Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7851) Zedz válasza Zedz (#7850) üzenetére


Zedz
addikt

Jajj viszont látom, hogy el lehet hozni 55 ezerért, aztán havi 3500. Ez lehet nem rossz. :)

(#7852) vatoteam válasza Zedz (#7851) üzenetére


vatoteam
tag

Haverom azt mondta, hogyha belépsz a telekom fiókodba, akkor a meglévő előfizuhoz is lehet venni 60k-ért. (De jelenleg elfogyott a készlet.)

(#7853) Zedz válasza vatoteam (#7852) üzenetére


Zedz
addikt

Egy pár perce még volt. :DDD :DDD Pedig gondolkoztam rajta, de úgy néz ki a sors akarta így.

(#7854) vatoteam válasza Zedz (#7853) üzenetére


vatoteam
tag

Amúgy emagon volt 16gigás fehér 5S 110e-ért, de pillanatok alatt elfogyott az is.

(#7855) Klaudiaa


Klaudiaa
újonc

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni Tőletek! Tegnapi napon lecseréltem az iPhone 4-et 5 S-re.
Mivel családban marad a régi teló, ezért szeretném a telefont visszaállítani a gyári helyzetére, hogy az "új tulaj" tudja használni, és eltűnjenek az én adataim.
Először magában a telefonban csináltam egy visszaállítást, de a képek és ezek ugyanúgy megmaradtak, csak a képernyő változott meg illetve wifi és hasonló kódok vesztek el. Esetleg nem jó visszavonás gombra mehettem rá, hogy csak részben sikerült a törlés ?!

Utána rákerestem, hogy, hogy tudom visszaállítani esetleg iTuns-on, akkor erre a linkre találtam:
http://support.apple.com/hu-hu/HT1414

Viszont, ha rámentem ott az "iPhone visszaállításra" kéri, hogy kapcsoljam ki az iphone kereséses funkciót, rákeresek a telefonon, viszont, ahhoz, hogy kikapcsoljam kéri megint az ID adatokat amire azt írja, hogy nem jó, így hát nem tudok tovább menni.
Bármit akarok csinálni a telefonon, akár frissíteni alkalmazást vagy, hogy eltűnjenek mindenhol az én adataim ( iCould, mail stb) ahhoz kéri az ID adatokat, mit nem fogad el A telefonba természetesen új kártya került, nem tudom, hogy esetleg ez-e a probléma, és ezt a gyári visszaállítást esetleg még az én kártyámmal kellett volna megtennem. A lényeg, hogy jelenleg nem tudok semmit letörölni a helytelen jelszó miatt.

Az új tulaj nevén már regisztráltam gépen az új ID miatt, azt akkor hagyjam, vagy ha sikerül a visszállítás a telón, akkor tudok majd létrehozni egy újat a régi telóra?

És ha jól tudom, akkor a két telefonhoz az iTunsnak 2 különböző gépen kell lennie? Jelenleg a régi telefonhoz tartozó van a gépen, de természetesen az új telefont akarom használni, akkor le kell törölnöm az egész iTunst vagy mi a teendőm?
Remélem nem tűnök nagyon ostobának, de sajnos nem tudtam megoldani :) Az új teló üzemel nagyon szuper :)

Előre is köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#7856) TheMarci válasza Klaudiaa (#7855) üzenetére


TheMarci
addikt

Mindeképp kell a telefonon levő ID-hez tartozó jelszó, amíg azt nem találod ki, nem tudod visszaállítani.

Amikor megvan a jelszó, visszaállítod, majd az új tulaj ID-jével lépsz be a telefonba.

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#7857) halkow


halkow
őstag

sziasztok!

Mennyit az a használt ár amit ténylegesen megér ez a teló?

igaz az ha bármi gond van a telóval pl gomb nyekereg vagy bármi akkor egy újra cserélik szó nélkűl?

Alcatel onetouch idol2s the king

(#7858) radi8tor válasza halkow (#7857) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Beárazásnak saját topicja van.

Már ritka, hogy újat adnak, inkább felújított telefont kapnak cserébe az emberek.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#7859) spawn21 válasza halkow (#7857) üzenetére


spawn21
veterán

Nem nem igaz.

Már csak T ad új telefont. Minden más esetben javítanak.

Reláis ár? Biztosan nem adnám oda a telefonom 160 alatt. (Fehér 64-es)

iPhone 13p

(#7860) kali válasza spawn21 (#7859) üzenetére


kali
legenda

dehogy javítanak 5s-t - kivéve persze a szoftveres hibát -, meg már a telekom is küldi tovább, mióta módosították a gyártóval a szerződést a szervizes szekciójuk megszűnése miatt.

radi8tor1; a független garis ügyintézésekor mindig is refurbished (felújított) példányokra cseréltek, legfeljebb nem mindenki vette észre, a szolgáltatónál - főleg a telekom esetén - előfordult, hogy ténylegesen újad adtak, de az is elenyésző hányad volt csak.

[ Szerkesztve ]

(#7861) zsombiapu


zsombiapu
csendes tag

Sziasztok,

Hol érdemes most új, független 5S-t venni?
Csakis a garis, magyarországi érdekel!
Köszönöm!

(#7862) California1 válasza #67544576 (#7847) üzenetére


California1
őstag

És tényleg:-) Thx

[ Szerkesztve ]

(#7863) kali válasza zsombiapu (#7861) üzenetére


kali
legenda

szia,

hazai hivatalos (minősített) viszonteladók és kereskedelmi partnerek (link) esetén mindegy, mivel azonos ársávban mozognak, kivéve persze az esetleges akciókat.

(#7864) tarcsika


tarcsika
tag

Beszereztem egy i4et is az 5s mellé! És azt kell mondjam még a 4 is odaver jópár droidos telónak! Az 5sről nem is beszélve! Incredible :D

(#7865) Simi87 válasza tarcsika (#7864) üzenetére


Simi87
senior tag

Az iP4 szerintem még mindig különb, mint egy középkategóriás android. Még a lagg is igényesebben van rajta kivitelezve. 😃 Imádtam a 4/4S szériát. De a szivem csücske még mindig a 2G. Nem rég adtam el, és nagyon megbántam.

(#7867) spawn21 válasza Simi87 (#7865) üzenetére


spawn21
veterán

Csak, hogy a 4s annó sem volt közép kategóriás. De nem téma ;)

iPhone 13p

(#7868) erdoke válasza spawn21 (#7867) üzenetére


erdoke
titán

Anno (az utóbbi két évben) éppen ott vetették be. Az első évben nyilván nem.

A legjobb aláírás a héten

(#7869) tylerddd válasza spawn21 (#7867) üzenetére


tylerddd
veterán

Szerintem arra gondolt, h ma még mindig jobb, mint egy középkategóriás droid. Bááár ebben azért nem vagyok biztos. Az i4S az, de az i4 már nem.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7870) tarcsika válasza tylerddd (#7869) üzenetére


tarcsika
tag

Inkább i4 mint cony m2! :D

(#7871) Regiee


Regiee
aktív tag

Sziasztok!
Végre megvan a teló. :)
Két kérdésem lenne amit az istenért se tudok beállítani. Szerintem én vagyok a vak...
Ha gépelek szeretném hogy rezegjen a teló mikor a billentyűt lenyomom. Illetve ha bejövő hívásom van akkor hogy tudom kinyomni??
Attila

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#7872) tylerddd válasza Regiee (#7871) üzenetére


tylerddd
veterán

Szerintem rezegni nem rezeg.

A teló tetején a power gombot ha megnyomod némul, még egyszer kinyomja a hívást.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7873) Diokhan válasza tylerddd (#7872) üzenetére


Diokhan
addikt

Pontosan! Csak hangjelzés van gépeléskor, rengés nincs! Ez mar a 4s-nel is így volt! ;)

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#7874) Regiee


Regiee
aktív tag

Köszi mindenkinek :)
Mèg egy olyan kérdésem lenne ti melyik programot használjátok arra hogy az állapotsávban megjelenítse a havi mobilnetből elhasznált adatforgalmat?:)

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#7875) Diokhan válasza Regiee (#7874) üzenetére


Diokhan
addikt

Ez engem is érdekelne...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#7876) erdoke válasza Regiee (#7874) üzenetére


erdoke
titán

Telekom alkalmazás elég jó és pontos. Állapotsávban persze felejtős.

A legjobb aláírás a héten

(#7877) Vgabor92 válasza Regiee (#7874) üzenetére


Vgabor92
tag

DataMan

(#7878) metju


metju
tag

Hello!
A 12 mm-es Optibay jó lehet a 13 colos mbpba?

(#7879) radi8tor válasza erdoke (#7876) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kicsit zavaró, hogy visszafelé számol, de biztosan csak azért mert én máshogyan gondolkozom.
Kösz a tippet, hasznos app. :R

⭐ Stella

(#7880) Tibee86 válasza Regiee (#7874) üzenetére


Tibee86
veterán

Data Widget.
DataMan biztos jó, de ilyen app.-ért nem fizetek.

(#7881) radi8tor válasza Tibee86 (#7880) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De az is fizetős.

⭐ Stella

(#7882) Tibee86 válasza radi8tor (#7881) üzenetére


Tibee86
veterán

Megnéztem egy másik iPhone-on és már tényleg az. :F
2-3 hete szedtem le, de tuti ingyen.

(#7883) spawn21 válasza Tibee86 (#7882) üzenetére


spawn21
veterán

Utólag is elveszik a pénzt. Hiszen miért ne ;]

iPhone 13p

(#7884) tylerddd válasza radi8tor (#7879) üzenetére


tylerddd
veterán

Szerintem meg pont úgy logikus, ha visszafelé számol, így tudod, h mennyi kereted maradt még. Ha a már elfogyasztott mennyiséget mutatná, tuti az lenne az első, h számolnád, h mennyi is maradt még kb. De ez szubjektív dolog, a félig üres vagy félig teli pohár esete :)

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7885) radi8tor válasza tylerddd (#7884) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerencsére ott van a magyarázó szöveg. Így nem kezdtem el gondolkozni azon hova ment el a 928 MB.
Adatforgalmat szerintem ne visszafele számoljunk, főleg úgy hogy lehet még venni pluszban. Akku töltöttség az OK, mert nem rakhatsz a telefonra egynél többet. :)

⭐ Stella

(#7886) tomcsi23 válasza radi8tor (#7885) üzenetére


tomcsi23
veterán

Az ott csak a felhasználható adatforgalmat mutatja, legalábbis a csomagban benne levő/korlátozás előtti mennyiségig. Hiszen utána is lehet netezni, ha lassabban is, ezt viszont már nem számolja.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#7887) tylerddd válasza radi8tor (#7885) üzenetére


tylerddd
veterán

"Adatforgalmat szerintem ne visszafele számoljunk, főleg úgy hogy lehet még venni pluszban."

Szerinted ... Akkor is logikusabb, ha a maradékot mutatja, hiszen tudod, h pl. 500 MB neked már nem elég, ennyid maradt, kérsz hozzá 1GB-ot és lesz 1,5GB-od. Ha azt mutatja, h mennyit használtál el, akkor biztos vagyok benne, h elkezdesz számolgatni, h akkor elhasználtam a 3GB-ból 2,5GB-ot, marad 500, az nem lesz elég még a következő pár napra, kérek 1GB-ot és az 1,5GB már elég lesz. Fizetésednél is te abból indulsz ki, h mennyit költöttél el belőle eddig, nem abból, h mennyid van még?! Előbbi lényegtelen, utóbbi annál fontosabb.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7888) radi8tor válasza tylerddd (#7887) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Meggyőztél! :R

⭐ Stella

(#7889) Tibee86 válasza tylerddd (#7887) üzenetére


Tibee86
veterán

Mindenkinek alanyi jogon korlátlan mobilnetet, és nem kell ilyenekkel foglalkozni! :D

[ Szerkesztve ]

(#7890) Diokhan válasza Tibee86 (#7889) üzenetére


Diokhan
addikt

Vannak olyan országok, ahol ez létező dolog...!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#7891) zsombiapu


zsombiapu
csendes tag

Sziasztok,
Az iOS8 mennyit foglal a memoriabol?
16GB-os 5S-t szeretnek. Zenet nem nagyon, filmeket nem nagyon tarolnek rajta.
Koszi!

(#7892) radi8tor válasza zsombiapu (#7891) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

11 GB körüli szabad hely lesz rajta.

⭐ Stella

(#7893) zsombiapu válasza radi8tor (#7892) üzenetére


zsombiapu
csendes tag

Koszi, az teljesen rendben van!

(#7894) knyitogato


knyitogato
őstag

Búcsúzom a topictól, ellopták a gépet :(

[ Szerkesztve ]

(#7895) Freiherr válasza knyitogato (#7894) üzenetére


Freiherr
őstag

Hogy?

XXX

(#7896) VoidXs


VoidXs
nagyúr

Find my iPhone nem működik? A tolvajok nagyon hülyék szoktak lenni, nem kapják szét, hanem felrakják apróra, én kérnék e-mail riasztást a helyedben, amint megvan, küldik.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7897) knyitogato válasza VoidXs (#7896) üzenetére


knyitogato
őstag

Azóta offline, mióta eltűnt, riasztást, távoli törlést is kértem, de ezek mind nem mennek, amíg nem megy fel a netre a gép. Touch id, pin kód, jelenleg egy használhatatlan alumíniumdarab. Elvileg ugyebár.

(#7898) Diokhan válasza knyitogato (#7894) üzenetére


Diokhan
addikt

:'(

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#7899) VoidXs válasza knyitogato (#7897) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Akkor is riaszt, ha gépre kötik, nem? Amúgy alapból nem értem, miért éri meg bárkinek egy olyan telefont ellopni, amiből csak a gombok és az akku használható...

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7900) kali válasza VoidXs (#7899) üzenetére


kali
legenda

alkatrésznek beveszik állítólag, persze fillérekért, de több is használható belőle, mint amiket leírtál.
arról nem is beszélve, ha esetleg nem aktív a telefonon az iphone keresése funkció - ilyen is előfordulhat.

knyitogato; részvét neked, a tolvajnak meg a keze tört volna el ott helyben... :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.