Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8251) spawn21 válasza gonger (#8245) üzenetére


spawn21
veterán

Keress rám az aprón ;)

iPhone 13p

(#8252) Tibee86 válasza gonger (#8245) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha nem hivatalos helyről veszed, akkor van olcsóbban is már új, itt az aprón 140 körül mennek a bontatlanok.

hucidafakk: PhoneClean-nel ki tudja takarítani.

[ Szerkesztve ]

(#8253) generic válasza hucidafakk (#8247) üzenetére


generic
senior tag

PhoneClean minimálisan letakarítja, de sokat nem ér. A zenéket duplán tárolja a telefon, azzal nől az others mérete is! Sajnos erre még nincs megoldás, már több külföldi fórumon olvastam róla.

(#8254) Robby268


Robby268
csendes tag

Sziasztok!Egy féléves iPhone 5snél 4,5 óra üzemidő wifiről mennyire számít kevésnek?Az akkumulátor cseréjén gondolkozom.

(#8255) kali válasza Robby268 (#8254) üzenetére


kali
legenda

szia,

nagyon sok tényező függvénye; fényerő, a rendszer beállítása, a háttérben futó folyamatok/alkalmazások, wifi kapcsolat milyensége...stb, valakinél 4 órát tud, másnál 6 órát, bármi lehet normális, ha a körülmények is figyelembe vannak véve.
nem valószínű, hogy fél év után cserés lenne az akkumulátor.

(#8256) Robby268 válasza kali (#8255) üzenetére


Robby268
csendes tag

Rendben,köszönöm a választ,megpróbálkozom egy gyári beállításokra való visszállítással.

(#8257) cyberkind


cyberkind
félisten

Csak nálam nem megy a Facebook meg a Messenger se? Nem otthon vagyok és nincs gép a közelben ezért kérdem.

Paranormal Cocktivity

(#8258) radi8tor válasza cyberkind (#8257) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ezt így ON-ban? :U

⭐ Stella

(#8259) Tibee86 válasza radi8tor (#8258) üzenetére


Tibee86
veterán

Nézz már be az i5 topikba. Ott konkrétan androidos csodákat tesztelnek ON-ba. :D

[ Szerkesztve ]

(#8260) cyberkind válasza radi8tor (#8258) üzenetére


cyberkind
félisten

Mert mi ezzel a baj?

Tudod néha napján megijedek hogy beszart a 181k-s telóm, szal ja, ON-ban. :U

(#8261) Diokhan
Ó tehát ez így megy, én azt hittem hogy egy adott telónak a topicjában beszélik meg a dolgokat legyen szó bármiről, mint anno a Nexs-nál is.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#8261) Diokhan válasza cyberkind (#8260) üzenetére


Diokhan
addikt

Az a baj, hogy erre külön topic van... Ott kellene ios alkalmazasokkal kapcsolatban érdeklődni...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#8262) Diokhan válasza cyberkind (#8260) üzenetére


Diokhan
addikt

Nem, nem úgy megy.

Itt érdeklődhetsz nyugodtan:

http://m.mobilarena.hu/tema/iphone_alkalmazasok/friss.html

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#8263) spawn21 válasza cyberkind (#8260) üzenetére


spawn21
veterán

inkább olyat kérdezz, hogy nilyen tokot vegyél. Azt biztosan lehet onba is. Minden másra külön topic van ;]

Nekem ez az LTE bug nagyon zavaró. Olvastam nemzetközi oldalon, hogy máshol is van. +g-n is tud ramaty lenni, edge-n megy.
Megy is a polcra, vagy vásárra

iPhone 13p

(#8264) Diokhan válasza spawn21 (#8263) üzenetére


Diokhan
addikt

Mi a baj az lte-vel?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#8265) spawn21 válasza Diokhan (#8264) üzenetére


spawn21
veterán

nem tölt be semmit. repülő üzemmód megoldja egy ideig. nem egyedi eset

iPhone 13p

(#8266) Diokhan válasza spawn21 (#8265) üzenetére


Diokhan
addikt

Erről még nem hallottam. Na és szoftver vagy hardver hiba?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#8267) kali válasza Diokhan (#8266) üzenetére


kali
legenda

egyik sem, legalábbis nem direktben, a telekom hálózatán adódik, és még ott sem mindegyik lte képes iphone készülékkel - nem is típusa, hanem darabja válogatja -, így nem ismert a hiba oka, több negatív tényezőnek kell összeadódni ahhoz, hogy jelentkezzen a probléma.
az biztos, hogy iphone (5s, 6 és 6 plus kapcsán is olvasni panaszokat) specifikus a jelenség, mert adott sim kártyákkal másmilyen lte képes telefonban nincs gond.
nekem az 5s-en nem jelentkezett a probléma a 9 hónap alatt, pedig végig a telekom lte hálóján használtam, a páromnak az 5c-n szintén nem, bár ő még csak 1.5 hónapja használja.
a telekom és az iphone témában is írták viszont többen is, hogy tapasztalták a problémát, talán erdoke írt róla először.

[ Szerkesztve ]

(#8268) Diokhan válasza kali (#8267) üzenetére


Diokhan
addikt

Értem! Utána olvasok majd, hátha találok valami érdekeset.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#8269) erdoke válasza kali (#8267) üzenetére


erdoke
titán

Csak az új telekomos frekvenciák bekapcsolása óta van, korábban nem csinálta az 5S (a 6 pedig még nem volt meg).
A feleségemnek ugyanaz az 5S nem "fullad le" le LTE hálózaton, ami nálam problémázott, úgyhogy a következő lépés egy DFU restore lesz az i6-on mentés visszaállítás nélkül.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#8270) kali válasza erdoke (#8269) üzenetére


kali
legenda

a sim kártyákkal próbáltatok variálni?

(#8271) erdoke válasza kali (#8270) üzenetére


erdoke
titán

Mind a kettő új. A feleségem ugye 4S-ről költözött 5S-re, tehát a micro SIM helyett kapott nanot, én pedig bementem a 6-tal, mikor elkezdte, bemutattam a problémát, és kaptam egy újat.
Mintha egy időre elmúlt volna, amikor kijött a 8.1.2, ill. kb. ugyanakkor volt hálózati karbantartás is, de tegnap megint észrevettem.

A legjobb aláírás a héten

(#8272) otps válasza PartyNewl (#8246) üzenetére


otps
aktív tag

Például?

[ Szerkesztve ]

(#8273) jeni


jeni
félisten

Üdv
Akit érdekel:
Speedshop boltban minőségi hátlap használtan fele annyiért.

(#8274) knyitogato válasza jeni (#8273) üzenetére


knyitogato
őstag

De vajon mennyire használt ugyebár...

(#8275) Subimp


Subimp
tag

Sziasztok!
Most vettem észre véletlenül, hogy eltűntek a naptári bejegyzéseim szeptember 30-ig. Fogalmam sincs mikor történhetett, tudnátok segíteni mit csináljak?

(#8276) erdoke válasza Subimp (#8275) üzenetére


erdoke
titán

Valószínűleg csak az utolsó 1-3 hónap van beállítva szinkronizálásra. Meg tudsz adni 6 hónapot is, vagy az összes bejegyzést.

A legjobb aláírás a héten

(#8277) Subimp válasza erdoke (#8276) üzenetére


Subimp
tag

Kösz, sikerült, csak azt nem tudom mikor szállt el, mert én hozzá sem nyúltam.

(#8278) csenor


csenor
senior tag

Ha egy Iphone lecsekkolásnál azt írják,hogy Retail Unlock, az mit jelent!? Jót vagy rosszat ha megakarom venni valakitől!?

(#8279) radi8tor válasza csenor (#8278) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Apple által függetlenített telefont jelent.

⭐ Stella

(#8280) lezuvius


lezuvius
őstag

Sziasztok!
Tudnátok segíteni,hogyan tudom elkerulni az iCloud zár veszélyét egy használt keszuleknel?
Az elég,ha kilép az ő fiokjabol s én belepek s utána megy a gyári reset?

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#8281) spawn21 válasza lezuvius (#8280) üzenetére


spawn21
veterán

Akitől veszed illene letarolni a telefont. Nem kilép. Szerintem olyan nincs is. Egy csutkára resetelt telefon az alap ilyenkor

iPhone 13p

(#8282) lezuvius válasza spawn21 (#8281) üzenetére


lezuvius
őstag

Ha az en fiokommal van resetelve akkor leszek én a tulaj nem?

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#8283) Tibee86 válasza lezuvius (#8282) üzenetére


Tibee86
veterán

Semmi köze az ID-nek ahhoz, hogy a telefon kinek a tulajdona.
Múltkor bevágtam cimborám kocsijába a személyimet, hogy akkor ez mostantól az enyém, mondván az én ID-m van már benne, de nem tetszett neki. :( ;]

[ Szerkesztve ]

(#8284) lezuvius válasza Tibee86 (#8283) üzenetére


lezuvius
őstag

Ugy ertem,hogy ha az en iCloudom az amit kér reset után,akkor mar nem lesz zár s en lehetek a tulaja anelkul,hogy az előző beleszolhatna egy zarolassal.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#8285) spawn21 válasza lezuvius (#8284) üzenetére


spawn21
veterán

Reset után kell beállítani az Icloudot. Nem előtte.

iPhone 13p

(#8286) lezuvius válasza spawn21 (#8285) üzenetére


lezuvius
őstag

Nem reset után kéri az iCloudot,ha benne hagyta az előző tulaj?
Akkor ha gyariba kérem,hogy hozza s ott én lépek be a cloudommal,akkor már nemtudja gépről sem zárolni ugye?

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#8287) spawn21 válasza lezuvius (#8286) üzenetére


spawn21
veterán

Nem tudom, hogy tudja e. De milyen embertől akarsz te telefont venni? De komolyan!

Vedd mg az enyém ;]

iPhone 13p

(#8288) lezuvius válasza spawn21 (#8287) üzenetére


lezuvius
őstag

Sose lehet tudni,hogy milyen ember s jobb a legrosszabbra gondolni s onnan csalódni pozitív irányba.

A Tied nem felel meg. :R

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#8289) tomcsi23 válasza radi8tor (#8279) üzenetére


tomcsi23
veterán

Almáéknál hogy zajlik egy függetlenítés? :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#8290) kali válasza tomcsi23 (#8289) üzenetére


kali
legenda

a szolgáltatónál kell elindítani a folyamatot, illetve szükség esetén ott kifizetni a hálózati korlátozás feloldásának díját, ők jelzik a gyártó irányába, aztán megy az értesítés, hogy a telefont csatlakoztatni kell az itunes alkalmazáshoz, és úgy oldják meg, az alkalmazás kiírja majd, hogy megtörtént a hálózati korlátozás feloldása.

(#8291) tarcsika


tarcsika
tag

Üdv! Létezne hogy az other mappa a telón vagy mi a sz.r, 5GB méretűre dagadt? alig van a telón valami és azt írja hogy használt 8GB ebből max 3 amit én raktam rá, progik meg pár zene! Kezd elmenni a kedvem az Almától! Iclean kb 500 megát szabadított fel, szóval nem sokkal vagyok előrébb! :@

[ Szerkesztve ]

(#8292) generic válasza tarcsika (#8291) üzenetére


generic
senior tag

A zenéket ha felrakod iPhone-ra, akkor duplán számolja a méretét. Egyszer a zenékhez írja, utána meg az othershez is. :( Én már megpróbáltam mindent, de semmi, törődjünk bele.

(#8293) tarcsika válasza generic (#8292) üzenetére


tarcsika
tag

Kitöröltem a zenéket és ugyanannyival nőtt a hely mint amennyi zene volt rajta! 1,5GB zene volt rajta, kitöröltem aztán 1,5GBal lett több szabad hely! Nagyon idegesítő hogy eleve 16GBból csak 12 elérhető, de azt sem tudod kihasználni mert a telefon egyéb f.szságokat tárolgat magának! Holnap felhívom az apple supportot hogy adjanak valami ötletet! Mert ha 64gigás lenne a teló akkor nem érdekelne! Na de így!? (Még mielőtt jönnének az okos hszek, hogy akkor miért nem 64eset vettem!? Azért mert nem volt a Tömobilnál csak 16os!)

[ Szerkesztve ]

(#8294) erdoke válasza tarcsika (#8293) üzenetére


erdoke
titán

Én inkább 128-ast vettem, amikor előbb nem volt, majd hónapokra bizonytalan lett a 64-es elérhetősége. A 16-os tényleg az állandó parázásról, a hellyel való bűvészkedésről szól.

A legjobb aláírás a héten

(#8295) tylerddd válasza generic (#8292) üzenetére


tylerddd
veterán

Érdekes, amit írtok. Akkor nálam a 6GB zene 12GB-ot foglal?! :Y Nekem ez nem tűnt fel a 64-es készüléken.

Nem lehetne olyan lejátszót letölteni, ami nem ilyen rendszerben szinkronizál?! Én pl. sokszor az AVPlayer-t használom, mikor hirtelen kell feltenni valami zenét és nem akarok játéklistázgatni. Simán bemásolom a fájlokat, gondolom ezzel a módszerrel nem "duplázódik"?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8296) SpongyaBob válasza tarcsika (#8293) üzenetére


SpongyaBob
veterán

"(Még mielőtt jönnének az okos hszek, hogy akkor miért nem 64eset vettem!? Azért mert nem volt a Tömobilnál csak 16os!)"

És most jobb szívni vele :F Tudva tudván, hogy nem lehet bővíteni a tárhelyet megvetted, mert türelmetlen voltál. Ettől függetlenül természetesen azt is megértem, hogy eléggé idegesítő a problémád.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#8297) cyberkind válasza tylerddd (#8295) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálam annyira érdekes hogy semmi sincs 2x számolva, fura ez.
32-es a telóm.

Paranormal Cocktivity

(#8298) generic válasza cyberkind (#8297) üzenetére


generic
senior tag

Enyém is 32-es, de mégis duplázódik, és már többet mondták. :( Érdekes dolog, t-mobile-ban sem tudtak rá mit mondani.

(#8299) tylerddd válasza cyberkind (#8297) üzenetére


tylerddd
veterán

Ma meg fogom nézni. Egyébként azt tudom, h az iTunes jelez egy others területet, de hogy abban mi van, azt hol látom?! iTools vagy más app kell hozzá?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8300) Tibee86 válasza cyberkind (#8297) üzenetére


Tibee86
veterán

Nálam sincs, ez a normális, a fura az, akinek duplán számolja.
szerk.: Most látom onna indul a dolog, hogy egyik kolléga azt írta, hogy ha zenét rak fel, akkor az others-be is bekerül, azért van duplán a telefonon....butaság. :)

tylerddd: Azt sehol nem fogod látni, abba van minden egyéb, amit nem a programok tárolnak, pl üzeneteid, jegyzetek, böngésző adatok stb.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.