Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7701) jófejsrác válasza erdoke (#7700) üzenetére


jófejsrác
senior tag

thx :))

(#7702) Tibee86 válasza dani3l (#7699) üzenetére


Tibee86
veterán

"akiröl tudom, hogy iPhoneja van es imessage is be van allitva neki, de ha üzenetet akarok küldeni, nem kek, hanem zöld, tehat sima smsben akarja elküldeni. "
Beállítási gondok lesznek. Lehet, hogy akinek küldenéd csak az email címe van beállítva az iMessage-hez, te meg a telszámára küldenéd. Ilyenkor értelemszerűen sms-ként megy el.
Rengeteget használom, tökéletesen működik.

(#7703) kali válasza dani3l (#7699) üzenetére


kali
legenda

az imessage beállításaiban a küldés és fogadás opciónál a telefonszám is aktív, nem csak az e-mail cím?
ez nem csak nálad befolyásolja, hanem az ellenoldalon is.
ja, lapoztam közben, hogy már írták...

[ Szerkesztve ]

(#7704) Ferenc9229 válasza kali (#7695) üzenetére


Ferenc9229
csendes tag

Ha úgy döntök, hogy tűrhetetlen ez az egy pixel és beviszem, majd jelentkezem a fejleményekkel.

(#7705) Tibee86 válasza Ferenc9229 (#7704) üzenetére


Tibee86
veterán

Eladás, vagy a garancia lejárta előtt dönts úgy szerintem. :)

(#7706) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

megy a facebookchat képet csinálok vele, egyszer csak kép fekete, alma logó megjelenik utána mintha ha misen történt volna az "asztalon" találom magam...
ez mi volt?
ilyen még nem fordult elő
(ios 7)

Szépnapot!

(#7707) aggressor válasza Dexter-2000 (#7706) üzenetére


aggressor
aktív tag

ilyen már nekem is volt, de más alkalmazásnál. ios 7.1.2 van a telefonon

(#7708) Dexter-2000 válasza aggressor (#7707) üzenetére


Dexter-2000
őstag

ez egy vicc úgy gondolom :D

Szépnapot!

(#7709) kali válasza Dexter-2000 (#7706) üzenetére


kali
legenda

a fecebook alkalmazás és messenger alatt nem annyira ritka jelenség.

(#7710) SonyNex7 válasza tylerddd (#7670) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Ezt a felrakási ötletet írtam én is... :)
majd számolj be róla hogy hosszútávon milyen a media devil üveg mert a fóliája nagyon bejött.
köszi

Amúgy az az új szoftver nem oldotta meg a hívás felvételi kését,az email hang késést ,minden más tökéletesen működik ahogy eddig is.
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#7711) tylerddd válasza SonyNex7 (#7710) üzenetére


tylerddd
veterán

Nem olvastam sajnos vagy olvastam és a tudatalattimból jött elő :) Remélem tovább bírja, mint az OTAO :DDD

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7712) Tibee86 válasza SonyNex7 (#7710) üzenetére


Tibee86
veterán

Restore-új telefonként felrakva a 8.1.1, maradt minden a régiben. Hívásbug nincs (nem is volt nálam), email hang csúszás is pont olyan hosszú, mint a 8.0.1-nél... :(((

(#7713) SonyNex7 válasza Tibee86 (#7712) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Talán a 8.2 megoldást jelent majd a problémára,direkt nem raktam újra azért a 70mb-os frissítésért,majd 8.2-nél újra rakom.
Az új SwiftKey egészen jól működik,jobb mint swype.
Próbáljátok ki,nem rossz,egész jól rakja a toldalékokat is.
Valami bebujtatos tokot kéne vennem nekem is de valami plüss anyagból?!

[ Szerkesztve ]

(#7714) aggressor válasza Dexter-2000 (#7708) üzenetére


aggressor
aktív tag

és ezt úgy gondolom az ios 7 bűne mert i4s is csinálta már, tehát nem tipus betegség.

(#7715) Tibee86 válasza SonyNex7 (#7713) üzenetére


Tibee86
veterán

De elég gáz, hogy amint kijön egy frissítés, már a következőt várja az ember, remélve, hogy abban már ki tudnak javítani alap dolgokat...
Külső bill.-t nem használok, nem túl szimpatikus, hogy bele kell egyeznem telepítéskor, hogy minden begépelt dolgot felhasználhatnak...

aggressor: Inkább az FB hibája.

[ Szerkesztve ]

(#7716) Diokhan


Diokhan
addikt

Sziasztok! Szerintetek érdemes odaadni egy htc one M7 golden developer edition-t egy iphone5S-ért?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#7717) vakqaag válasza Diokhan (#7716) üzenetére


vakqaag
tag

Szia!

Attól függ.. ha szeretted az android buzerálhatóságát,h nem kell jb h tegyél ingyen appokat....

Ha másfelől közelítjük meg 2 mag 1giga ram,antutu 42525 nekem 8.1.1 el,gold 32 es i5s.
kamerája megeszi reggelire az ultrapixelt,és én nem tudtam még megröccenteni...

remélem kicsit tudtam segíteni. :R

(#7718) Diokhan válasza vakqaag (#7717) üzenetére


Diokhan
addikt

Köszönöm!:)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#7719) dani3l válasza Diokhan (#7716) üzenetére


dani3l
őstag

En 5S-re csereltem az M7-et. Leszamitva, hogy valoszinüleg egy selejtes darabot fogtam ki, meg vagyok elegedve vele, egyaltalan nem erzem "visszalepesnek". Egyedül a gepeles remalom rajta M7 utan, de mar kezdem azt is megszokni.

Egyebkent ha az odaadni alatt azt erted, hogy esetleg egy az egyben csereled, akkor ha mas miatt nem is, de penz szempontjabol majdnem biztos, hogy jobban jarsz.

En pont meguntam a buzeralgatast androidon, Onet se nagyon piszkaltam, max par havonta egy rom frissites, aztan annyi. Kinöttem mar belöle, ugy tünik, nekem csak egy telefon kell(ene), amit hasznalok es kesz, mindenfele hokuszpokusz nelkül.
Egyedül a kijelzö lehetne egy hangyanyit nagyobb, 4,3-4,5" körül tökeletes lenne nekem, i6 sajnos mar tul nagy..

[ Szerkesztve ]

(#7720) Diokhan válasza dani3l (#7719) üzenetére


Diokhan
addikt

Köszönöm neked is a választ! Hát ha a pénzről van szó, az apple termékek egy kicsit mindig is túl voltak árazva, de ezt mindenki tudja! Ha összességében nézzük hasznalhatosag és tipushibak tekintetében, akkor szerintem nagyjából egy szinten vannak. Nekem a htc előtt iphone 4s volt, azt még angliában vettem, de azelőtt viszont htc hd2, amit szintén nagyon szerettem! Most leginkább a kíváncsiság hajt, mert egyébként a htc one-t imádom, gyors és stabil megbízható készülék, de szeretnék kipróbálni egy ötös almát is!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#7721) kali válasza Diokhan (#7720) üzenetére


kali
legenda

m8 = 5s, alább nem adnám.
a túlárazásról annyit, hogy a legtöbb gyártó csúcskategóriás készüléke hasonló áron nyit, mint az iphone, nézz rá a note 4, z3, m8...stb árakra, azonos feltétekkel - gyártói jótállás...stb - nem feltétlenül olcsóbbak, sokkal pláne nem.

(#7722) Diokhan válasza kali (#7721) üzenetére


Diokhan
addikt

Ez rendben is van, de amíg a többi gyártó modelljei a piaci fejlődés következtében olcsóbbak lesznek a használt piacon, az iphone árait ki tartják a lógó miatt, hiába van már újabb és jobb modell!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#7723) tylerddd válasza dani3l (#7719) üzenetére


tylerddd
veterán

Pedig az M7 és az i6 hajszál híján teljesen egyforma méretet tekintve.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7724) Diokhan válasza tylerddd (#7723) üzenetére


Diokhan
addikt

Pontosan, valamint hardverben sem marad alul, nem lassabb... ! Viszont nekem is kényelmetlenül nagy, pláne a Facebook egykezes használata miatt! Nem szeretek két kézzel navigalni és fogást váltani...!

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#7725) kali válasza Diokhan (#7722) üzenetére


kali
legenda

nem igazán, ahogy a korábbi nem iphone telefonjaimat, az 5s-t is úgy féláron tudom majd eladni, illetve a 4s-t is felébe adtam el anno, ahogy később az s4-et...stb.
ne az legyen az alap, hogy az aprón mennyiért hirdetik, vagy szeretnék eladni, mert aki túl sokat kér érte, az hirdeti/árulja is már egy ideje, nem sok sikerrel...

(#7726) Diokhan válasza kali (#7725) üzenetére


Diokhan
addikt

Hidd el, hogy nem onnan vannak az infok nekem sem... Nem egy mobil boltos barátom van, valamint rokonom dolgozik a vodanal...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#7727) dani3l válasza tylerddd (#7723) üzenetére


dani3l
őstag

Pontosan ez a gond. Ha az a hajszal hija minuszban lenne az i6 javara, akkor meg talan. Sajnos akarmennyire szeretem az M7-et, mindig egy kicsit tul nagynak ereztem, elsösorban hosszaban. Es ugye az i6 pont hosszaban nagyobb par tizedmillimeterrel. A legjobban az zavar, hogy nem a kijelzö merete a baj, hanem a fölöslegesen nagy kava.. (HTC-nel azert ott a sztereo hangszoro alul-fölül ürügynek, bar azon kivül is van ott böven fölösleg.) Applenel is felbevaghatnak mar minimum a fölsö reszt, mert annak a meretet nem indokolja semi, a hangszoto/senzorok/kamera elfernek egy sorban. Alul persze a gomb miatt mas a helyzet, de ~0,5 centit siman meg lehetne sporolni a telefon hosszabol minden különösebb gond nelkül..

(#7725) kali: Mindkettö tavalyi csucsmodell (igaz i5S majd' el evvel fiatalabb), de nezd meg, mennyiert mennek most hasznaltan. One-ert örülök, ha 70k-t fogok majd kapni eladasnal, i5S meg a duplaja. De fel ev mulva is siman 100 fölött lesz. Illetve nezd meg, hogy meg mindig lehet talalni/eladni i4/i4S-t is, 40-50-60k-ert. Egy 3-4 eves droidert meg mar ember nem ad penzt, ha ad is, kb annak a felet..
Itt nem feltetlen a logo az oka a hasznalt araknak szerintem, siman csak az, hogy van evente egy, vagy mostmar ket Apple telefon összesen, szoval nem nagyon van konkurencia monhatni hazon belül, mig droidok tucatszamra jönnek, lehet valogatni.

[ Szerkesztve ]

(#7728) kali válasza Diokhan (#7726) üzenetére


kali
legenda

a gsm boltok és társai nem igazán alap, fillérekért akarják bevenni, aztán jelentős haszonnal eladni.
az aprón is csak archivált mivoltában látni azokat, amik nem túl drágán lettek hirdetve, hanem reális áron, ami miatt gyorsan el is vitték azokat.
amennyiért megjelent anno az 5s (16gb ~220 e ft), ahhoz képest már az új ára is jelentősen csökken (~ 186 e ft), ami arányosan lenyomta a használtat is, illetve nem hivatalos hazai forgalmazótól már 150 e ft ellenében is simán lehet venni új, bontatlan 5s-t, így használtan kicsivel 100 e ft felett rengeteg használt van, persze garis, az azonos korú és szintű, más gyártós használt készülékek sem olcsóbbak, pláne nem sokkal.

(#7729) Diokhan válasza kali (#7728) üzenetére


Diokhan
addikt

Igazából tök mindegy, hogy mi az alap, mindennek meg van az ára, de ha a benne lévő hardvert vesszük alapul, az nem indokolja a nagy árát, pláne ha a one-hoz hasonlítjuk. A kamera kivételével mindenben jobb a htc...! Azért is vettem ezt, mert jó, de mint mondtam, szeretném kipróbálni az almát!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#7730) kali válasza Diokhan (#7729) üzenetére


kali
legenda

a hardver szintje attól is függ, hogy milyen rendszer alá kell, így nincs túlzott jelentősége a proci...stb eltérésének.
nem csak kamrában jobb, az ujjlenyomat-olvasó adta kényelmet sem szabad elfelejteni, illetve lehetne még említeni néhány apróságot, de nem megyek bele inkább, mindenki döntse el- illetve már meg is tette -, hogy miért egyiket vagy másikat választja.
nekem a one m7 már az 5s előtt sem kellett, az m8 már inkább esélyesebb lett volna/lenne, de ez az én meglátásom.

(#7731) Diokhan válasza kali (#7730) üzenetére


Diokhan
addikt

Valoban! Ebben egyet ertunk! Az ujjlenyomat csak arra jó, hogy azt is megoszd mindenkivel, mint ahogy a telefonszamaid, barataid telefonszámát, email címeit, szóval mindent, a touch id leginkább erre jó!
Azt látom, hogy itt is megvan az ellentét droid es ios kedvelők között ugyanúgy, ahogy pl a simsonosok és a robogosok között is! Ez a fórum arra való, hogy a telefonok használói véleményt mondhassanak, én pedig egy ártatlan kérdést tettem fel! Nem gondolom, hogy az alma többet érné az m7-esnél, csak mert az, ami, de nem vagyunk egyformak!
Edit: az s nélküli topicban is feltettem ezt a kérdést az ittenivel párhuzamosan, érdemes elolvasni, mit válaszolt egy fórum társunk!
Köszönöm, hogy segitettetek, remélem hamarosan döntést tudok hozni, hogy marad a htc, vagy ki próbálok egy alma öt s-t! Köszönöm mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#7732) szabogabor10 válasza Diokhan (#7731) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ha ilyent mondasz a Touch ID-ról, tuti nem próbáltad még ki...
A másik az, hogy tényleg mindenkit a te ujjlenyomatod érdekel..

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#7733) Diokhan válasza szabogabor10 (#7732) üzenetére


Diokhan
addikt

De igen, volt egy munkatársam angliában, neki volt 5S, azon próbáltam, de ne hidd, hogy onnantól kezdve, hogy az ujj lenyomatod a felhőbe került, titok marad...

Igazad van, az enyém egyedül nem érdekel sokakat... De olvasd kicsit utána a dolgoknak és nézd meg pl a googlerol készült dokumentumfilmet, ami a duna tvn ment tavaly... Meg fogsz lepodni...

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#7734) kali válasza Diokhan (#7731) üzenetére


kali
legenda

nagyon kényelmes, hogy egy érintéssel feloldom a lezárt telefont, és nem kell húzni-vonni a képernyőt, illetve kódot vagy jelszót bepötyörészni, de ezt csak az tudja, aki a gyakorlatban is kipróbálta, és megszokta a jót, mert utána már nehéz lemondani róla, arról nem is beszélve, sok másra is használható még - oldalakra történő bejelentkezés, vásárlás...stb -, amit te írtál, az inkább szélsőséges ellenérv, igazolatlan alapokra építve...
mivel ilyen szinten semmi másra nem használom adott ujjlenyomatomat - nem is teljes értékű, mait az iphone beolvas -, vajon mire mennének vele?!?! semmire, de nem is biztos, hogy bárki is hozzáfér...
nem látok android kontra ios ellentétet, pláne nem a magam részéről, hiszen az 5s előtt két androidos telefonom is volt (s4 és xperia z), előtte 4s, de előtte is több android, illetve most, az 5s után sem valamelyik iphone 6 a cél, hanem más platform, mert szeretem a változatosságot, egyik irányban sem vagyok elfogult, legyen szó oprendszerről vagy a készülékek gyártójáról.
leírtam az én véleményemet, hogy a one m7 számomra nem 5s, hanem inkább csak sima 5 szint, az 5s mellett inkább one m8 képében tudnék azonosulást látni, de ettől persze mindenki úgy cserél/vált, ahogy csak akar.

[ Szerkesztve ]

(#7735) radi8tor válasza Diokhan (#7733) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem kerül a felhőbe.

⭐ Stella

(#7736) Diokhan válasza radi8tor (#7735) üzenetére


Diokhan
addikt

Dehogynem... Ha a felhobe nem is, az apple szerverein fent van... Ugyanúgy ahogy az s5 samsung hasznaloke is a googleon...

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#7737) Diokhan válasza kali (#7734) üzenetére


Diokhan
addikt

Ezekkel egyet is ertek egy kivétellel, a sima 5-ös sokkal gyengebb az M7-nél, ezért gondoltam 5s-re!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#7738) radi8tor válasza Diokhan (#7736) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A kettő nem ugyanaz. De részben értem a parádat. Én sem aktiváltam még Touch_ID-t (igaz én nem hagyom olyan helyen a telefont, ahol más is hozzáférhet).

⭐ Stella

(#7739) kali válasza Diokhan (#7737) üzenetére


kali
legenda

ahogy korábban is írtam, mivel eltérő rendszer, ezért nehéz hardveres gyengeségről/szintről beszélni.
ios - ios, android - android...stb esetén szoktam csak nézni, mert ott inkább adott összehasonlítási alap.
nézz rá különböző benchmark...stb tesztekre, hogy több téren is már az iphone 5 is jobb eredményt ér el, mint a one m7, így meghatározott feltételek alapján nem lehet sokkal gyengébb.
én sosem futtatok a telefonjaimon ilyen teszteket, nem is érdekelnek az eredmények, de aki eltérő rendszerek alatt akar hardvert hasonlítani, annak pláne érdemes, mert segít eloszlatni a négymagos kontra kétmagos proci, 2 kontra 1 gigabyte ram...stb téves viszonyítási alapokat.

(#7740) Diokhan válasza radi8tor (#7738) üzenetére


Diokhan
addikt

Koszonom! Ugyebár tudjuk, hogy ami a neten van az többé nem titok, és azt is, hogy a mobil szolgáltatók, appok gyártói nem mindig őszinték! Szerintem mindenki, aki használja, már megosztotta az ujjlenyomatat a világgal!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#7741) dani3l válasza kali (#7734) üzenetére


dani3l
őstag

Ezzel egyet tudok erteni. Sok helyen olvastam, tesztekben, velemenyekben, hogy csak parasztvakito feature, meg egy darabig erdekes, aztan nem (van olyan is - nem pont itt -, had ne mondjak peldat..). Ehhez kepest en csak annyit vettem eszre, hogy rohadt kenyelmes a hasznalata, megnyomom a gombot, egy pillanat es mar föl is oldott (megjegyzem mondjuk ez neha negativ iranyban is müködik, mivel sokszor csak megnyomnam a gombot megnezni, van e ertesitesem es mar csusztatnam is vissza a zsebbe, erre fölold.. de szerencsere azert ritka), raadasul vasarlasoknal nem kell minden egyes alkalommal bepötyögnöm a 10+ karakteres jelszavam, csak odateszem az ujjam es kesz.

Aki azon parazik, hogy ellopjak az ujjlenyomatat, az szerintem telefont se nagyon hasznaljon.. :U
No offense. De most komolyan, kinek kene - es mire? Es ha megis, akkor mi van? Mit kezdenek vele?

(#7742) radi8tor válasza dani3l (#7741) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem is teljes ujjlenyomatot tárol, hanem arról csak pár pontot, abból is random, hogy melyiket.

⭐ Stella

(#7743) Diokhan válasza dani3l (#7741) üzenetére


Diokhan
addikt

Információ... Az információ érték! Mit gondolsz hogyan hívnak fel sokunkat reklámmal? Én sem gyártok összeesküvés elméleteket, de azért az ujjlenyomat az olyan egyedi, mint a dns... Az nem tartozik másra...!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#7744) kali válasza Diokhan (#7740) üzenetére


kali
legenda

az erős túlzás, hogy a világgal, de szerinted mire mennek vele, ha meg is szerzik?
sokkal többet ér nekik az e-mail cím...stb megszerzése, a részleges ujjlenyomat közel nulla információ, pláne úgy, hogy csak a telefon feloldására használom, semmi másra.
az sem véletlen, hogy a telefon bekapcsolását követően nem lehet ujjlenyomattal feloldani a rendszert, hanem csak az azt követő lezárás után, az iphone keresése funkcióval kombinálva, okosan kitalálták ezt.

[ Szerkesztve ]

(#7745) Diokhan válasza kali (#7744) üzenetére


Diokhan
addikt

Értem! Örülök, hogy igy van!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#7746) radi8tor válasza Diokhan (#7743) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Útlevélnél is tárolják. ;)

⭐ Stella

(#7747) dani3l válasza radi8tor (#7742) üzenetére


dani3l
őstag

Raadasul azokbol is elvileg egy hash-t general, tehat meg ha valaki hozza is ferhetne a tarolt kodhoz, az ujjlenyomatot fizikailag akkor se tudna visszaallitani, csak lenne egy szep hosszu kodja...
Aztan persze ki tudja, barmi lehet, bizonyitekom nincs ra, de az ellenkezöjere sincs. Ami azt illeti, szerintem ha megoldhato lenne, mar kiderült volna, vannak, akik ilyenek feltöresevel foglalkoznak..

(#7748) Diokhan válasza dani3l (#7747) üzenetére


Diokhan
addikt

Szerinted ha magát a rendszert fel tudják törni, akkor annak egy részét nehezebb lenne? Mondjuk bizonyitekom nincs nekem sem, inkább csak bizalmatlan vagyok! Nem olyan nagy baj az!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#7749) dani3l válasza kali (#7703) üzenetére


dani3l
őstag

Ok, most nezem, hogy csak 2 db email cimet ir ott, telefonszamot nem. Viszont nincs is mas opcio, csak olyan, hogy masik email hozzaadasa. De ugy remlik, mikor hasznalatba vettem a telefont, aktivaltam. Meg ugye van, akivel müködik.. :U

Viszont ha a hiba az en keszülekemben van, hogy adom hozza a telefonszamot?

Megoldva, elöbb irtam, aztan olvastam.. :B

[ Szerkesztve ]

(#7750) dani3l válasza dani3l (#7749) üzenetére


dani3l
őstag

Bar tovabbra is vannak iphoneos kontaktok, akik zöldek.. :W De legalabb mostmar a telefonszamom ott van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.