert ha a bejövő hívást fogja jelezni rendesen akkor ok. A többi már + ficcsör. :DDD
akkor még az edigital ba 10e volt. :N vagy bangood eu s raktárból. csak ajánlották az ebay es linket .
Meg most is plusz 2e még. :P

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#16558) Outlander válasza RBJ (#16557) üzenetére


Outlander
őstag

Azzal nincs is gond, csak ha szoros akkor izzad, ha laza akkor nem érzed a rezgést, vagy mindig azthiszed h rezgett, ledeket alig látni napos időben.... bármit csinálsz azthiszi h léptél, (alvás az egyéni én nem tudok vele aludni)...

És akkor még ott van az, hogy élőben ultragázul néz ki... :DDD

Amúgy nem volna ez rossz, ha ellene takarva maga az egység és/vagy nem lenne ekkora... vagy ha már ekkora, akkor a szíj hozzá lenne igazítva, igényesen...

Képeken valahogy nem volt annyira gáz, de kézre véve, még az iron samurai se ennyire gáz. :DDD

De persze ez egyéni vélemény.... nálam két napot volt, nem jött be, örültem h bukó nélkül elment.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#16559) RBJ válasza Outlander (#16558) üzenetére


RBJ
addikt

Más azt mondja milyen csini. Ha gáz lesz beteszem valahogy egy paracord karkötőbe.
Én se szeretem a nyálas dolgokat de valahogy most leküzdöm. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#16560) Outlander válasza RBJ (#16559) üzenetére


Outlander
őstag

Paracord? Ahhhh, azzal mondjuk meg tudtam volna barátkozni.
Talán még ezzel is jó lenne, ha nem kerülne 2x annyiba, mint maga az eszköz. :U

Na off ennyi....

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#16561) spidersoft válasza Outlander (#16558) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ugyan nem olcsó, de lehet ezen szépíteni.

Outlander: egyszerre gondoltunk ugyanarra... :D

[ Szerkesztve ]

(#16562) RBJ válasza spidersoft (#16561) üzenetére


RBJ
addikt

melósnak főleg nem.terepmintás vagy katonai zöld feküdne.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#16563) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Ha kifogásolt terméket visszaküldöm akkor a postaköltséget is vissza kell fizetnie az eladónak?

(#16564) Kasya válasza Gsx-rr (#16563) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem, a postakoltseget mindig a vevo allja. Hacsak kulon a hirdetesben maskepp nem szerepel. De ha PayPal-el fizettel, most van opciod visszateritesre, ha regisztralsz...

[ Szerkesztve ]

(#16565) Gsx-rr válasza Kasya (#16564) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Természetesen paypal-al fizettem ,hol kell regisztrálni?

(#16566) remekkelek válasza Vasinger! (#16531) üzenetére


remekkelek
csendes tag

Írtam Privit.

(#16567) axlfsi


axlfsi
veterán

Tetszettek a quadcopteres kommentek, köszi mindenkinek. Azt hiszem én is betárazok egyből... A Syma ami linkelve volt valóban jobb, mint amit Silent kolléga tervez venni?... 10 dolcsin már ne múljon, ha lúd, hát legyen kövér! :D
Syma-hoz is van minden jóság? (potakkuk, lapátok, mittudoménmik?)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16568) polcsy1


polcsy1
tag

Sziasztok!

Rendeltem ebay-ről egy billentyűzetet a laptophoz. Tegnap kaptam email-t, hogy fel lett adva a DHL csomagként és kaptam is egy követési számot, viszont sehol se tudom ellenőrizni. Szerintetek egy valós lehet A0014C9F30000274C414 ? DHL és a Deutsche Post oldala nem ad ki semmit se.

(#16569) tahepa válasza polcsy1 (#16568) üzenetére


tahepa
senior tag

http://trackitonline.ru/

itt nézd

Date Zipcode Location Event Weight Additional
22.04.2015 00:00 Accepted from sender

[ Szerkesztve ]

(#16570) tonyrulez válasza Vasinger! (#16531) üzenetére


tonyrulez
őstag

(#16571) dugesz77 válasza axlfsi (#16567) üzenetére


dugesz77
őstag

Nekem az a véleményem ,hogy a cx10 egy könnyebb,gyorsabb,fordulékonyabb de pont ezért szabadban nehezebben irányítható és törékenyebb quad. Nehezebb vele például egy helyben lebegni.
A syma sokkal profibb benyomást kelt. Jobb anyaghasználat, jobb az irányító, jobban ki lehet trimmelni és nagy segítség az elején világító led. Rögtön látszik távolról is,hogy merre az eleje. Viszont nem olyan fürge. Szobai használatnál talán kicsit lassan forgatható meg a tengelye körül. Nekem lassabb de kezesebb. Unoka húgom 7 éves a cx10 et állandóan a falnak,plafonnak csapkodta hiába volt a leglassabb állásban . A symaval akár 2-3 percig is elrepked ejtés nélkül. Alkatrész van mind a kettőhöz bár cx10 hez olcsóbb viszont a ott jobban is fogy, könnyen töri a lapátokat. Mivel itt párba vannak a lapátok ha egy törik akkor párban érdemes cserélni.
Teljesen jó mind a kettő csak más-más az erősségük.

(#16572) Kasya válasza Gsx-rr (#16565) üzenetére


Kasya
nagyúr

Itt
A postai kérj számlat, kelleni fog.

[ Szerkesztve ]

(#16573) Gsx-rr válasza Kasya (#16572) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Köszönöm!

És akkor simán az ebay-en kérjem a refund-ot?

(#16574) Kasya válasza Gsx-rr (#16573) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az Ebay-en a termek arat tudod visszakerni a refunddal.
A postakoltseg szamlajat felkell tolteni a PayPal oldalan es jelezni arra a refundot. Az kulon sztori es limitalt. Csak mert a PP rendes...

(#16575) havri1 válasza Kasya (#16574) üzenetére


havri1
félisten

Ha jól emlékszem, tavaly szeptemberben/októberben változott az eBay szabályzata erre vonatkozóan. Mintha bizonyos esetekben az eladónak a sara a visszaposta is.

[ Szerkesztve ]

havri

(#16576) axlfsi válasza dugesz77 (#16571) üzenetére


axlfsi
veterán

Nagyon koszonom, neked is, megegyszer! :R
... habar, nem lettem okosabb :DDD ... a fene se tudja melyiket akarjam. Egyebkent, amikor eloszor megfordult a fejemben (par honappal ezelott, csak aztan valamiert nem mentem bele), egy meg komolyabbat neztem ki magamnak, talan valami 50-60 dolcsiert. Uberbrutal profinak tuno iranyitoval, masszivnak tunt, erosnek es sok, jo videot lattam rola. Nem tudom mar melyik volt es a meretet sem mar, de latszott a videkon, hogy komoly, nagy, tenyerbol nem is inditottak, hanem leteve a talajra.... talan volt vagy fel meteres is. Na, majd utana nezek ha lesz idom es visszaterunk ra ;)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16577) axlfsi válasza axlfsi (#16576) üzenetére


axlfsi
veterán

Ez milyen? (milyennek szamit, milyen kategoria?) :)

Tarantula X6 Drone Test Flight

Hopp! ->

Syma X8C vs Tarantula X6 Drones Comparison Flights
Tarantula X6 vs. Syma X8C Drones Comparison Thoughts

Uhh, azert ezek komoly kompromisszumok! 8 perc repules utan 90 perc akkutoltes!!! ... ez komoly?! :D
JJRC H16 YiZhan Tarantula X6 Wide Angle 5MP CameraQuadcopter With IOC

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16578) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Köszi szépen mindenkinek a linkeket, ez alapján már el tudok indulni! :R

(#16579) üszök


üszök
őstag

Próbált már valaki ilyen billentyűt? Nincs oda írva van e benne aksi.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#16580) axlfsi válasza üszök (#16579) üzenetére


axlfsi
veterán

Szinte biztos, hogy nem perpetuum mobile :DDD

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16581) Bence123


Bence123
tag

Na jó, kínai barátaink rég leptek meg ennyire :C
Szóval, rendeltem egy lila/uv ledszalagot, ami így nézett ki a képen: [link], én pedig ezt kaptam: [link]
Szóval, ez ugye eléggé kék, tehát megírtam az eladónak, hogy rosszat küldött és jó lenne ha jobban figyelne az üzleteire, de úgy látszik én voltam alul-képzett, megmagyarázta, hogy ez így miért jó:

"Actually this is not blue color, if you bring it to test, the wavelength is below 410nm and has great difference compared with blue color which has 450nm above.
Besides, we can test it by RMB, put the money close to the light, it can provide evidence that it is UV purple, but we are not sure whether your money can.
And if you look carefully, you can see purple color circle around the led strip."

:D
(ps: biztos van benne valami, csak vicces, hogy mennyire különbözik a hirdetett képtől a valóság, és próbálják megmagyarázni miért)

(#16582) Kasya válasza Bence123 (#16581) üzenetére


Kasya
nagyúr

Pontosan melyik is a hirdetes?
Ha mas nem, hivatkozz erre esetleg.

[ Szerkesztve ]

(#16583) Bence123 válasza Kasya (#16582) üzenetére


Bence123
tag

Ez volt az, köszi a linket, majd reagálok neki

(#16584) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
Rendeltem egy elektromos cigitöltő gépet + egy usb kábelt.
Maradt 300 Ft a számlámon.
Mi az ami apróság és megéri megvenni ebay-en?
Miket javasoltok?
Gondoltam USB-s lámpára..USB-s ventilátorra.., de érdekelnének az ötletek. :R

(#16585) petipetya válasza #04441088 (#16584) üzenetére


petipetya
nagyúr

Körömcsipesz.

"nincs rá lezsóidő"

(#16586) petipetya válasza petipetya (#5607) üzenetére


petipetya
nagyúr

Újabb Xiaomi power bank érkezett a rendeléstől (04.11) számított 2 héten belül: link

A tavaly rendelt előd azóta is remekül működik, ezért azt eladja a cimbora és az utódjaként használja majd ezt a vékonyabb kivitelt.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#16587) mepet válasza Hali1975 (#16533) üzenetére


mepet
addikt

A késed nagy valószínűséggel hamisítvány. Itt hívtam fel erre a figyelmet. Az eredetiek is megfizethetőek (pl. a linkelt eladónál).

(#16588) spidersoft


spidersoft
senior tag

Mi Band $15.39-ért a GearBesten. Hogy hamis-e a baba, azt nemtom.

Akinek van ilyenje: tud ez kommunikálni PC-vel? Okostelóm régebbi, 2.1-es BT van csak rajta, azzal gondolom nem... Az okosébresztés tetszik benne, ennyiért kipróbálnám szívesen, de nem fogok hozzá venni egy új telefont, hogy működésre bírjam :D

(#16589) gergom91


gergom91
tag

Folyamatosan rendelgetek heti pár cuccot az ebayről, és minden héten érkezett is legalább 1-2 csomag, egészen 2 héttel ezelőttig, azóta semmi. Mint kiderült, pont két hete van új postásunk, ma rá is kérdeztem hogy nincs-e véletlenül valami csomagom a postán, de ő nem tud róla. Remélem nincs összefüggés a meg nem érkezett csomagok és az új postás között, de ha mégis ő lenne a hunyó, akkor ki tudom-e deríteni? Nem éppen apróságok hiányoznak, bőven 20k fölött van ami még nem jött meg, és lassan mindnek lejár a határideje, a nagy része sinceritytől, szóval nem hiszem hogy az eladó lenne a vétkes.

(#16590) DJGABI


DJGABI
addikt

ediginél akciók vannak: miband, autós töltő/tartó, power bank, stb [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#16591) Kasya válasza spidersoft (#16588) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az elado azt irja eredeti, csak nincs hozza eredeti csomagolas :U

(#16592) spidersoft válasza Kasya (#16591) üzenetére


spidersoft
senior tag

Lehet azért olcsóbb egy-két dollárral, mert kivágták a kukába az eredeti csomagolást és betekerték pufifóliába... így a szállításon drága soktízgrammokat fognak. Bevett ebajos szokás. Bé verzió, hogy kamus :D Bár nemtom van-e ebből kamus... némiképp nehezebb utángyártani, mint egy akkupakkot.

(#16594) tahepa


tahepa
senior tag

Ápr.20.-i rendelés - fizetés , ápr.24-i átvétel.
Egész jó időt futott.
Ez már a második darab....az első garnitúr is tökéletes volt..
WS-6908SE

(#16595) #04441088


#04441088
törölt tag

Elektromos cigit szerintetek tudok venni vagy vámosok beleszólnak majd?
Erre gondoltam konkrétan. :R

(#16596) szakalistvan válasza #04441088 (#16595) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Meg ne vedd ezt a szart... Kezdőknek ez teljesen megfelel+liquid is kell hozzá.
Ecigi topic

(#16597) trebrona válasza szakalistvan (#16596) üzenetére


trebrona
nagyúr

Amit ajánlottál, az sem túl szerencsés.
Linkelt topikban viszont biztosan kap valóban jó kezdőszett alternatívákat. :K

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16598) tahepa válasza szakalistvan (#16596) üzenetére


tahepa
senior tag

(#16599) szakalistvan válasza trebrona (#16597) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Nem követem a fejlődést,én egy ilyen szettet használok,persze többet,2000 ft-ért teljesen jó szerintem:)
Egyébként mi a best buy mostanában?

(#16600) RBJ


RBJ
addikt

Na mai két csomag. Most adta ide az asszony, pedig tagadta.
Azt mondta nincs csomag mert nem adtam neki puszikát reggel. :DDD :DD
Ösmerősnek.

[L:/dl/upc/2015-04/24/101231_l8406nn1mcmd9p5o_img_20150424_202149.jpg](IMG:/dl/upc/2015-04/24/101231_l8406nn1mcmd9p5o_img_20150424_202149.thumb.jpg)(/IMG)[/L]
és még fólia is van hozzá.
[iphone keretköves]

de még a mi bandom sehol. :W

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.