Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7601) kali válasza szmayer1 (#7600) üzenetére


kali
legenda

szia,

egyáltalán nem gyakori hiba, hanem azok trükkös telefonok, amikben alaplap lett cserélve, az okokat nem részletezném, hogy lopott, tiltott...stb.
nem foglalkozz olyan telefonokkal, írjanak bármit is, azokban nem szimplán az ujjlenyomat-olvasó romlott el!

[ Szerkesztve ]

(#7602) SpongyaBob válasza szmayer1 (#7600) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Valószínűleg lopottak, amiben utólag kicserélték az alaplapot, de az ujjlenyomat olvasó ezáltal nem működik. Egyébként nem nagyon szokott elromlani. Előfordulhat, de nem ez a jellemző.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#7603) szmayer1 válasza SpongyaBob (#7602) üzenetére


szmayer1
senior tag

Úúú :Y :Y :Y ezt nem tudtam, sőt nem is gondoltam volna ilyesmire, csak annak tudtam be, hogy elromlott és kész.

Ma is tanultam valamit.
Köszönöm :R

- kali neked is köszönet :R

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#7604) California1


California1
őstag

Urak ! Csak nekem új ,hogy az iTunes felajánlotta a 8.1.1et?

(#7605) Drughi válasza California1 (#7604) üzenetére


Drughi
addikt

Pár órája biztos kinnt van

(#7606) jófejsrác válasza California1 (#7604) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Én már fel is tettem, nem észlelek változást, de állítólag a hívás bug javítva lett. Nem volt még alkalmam kipróbálni :)

(#7607) radi8tor válasza jófejsrác (#7606) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az a bug mi volt?

⭐ Stella

(#7608) Edi77 válasza radi8tor (#7607) üzenetére


Edi77
őstag

Hiába vette fel az ember a telefont, hogy beszéljen, tovább csörgött 3-4 másodpercig is akár

(#7610) radi8tor1: Ez a hiba nekem is megvan 7-es rendszeren

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#7609) kali válasza radi8tor (#7607) üzenetére


kali
legenda

amikor hívás érkezett, a fogadást követően tovább csörgött/rezgett a telefon még legalább 1 - 2 másodpercig, valakinek akár tovább is.
nálam/nálunk is adott volt a hiba, kíváncsian várom, hogy valóban javítva lett vagy sem, most húzom újra az 5s-t és az 5c-t is.

[ Szerkesztve ]

(#7610) radi8tor válasza Edi77 (#7608) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Köszi, nálam szerencsére ilyen nem volt, de mióta iPhone-ra váltottam azt veszem észre picit később kezd hallani a másik fél a hívás elején. Olyan fél mp.

⭐ Stella

(#7611) idntknow666


idntknow666
tag

Üdv!
Valakinek infója arról,hogy megbízható szervizek mondjuk egy hátlap cserénél,a gyárihoz képest milyen minőségű alkatrészekkel dolgoznak?Megbízható alatt a nagyobb bevásárlóközpontokban találhatóakat értem.

[ Szerkesztve ]

(#7612) szijartg


szijartg
senior tag

8.1.1 ugyanúgy van a hívásfogadás bug. Igaz rövidebb ideig, de van!

(#7613) Tibee86 válasza radi8tor (#7610) üzenetére


Tibee86
veterán

Nekem se jelentkezett ez a hívásbug, ellenben az email hang kb 10-15mp-t csúszik, remélem 8.1.1-ben ez nem így van már.

idntknow666: Attól, mert egy bevásárlóközpontba bérel üzletet nem lesz megbízható egy bolt se. :F

[ Szerkesztve ]

(#7614) tylerddd válasza szijartg (#7612) üzenetére


tylerddd
veterán

Nálam is megvan még, de valóban rövidebb. Talán a következő frissítésnél el is tűnik :DDD Az email jelzést még nem volt alkalmam tapasztalni, de valóban jelen van ez a bug is.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7615) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Szintén tovább csörög, nálam olyan 1-2 másodperccel. Eddig is ennyi volt, szóval ez változatlan maradt.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#7616) spawn21 válasza SpongyaBob (#7615) üzenetére


spawn21
veterán

Mennyire gagyi, hogy egy ilyen bugot nem tudnak javítani. Napi 30-50 hívásom van. Nagyon idegesít. Ezért raktam a simem vissza a Sonyba

iPhone 13p

(#7617) Tibee86 válasza spawn21 (#7616) üzenetére


Tibee86
veterán

Az az érdekes, hogy készülékenként változó, nekem pl nem csörög tovább egyáltalán.

(#7618) spawn21 válasza Tibee86 (#7617) üzenetére


spawn21
veterán

Nem tudom mitől változik.

iPhone 13p

(#7619) Tibee86 válasza spawn21 (#7618) üzenetére


Tibee86
veterán

Én se. Engem az email hang bug idegesít, sokaknál meg az nincsen.

(#7620) lacy86


lacy86
addikt

Nem ertem! :U
Valakinel megszunik hivasnal a "tovabb" csorges / masnal meg mindig fenn all a hiba!

(#7621) Noxy válasza Tibee86 (#7619) üzenetére


Noxy
veterán

Miért idegesít? Kapcsold ki.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#7622) Tibee86 válasza Noxy (#7621) üzenetére


Tibee86
veterán

Erre nem is gondoltam. Így csak a rezgés csúszik nem keveset, de majd a 8.1.1 mindent megold. :D

(#7623) California1 válasza spawn21 (#7616) üzenetére


California1
őstag

Az én telomon hál isten megszűnt ez a hívás csörgés bug.( Kopp kopp)

(#7624) nofi


nofi
őstag

Nem vagyok egy nagy akku-figyelő, de 7 óta nincs töltőn a telefon és még 90% fölött van, szokásos 3G/4G, telefonálás, im és némi játék után is 8.1.1-el. Ez jelentősen jobb mint eddig. :K

Xbox GT: nozsolt

(#7625) spawn21 válasza Tibee86 (#7622) üzenetére


spawn21
veterán

nagyon jó ez a 8.1

a rendszer szerint nekem már nem kell az a 3 csengőhang és 1 album amit megvettem. Szimpla 4-5000 ft körül volt az összes. mind eltünt a telefonról, majd fellépve a storeba, azt mutatja meg kell újra vennem.

Fantasztikus.

iPhone 13p

(#7626) spawn21 válasza California1 (#7623) üzenetére


spawn21
veterán

volt egy hívásom azóta, nekem is eltünt a bug

iPhone 13p

(#7627) California1 válasza spawn21 (#7626) üzenetére


California1
őstag

Ez jó hír !

(#7628) kali


kali
legenda

este/éjszaka húztam fel a saját 5s-re és az asszony 5c-jére a 8.1.1 firmware verziót, és egyiken sincs már probléma a hívás fogadásakor, teljesen eltűnt a korábbi minimum 1 - 2 másodperces túlfutás a csörgés/rezgés tekintetében. (mind a kettőre tiszta alapra, visszaállítás módban tettem fel a friss ios verziót, és korábbi mentés sem lett visszaállítva, az passz, hogy sima ráfrissítés, vagy visszaállítás, majd korábbi mentés visszatöltése után is rendben lenne, vagy úgy esetleg nem)

[ Szerkesztve ]

(#7629) Noxy válasza spawn21 (#7625) üzenetére


Noxy
veterán

Jelentkezz be azzal az Apple ID-l, amivel meg vetted. Ezután majd letöltheted.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#7630) spawn21


spawn21
veterán

Lesz egy eladó patent hibátlan 64-es fehér 5s-em. (T-s)

Nem hirdetés, csak megjegyeztem, hátha ;]

Noxy: szerinted mivel használom a telefont?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#7631) Noxy válasza spawn21 (#7630) üzenetére


Noxy
veterán

Lövésem sincs, de ha ez előfordulna, ebből qrva nagy világ botrány lenne.
Úgy hogy nézd meg jobban, milyen ID-l vetted meg.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#7632) spawn21 válasza Noxy (#7631) üzenetére


spawn21
veterán

nekem csak 1 Apple ID-m van.

iPhone 13p

(#7633) TheMarci válasza spawn21 (#7632) üzenetére


TheMarci
addikt

Korábbi vásárlásokat meg lehet nézni úgy, mint app-oknál? Olyan nincs, hogy egyszer csak eltűnik, user error szokott lenni. Biztos, hogy ugyanazt nézed, biztos, hogy te vetted meg, és nem más neked, stb?

Do You Dream?

(#7634) spawn21 válasza TheMarci (#7633) üzenetére


spawn21
veterán

de meglehet nézni. Az volt az első dolgom. Az apokknál minden stimmel, csak a zenéimnél van ez a gebasz. Nem is értem. De nem is baj, eladom vagy cserélem.

iPhone 13p

(#7635) Rossi válasza szijartg (#7612) üzenetére


Rossi
addikt

Most raktam fel, remélem nálam megszűnt, mert ezt nagyon utálom...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#7636) ricsip


ricsip
addikt

Sziasztok,

sajnos nem tudom lebeszélni egyik közeli ismerősömet, aki iphone5s-t akar venni magának, viszont én vagyok az aki telefon témában a legjáratosabb. Én WP8 userként (jah..) fogalmam sincs mire kellene figyelni ilyen telefon vásárlásnál. MM-ban / edigitalban 180.000 körül van a 16 gigás. Néhány GSM boltban viszont van 140-150 között is. Azok gondolom mind bontott csomagolásúak, tartozékokat kiszedik belőle és bolti garanciát adnak, + az áfát csalják el (kb pont 27% a különbség a 2 kategória között)

Kérdésem: (boccs ha sokan kérdezték már előttem, de nem bírom végig olvasni mind a 7+ ezer hozzászólást):
mi az a néhány biztos jel / ellenőrzési lehetőség / trükk, amivel el lehet kerülni a legnagyobb szarvashibákat h. ne húzzanak csőbe egy GSM boltban? Én helyből egyik GSM bótosban sem bízok meg, de a pénzhiány ebben az esetben kompromisszumokra késztet, szóval ha körbenézek pár boltban ne tudjanak már a legamatőrebb próbálkozással telibekapni (még sosem használtam iphone-t, ezért a legalapvetőbb szokásos trükkök is ismeretlenek nekem). Ha tudtok összeszedett oldalt ennek a konkrét típusnak a GSM boltos trükkjeiből (lopott / kifüggetlenített amire köv. SW update-kor visszamászik a network lock / A1457 modell stb.), azt is megköszönném.

[ Szerkesztve ]

-

(#7637) Motion_Blur válasza ricsip (#7636) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Megbízható: Speedshop 160k, Aqua 168k

Kiemelt partnerekénél ugyanannyi az ára. iStyle, iCentre, MM, Edigital.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7639) Sanya72


Sanya72
csendes tag

Sziasztok.
Telekomos hálózaton érdemes az LTE-t bekapcsolni, akkumulátor fogyasztás szempontjából kérdezem, mert nagyon sok egymásnak ellentmondó cikket olvastam róla. Van akinek esetleg tapasztalaton alapuló válasza van?
Köszönöm: B.S.

(#7640) kali válasza Sanya72 (#7639) üzenetére


kali
legenda

szia,

eleve a gyártó is leírja a készülék specifikációjában, hogy jobb az akkumulátoros üzemidő lte hálón, és kevesebbet bír 3g-n, illetve a tesztek és a felhasználói tapasztalatok is ezt támasztják alá - az enyém is, és nem csak ezzel a készülékkel, hanem a korábbiakkal is.

(#7641) Sanya72 válasza kali (#7640) üzenetére


Sanya72
csendes tag

Köszönöm. :R

(#7642) idntknow666 válasza Tibee86 (#7613) üzenetére


idntknow666
tag

Direkt oda irtam hogy "nagyobb".Gondolom nem egy West End-ben fognak sufni boltot működtetni...

(#7643) jófejsrác válasza Sanya72 (#7641) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Mindenképp LTE > 3G, kb olyan mint 2G > 3G. Sajnos felénk vidéken nem mindenhol így, így sokszor váltakozik a hálózat... :(

(#7644) otps


otps
aktív tag

Bocs, hogy kopipésztelem magam a 'nagy' iPhone topikból; ott senkit nem érdekelt, vagy csak elveszett a zajban; az igazi ínyencek, szakértők meg úgyis itt gyűlnek. :R

=

A milyen nagykerből kérdésre ezt írták:

Az Apple termékeit a Bravotech Kft. szállítja nekünk, magyarországi, gyártói garanciával.

Üdvözlettel:

Bemutatóterem - Műszaki Áruház és WebShop
ElectroPark műszaki webáruház
eMátrix Műszaki Webáruház
Expert Műszaki Áruházlánc

=

Fentiek: biztos forrás?

[ Szerkesztve ]

(#7646) aggressor válasza ricsip (#7636) üzenetére


aggressor
aktív tag

a 180 ezer fotintosnak pl. újra indul a garancia magyar hálózati töltő, a 140 ezer forintosnak nem, ki tudja milyen töltöt adnak hozzá, de van, hogy semmit nem adnak a telefonhoz, legkább az usa-ból származnak, van ahol ezt írják is, van ahol titkolják.

(#7648) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Srácok, csak nekem tűnik úgy, hogy jobb lett az akkuidő? Akku 51% kijelzőidő 3 óra 57perc. 16óra készenlét. Ez eddig nagyon jó nálam. (auto fényerő, ahogy eddig is)

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#7649) Adorjanksz válasza SpongyaBob (#7648) üzenetére


Adorjanksz
tag

Szép eredmény! ;)

i6s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.