Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7734) kali válasza Diokhan (#7731) üzenetére


kali
legenda

nagyon kényelmes, hogy egy érintéssel feloldom a lezárt telefont, és nem kell húzni-vonni a képernyőt, illetve kódot vagy jelszót bepötyörészni, de ezt csak az tudja, aki a gyakorlatban is kipróbálta, és megszokta a jót, mert utána már nehéz lemondani róla, arról nem is beszélve, sok másra is használható még - oldalakra történő bejelentkezés, vásárlás...stb -, amit te írtál, az inkább szélsőséges ellenérv, igazolatlan alapokra építve...
mivel ilyen szinten semmi másra nem használom adott ujjlenyomatomat - nem is teljes értékű, mait az iphone beolvas -, vajon mire mennének vele?!?! semmire, de nem is biztos, hogy bárki is hozzáfér...
nem látok android kontra ios ellentétet, pláne nem a magam részéről, hiszen az 5s előtt két androidos telefonom is volt (s4 és xperia z), előtte 4s, de előtte is több android, illetve most, az 5s után sem valamelyik iphone 6 a cél, hanem más platform, mert szeretem a változatosságot, egyik irányban sem vagyok elfogult, legyen szó oprendszerről vagy a készülékek gyártójáról.
leírtam az én véleményemet, hogy a one m7 számomra nem 5s, hanem inkább csak sima 5 szint, az 5s mellett inkább one m8 képében tudnék azonosulást látni, de ettől persze mindenki úgy cserél/vált, ahogy csak akar.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.